Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

blink.gif koks grozis wub.gif
Atsakyti
Labukas hi.gif
Apie skalbimą ir aš pasisakysiu hihihi.gif Jei dar kas prisimenat mano suknelę/sarafaną, tai skalbiu kartu su visais tamsiais drabužiais, be jokio saugojimo ir viskas super thumbup.gif ir jau taip ji man prilipo, kad tik nutraukiu nuo šniūro ir vėl "ant kupros" Ačiū dideliausas Gadget už pagalbą wub.gif aciuks.gif
O dabar mano moherinis taip ir guli kampuyje nemezgamas ax.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, prisipirkau ir as per savaitgali visokiu siulu (norfiniu ir ne tik) uz 60 lt. Kas cia pasakojo apie kabli nugaroj? biggrin.gif ir man tas pats....
Atsakyti
Dėl anananasų: reiktų "pasikuisti" rusaičių forume
pvz. čia apskritai apie ananasus http://www.club.osin...pic.php?t=37786
o čia apie sukneles http://www.club.osin...opic.php?t=1148
vieną radau savo kompiuteryje, bet ji matyt iš to pačio forumo
user posted image
Papildyta:
O dabar apie savo pasiekimus biggrin.gif ir nesėkmes verysad.gif
Taigi mano juodoji skylėtoji. kaip ir rašiau, nepatinka manasis pamušalas.
demonstruoju;
user posted image
user posted image
kaip matote, atlasas negražiai susiraukia, ir čia dėl to kad suknia gavosi apsitempusi. reikia arba keisti pamušalą į trikotažą ar aptinuką g.gif arba iš vis be jo ax.gif permegzti nesinori...o ir nežinia, ar gerai gautųsi, nes kaip minėjau raštas gana elastingas: suknia ne siaura.
tai va ir nežinau... esu abejonių ir svarstymo stadijoj....juostelė ant krūtinės šiaip užrišta. irgi nežinau, ar jos reikia

p.s. kaip matot ir figūra atsirado... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 10, 23:45)
mergytes nusipirkau Norfoj "Gadgetiniu" siuliuku lotuliukas.gif matkucio kaina TIK 2.2Lt (buvo 3.79) tongue.gif aciu geltoniausia uz info bigsmile.gif ir dar ten kazkokiu maciau spalvingu, tik sudetis 15% moherio ir like akrilas wink.gif

tu pirkai kur su vilna? kazin jie geri?ir as maciau tik bijau prisipirkti, nes gali niekas neiseiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 02 11, 09:54)
Labas rytas, prisipirkau ir as per savaitgali visokiu siulu (norfiniu ir ne tik) uz 60 lt. Kas cia pasakojo apie kabli nugaroj? biggrin.gif ir man tas pats....

Čia aš su kabliu nugaroje vaikštau.Buvau pardej prieš Ibrahimą, nera ten Vernito vilnos, bet gal draugė paprašys mamos ir ji Marijampolėje nupirks:) Ajai kaip gerai būtų.
O iš Norfinių pradėjau megzti megztinį,iš margų siųlų,pusvilnonių.Nežinau, ar mintis ,kad jie iš Norfos, ar tikrai ,bet jei tokie skystoki.Be to pirmą kartą mezgu su virbalais 5.5 storio, rankų pirštus truputį skauda. O tie margi siūlai sukrenta ne taip ,kaip vizijoje mačiau:)
Papildyta:
katuks
Su suknia viskas gerai, o pamušalas per platus gavosi ir sutraukia:) gal rimtai būtų trikotažas geriau
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 11, 11:56)
Čia aš su kabliu nugaroje vaikštau.Buvau pardej prieš Ibrahimą, nera ten Vernito vilnos, bet gal draugė paprašys mamos ir ji Marijampolėje nupirks:) Ajai kaip gerai būtų.
O iš Norfinių pradėjau megzti megztinį,iš margų siųlų,pusvilnonių.Nežinau, ar mintis ,kad jie iš Norfos, ar tikrai ,bet jei tokie skystoki.Be to pirmą kartą mezgu su virbalais 5.5 storio, rankų pirštus truputį skauda. O tie margi siūlai sukrenta ne taip ,kaip vizijoje mačiau:)



cia apie tuos stooooooorus siulus kalbi? tokiuose kamuoliukuose? kiek megztukui pirkai kamuoliuku, nes ten metrazas mazas man pasirode
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 11, 12:59)
cia apie tuos stooooooorus siulus kalbi?  tokiuose kamuoliukuose? kiek megztukui pirkai kamuoliuku, nes ten metrazas mazas man pasirode

Ne tokie matkeliuose po 50 g.Buvo margi ir vienspalviai.Lygiai tokie (spalvine gama) buvo ir akrilaniniai tik pigesni.O priekiuj sueis 2 matkeliai.Pirkau 8.
Tu margu panorejau pasiziurejusi i tavaji margiuka toki su geltonu ir toki ale baltai alyvini:) O gaunasi ne taip.Ten tavo kiek atmenu Princeses siulai:)?
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milutyte: 11 vasario 2008 - 12:12
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 11, 12:04)
O gaunasi ne taip.Ten tavo kiek atmenu Princeses siulai:)?



nu jie plonesni zymiai g.gif
Atsakyti
Idėjų pasisemt ir akis paganyt radau TOKIĄ suknyčių kolekciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 02 11, 13:38)
Idėjų pasisemt ir akis paganyt radau TOKIĄ suknyčių kolekciją smile.gif

Ir ne tik. Ten ir megztukai, ir kostiumėliai thumbup.gif
Atsakyti