Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 25, 13:38)
senai žadėtos suknelės nuotraukos su savininke

user posted image

user posted image


Negaliu susilaikyti ir sioje temoje taves nepagirusi. Negaliu akiu atitraukti nuo sukneles. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O pamusala tu pati siuni?Ir kokia kaina tokio grozio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 02 25, 08:15)
La Perla- TIESIOG FANTASTIKA  thumbup.gif



QUOTE(ingriduska @ 2008 02 25, 10:41)
Labas mergytės-mezgėjytės, nerėjytės:)
Vos tik savaitgalį neužeini į SM , tai pirmadienį praleidi peržiūrėti GROŽIUS, pagyrimai visoms, o labai užstrigo La Perlos, ir Viluteee(ar taip parašiau), megztrukėlis su geliomis ant kaklo ir dirželiu.Šaunuolytes.
Geros naujos mezgimo savaites:) 4u.gif  thumbup.gif  smile.gif



QUOTE(meskute231 @ 2008 02 25, 11:25)
nu tiesiog bravo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tokia paprastutė bet kartu ir elegantiška. mūsų mokytoja sakydavo genialumas slypi paprastume. o dar tokią figūrytę turint. baltas pavydas apėmė. eisiu ant legmagic'o užlipt

aciu mergaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 25, 13:38)
senai žadėtos suknelės nuotraukos su savininke

user posted image

user posted image


Viliutee labai labai labai thumbup.gif
Atsakyti
sukneliu kurejoms clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif aciuks.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 25, 13:38)
senai žadėtos suknelės nuotraukos su savininke

user posted image

user posted image


Viliuteee, labai labai daili suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 25 vasario 2008 - 15:56
ingriduska,saulyte,dovyda,norali, labai labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dovyduk mirksiukas.gif , ačiū už idėjas 4u.gif wub.gif .Tavają pamačius išsilydžiau wub.gif wub.gif wub.gif .Tikrai tokią galvoji kada nusinarpliot mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif ? Jei tik pradėsi, aš tuoj pat tau prie šoniuko, gerai blush2.gif blush2.gif . Labai kažko panašaus norėčiau doh.gif .
Atsakyti
Viliuteee,suknele pasakiska,lengva lyg pukas...........Ai kaip as tokios noreciau blush2.gif
Be galo grazu clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
man ypac patinka si zadu nusimegzti
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
Radau tokių puošnių... ax.gif Jeigu buvo, nepykit, bet man labai gražu, gal kam pravers...
be aprašo user posted image
user posted image
user posted image
o čia nepžiūrėjau, bet kažko trūksta g.gif lyg schemos 1... gaila, bet daugiau neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 26 vasario 2008 - 11:05
idesiu ir cia savo tunikyte-suknyte 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Januse bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Na ir prikrovei grožio doh.gif Kai kurios tooookios, na ekstravagantiškos rolleyes.gif , bet man laaabai jau patinka ax.gif
Vat išeiti su tokia į visuomenę, tai ne visoms drąsos užtektų blush2.gif Bet man gražu 4u.gif
Atsakyti