Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

O kaip jums sita?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 08 vasario 2008 - 16:58
QUOTE(liepa50 @ 2008 02 08, 16:55)
O kaip jums sita?


bigsmile.gif va šita man superiausia thumbup.gif wub.gif . Ir spalvyčių derinukas wub.gif .
Atsakyti
Ačiū visoms už komentarus apie mano raudonybę 4u.gif Baisiai džiaugiuosi dėl rodos su mezgimu tiesiogiai nesusijusio dalyko - komentavot, kad reiktų vaizdo su pėdkelnėm, batų normalių. O aš turiu pripažint, kad net į galvą neatėjo pasifotkint "žmoniškai, kaip priklauso". Čia turbūt todėl, kad apie tą suknelę per daug širdy svaigau, naktim sapnavau, bet galutinis rezultatas man pačiai jau nebepatinka schmoll.gif Žodžiu, čia bendraujant išmokstam daug ko, ne tik mezginių paslapčių. Už tai visoms labai labai AČIŪ wub.gif
Atsakyti
Gal kuriai aktualu - dabar Norfoje 40 proc. nuolaida siūlams mirksiukas.gif
Atsakyti
Geltoniausia, tu super!!!!
Atsakyti
Sveikutes, mezgejeles user posted image
Pradejau nerti suknele....siulu sudetis 75% vilnos ir 25% poliamido (nezinau kas cia toks blush2.gif ) numezgiau prieki ir nugara.....ir jau spejau viska isardyt, nes viska padariau tip top ant saves, bet issigandau ar man ta suknute nesusitrauks po skalbimo user posted image
Gal galetumet pakonsultuot situo klausimu....nes dabar suglumau ir nebezinau kokio dydzio man ja daryt user posted image Labai bijau, kad nenusinerciau suknutes iki pirmo skalbimo...mazu paskui ir nebeilysiu i ja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 09, 09:56)
Sveikutes, mezgejeles user posted image
Pradejau nerti suknele....siulu sudetis 75% vilnos ir 25% poliamido (nezinau kas cia toks  blush2.gif ) numezgiau prieki ir nugara.....ir jau spejau viska isardyt, nes viska padariau tip top ant saves, bet issigandau ar man ta suknute nesusitrauks po skalbimo user posted image
Gal galetumet pakonsultuot situo klausimu....nes dabar suglumau ir nebezinau kokio dydzio man ja daryt user posted image  Labai bijau, kad nenusinerciau suknutes iki pirmo skalbimo...mazu paskui ir nebeilysiu i ja  unsure.gif


Nusinerk pavyzdėlį ir išskalbk, taip ir sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2008 02 09, 10:07)
Nusinerk pavyzdėlį ir išskalbk, taip ir sužinosi  mirksiukas.gif

Aciu user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 09, 09:56)
Sveikutes, mezgejeles user posted image
Pradejau nerti suknele....siulu sudetis 75% vilnos ir 25% poliamido (nezinau kas cia toks  blush2.gif ) numezgiau prieki ir nugara.....ir jau spejau viska isardyt, nes viska padariau tip top ant saves, bet issigandau ar man ta suknute nesusitrauks po skalbimo user posted image
Gal galetumet pakonsultuot situo klausimu....nes dabar suglumau ir nebezinau kokio dydzio man ja daryt user posted image  Labai bijau, kad nenusinerciau suknutes iki pirmo skalbimo...mazu paskui ir nebeilysiu i ja  unsure.gif

abejoju kad susitrauks
paprasciausia neskalbk karstam vandeny o tik vos drungnam.bent man dar gyvenime nei vienas megztas daiktas nesusitrauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 02 09, 10:56)
abejoju kad susitrauks
paprasciausia neskalbk karstam vandeny o tik vos drungnam.bent man dar gyvenime nei vienas megztas daiktas nesusitrauke  g.gif

As du vilnonius megstinius turejau (nu te 100% vilna buvo)....tai man po keliu kartu skalbimo drungname vandenyje jie susitrauke g.gif I viena net galvos nebegalejau prakist pro apykakle....uztai ir bijau dabar user posted image
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 09, 11:07)
As du vilnonius megstinius turejau (nu te 100% vilna buvo)....tai man po keliu kartu skalbimo drungname vandenyje jie susitrauke  g.gif  I viena net galvos nebegalejau prakist pro apykakle....uztai ir bijau dabar user posted image


ale net idomu nuo ko priklauso tada g.gif
nes sakau man nei viens vilnonis daiktas nesitraukdavo o tik tysdavo
nu ryskiai nuo siuliuku susukimo
ti pavyzdelis tada butinas
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 02 09, 11:07)
As du vilnonius megstinius turejau (nu te 100% vilna buvo)....tai man po keliu kartu skalbimo drungname vandenyje jie susitrauke  g.gif  I viena net galvos nebegalejau prakist pro apykakle....uztai ir bijau dabar

Tai gal tu skalbei su skalbykle ir dar ne pritaikyta tam prigrama megztiems drabužiams g.gif Nes su ta programa tai tikrai niekas nesusitraukia schmoll.gif O ir miltelius reikia spec. vilnai naudoti 4u.gif
Atsakyti