Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

QUOTE(besyte @ 2008 02 23, 21:33)
Dorin, super darbelis thumbup.gif  mirksiukas.gif
mane tai labai sudomino, net akis susiskaiciavau ir siulu jau turiu, bet nzn ar uzteks. todel labai noriu suzinot, koks tu siuliuku metrazas is kuriu mezgei?

is anksto aciu uz atsakyma blush2.gif


Dekui dar karta visoms uz grazius zodzius wub.gif
Siulu, is kuriu mezgiau, metrazas 96m/50g. Siaip jei pritruksi, gali kakla mazesni daryti, nes jis tai daug suvalgo siulu, pvz. man serafano vienai daliai iki kaklo susimezge 5 kamuoliukai, o kaklui 3,5 suejo. O is kokiu siulu ruosiesi megzt?
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 02 22, 10:54)
Na pasirodysiu ir as savaji serafana  ax.gif Tik atsiprasau uz nuotraukos kokybe, labai tamsu, tai neiseina graziai nufotografuoti  doh.gif

bigsmile.gif Nugi glazuuuuu wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(everesta @ 2008 02 22, 22:00)
nagi merginos sakykit savo nuopmone apie sia suknele. pardejau nerti ir kazkaip suabejojau  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  ar ji man tiks ir  kaip atrodys

Kad ši suknelė yra nuostabi, tai galiu pasakyti drąsiai bigsmile.gif thumbup.gif , o ar ji tau tiks, tai čia jau ne man spręsti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 02 23, 21:53)
Dekui dar karta visoms uz grazius zodzius  wub.gif
Siulu, is kuriu mezgiau, metrazas 96m/50g. Siaip jei pritruksi, gali kakla mazesni daryti, nes jis tai daug suvalgo siulu, pvz. man serafano vienai daliai iki kaklo susimezge 5 kamuoliukai, o kaklui 3,5 suejo. O is kokiu siulu ruosiesi  megzt?


turiu Princeses uzsipirkus, mezgu su 3,5 bigsmile.gif derinu ilgi, taip manau siek tiek sutaupysiu ant siulu blush2.gif na del kaklo tai net pati nezino koki pasidarysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 02 23, 19:09)
as netingiu ir varciau ir radau tik si aprasyma ir noreciau patikslinti ar sita schema?
user posted image


cia visai ne ta suknele mirksiukas.gif pilkaja, kur tu nori, as neriu vis dar ir praeitoje temoje sudejau visas schemutes, tikrai yra ax.gif jei nerasi, imesiu ryt vel bigsmile.gif man sitos suknute beliko nunert tik rankoviu galai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 24 vasario 2008 - 02:25
kitoj temoj jau rodžiausi,bet gal ir čia tinka,juk tai beveik suknelė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 24, 11:49)
kitoj temoj jau rodžiausi,bet gal ir čia tinka,juk tai beveik suknelė
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man labai grazus tas virsus thumbup.gif kiek supratau jis uzdedamas g.gif , nes kitoje temoje buvo nuotrauku ir be pelerinos,
jei galima taip pavadint blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 24 vasario 2008 - 11:12
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 24, 11:49)
kitoj temoj jau rodžiausi,bet gal ir čia tinka,juk tai beveik suknelė
user posted image


Idealiai dailiai numegztas, wub.gif, nuostabi ideja, kaip ir visi tavo darbeliai wub.gif ...tik... kaip tunika-megztukas nelabai ziurisi g.gif (atsiprasau, kad su kritika blush2.gif ) - nu jau toks puosnus, ir dirziukas...kiek darbo! 4u.gif Greitai greitai imk vasiuka ir prinerk tai tunikai apacia kaip krutines dalyje is tinkliuko ir lapuku, pailginus koooooookia suknute butu thumbup.gif ahh... wub.gif

norali, manau tai ne uzdeta mirksiukas.gif bet tegu pati seimininke papasakoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 24 vasario 2008 - 11:45
dovyda, paziurek temoje Moteriški modeliai 8 dalis 4u.gif ten Viluteee yra idejusi tris nuotraukytes wub.gif tai as ir susimasciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 02 24, 03:08)
cia visai ne ta suknele mirksiukas.gif pilkaja, kur tu nori, as neriu vis dar ir praeitoje temoje sudejau visas schemutes, tikrai yra  ax.gif jei nerasi, imesiu ryt vel bigsmile.gif man sitos suknute beliko nunert tik rankoviu galai wub.gif


Buk gera,jei gali,imesk....ziurejau rusu psl. bet ten nelabai supratau.Busiu labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2008 02 24, 11:49]
Labai grazu,tiek darbo ideta bigsmile.gif super papuosimai thumbup.gif Manau dar graziau viskas atrodytu jei butum fotkinusis prie vienspalvio fono ax.gif Bet taip viskas saunu,tikra Auksaranke!
Atsakyti
ačiū mergaitės už, pagyrimus ir patarimus,sekantis darbelis einantis į pabaigą kaip tik panaši suknelė.O tą viršutinė dalis nėra nuimama,prie tinklelio viskas prisiūta ,ir tik priekyje,o nugaroje yra tik tinklelis,kaip šioj nuotraukoj
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 24, 11:49)
kitoj temoj jau rodžiausi,bet gal ir čia tinka,juk tai beveik suknelė
user posted image

Viliuteee, man labai patiko ideja thumbup.gif
Atsakyti