Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip realizuojate savo rankdarbius?

Apklausa: Kaip realizuojate savo gaminius (387 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tikiuosi tokios temos nebuvo ax.gif Taigi kaip realizuojate savo gražiuosius rankdarbius? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyter @ 2008 02 06, 01:51)
Tikiuosi tokios temos nebuvo  ax.gif  Taigi kaip realizuojate savo gražiuosius rankdarbius?  4u.gif  smile.gif



Labas 4u.gif
Gera ir manau daugeliui auksarankiu aktuali tema g.gif
As pasilieku sau ir dovanoju
Balsavimo anketoj leidzia tik viena pazymet unsure.gif
Atsakyti
balsavau už ketvirtą biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytelis! lotuliukas.gif As tureciau sudeti visus taskiukus! Mat visaip ir parduodu ir dovanoju, o sau tik nepavykusius pasilieku ax.gif Ex! Batsiuvys be batu!
Atsakyti
susiziurejau, kad man labiausia tinka ketvirtas ax.gif
Atsakyti
as balsavau uz 4-Padovanojus draugams ir artimiesiems , pasilieku sau., esu niekam tikus bizniere blush2.gif
Atsakyti
Man tinka -pirmas ir paskutinis.Sau nepasilieku doh.gif Ir jau visi namiskiai del to barasi doh.gif
Atsakyti
Aš tai dovanojau draugams, artimiesimas ir sau pasilieku. Jei kas užtinka mano darbelius ir nori kokio tai parduodu, bet taip būna retai, dažniau visiems išdovanoju biggrin.gif biznio neina man pasidaryti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai darbeliai profesionalūs, kodėlgi jų neparduoti. mirksiukas.gif
Dar ir šiandieną padarau broko. Tokio daikto neparduodu, utilizuoju lotuliukas.gif .....
Nors yra kas iškiša bet kokį nekokybišką gaminį, ir tai turėtų būti gėda.
g.gif įdomu kuo geriau būti asilu ar kiaule....
Atsakyti
Man ir tinkamiausias 4 variantas. Dazniausiai gaminu savo malonumui ir dovanoms. Beveik visus savo darbelius esu isdovanojusi.Ir tik retai jei kas papraso, pagaminu pardavimui. ax.gif Giria visi,kas pamato mano sukurtus darbelius, tik deja...ne visiems prieinama kaina - ne visi uz nerta sketi gali moketi tiek kiek paprasau,kad ir kaip grazu bebutu, nors ir esama kaina neatitinka tikrojo darbo ir ideto kruopstumo. blush2.gif
Atsakyti
Man tinka pirmas,kazkodel pati nelabai savuosius nesioju.
Atsakyti
QUOTE(zilka69 @ 2008 02 07, 21:03)
Man tinka pirmas,kazkodel pati nelabai savuosius nesioju.


Gerai,kad randi pirkeju... mirksiukas.gif Ne visoms tai pavyksta arba nezino kur rodyti savo darbus,kad juos pamatytu tinkami zmones.
Atsakyti