Įkraunama...
Įkraunama...

Sukneles megztos, nertos, derintos

La perla nuostabi suknia,kaip smagu būti maža mergaite ir puoštis toookiom sukniom:)
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 02 27, 20:24)
pristatau dar viena suknele dar siltutele  lotuliukas.gif  tik kaspinas iverti dar nepasiutas tai siaip juostele medziagos iveriau del vaizdo  blush2.gif
user posted image

La Perla - FANTASTIKA thumbup.gif PASAKIŠKA wub.gif
Atsakyti
La Perla grožis koks wub.gif ir tempai bigsmile.gif
man aktuali tema: o pasijonis atlasinis? galiu nugvelbti idėją? blush2.gif mano didėlesnėms mergičkoms labai patiktų toks sijonukas...su gėlyte ir su kvarbatkom... ir spalvų tokių... wub.gif
Atsakyti
Besikuisdama užkliuvau už tokio modeliuko. man labai gražios spalvos wub.gif ir dryžiai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
mazoji princese bus pati graziausia princese pasipuosi La Perlos nunerta suknyte wub.gif sunku apsakyti zodziais, kokia esi laiminga ir dekinga uz ta nuostabu grozi wub.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 02 27, 19:24)
pristatau dar viena suknele dar siltutele  lotuliukas.gif  tik kaspinas iverti dar nepasiutas tai siaip juostele medziagos iveriau del vaizdo  blush2.gif

Jetau, koks gražumas wub.gif Čia tokių grožybių prisižiūrėjus ir man atsiranda noras nert biggrin.gif Tai paneriu, pamezgu, aptingstu, ateinu vėl čia palandžioju :DIr vėl tekina prie darbelių biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, padekit....baigiu regst suknele, bet nemoku krasteliu apnert vezlio zingsneliu verysad.gif perziurejau visus turimus mezginiu, rezginiu lobynus....niekur neradau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 28 vasario 2008 - 10:59
QUOTE(dovzil @ 2008 02 28, 10:58)
Mergaites, padekit....baigiu regst suknele, bet nemoku krasteliu apnert vezlio zingsneliu  verysad.gif  perziurejau visus turimus mezginiu, rezginiu lobynus....niekur neradau  verysad.gif

Štai video kaip mezgasi vėžlio žingsnelis, gal padės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toja @ 2008 02 28, 12:34)
Štai video kaip mezgasi vėžlio žingsnelis, gal padės  smile.gif

Aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
La PErla,grozis wub.gif wub.gif auksines rankas turi wub.gif As i tavo darbelius pasiziuriu,seile pavarvinu blush2.gif ech,kad bent puse tamstos talento.... blush2.gif
Atsakyti
Help!!! Ieskau, kas ismano apie sitos sukneles padaryma, viskas aisku airiskas nerimas, gelytes ir t.t., o kas per madziaga po apacia? Kazkada kazkas is forumieciu buvo idejusios sita suknele, nezinau ar pacios megzta, ar uzsakyta kur nors, gal pati autore uzmatys? blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 02 27, 16:37)
na jei teisingai supratau tai tu tos juosteles nejungei kai pabaigei?nunerei prieki,o poto nugara ir prikabinai prieki?reiks pasibandyti


nunerta kaspino juostele sujungiau ax.gif po to i virsu neriau prieki, paskui nugara atskirai, bet nerdama nugara, is karto prikabinau ir priekio detale( is sonu)
Papildyta:
QUOTE(eferika @ 2008 02 27, 16:12)
aš irgi šitą suknelę pradėjau nerti: pirma juostelę viso ilgio, jos sujungimas gavosi šone. paskui ratukais iki pažastų išėmimo linijos. nuo ten jau atskirai priekis ir nugara. maniau, kad labai skirsis raštas kur nerta ratukais, o kur ne, tačiau viskas normaliai man atrodo (arba aš kai tokia nėrėja, tai nelabai ką ir suprantu/ įžiūriu  blush2.gif )


neturetu skirtis g.gif tas rastas toks paprastas, kad nesimato manau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2008 02 27, 20:24)
pristatau dar viena suknele dar siltutele  lotuliukas.gif  tik kaspinas iverti dar nepasiutas tai siaip juostele medziagos iveriau del vaizdo  blush2.gif
user posted image


ojeiiiiiii labai grazuoliska wub.gif thumbup.gif
Atsakyti