Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(vauga @ 2008 02 07, 21:10)
sveikuciai visi,
nebespeju visko perskaityt....

aciu sirdingai, kazkaip nujauciau, kad reikia kitaip, va tu man ir pasakei, sutinku su kiekvienu zodziu.
oho kokios permainos. sveikinu su nauju darbu. lauksim naujų bandymų su smuikeliu

QUOTE(ajas @ 2008 02 07, 21:20)
Desiree, californiagirl, gus, Anasko, labai labai dėkui už komentarus  4u.gif
Naujos kameros dar neturiu, tai po truputį tvarkausi ankstesnių kelionių nuotraukas... Man irgi reikia kraustytis į keliautojų skyrelį.  doh.gif
Bet man dabar tokia stadija, kai nieko nežinau, nemoku, nematau, neišeia, ne....  unsure.gif  Stebiu kitų dedamas nuotraukas  ir galvoju, na kodėl aš tokia beviltiška  verysad.gif  Mano albume nėra nei vienos toookios nuotraukos  verysad.gif
Ajas, o man įdomu, kaip tau tas pakarpytas variantas?
Atsakyti
Bite maja šiaip labiau tas baltas.. pabandyk uždengt pati kuom .. tada aišku ir pilis užsidengia .. bet man be to pastato geriau žiūrisi


QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 07, 22:26)
Na jei tiksim kaip modeliai visada prašom ;D

nu kad pasirinkimo nėr smile.gif

Elina, vasario 16 susibėgam klaipėdiečiai kur nors mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje, o kiek yra vyrukų Klp ar netolimais? Greit prisipažįstat. Silwio tai ko gero visai šalia...
Atsakyti
QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 07, 22:37)
Greit prisipažįstat. Silwio tai ko gero visai šalia...

aha.. kokios 2 val skrydžio.. juokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 07, 23:30)


Elina, vasario 16 susibėgam klaipėdiečiai kur nors  mirksiukas.gif

Būtinai, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmasis bandymas sulipdyti panoramą. Įkeliu ne tiek komentarų norėdama sulaukt, o daugiau noriu pasidalinti su man padėjusiais žmonėmis, o ypač Peppi mirksiukas.gif thumbup.gif

Dedukas eina į Rusnę maisto, matyt, parnešt. Įdomu tai, kad jis su ilgais žvejo guminiais batais. Greičiausiai eina iš sodybos, kuri šiuo metu yra apsemta?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 07 vasario 2008 - 22:57
Ai, paimu ir įkeliu:) blush2.gif Čia šiandien vaikštinėjau..
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 07, 23:48)
Ai, paimu ir įkeliu:)  blush2.gif Čia šiandien vaikštinėjau..

Na nežinau, bet man tai patinka, Šaunuolis Žvėris KLP thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZverisKLP: 07 vasario 2008 - 23:02
Atbėgu parodyt juodraščio, gal kokių patarimų turėsit?


Nuotraukos vieno pastato.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
(pastebėjau kad kiek kreivokas buvo tai įkeliu pataisytą)
Realiai pastate reikėjo jau štatyvo, nes buvo gana tamsu ir išlaikymo reikėjo ilgesnio, šiek tiek gelbėjo VR, bet ne visose nuotraukose. Būtinai žadu grįžti ir dar paplušėti šioje vietoje, bet labai norėčiau komentarų ir šiems bandymukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2008 02 07, 22:48)
Mano pirmasis bandymas sulipdyti panoramą. Įkeliu ne tiek komentarų norėdama sulaukt, o daugiau noriu pasidalinti su man padėjusiais žmonėmis, o ypač Peppi mirksiukas.gif  thumbup.gif

Dedukas eina į Rusnę maisto, matyt, parnešt. Įdomu tai, kad jis su ilgais žvejo guminiais batais. Greičiausiai eina iš sodybos, kuri šiuo metu yra apsemta?


susilipdė visai gerai, bet tik pats vaizdas nelabai kabina ax.gif

QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 07, 22:51)
Ai, paimu ir įkeliu:)  blush2.gif Čia šiandien vaikštinėjau..


ech, kad užsimaniau Klaipėdon nuo pirmos nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ajas @ 2008 02 07, 12:17)
Ateinu su dviem nuotraukom, kad neišbrauktumėt iš sąrašų  blush2.gif
Labai laukiu nuomonių, ar tiesiog neįdomūs turistiniai shot'ai, ar kaip?  unsure.gif


Kodėl neįdomūs? Įdomūs turistiniai shot'ai smile.gif Meno juose nedaug, bet spalvos gražios.

QUOTE(Lauružė @ 2008 02 07, 15:46)
Mieli fotomanai,
ar galetumet padeti?
Fotografavau rengini su Canon Eos400d su kitiniu objektyvu. Visas nuotraukas dariau su blicu. Ir viena pabandziau fotografuoti nustacius ilga islaikyma, be blico.
Tokios grazios spalvos gavosi...
Patarkit, kokios technikos reikia, kad butu galima su trumpu islaikymu (1/60 ir trumpesniu) isgauti tokias spalvas... Objektyvo su placia diafragma, tai suprantama, bet gal konkreciau patartumet, modeli? O gal blykstes geros?
Nes su blicu tokiu niekaip neisgavau, net ir sviesindama maksimaliai su PS...


Spalvos ne nuo objektyvo priklauso. Blykstės ir vietinio apšvietimo spalvinė temperatūra skiriasi, todėl nuotraukose su blykste spalvos kitokios. Jei fotografuoji raw, baltos balansą gali pataisyt kompe.
Dėl trumpo išlaikymo - stebuklų nebūna. Arba reikia šviesesnio objektyvo (modelį tau patars canonistai), arba statyt fotiką ant štatyvo ir paprašyt žmonių nejudėt, arba kelt iso. Pigiausia kelt iso, bet nuo to kenčia kokybė. Man labiau patinka triukšmingi bet ryškūs kadrai, negu tokie, kaip tavo pavyzdyje. Dabar jau yra alternatyvų - fotoaparatų, kurie prie iso 6400 praktiškai netriukšmauja, bet kaina kaip neblogo automobilio smile.gif

QUOTE(ciburaska @ 2008 02 07, 16:47)
Sveikuciai
Bandau ir as retro temai deti foto smile.gif
Begu skaityt ka priplepejot smile.gif


Smagiai, tik man erdvės mažoka.

QUOTE(valanda @ 2008 02 07, 18:02)
Mano cross :


Tinka, tik kairė man per sunki.

QUOTE(bite maja @ 2008 02 07, 21:59)
rodau dar vieną nuotrauką iš praeito savaitgalio. reiks ten eit pavasarį, kai viskas sužaliuos  smile.gif


Puikiai. Jokių priekaištų.

QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 07, 22:37)
Beje, o kiek yra vyrukų Klp ar netolimais? Greit prisipažįstat. Silwio tai ko gero visai šalia...


Visai šalia smile.gif Už balos.
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2008 02 07, 23:54)
ech, kad užsimaniau Klaipėdon nuo pirmos nuotraukos biggrin.gif

Tai pirmyn, kiek čia to kelio, priimsim:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZverisKLP: 07 vasario 2008 - 23:00
Valanda, kažkaip praleidau tavo natiurmortą. Žiūrinėju dabar atsivertusi kūdroje. Šiaip patinka. Įdomus pateikimas, spalviškai. Labai įdomiai žiūrisi vaisiai, kurie atrodo lig nutapyti, ir gėlės, kurios labiau fotografiją primena. Toks tapybos bei fotografijos mišinukas gavosi.
Apklotėlį rodos naudojai kaip pagrindą. Labai gražiai atrodo kairė pusė, su tais pakarpymais. O dešinė nelabai, ten kur baigiasi medžiagėlė, bei šalia krepšelio, matosi faktūra, kuri nelabai man čia patinka. Tiek. tikrai įdomiai, ir vis kitaip. nustebini.

Inc, sveikinu su pirma panorama 4u.gif

ŽvėriesKLP, pirmoji patraukia dėmesį, nors rodos kiek griūnanti, o gal tai tik optinė apgaulė. Bet patinka tiek daug žirafiukų smile.gif

Bite Maja , man patiko pirmas dublis, patinka ir antras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 07 vasario 2008 - 23:02