Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

Na lodėl mano mažius pyksta ant virbalų ir siūlų blink.gif Kaip noriu visko, o mezgimui laiko neturiu. aggressive.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif
IevaP - labai labai labai grazu! thumbup.gif As ir apie veltine gele minciu turejau, nes turiu labai tinkamos apalvos vilnos, kada nors irgi kazka taip sugalvosiu... smile.gif
dar karteli - liuks sarafaniuks thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 02 07, 10:21)
user posted image

Aš irgi noriu pasirodyti.Sarafaniukas iš senų pusvilnės siūlų.Pagyvinimui įsisegiau veltininę sagę.Dar tinka ir sunkūs karoliai.



labai grazus man wub.gif o kiek siuliuku sumezgei i ji?
Atsakyti
Lusasita,siūlai buvo seni ir ardyti, tai net nežinau kiek ten jų buvo, bet manau,kad kokius 600-700 g. sumezgiau
Atsakyti
IevaP, labai grazus sarafaniukas!

user posted image
Atsakyti
Noriu noriu noriu!
Daug suknelių!
Mate, IevaP, fantastika! thumbup.gif ir viena ir kita labai graži. net nežinau kuri gražesnė
Ir kodėl tos suknios taip ilgai mezgasi...
mate, o man nieko netrūksta, kai marškinėlių apykaklė tokia graži. ir rankovytės. o be to pats raštas jau toks ažūrinis gaunasi, kad gėlytė manau būtų per daug. ar tik taip nuotraukoj ryškiai matosi?
Atsakyti
katuks , aciu 4u.gif
nieko ten ilgai neriamo nera... Menesiukas ir gatava, ir tai - jei nebuciau jos visos kokius 4 kart ardzius, tai jau dvi tokios namie guletu biggrin.gif Cia gi vaselis galingas - gal koks 4 Nr. , nezinau tiksliai, ir siulai lasininiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2008 02 07, 10:33)
Lusasita,siūlai buvo seni ir ardyti, tai net nežinau kiek ten jų buvo, bet manau,kad kokius 600-700 g. sumezgiau



nu bet nesimato, kad seni ir ardyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 07, 11:48)
nu bet nesimato, kad seni ir ardyti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Stengiausi,kad nesimatytų tongue.gif
Atsakyti
Nu , panos pas jus ir gabumai swoon.gif
Vigilyte, kiauraraštukas nuostabus. Kai užsimanysi suknutės- nugi į apačia kiek pamegsi ar panersi mirksiukas.gif
Mate, thumbup.gif thumbup.gif Bandžiau įžiūrėt, kuris čia dalykėlis galėjo tavęs vakar nedžiuginti ir niekaip nesupratau schmoll.gif biggrin.gif Šaunuolė, įsivaizduoju, kad sėdi dabar darbe ir komplimentus susirinkinėji 4u.gif
IevaP, oj koks šiltas grožis wub.gif Paprastumas ir elegancija viename smile.gif

Aš vakar atskyriau jau savo nėrinio dalį ir bandau kurpt sijoną. Lėtokai einasi, nes patinkančių raštų galybė o kaip tai neina visų sukišt į vieną rūbą lotuliukas.gif
Atsakyti
IevaP, Mate 4u.gif Šaunūs darbeliai!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 07 vasario 2008 - 11:24
Mate, IevaP labai, labai gražu wub.gif thumbup.gif

QUOTE(zinulė @ 2008 02 07, 10:24)
Na lodėl mano mažius pyksta ant virbalų ir siūlų blink.gif Kaip noriu visko, o mezgimui laiko neturiu. aggressive.gif


console.gif maniškis tai nepyksta, tik labai pažaist nori, tai taip ir taikosi iš rankų ištraukt doh.gif , o ir ne kartą jam pasisekę buvo doh.gif ir už mezginio griebia, kad tik patasyt gautų unsure.gif negaliu, oi negaliu prisėsti prie pradėtos suknelės verysad.gif
Atsakyti