Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 01:53)
sveikos  4u.gif
turiu toki gal kiek kvailoka klausima, ale man bais neaiskumas tai sakau pasiteirausiu. Prisiziurejau cia visokiu grozybiu, tai i pati pradejau narplioti tokia a la bliuskela smile.gif Bet kadangi cia pirmas daiktas, kuri neriu savo gyvenime, tai paemiau tokius mano supratimu storesnius siulus (kazkokius bebe, neriu su 2 nr vaseliu). Liko 1.5 rankoves, pasirodysiu mazu kai baigsiu - jei labai baisiai neatrodys smile.gif
tai va. bet kaip i visos, as beziuredama i ateity ir zinodama ka nerisu toliau, nusipirkau siulu biggrin.gif cia beskaitinejat visokias temas kazkaip uzstrigo maxi siulai, bo dauguma cia juos mini. Tai ju ir nusipirkau pabandymui. ale jus man pasakykit, tai kokio nr vaseliu jus su jais neriat?  blink.gif as pameginau panert su 1 nr, tai tokis skystas "vaizdas' man gavosi  blink.gif  arba as cia labai "laisvai" neriu, arba ne tokiu vaseliu, arba tu maxi buna skirtingu storiu? Kur teisybe? help.gif

Aš su 1,25 neriu. Bet čia nuo nėrimo priklauso. Vienos mezga, neria kiečiau, kitos skysčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 10:54)
o dievuleliau, taigi kaip ilgai turbut neriasi su tokiu "mazu" vaseliu karsta.gif

La Perla> nu man tavo visi darbeliai tai kazkas is fantastikos srities...is kur tiek kantrybes...nu pagarba sakyciau biggrin.gif


aciu ax.gif
QUOTE(zinulė @ 2008 02 12, 11:16)
Aš su 1,25 neriu. Bet čia nuo nėrimo priklauso. Vienos mezga, neria kiečiau, kitos skysčiau mirksiukas.gif

tikrai taip smile.gif man daug kas sake: gausis "dratas" su tokiu plonu vasiuku bet tikrai ne dratas gaunasi lotuliukas.gif bet sakyciau kazkoks paradoksas: su virbalais as mezgu "kietai" o su vasiuku "minkstai"
Atsakyti
aha, nu aciu, merginos, uz atsakymus. Tai supratau, kad tie maxi yra vieno storio, storesniu nebuna smile.gif Bandysiu tada su ivairiais vaseliais eksperimentuot.

ai, dar noriu paklaust La Perla> o tu gelytes iskart jungi nerdama ar prisineri daug atskiru ir tada sukabini?
Atsakyti
kadangi tik dabar suzinojau, kad vasiukai numeriukus turi 4u.gif 4u.gif 4u.gif tai begau pasiziuret su kokiu as neriau savo 2, 5 bliuskutes, taigi ant juodojo sonelio parasyta 1.00, tai cia tas 1 Nr skaitosi ax.gif
vasiukui pilnas stalcius nuo mociutes, mamos ir tetos likusiu, ale jie naudojami dazniausia ne pagal paskirti ( o reiktu uzsiimt, pamacius kokiu grozybiu jus prikuriat thumbup.gif )
Atsakyti
Akims paganyt
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 12, 13:46)
kadangi tik dabar suzinojau, kad vasiukai numeriukus turi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  tai begau pasiziuret su kokiu as neriau savo 2, 5 bliuskutes, taigi ant juodojo sonelio parasyta 1.00, tai cia tas 1 Nr skaitosi  ax.gif
vasiukui pilnas stalcius nuo mociutes, mamos ir tetos likusiu, ale jie naudojami dazniausia ne pagal paskirti ( o reiktu uzsiimt, pamacius kokiu grozybiu jus prikuriat thumbup.gif )

Prajuokinai lotuliukas.gif su virbaliukais taip gražiai draugauji , tai greičiau siūlykis ir vąšeliams į draugystę 4u.gif seniau ir pas mane virbalai rankose daugiau būdavo, dabar kažko vąšelis mieliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 02 12, 08:25)
jei atmintis manes neapgauna as neriau su 1,5 ar tai su 1,25
nu megstu ploniukus neriniukus bet iki 1 nt matyt dar nedabrendau


QUOTE(ingriduska @ 2008 02 12, 10:11)
O aš MAXI siulu mezgiau liemene su nr.3 ir neskysta gavosi:)


QUOTE(La Perla @ 2008 02 12, 10:50)
o as 0.75 MAXIukus neriu ax.gif


lotuliukas.gif žiūriu visos skirtingai. Ant etiketės rekomenduoja Nr.1,5. Aš dabar sijonuko liemenį nėriau su 1,5, o žemiau raštą su 1,75 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 12 vasario 2008 - 15:01
Vaje, Lusasita,kokių čia grožių parodei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zujkiz_pujkiz @ 2008 02 12, 11:24)
aha, nu aciu, merginos, uz atsakymus. Tai supratau, kad tie maxi yra vieno storio, storesniu nebuna smile.gif Bandysiu tada su ivairiais vaseliais eksperimentuot.

ai, dar noriu paklaust La Perla> o tu gelytes iskart jungi nerdama ar prisineri daug atskiru ir tada sukabini?

ten kur airisku nerimu tai gelytes siuvamos ant iskarpos ir jungiamos adata brydemis. ax.gif LABAI daug darbo.. dabar kaip tik palaidinuke neriu airiskai tai doh.gif bet man airiski neriniai ZIAURIAI grazu..
Atsakyti
La Perla, fantastiski tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Papildyta:
o kaip tau toks grozis 4u.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 12, 16:05)
La Perla, fantastiski tavo darbeliai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
o kaip tau toks grozis 4u.gif
user posted image

user posted image

aciu ax.gif
maciau sita grozi kazkur rusaiciu forume, jauciu tiek kantrybes dar neturiu gal... po kokiu 10 metu tongue.gif
Atsakyti
schmoll.gif Labukas Gadget mirksiukas.gif . Niu ką aš galiu pasakyti apie pilką...... g.gif Kiek buvau numezgus, teko išardyt doh.gif , o buvau numezgus nemažai.Man kažki ko pasirodė bigsmile.gif kad per greitai siaurinu tarp pynių doh.gif . Bijojau aptiaškos kaip sakant arba būtų gavusis labai jau trumputė schmoll.gif . Tad išardžiau ir pradėjau siaurinti ne kas antrą, o kas ketvirtą eilutę thumbup.gif .Dabar atrodo normaliau. Bet va tik gaila kad tos storosios pynės taip nesigauna kaip tame paveiksliuky schmoll.gif . Bet et, bus ale pagal Rugilę......Šiaip labai maloniai mezgasi, tad kad išardžiau ir vėl mezgu net pati stebiuosi bigsmile.gif .Pemeni kaip savo žydrutę buvau numetusi.....Tad tikiuosi kad per išeigines pabaigsiu priekį arba nugarą, nes nežinau ką su kaklu reiks daryt.Svajoju apie prisegamą aukštą apykaklę g.gif , jei pameni buvo čia idėjų su tokia juoda suknute.Galvoju praktiška būtų, o ir variantų visokiausių galima tada prisigalvot ir su apykale ir be jos.Nes jaučiu kad liks siūlų, išeis jaučiu net sunkutė ketvirtinėm rankovytėm thumbup.gif . Tai va tokios mano naujienos.O tu jau turi foto su šokaladu mirksiukas.gif ? (nepamenu kaip jį užvadinai, atrodo amžiaus projektas), labai smalsu pažiūrėti.
Atsakyti