Įkraunama...
Įkraunama...

Azalijos

Manau neverta vargti su ta be lapu. As tai nusipirkau tik perzydejusia azalija uz 2 litus. Tad nukarpiau visus nuzydejusius ziedelius ir su nekantrumu laukiu nauju. Dar galvoju, dabar reiketu ja persodinti, bet nerandu spec. azalijoms skirtos zemes. Gal kas zino kur jos yra pirkti? bigsmile.gif
Atsakyti
Manau turetu buti Senukuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 04 29, 01:40)
Manau neverta vargti su ta be lapu. As tai nusipirkau tik perzydejusia azalija uz 2 litus. Tad nukarpiau visus nuzydejusius ziedelius ir su nekantrumu laukiu nauju. Dar galvoju, dabar reiketu ja persodinti, bet nerandu spec. azalijoms skirtos zemes. Gal kas zino kur jos yra pirkti? bigsmile.gif


Ermitaže tikrai mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sweikutės
Turiu ir aš azaliją nusipirkus, labai graži gėlytė wub.gif kiek man aiškino, kad ta gėlė gali numesti lapus ir likti tik vienas stiebas, bet jos išmesti nereikia... ji kaip ir medžiai žiemą numeta lapus, o pavasarį vėl užmezga naujus... tik reikia kantrybės su ja... žiūrėsim kaip man bus

Manoji azalija user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geneira: 29 balandžio 2007 - 10:19
Labai graži tavo gėlytė wub.gif
Atsakyti
Azalijos yra visžaliai augalai ir lapų nemeta (jei tinka gyvenimo sąlygos). Jus tikrai suklaidino g.gif .
Atsakyti
Nusipirkau šiandien rododendrą, ir taip žiūriu ir anaip man į azaliją labiau panašu. Nes tokią pačią mačiau užvadinta azalija. galvojau, kad azalija=rododendras, bet dabar jau nebesuprantu blush2.gif Gal žinote, kuo skiriasi azalija nuo rododendro? ar čia vis dėlto tas pats? g.gif Susipainiojau visai.
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 04 29, 00:40)
Manau neverta vargti su ta be lapu. As tai nusipirkau tik perzydejusia azalija uz 2 litus. Tad nukarpiau visus nuzydejusius ziedelius ir su nekantrumu laukiu nauju. Dar galvoju, dabar reiketu ja persodinti, bet nerandu spec. azalijoms skirtos zemes. Gal kas zino kur jos yra pirkti? bigsmile.gif


senukuose tikrai yra ax.gif
Atsakyti
Na, tai kad as Draugystes g., Kaune Senukuose neradau.... schmoll.gif
Atsakyti
o klausei konsultantu? as maciau zemes azalijoms padetas prie zemiu citrusiniams augalams ir palmems wink.gif
Atsakyti
Savaitgalį ir aš nusipirkau nukainotą azaliją po 0,99 lt. dar net nebaigusi kaip reikiant nužydėti thumbup.gif . Persodinau, o ten jų pasirodo net 3 krūmeliai. Dalis pumpurų taip pat pasidengę rusvu lukštu. Galvojau, kad nuvytę. Bet paskaičiau čia, kad juos dar galima atgaivinti. Bandysiu purkšti. O žemės azalijoms pirkau Ermitaže. Mano azalija balta. Baldysiu prisijaukinti blush2.gif Gal nenumirs.
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 04 29, 21:12)
Nusipirkau šiandien rododendrą, ir taip žiūriu ir anaip man į azaliją labiau panašu. Nes tokią pačią mačiau užvadinta azalija. galvojau, kad azalija=rododendras, bet dabar jau nebesuprantu  blush2.gif Gal žinote, kuo skiriasi azalija nuo rododendro? ar čia vis dėlto tas pats?  g.gif Susipainiojau visai.


Azalija ir rododendras yra tos pacios seimos augalai, todel jie tokie panasus. Kai kas ir pavadinimus painioja.
Atsakyti