Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sukneles megztos, nertos, derintos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Akire3
QUOTE(katuks @ 2008 02 11, 09:37)
O dabar apie savo pasiekimus biggrin.gif  ir nesėkmes  verysad.gif
Taigi mano juodoji skylėtoji. kaip ir rašiau, nepatinka manasis pamušalas.
demonstruoju;
user posted image
user posted image
kaip matote, atlasas negražiai susiraukia, ir čia dėl to kad suknia gavosi apsitempusi. reikia arba keisti pamušalą į trikotažą ar aptinuką g.gif arba iš vis be jo  ax.gif permegzti nesinori...o ir nežinia, ar gerai gautųsi, nes kaip minėjau raštas gana elastingas: suknia ne siaura.
tai va ir nežinau... esu abejonių ir svarstymo stadijoj....juostelė ant krūtinės šiaip užrišta. irgi nežinau, ar jos reikia

p.s. kaip matot ir figūra atsirado... blush2.gif
*

suknele tikrai grazi, nieko negalvok net permezginet. man tai pasirode kad tas pamusalas kaip isielektrines - tada padetu purskalas nuo elektrinimosi. o jei ne, ieskok kitos apatines suknelytes, arba graziu apatiniu ir eik be pasukneles.
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 11, 11:58)
Čia aš su kabliu nugaroje vaikštau.
*

as ir to kablio siulu pirkimui nusimest negaliu. vienu dar nesumezgu o jau perku keliems mezginiams i prieki. anksciau dar ir megzdavau dazniau, dabar mazasis princas neleidzia.tai tik naktim....

QUOTE(everesta @ 2008 02 11, 13:43)
Puiki ideja siulu galiukams sunaudoti
*

nesimato man tos idejos, o taip reiketu, nes tie galiukai tikrai vietos neturi...
atsiprasau - jau rodo. tikrai puiki ideja. as tai maniau koks juostuotas kilimelis bus...
Mate
Kazkas ieskojo vestuvines sukneles. Kaip sita ?
user posted image
Liepuže2
Taip, Dovyda, aciu, ieskojau kaip tik tos pirmos baltos sukneles. Dar besikuisdama radau ir jos schema, bet noriu jusu pagalbos. Schemoje nera parodyta, kaip nerti ta dali (juosta), kuri eina pries ir po ananasu, na ta, su gelytem (neikelia man schemos). Ten kazkas schemoj parayta, bet niekaip nesugebejau padidinti taip, kad iskaityciau. Pabandziau nerti is galvos, negraziai iseina. Gal kas man patartu kaip issisukti is tos padeties?
ingriduska
[quote=Mate,2008 02 11, 14:51]
va, nulekiau per pietus iki parduotuves priesais Ibrahima ir nusipirkau tokios juodos Vernito pusvilnes (kaina 3.50), pardaveja gyre, kad ir nesiojasi, skalbiasi gerai. Megziu si kart deja ne suknele, o dovanu liemene. Leksiu ieskot rasciuko (prase dvi a la dvi geros dvi blogos, bet as noriu truputi ka nors idomiau smile.gif )

Manoji juoda taip ir megzta 2geros/2blogos iki krūtinės, nuo krūtinės mezgiau su vašeliu , gavosi man gražiai, tik nešiot neišeina, nes nebaigta:)
Mezgiau pagal tą
http://www.talpink.com/public/08/01/22/05e5a31.html
Papildyta:
Čia ne į temą, bet ar būna jums, kad stovint stotelej, ar pardej,matant moterį su nertu sijonu ar kitu megztu rūbu galvotumėt, kažin ar čia ne kuri nors iš SM, gal pvz:mate,Arual,gatget3,ir t.t.O kai Mate rašo apie tai ,kad per pietus sulaksto iki Ibrahimo, tai manau, kad ji dirba kaiminystėje.Aš Šiaurės miestely,Ibrachimas netoli:)
Atsiprašau, kad visai nebūtų ne į temą parašysiu kodinį žodį SUKNELĖS/ SUKNUŽĖS
katuks
QUOTE(Akire3 @ 2008 02 11, 16:42)
suknele tikrai grazi, nieko negalvok net permezginet. man tai pasirode kad tas pamusalas kaip isielektrines - tada padetu purskalas nuo elektrinimosi. o jei ne, ieskok kitos apatines suknelytes, arba graziu apatiniu ir eik be pasukneles.
*

tai permezginėt ir nemanau. pamušalas neįsielektrinės, tiesiog nertinis aptempia jį ir sutraukia. o dar vienas blogumas, kad atlasas kirptas įstrižai. o kadangi labai norėjau žvilgančios pasuknelės, tai reikia arba kirpti jį iš naujo ir daryti aptemptą su užtrauktuku, arba imti trikotažąsad.gif o šiaip savo pirmuoju dideliu darbu esu patenkinta. iki šiol buvo tik servetėlės......
be pasuknelės bigsmile.gif tik namuose prieš vyrą rolleyes.gif
bielra
QUOTE(katuks @ 2008 02 11, 15:16)
tai permezginėt ir nemanau. pamušalas neįsielektrinės, tiesiog nertinis aptempia jį ir sutraukia. o dar vienas blogumas, kad atlasas kirptas įstrižai. o kadangi labai norėjau žvilgančios pasuknelės, tai reikia arba kirpti jį iš naujo ir daryti aptemptą su užtrauktuku, arba imti trikotažąsad.gif o šiaip savo pirmuoju dideliu darbu esu patenkinta. iki šiol buvo tik servetėlės......
be pasuknelės bigsmile.gif  tik namuose prieš vyrą rolleyes.gif
*

Pilnai tave užjaučiu, nes manoji suknelė dar dabar be normalaus pamušalo... doh.gif Kas liečia trikotažinį, tai nemanau kad gausis gerai, kadangi suknelė nors ir tampri, bet aptempta... taip kad nebus gero slydimo ir tada pati suknelė gali kilti tau į viršų...
O suknelė labai graži... Sėkmės tau su pamušalu, jei ką gudraus sugalvosi, nepamiršk ir mūsų, nes manau daugeliui yra problema ne kaip suknelę nusimegsti ar nusinerti, bet kaip pamušalą prisitaikyti...
nekava
nu ir dabar susikvailinau g.gif jauciu nepirksiu tu norfiniu siulu, nors ir neblogai jie atrodo, reikes nulekti rytoj iki vernito ir gal ten ka nors nugriebsiu bigsmile.gif
katuks
bandžiau patyrinėti internetines suknias, kaip ten yra su tais pamušalais...
ar pastebėjot, kad dauguma manekenių praskečia kojas, taip ištempdamos pasijonius? kaip šita pvz.user posted image

nu bet aš tai taip visalaik nevaikščiosiu ir nestovėsiu bigsmile.gif
na, o kai kurios tai su panašiai susiraukusiais, kaip šita
user posted image
tai kaip ten iš tikrųjų yra g.gif ir turi būti?

Papildyta:
čia iš to puslapio http://piko-spb.ru/production/1/
dovyda
QUOTE(katuks @ 2008 02 11, 10:37)
O dabar apie savo pasiekimus biggrin.gif  ir nesėkmes  verysad.gif
Taigi mano juodoji skylėtoji. kaip ir rašiau, nepatinka manasis pamušalas.
demonstruoju;
user posted image
[
*

Katuks, saunuole! labai grazus nerinys as manau, kad tau cia pades trikotazinis pamusalas, vienai sukniai nusipirkau tokia suknia trikotazine is second-hand'o mirksiukas.gif pirkau mazoka tokia ir trikotazas toks slidus, labai graziai gula mano nerta suknele ant jo. Galima bandyt dar ir koki apatinuka ar naktinukus kokius, tik jokiu budu ne silkinius ar atlasinius, kaip kazkas ir minejo lips ir elektrinsis, atlasini pasijoni turiu po savo nertu sijonu, tai kol pareinu is kur nors vistiek einu kaip be pasijonio lotuliukas.gif nes visas sulipa i juosmeni mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nekava @ 2008 02 11, 10:44)
tu pirkai kur su vilna? kazin jie geri?ir as maciau tik bijau prisipirkti, nes gali niekas neiseiti  doh.gif
*

as turiu jau visokiu blush2.gif ir tu vilnoniu (visai jie geri) ir Gadgetiniu tu storuju su vilnom ir dabar jau siandien su MB ejom, taigi pasigriebiau dar ir tu kur nedaug moherio..ai saliku prisimegzsiu jeigu ka thumbup.gif spalvytes ju grazios blush2.gif
ingriduska
Aš savo sijonui pamušalą dariau iš medžiagos kitos pusės, mat norėjau kad paviršius būtų slidus, o kad nuo kūno neliptų į viršų.Pairinkau tokį ale šilką, ir blogąją, blizgiąją pusę panaudojau kaip gerąjąsmile.gif
katuks
QUOTE(dovyda @ 2008 02 11, 18:31)
Katuks, saunuole! labai grazus nerinys as manau, kad tau cia pades trikotazinis pamusalas, vienai sukniai nusipirkau tokia suknia trikotazine is second-hand'o mirksiukas.gif pirkau mazoka tokia ir trikotazas toks slidus, labai graziai gula mano nerta suknele ant jo. Galima bandyt dar ir koki apatinuka ar naktinukus kokius, tik jokiu budu ne silkinius ar atlasinius, kaip kazkas ir minejo lips ir elektrinsis, atlasini pasijoni turiu po savo nertu sijonu, tai kol pareinu is kur nors vistiek einu kaip be pasijonio lotuliukas.gif nes visas sulipa i juosmeni mirksiukas.gif
*

Ačiū ž pagyrimus ir ... ant kelio užvedančias mintis doh.gif
taigi turi būti kažkur spintoje viena mano truputį ankštoka trikotažinukė suknutė. laukinati sukūdimo laikų... rolleyes.gif eisiu primatuoti, nors ir gaila būtų pritaikyti ją pamušalui, o ir įdomu kaip atrodys, nes trumpesnė...
primatavimo rezultatais pasidalinsiu biggrin.gif
dovyda
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 11, 12:59)
cia apie tuos stooooooorus siulus kalbi?  tokiuose kamuoliukuose? kiek megztukui pirkai kamuoliuku, nes ten metrazas mazas man pasirode
*

taip ir tu jau prisipirkau blush2.gif tamsiai pilku, ai kai dabar jie tik 2.2Lt tekainuoja, tai nusipirkau 12 kamuoleliu biggrin.gif as be to pati esu is tu, kur daugiau siulu kuneliui apdengti reikia lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepuže2 @ 2008 02 11, 15:56)
Taip, Dovyda, aciu, ieskojau kaip tik tos pirmos baltos sukneles. Dar besikuisdama radau ir jos schema, bet noriu jusu pagalbos. Schemoje nera parodyta, kaip nerti ta dali (juosta), kuri eina pries ir po ananasu, na ta, su gelytem (neikelia man schemos). Ten kazkas schemoj parayta, bet niekaip nesugebejau padidinti taip, kad iskaityciau. Pabandziau nerti is galvos, negraziai iseina. Gal kas man patartu kaip issisukti is tos padeties?
*

yra ir schema g.gif

user posted image

matyt nelabai skaitei aprasymo drauge mirksiukas.gif nes ten parasyta, kad naudojama neriniu juosta pirktine ax.gif ir brezinyje visur ji parodyta biggrin.gif taigi jei jos nezadi naudoti, tiesiog improvizuok ka nors su rombukais pilnais ir tusciais smile.gif
Mate
ne i tema - bet ar kas bandet ismegzt pati pirma rasta is pvz., ta bangu -
ar graziai gaunasi?
user posted image
qqte
nu ka prisiduodu kritikai blush2.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
pirmoj fotkej kur is nugaros mb nepasake kad zemyn timptelciau blush2.gif
qqte
QUOTE(katuks @ 2008 02 11, 09:37)
user posted image
user posted image
kaip matote, atlasas negražiai susiraukia, ir čia dėl to kad suknia gavosi apsitempusi. reikia arba keisti pamušalą į trikotažą ar aptinuką g.gif arba iš vis be jo  ax.gif permegzti nesinori...o ir nežinia, ar gerai gautųsi, nes kaip minėjau raštas gana elastingas: suknia ne siaura.
tai va ir nežinau... esu abejonių ir svarstymo stadijoj....juostelė ant krūtinės šiaip užrišta. irgi nežinau, ar jos reikia

p.s. kaip matot ir figūra atsirado... blush2.gif
*

niu del atlaso tai jo biski susiraukslejes
bet jau pacios suknios tai nenusakomas grazumas wub.gif
*coliukeee*
ggte labai grazu thumbup.gif cia lygiu rastu? siaip neryskiai matos ax.gif
Papildyta:
parodau megzta suknia, kuria pirkau, bet gal kam bus ideja "spalvota" 4u.gif
user posted image
Ristina
as galvoju,kad Katuko suknia neturi jokio"broko"-kaltas pasijonis!
Itariu,jog pasijonis-sintetinis.
Liepuže2
aciu, Dovyda, uz paaiskinima. Toj schemoj, kuria as turiu, visai neimanoma iskaityti, buvau pagalvojusi, kad cia pirktine juosta. Dar karta aciu, bandysiu improvizuoti.
gadget3
Sveikos!!!

Tiek prirasem, kad 11-13 puslapiai tokie kazkokie issimaise...

Kazkaip bangos ir kabliai tik vaiksto, tik vaiksto... Krepsiais ir maisais smile.gif

Qqte, katuks - savnooles! Labai skirtingu stiliu suknytes smile.gif

Katuks, o tu negalvojai apie nejuoda pamusala???

Dovyda, tu tokiu groziu pilna!!! Tu VISOKERIOPU ananasu atsakyme man baisulingai patiko paskutine suknike, kuriai tik ties pabaiga sijono "isdygsta" keli ananasai cool.gif

RUGILE, kaip progresas? Ar tiesiog kitu reikalu rankos pilnos kaip nekurioms? Nekurios kuria salika ir liemene (bo is dovanotu siulu, tai reikia dar si sezona pabaigt). IR semiasi ikvepimo smile.gif coliukeee, grazi suknike smile.gif
qqte
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 11, 19:58)
ggte labai grazu  thumbup.gif cia lygiu rastu? siaip neryskiai matos  ax.gif
Papildyta:
parodau megzta suknia, kuria pirkau, bet gal kam bus ideja "spalvota"  4u.gif
user posted image
*

suknyte ne lygiu rastu-stulpeliai is 4 geru ir 1 isvirkscios, kas trecias stulpelis i pynute susuktas
neturiu dabar normalaus fotiko o tik tokia gaunas kokybe su mobiliuku prie elektros leputes apsvietimo ir dar siuliukai tamsus

o sita dryziuke nuostabi
as tokia jauciu stulpeliais is pusvilnes nerciau wub.gif
Virbalai
QUOTE(Mate @ 2008 02 11, 17:01)
ne i tema - bet ar kas bandet ismegzt pati pirma rasta is pvz., ta bangu -
ar graziai gaunasi?
user posted image
*

Mate, mezgiau siuo rastu megztukeli is medvilninio-viskozinio storoko siulo - labai graziai gavosi thumbup.gif
dovyda
QUOTE(gadget3 @ 2008 02 11, 21:26)
Sveikos!!!
Dovyda, tu tokiu groziu pilna!!! Tu VISOKERIOPU ananasu atsakyme man baisulingai patiko paskutine suknike, kuriai tik ties pabaiga sijono "isdygsta" keli ananasai cool.gif

*

blush2.gif ai ka jau tu cia.....visos cia mes tokios pilnozzz biggrin.gif ka turim tai turim - kablius galvose nuo i prieki mintyse besimezganciu - besinerianciu ideju, kablius nugarose nuo nesustabdomo siulu pirkimo , dvi darbstuoles rankas ir labaiiiiiiiiiii mazaiiiiiiii laiko lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(qqte @ 2008 02 11, 20:27)
nu ka prisiduodu kritikai  blush2.gif

user posted image
Papildyta:
pirmoj fotkej kur is nugaros mb nepasake kad zemyn timptelciau  blush2.gif
*

ner ka cia kritikuot tongue.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 02 11, 20:58)
parodau megzta suknia, kuria pirkau, bet gal kam bus ideja "spalvota"  4u.gif
user posted image
*

superine ideja siulu galiukams thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepuže2 @ 2008 02 11, 21:18)
aciu, Dovyda, uz paaiskinima. Toj schemoj, kuria as turiu, visai neimanoma iskaityti, buvau pagalvojusi, kad cia pirktine juosta. Dar karta aciu, bandysiu improvizuoti.
*

ir nera uz ka mirksiukas.gif jei nesusigalvos tos juosteles nerimas , drasiai kreipkis, koki nors cia mes visos drauge tau sukursim biggrin.gif
Žiogienė
Aš va sėdžiu ir mastau... o to pamušaliuko negalima prie suknios kur ne kur prikabint, kad tas pamušaliukas taip nesusimaltų ?:hmNes suknytė tai labai labai daili wub.gif
angulyte
Katuks, ggte - grazios suknytes thumbup.gif
Coliukee -superine suknyte parodei (o jau spalvyciu grozis -tiesiog FANTASTIKA) thumbup.gif
katuks
ačiū visoms begiriančioms aciuks.gif
iš tikrųjų kaip ir sakiau mano suknelė man patinka. netgi artimieji sakė, kad mano gelbėjimosi ratus paslepia hihihi.gif
kaltas jis - pamušalas. nemanau, kad spalva pakeistų kokybę. iš pradžių galvojau pasigaminti jų keleto spalvų ir keisti pagal aplinkybes ir nuotaiką. o dabar mintis tik viena- kuo jį apskritai pakeisti.
radau tokią truputį išaugtinę suknią lyg ir trikotažinę. visai gerai atrodo, jeigu nuimčiau viršutinį sluoksnį iš kažkokio tiulio-tinklelio. tai dabar sprendžiu, kurios suknelės man labaiu reikia: naujosios ar išaugtinės tongue.gif
Matyt, laimės naujoji. tik reiks nunešti senajai "kailį nudirti", nes mano siuvimo mašina nesiuva trikotažo.
kaip kažkas rašė, kad trikotažas lips į viršų, tai nea, bent jau namie vaikštant nelipo. labiau limpa atlasas....
tai tiek. saldžių sapnų

ggte, šaunuolė. labai miela ir tinkama orui suknia. ir apie pamušalus galvot nereikia...
zujkiz_pujkiz
sveikos 4u.gif
turiu toki gal kiek kvailoka klausima, ale man bais neaiskumas tai sakau pasiteirausiu. Prisiziurejau cia visokiu grozybiu, tai i pati pradejau narplioti tokia a la bliuskela smile.gif Bet kadangi cia pirmas daiktas, kuri neriu savo gyvenime, tai paemiau tokius mano supratimu storesnius siulus (kazkokius bebe, neriu su 2 nr vaseliu). Liko 1.5 rankoves, pasirodysiu mazu kai baigsiu - jei labai baisiai neatrodys smile.gif
tai va. bet kaip i visos, as beziuredama i ateity ir zinodama ka nerisu toliau, nusipirkau siulu biggrin.gif cia beskaitinejat visokias temas kazkaip uzstrigo maxi siulai, bo dauguma cia juos mini. Tai ju ir nusipirkau pabandymui. ale jus man pasakykit, tai kokio nr vaseliu jus su jais neriat? blink.gif as pameginau panert su 1 nr, tai tokis skystas "vaizdas' man gavosi blink.gif arba as cia labai "laisvai" neriu, arba ne tokiu vaseliu, arba tu maxi buna skirtingu storiu? Kur teisybe? help.gif
qqte
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 00:53)
Tai ju ir nusipirkau pabandymui. ale jus man pasakykit, tai kokio nr vaseliu jus su jais neriat?  blink.gif as pameginau panert su 1 nr, tai tokis skystas "vaizdas' man gavosi  blink.gif  arba as cia labai "laisvai" neriu, arba ne tokiu vaseliu, arba tu maxi buna skirtingu storiu? Kur teisybe? help.gif
*

jei atmintis manes neapgauna as neriau su 1,5 ar tai su 1,25
nu megstu ploniukus neriniukus bet iki 1 nt matyt dar nedabrendau
ingriduska
O aš MAXI siulu mezgiau liemene su nr.3 ir neskysta gavosi:)
Papildyta:
[quote=qqte,2008 02 11, 20:27]
nu ka prisiduodu kritikai blush2.gif
MAN LABAI GRAŽU,STILINGA ir JAUKIAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
La Perla
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 08:25)
*

o as 0.75 MAXIukus neriu ax.gif
zujkiz_pujkiz
QUOTE(La Perla @ 2008 02 12, 11:50)
*

o dievuleliau, taigi kaip ilgai turbut neriasi su tokiu "mazu" vaseliu karsta.gif

La Perla> nu man tavo visi darbeliai tai kazkas is fantastikos srities...is kur tiek kantrybes...nu pagarba sakyciau biggrin.gif
ernoja
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 01:53)
sveikos  4u.gif
turiu toki gal kiek kvailoka klausima, ale man bais neaiskumas tai sakau pasiteirausiu. Prisiziurejau cia visokiu grozybiu, tai i pati pradejau narplioti tokia a la bliuskela smile.gif Bet kadangi cia pirmas daiktas, kuri neriu savo gyvenime, tai paemiau tokius mano supratimu storesnius siulus (kazkokius bebe, neriu su 2 nr vaseliu). Liko 1.5 rankoves, pasirodysiu mazu kai baigsiu - jei labai baisiai neatrodys smile.gif
tai va. bet kaip i visos, as beziuredama i ateity ir zinodama ka nerisu toliau, nusipirkau siulu biggrin.gif cia beskaitinejat visokias temas kazkaip uzstrigo maxi siulai, bo dauguma cia juos mini. Tai ju ir nusipirkau pabandymui. ale jus man pasakykit, tai kokio nr vaseliu jus su jais neriat?  blink.gif as pameginau panert su 1 nr, tai tokis skystas "vaizdas' man gavosi  blink.gif  arba as cia labai "laisvai" neriu, arba ne tokiu vaseliu, arba tu maxi buna skirtingu storiu? Kur teisybe? help.gif
*

Aš su 1,25 neriu. Bet čia nuo nėrimo priklauso. Vienos mezga, neria kiečiau, kitos skysčiau mirksiukas.gif
La Perla
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 10:54)
o dievuleliau, taigi kaip ilgai turbut neriasi su tokiu "mazu" vaseliu karsta.gif

La Perla> nu man tavo visi darbeliai tai kazkas is fantastikos srities...is kur tiek kantrybes...nu pagarba sakyciau biggrin.gif
*

aciu ax.gif
QUOTE(zinulė @ 2008 02 12, 11:16)
Aš su 1,25 neriu. Bet čia nuo nėrimo priklauso. Vienos mezga, neria kiečiau, kitos skysčiau mirksiukas.gif
*

tikrai taip smile.gif man daug kas sake: gausis "dratas" su tokiu plonu vasiuku bet tikrai ne dratas gaunasi lotuliukas.gif bet sakyciau kazkoks paradoksas: su virbalais as mezgu "kietai" o su vasiuku "minkstai"
zujkiz_pujkiz
aha, nu aciu, merginos, uz atsakymus. Tai supratau, kad tie maxi yra vieno storio, storesniu nebuna smile.gif Bandysiu tada su ivairiais vaseliais eksperimentuot.

ai, dar noriu paklaust La Perla> o tu gelytes iskart jungi nerdama ar prisineri daug atskiru ir tada sukabini?
Lusasita
kadangi tik dabar suzinojau, kad vasiukai numeriukus turi 4u.gif 4u.gif 4u.gif tai begau pasiziuret su kokiu as neriau savo 2, 5 bliuskutes, taigi ant juodojo sonelio parasyta 1.00, tai cia tas 1 Nr skaitosi ax.gif
vasiukui pilnas stalcius nuo mociutes, mamos ir tetos likusiu, ale jie naudojami dazniausia ne pagal paskirti ( o reiktu uzsiimt, pamacius kokiu grozybiu jus prikuriat thumbup.gif )
Lusasita
Akims paganyt
bazuka
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 13:46)
kadangi tik dabar suzinojau, kad vasiukai numeriukus turi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  tai begau pasiziuret su kokiu as neriau savo 2, 5 bliuskutes, taigi ant juodojo sonelio parasyta 1.00, tai cia tas 1 Nr skaitosi  ax.gif
vasiukui pilnas stalcius nuo mociutes, mamos ir tetos likusiu, ale jie naudojami dazniausia ne pagal paskirti ( o reiktu uzsiimt, pamacius kokiu grozybiu jus prikuriat thumbup.gif )
*

Prajuokinai lotuliukas.gif su virbaliukais taip gražiai draugauji , tai greičiau siūlykis ir vąšeliams į draugystę 4u.gif seniau ir pas mane virbalai rankose daugiau būdavo, dabar kažko vąšelis mieliau wub.gif
niuma
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 08:25)
*

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 12, 10:11)
O aš MAXI siulu mezgiau liemene su nr.3 ir neskysta gavosi:)
*

QUOTE(La Perla @ 2008 02 12, 10:50)
*

lotuliukas.gif žiūriu visos skirtingai. Ant etiketės rekomenduoja Nr.1,5. Aš dabar sijonuko liemenį nėriau su 1,5, o žemiau raštą su 1,75 smile.gif
Almita
Vaje, Lusasita,kokių čia grožių parodei thumbup.gif
La Perla
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 11:24)
aha, nu aciu, merginos, uz atsakymus. Tai supratau, kad tie maxi yra vieno storio, storesniu nebuna smile.gif Bandysiu tada su ivairiais vaseliais eksperimentuot.

ai, dar noriu paklaust La Perla> o tu gelytes iskart jungi nerdama ar prisineri daug atskiru ir tada sukabini?
*

ten kur airisku nerimu tai gelytes siuvamos ant iskarpos ir jungiamos adata brydemis. ax.gif LABAI daug darbo.. dabar kaip tik palaidinuke neriu airiskai tai doh.gif bet man airiski neriniai ZIAURIAI grazu..
norali
La Perla, fantastiski tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
o kaip tau toks grozis 4u.gif

user posted image

user posted image
La Perla
QUOTE(norali @ 2008 02 12, 16:05)
La Perla, fantastiski tavo darbeliai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
o kaip tau toks grozis 4u.gif
user posted image

user posted image
*

aciu ax.gif
maciau sita grozi kazkur rusaiciu forume, jauciu tiek kantrybes dar neturiu gal... po kokiu 10 metu tongue.gif
SOLI-SOL
schmoll.gif Labukas Gadget mirksiukas.gif . Niu ką aš galiu pasakyti apie pilką...... g.gif Kiek buvau numezgus, teko išardyt doh.gif , o buvau numezgus nemažai.Man kažki ko pasirodė bigsmile.gif kad per greitai siaurinu tarp pynių doh.gif . Bijojau aptiaškos kaip sakant arba būtų gavusis labai jau trumputė schmoll.gif . Tad išardžiau ir pradėjau siaurinti ne kas antrą, o kas ketvirtą eilutę thumbup.gif .Dabar atrodo normaliau. Bet va tik gaila kad tos storosios pynės taip nesigauna kaip tame paveiksliuky schmoll.gif . Bet et, bus ale pagal Rugilę......Šiaip labai maloniai mezgasi, tad kad išardžiau ir vėl mezgu net pati stebiuosi bigsmile.gif .Pemeni kaip savo žydrutę buvau numetusi.....Tad tikiuosi kad per išeigines pabaigsiu priekį arba nugarą, nes nežinau ką su kaklu reiks daryt.Svajoju apie prisegamą aukštą apykaklę g.gif , jei pameni buvo čia idėjų su tokia juoda suknute.Galvoju praktiška būtų, o ir variantų visokiausių galima tada prisigalvot ir su apykale ir be jos.Nes jaučiu kad liks siūlų, išeis jaučiu net sunkutė ketvirtinėm rankovytėm thumbup.gif . Tai va tokios mano naujienos.O tu jau turi foto su šokaladu mirksiukas.gif ? (nepamenu kaip jį užvadinai, atrodo amžiaus projektas), labai smalsu pažiūrėti.
angulyte
Na va mergytes -rodau viena suknyte, kuria drauges mergytei per pora dieneliu numezgiau, o savaitgaliui jau ir savo galesiu rodyt mirksiukas.gif
user posted image
norali
QUOTE(angulyte @ 2008 02 12, 18:31)
Na va mergytes -rodau viena suknyte, kuria drauges mergytei per pora dieneliu numezgiau, o savaitgaliui jau ir savo galesiu rodyt  mirksiukas.gif
user posted image
*

labai grazi suknyte thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif spalvytes labai thumbup.gif o jau modeliukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
janike1
[quote=angulyte,2008 02 12, 18:31]
Na va mergytes -rodau viena suknyte, kuria drauges mergytei per pora dieneliu numezgiau, o savaitgaliui jau ir savo galesiu rodyt mirksiukas.gif
Grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
edinka
Tikrai graži suknytė ir spalvytės thumbup.gif
geltoniausia
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 14:11)

swoon.gif karsta.gif

Taigi čia širdelė gali sustoti nuo tiek grožio thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(angulyte @ 2008 02 12, 17:31)
Na va mergytes -rodau viena suknyte, kuria drauges mergytei per pora dieneliu numezgiau, o savaitgaliui jau ir savo galesiu rodyt  mirksiukas.gif
user posted image
*

wub.gif thumbup.gif Nugi liuks, kaip gražu.
Žiogienė
QUOTE(angulyte @ 2008 02 12, 17:31)

*

Labai fainutė wub.gif Rankovės kaip įdomiai padarytos ax.gif
ernoja
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image

schemų nėra
tetulė
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 16:11)

Labai gražu, o gal kuri turite šios suknelės iškarpas?
http://picasaweb.google.ru/Kseniya76/SovNr...429692171566738
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.