Įkraunama...
Įkraunama...

Azalijos

Sveikos smile.gif iskart pasirodom kaip atrodom smile.gif
user posted image
cia pries menesi, o cia dabar
user posted image
buvau pirkuisi maxej nukainuota ziema.greit nuvyto. tada laukiau pavasario kad persodinti ir laikiau tam plastmasiniam vazone. istaciau ji i dubeneli su akmenukais ir ten nuolat pildydavau vandens, kartais liedavau su parugstintu citrinos rugstimi. svarbu dregme jai, bet kad nestovetu vandeny. tada pradejo leisti daug nauju lapeliu, tai ji tapo tokios nelb grazios formod.
balandzio men persodinau i azaliju zeme. visad laistau su pastovejusiu vandeniu. ir tuoj pradejo pumpuriukai listi smile.gif kasdien purskiu visas sakeles, ziedelius. stovi lb sauletoj sviesioj vietoj. tikroveje atrodo dar graziau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 20, 15:13)
Sveikutes, nebezinau kaip gelbeti savo azalija sad.gif pries kokia savaite nuzydejo ir dabar tiesiog akyse nyksta, gak patarsit ka daryt? ar persodint gal ja reiktu?o gal i lauka sodint ten jai patiks labiau?
user posted image

o cia pilna nauju zaliu lapeliu thumbup.gif . reikejo tik purksti svarbu ir persodinti, manau butu isgyvenusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leonora_: 22 birželio 2010 - 17:41
vau leonora, jusu azalija nuostabi! bigsmile.gif gerai cia nusipirkot nukainuotai. thumbup.gif as irgi vis laukiu laukiu kur gal kokia nukainota pamatysiu, bet nerandu.. kazkaip nekyla rankos pirkt brangesne blush2.gif maciau labai graziu bonsu padarytu azaliju. idomu butu pabandyt... g.gif
Atsakyti
Mano Azalija miršta, ką daryti, merginos padėkite 4u.gif Nuvyto, nudžiūvo sad.gif Ar galima dar ją atgaivinti? Taip gaila, kad negaliu, verkti norisi verysad.gif
Atsakyti
o man po kiekvieno (is viso buvo 3) zydejimo - ji numeta visus lapus - lieka tik sakos; nieko spec. nedarau - tik kasdien purskiu sakas, o laistau irgi beveik kasdien - po nedaug. Kazkur skaiciau, kad ju saknys pavirsines ir jos megsta nuolat buti dregnos.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2010 06 30, 18:49)
o man po kiekvieno (is viso buvo 3) zydejimo - ji numeta visus lapus - lieka tik sakos; nieko spec. nedarau - tik kasdien purskiu sakas, o laistau irgi beveik kasdien - po nedaug. Kazkur skaiciau, kad ju saknys pavirsines ir jos megsta nuolat buti dregnos.

pas mane dabar nuvyto žiedai ir krenta lapai, bet taip staigiai viskas, praktiškai per vieną dieną sad.gif laisčiau ją tikrai, gal sakau per daug?
Atsakyti
QUOTE(medziotojas.zvejys @ 2010 06 30, 19:51)
pas mane dabar nuvyto žiedai ir krenta lapai, bet taip staigiai viskas, praktiškai per vieną dieną sad.gif laisčiau ją tikrai, gal sakau per daug?

na, pas mane irgi taip pat.
as siandien nuskyniau visus lapus ir kasdien purksiu - daugiau nieko. rudeni vel zydes biggrin.gif tikiuosi
Atsakyti
nu va, suradau ir as nukainuota rausvu zieduku azalija. labai dziaugiuosi, persiskaiciau visa tema, bandysiu augint. tik db supratau kad bus jai per karsta pas mane, nes db kai tokie karsciai...ir langai mano pietiniai, tai temperatura kokiu 28, jei ne daugiau. ziuresiu kaip cia gausis, bet va kazkas rase kad stovi si gele labai sauletoj vietoj ir bujoja..tai nesuprasi db kaip cia jai bus..tiks, netiks - laikas parodys.
Atsakyti
sveikos, azaliju myletojos 4u.gif
deja, man nepavyko susidraugauti su sia puikia gele verysad.gif
jau metus kaip turiu, bet niekas negelbsti ka bedaryciau - ir persodinau, ir purskiu, ir zeme purenu, ir patresiau... pasiduodu, kitos geles kaip geles, o si, nesuprantu kas jai? teks atsisveikinti, nebent dar jus ka nors patartumete.
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikos, skaitau apie geles auginima, nes ir as gavau dovanu azalija uz radybas, tad privalau sita grozi islaiklyti kuo ilgiau wub.gif Pasirodom ... biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ecka: 02 spalio 2010 - 08:02
man taip pat nepavyko su ja susidraugauti sad.gif stovi nei gyva nei mirus, dar viena sakele lyg gyva. kiek kartu turejau visada finalas toks pats
Atsakyti
ismeciau savaja i balkona,- skaiciau kad vesuma jai patinka. ar taip, ar taip nieko gero jau is jos unsure.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ant azalijos radau tokius zalius vabaliukus, kaip juos naikinti? blink.gif
Atsakyti