Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(vvvvv @ 2008 02 05, 21:57)
o tu su kokia adatele bakst i lempute padaryk  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif man ji sesė parvežė iš už atlanto, būtų sužinojus būtų galvą nurovus lotuliukas.gif Ele niežti man rankos iš mamos jį atsiimt ir bandyt su kokia j/b juostele blush2.gif na gal čia ateičiai, nes nesijaučiu tam dar pasiruošusi blush2.gif
Atsakyti
nuotraukas pakomentuosiu vėliau prisėdusi.
Norėjau tik paklausti, gal kas turi noro mytą Prahoje surengti. Šį savaitgalį, taip spontaniškai, a? smile.gif Mes ten būsim 4u.gif
Atsakyti
Aveda ir Westa ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Labutis merginos-mamytes:) Ir vyrai zinoma:) Kas su Photobucket dedas? Man neveikia:(
Atsakyti
Pora nuotraukų temai Retro

Klėtis
Pastatui kažkur apie 80 metų. Fotografuota vasarą.
Didelį kontrastą dėjau specialiai, nes man taip gražiau atrodo.

user posted image

Senučiukas, sukrypęs, bet vandens duoda
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 05 vasario 2008 - 22:22


nemoku ivesti , kasip nervina... bash.gif bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZverisKLP: 05 vasario 2008 - 22:43
nesinervink, Zverie, nes tas bucket yra uzluzes, man net neleidzia ieit sad.gif
Atsakyti
Rida labai fotogeniški objektai smile.gif .. kontrtstas man patinka.. nepatinka kompozicija, ypač pirmoje .. paieškočiau kažkokių įdomesnių taškų smile.gif ,, bet kuriuo atveju šaunu, foto darytos senai, bet matosi, kad turi akį mirksiukas.gif tiesa ir retro temai ne tokius darbus įsidaizduoju blush2.gif

tai kaip su ND g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 05 vasario 2008 - 23:10
QUOTE(westa @ 2008 02 05, 23:09)
tai kaip su ND  g.gif

tai as supratau kaip visada, 2 savaitem, kol kas tik viena praejusi.

pavargus as, tai trumpai - strigo aisku Desiree vaikiukas, viskas ten grazu ir vietoj, vvvv dukriukas - man per daug kontrasto, sayonaros dailininkas patiko ir smuikininke (velgi gal dar ir del to, kad ir man vks kas "prie meno" patinka), bet ne tik del to mirksiukas.gif beje, andriuskos pirmaja foto su mergaite cia pakritikavot, o man patiko - as kzk nesvarsciau su kuo ir kaip ten daryta, tai man visai mielas ir skaistus tas efektas buvo.
Atsakyti
man kzk toj retro temoj labai painiojasi tie ankstesni laikai (apie 1920-40) ir jau velesni (1980), nesuprantu kodel, bet ir 1980 mano galvoj stipriai asocijuojasi su retro, Modern talking dainos i vsio takoe. oj vargelio cia avytess uzmete biggrin.gif bet aciu biggrin.gif
Atsakyti
Vvvvv momentas labai gražus, mielas. Pupeliukas jau minėjo, kad kiek murzinokas. Man norisi švelnumo šiai nuotraukai 4u.gif

Myway į mėlynumą visas. Bet šiaip tvarkinga foto smile.gif

QUOTE(Pupeliukas @ 2008 02 05, 18:00)
Įdedu savo zuikio pirmųjų žingsnių nuotraukytę, keliaus į albumą, man ji šiaip patinka, tos kelnės-kojnės iki pažastų jūsų komentarai?
smagu kiekvienądien matyti gausėjančias geras foto šiame puslapyje. Tavo juodai baltų juostelinių taip pat vis laukiu. Nes jos tokios. Ypatingos. Nerandu tinkamo, lietuviško žodžio, tai gal nekaip išsireikšiu / išjaustos. Geresnės pirmų žingsniukų foto tikrai nepadaryčiau. Vien dėl to čiupimo fotoaparato į rankas, fokusavimo greičiau greičiau, sugebant dar ir plūstančias emocijas suvaldyti, kad rankos nedrebėtų smile.gif Tiesiog labai patinka. Tikrai puoš albumą

QUOTE(Getter @ 2008 02 05, 18:42)
O čia mano seniena, bet labai ypatinga dėl dyyydelių akių  biggrin.gif  kokybės čia maža, nes su muiline daryta ir dar po to skanuota, bet kaip jums pats portretukas? Ar matosi, kad su juosta fotografuota?
spalvos mielos. akys išties labai išraiškingos.

QUOTE(zuvialia @ 2008 02 05, 19:05)
as irgi su serija...visa serija sudejau kudron.uzluzes photobucketas,tai negaliu ykelti cia...
terliūūūūūūūūūzinai kokie smile.gif Gal mano monitorius nekaip rodo, bet kažkiek daugiau kontrasto norisi. O gal tiesiog man toks periodas, vis kontrastinti ir kontrastinti viską. tai labai nekreipk dėmesio.
Šauniai mama padirbėjo, kol vaikučiai linksminosi

QUOTE(Getter @ 2008 02 05, 19:34)
Ačiū
Prašom dar jau vyresnio, bet akys tos pačios  ax.gif
akys vis dar tokios pačios mielos. Bet pati foto tai nelabai. Net akis paskausta bežiūrint. Ar čia sharpo ar ko tiek daug nesuprantu. kaktukas net šviečia, išdegintas. Antras planas taip pat blaško.

QUOTE(vauga @ 2008 02 05, 19:46)
nu bliambacki, pas jusu visu vaikus akys per puse veido????  bigsmile.gif
Desiree, ziurejau gal 5 min i ta veideli.... Toks vaizdas, kad i paveiksleli ziuriu.....  man si foto yra ideali.
ačiū už komentarą. nuotrauka tikrai nėra ideali

QUOTE(AVEDA @ 2008 02 05, 20:32)
Desiree nera ka daugiau sakyt. taip noreciau kada su tavim pafotografuot vaikucius, pasisemt ziniu is taves. Tu pagauni tokius kasdieninius momentus kurie atrodo visai ne kasdieniniai, ir vaikai tokie susikaupe lyg suaugusiu isminti turetu.
ačiū. džiugu, kad nori kartu fotografuoti, o dar žinių pasisemti. Kas žino. gal kada nors?

QUOTE(sayonara @ 2008 02 05, 20:34)
gali išimt, nes jau spėjau pamatyti biggrin.gif biggrin.gif
na super tas tikrasis cross'as.. ir vaikas labai labai dėkingas fotografijai.. ir kokybė.. ech..smile.gif 
lotuliukas.gif patiko komentaro pradžia lotuliukas.gif o tikrasis cross yra gėris. na bet jau gal nusibos mano paistalai vis iš tos pačios serijos. tiesiog dievinu juostelę, ką su ją bedarytųme...

QUOTE(westa @ 2008 02 05, 20:54)
vaikučių vakaras  smile.gif .. tokių gražių kleckų pridėjot  wub.gif
Desiree neturiu ką bepridurt.. man viskas gražu..apskritai sunku komentuot foto, kuriose tokie gražūs vaikai
man šiandien nepakilo ranka savo vaiko į jb verst ..tiesiog norėjau spalvų.. šeimos albumui 
beje ar galima jau eit balsuot ar visgi ND Retro buvo dviem savaitėm  g.gif
Retro nd, kaip ir visi kiti, dvi savaites tęsiasi 4u.gif
ačiū už komentarą mano nuotraukai. Vaikučiai šiaip visi žavūs, bent jau man. Neatsispiriu jų grožiui, bet komentuodama vis tiek stengiuosi išjungti tą žavėjimąsi vaikais ir tiesiog žiūrėti į foto kaip foto visumoje smile.gif Ne visada sekasi, bet kartais sekasi.
Apie tavo tris foto. Man antroji labiausiai patiko . Tiesa, kūdroje ji vistik juodai balta smile.gif nesinorėjo šįvakar spalvų?

QUOTE(Rida_R @ 2008 02 05, 21:21)
Pora nuotraukų temai Retro

Klėtis
Pastatui kažkur apie 80 metų. Fotografuota vasarą.
Didelį kontrastą dėjau specialiai, nes man taip gražiau atrodo.

kontrastas čia man tinka. Pirmoje nuotraukoje. Tik norisi vis tik kažko įdomesnio. Kompozicijos gal geresnės, gal kažkokio kampo kitokio paieškojimo...
Šulinys taip pat įdomus fotografavimui. Pasakysiu tiesą, man tokie tonavimai nelabai prie širdies, na bet čia tik man. Fotografuojant nejudančius objektus stenkis ieškoti įdomesnio kampo. Užsilipk kur nors, atsigulk, ore fotografuok. Na kaip nors. Nes sunku sudominti nufotografavus tiesiog taip, kaip yra. norisi kažko kitokio, užkabinančio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 00:08
Uzeikit i ND "retro". Ten kai ka idejau. Greitai isimsiu,nelabai noriu lakyti;)
Atsakyti