Įkraunama...
Įkraunama...

Azalijos

Aš tai nusprendžiau, kad azalijos mūsų namų nemėgsta. Turėjau gal kokias 4 ir visos nuvyto cry.gif
O man jos tokios gražios...
Atsakyti
as stengiuosi is visu jegu ja issaugoti.. laistau, purskiu lapus...kol kas gyvena ir lyg nieko smile.gif girdejau, kad yra pirkti trasu azalijoms, bet nelabai randu..
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 11 24, 13:10)
as stengiuosi is visu jegu ja issaugoti.. laistau, purskiu lapus...kol kas gyvena ir lyg nieko smile.gif girdejau, kad yra pirkti trasu azalijoms, bet nelabai randu..

ieškok rododendrams.
Atsakyti
jau pradejo ziedpumpuriai ruduoti sad.gif sad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu tokia grazia azalija rausva, graziai zydejo, pradejo naujus lapelius leisti, bet vat ziuriu, kad pradejo ziedu krastai ruduoti ir lapeliu. Kas jai galetu buti. Patarkit ka nors prasau ax.gif
Atsakyti
Nužydėjusius žiedus reikia nukarpyti. P gal perlaistėte per daug. Jų laistymui vandenį į lėkštutę pilame.
Atsakyti
Aciu. 4u.gif Gal ir as bandysiu vandeni i lekstute pilti.
Atsakyti
Liekit pasildytu vandeniu,retkarciais ir rugsties iberkit.
Atsakyti
Sveikos, va tokią gėlę dovanų gavau aš

user posted image

Buvau informuota, jog čia azalija, bet vis tiek norėčiau pasitikslinti, ar čia tikrai ji ax.gif Jei taip, gal dar galėčiau sužinoti, kada ją galima persodinti, nes ištisai žydi ir žydi, o tokiu metu nelabai galima gėles kilnoti rolleyes.gif
Atsakyti
Man įdomu būtu sužinoti ar tai daugemetė gėlė? Ir kada jos žydi?
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 03 24, 21:42)
Liekit pasildytu vandeniu,retkarciais ir rugsties iberkit.


blink.gif Pasildytu????? blink.gif Kad parugstintu, tai taip, bet pasilddytu???? Siaip tai azalija yra kalnu augalas, kuri rekomenduojama apdeti sniegu net, arba laistyti ka tik atitirpusio sniego vandeniu, pirma karta girdziu, kad pasildytu.. taigi jos pagrinde ir neisgyvena msus butuose, nes laikomos per siltai, laistomos kietu vandentiekio vandeniu ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Kozete @ 2006 03 30, 17:06)
Man įdomu būtu sužinoti ar tai daugemetė gėlė? Ir kada jos žydi?


Gėlė daugiametė, bet retai pas ką išgyvena... Žydi daugiausia žiemą, kai taip trūksta žiedų.. 4u.gif
Atsakyti
Na manoji azalija prieš keletą dienelių žiauriai nukentėjo doh.gif Mano mažė ją numetė nuo stalo doh.gif O ta dabar stovi su dviejeis lapeliais. Bet žadu ją pašilus orams sodinti į lauką. O rudeniop vėl namo. Va tada sako ir gerai auga, nenumiršta. biggrin.gif
Atsakyti