Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Getter @ 2008 02 08, 00:19)
Valanda pamiršau pasakyt kad tavo panorama visai smagiai žiūrisi, tik gal tiesesnio horizonto norėtūsi  g.gif 



matyt turejai galvoje inc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 07, 23:42)
fotografavau su nikkor 50 mm f1,8 AF  g.gif .. o dx ar ne net nežinau  unsure.gif .. reiškia reikia išryškit kitą juostelę,, joje keičiau objektyvus ir turėtų būt aišku ar tame problema


Ne, 50-tukas neturi taip daryt g.gif Pamėgink kaip nors parodyt čia. Dabar jau nesuprantu visai.
Atsakyti
QUOTE(toro @ 2008 02 08, 00:41)


valanda, cross tavo natiurmortui nelabai gerai suveikė, išlindo visokių negerumų.



Labai dekoju uz komentara. O tie negerumai "neonas", kas dar?
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2008 02 07, 23:48)
Ne, 50-tukas neturi taip daryt  g.gif Pamėgink kaip nors parodyt čia. Dabar jau nesuprantu visai.

neisivaizduoju kaip parodyt g.gif turiu juostelę išryškintą ir tiek g.gif
Atsakyti
Sillwio nžn kas tau iš mano spalvų nes modelis - vaikas biggrin.gif bet jei gali pakomentuok tikrai nesupyksiu, nes objektyvas naujas, o ir blykstė išorinė pirmą kart naudota (beje nukreipiau ją į lubas, ir mano akimis šviesos užteko).

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Už foną persiprašau, namų sąlygos nėra idealios blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(valanda @ 2008 02 07, 23:46)
matyt turejai galvoje inc  4u.gif

ups blush2.gif įsitikinusi buvau kad tavo, persiprašau blush2.gif
Atsakyti
sillwio o mano Sigma 30mm galėjo taip fotografuot? g.gif
Atsakyti
valanda, gal per žiauriai išsireiškiau smile.gif Taip tas neonas, kaip tu jį vadini ir triukšmas lenda stiprokai, nelabai man jis šioj nuotraukoj.

Getter, mano akim irgi šviesos užteko ir su spalvom viskas lyg ir normaliai, tik gal kiek morkavos, bet čia greičiausiai dėl namų apšvietimo taip.

westa, sigma taip daro ant full frame smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toro: 08 vasario 2008 - 00:01

ačiū Toro už abu komentarus.

Man jos irgi geltonos/oranžinės nes mano sienos persikinės doh.gif


Bet taisybę sakėt, kad 85m labiau lauko porterukams (arba kaip supratau galva na ir pečiai dar plius) o va 50mm namų sąlygomis pats tas. Griebsim ir tą kadanors.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2008 02 08, 00:05)
Man jos irgi geltonos/oranžinės nes mano sienos persikinės  doh.gif

O man patinka, matosi kad vakare fotografuota, bet nera to ikyraus morkavumo visame kame smile.gif Paskutiniam fokusas pabeges, bet visa kita man labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toro @ 2008 02 07, 23:59)
westa, sigma taip daro ant full frame smile.gif

o tai galima kažkaip panaikint ?


Getter
nusistatei WB? šiaip spalvos šiltos, bet man kiek per oranžinės visgi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 08 vasario 2008 - 00:13
QUOTE(toro @ 2008 02 08, 00:59)
valanda, gal per žiauriai išsireiškiau smile.gif Taip tas neonas, kaip tu jį vadini ir triukšmas lenda stiprokai, nelabai man jis šioj nuotraukoj.



Visai nestipriai.Labai gerai ir aiskiai. dziaugiuos tokiais komentarais 4u.gif 4u.gif . Tiesiog norejau issiaiskint kas dar kliuva tiksliau."Neonines" man atrodo buvusios baltos vietos. Ir man jos kliuna.O triuksmas siuo atveju man dar pakenciamas.
Atsakyti
QUOTE(westa)
o tai galima kažkaip panaikint ?


sigma 30mm skirtas apkarpytom matricom, jei jį mauni ant juostinio to niekaip neišvengsi. Su zūminiais pvz sigma 17-70 kažkiek prizūminus vinjetė dingsta. Pačiam neteko su tuo susidurt, todėl jei ką suvėliau atleiskit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toro: 08 vasario 2008 - 00:21