Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(renatuxaass @ 2008 08 08, 16:07)
as eidavau privaciai aps Vilutiene, na bet dabar nebesuprantu, pasitikrint sakau eisiu neprivaciai, apskambinsiu sakau uzsiregistruot, o man sako eikit prie kabineto ir laukit, as kazkaip galvojau vistiek kazkokie talonai laikas kada ateiti turi buti, o cia nieko, sako eik ir pirma kalbek su ja ar priims, ten visada Gimdymo namuose tokia tvaka neprivaciai einant?


Gimdymo namuose nėra eilių pas ginekologus. Ateini ir lauki savo eilės, o tų eilių nebūna ilgų. Ten mokėti reikia nuo 35 iki 40lt. Bet, kaip sesė sakė, tik vieną kartą metuose.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 08 09, 03:42)
Gimdymo namuose nėra eilių pas ginekologus. Ateini ir lauki savo eilės, o tų eilių nebūna ilgų. Ten mokėti reikia nuo 35 iki  40lt. Bet, kaip sesė sakė, tik vieną kartą metuose.

na as kai privaciai pas vilutiene einu taip darau, susitariu telefonu su ja ir laukiu, bet juk cia neprivaciai noriu, tai kaip as galiu moketi 4u.gif biggrin.gif tik kazko ensuprantu tvarkos, kaip jos paccios daktares atskiria kuri privaciai atejo kuri ne, ir kaip korteles viskas, nu man kazkaip keistai skmaba, tiesiog eini ir lauki eiles kaip parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2008 08 08, 17:59)
na as kai privaciai pas vilutiene einu taip darau, susitariu telefonu su ja ir laukiu, bet juk cia neprivaciai noriu, tai kaip as galiu moketi 4u.gif  biggrin.gif tik kazko ensuprantu tvarkos, kaip jos paccios daktares atskiria kuri privaciai atejo kuri ne, ir kaip korteles viskas, nu man kazkaip keistai skmaba, tiesiog eini ir lauki eiles kaip parduotuvej 4u.gif


Aš taip pat galvojau, kad kai eini į gimdymo namus nereikia mokėti, bet kai nuėjau registratūroje pasakė, kad čia kainuoja 35-40lt. Nemokamai tik tuo atveju jei eini su siuntimu. Vilutienė privačiai dirba valerijone, o gimdymo namuose valdiškai. Kas ateina į gimdymo namus tas ateina valdiškai. 4u.gif
Visiškai nemokamai tik poliklinikose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisla: 08 rugpjūčio 2008 - 19:39
Aš taip pat pas Vilutienę lankausi,kai kyla bėdos ,paskambinu jai į mobilų,prisistatau,pasakau ar tokią dieną galėtų mane priimti,jinai pasako laiką ir kur ateiti ar į gimdymo namus ar i valerijono vaistinę.Kai viską atlieku paklausiu kiek skolinga ir ji pati pasako suma,tarkim jei ekoskopavo ir dar apžiūrėjo ant kėdės tai 50lt,jei tik apžiūrėjo ant kėdės tai 30lt.Pas ją lankausi jau penkti metai ir jokių skundų neturiu.Kad ir kartą į metus pas ją nueinu visada mane prisimena,ir tiek valerijone tiek gimdymo namuose visada jai sumoku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2008 08 10, 18:41)
Aš taip pat pas Vilutienę lankausi,kai kyla bėdos ,paskambinu jai į mobilų,prisistatau,pasakau ar tokią dieną galėtų mane priimti,jinai pasako laiką ir kur ateiti ar į gimdymo namus ar i valerijono vaistinę.Kai viską atlieku paklausiu kiek skolinga ir ji pati pasako suma,tarkim jei ekoskopavo ir dar apžiūrėjo ant kėdės tai 50lt,jei tik apžiūrėjo ant kėdės tai 30lt.Pas ją lankausi jau penkti metai ir jokių skundų neturiu.Kad ir kartą į metus pas ją nueinu visada mane prisimena,ir tiek valerijone tiek gimdymo namuose visada jai sumoku. 4u.gif

drinks_cheers.gif
as pas ja lankaus jau 12metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2008 08 10, 17:41)
Aš taip pat pas Vilutienę lankausi,kai kyla bėdos ,paskambinu jai į mobilų,prisistatau,pasakau ar tokią dieną galėtų mane priimti,jinai pasako laiką ir kur ateiti ar į gimdymo namus ar i valerijono vaistinę.Kai viską atlieku paklausiu kiek skolinga ir ji pati pasako suma,tarkim jei ekoskopavo ir dar apžiūrėjo ant kėdės tai 50lt,jei tik apžiūrėjo ant kėdės tai 30lt.Pas ją lankausi jau penkti metai ir jokių skundų neturiu.Kad ir kartą į metus pas ją nueinu visada mane prisimena,ir tiek valerijone tiek gimdymo namuose visada jai sumoku. 4u.gif


As irgi pas Vilutiene lankausi. Kai buvau nestuke.gif, tai skambindavau i mobilu jai ir susitardavom kada ir kur susimatyti (valerijone ar gimdymo namuose). O dabar, kai bedos prispaudzia visada uzsiregistruoju paprastu tel. valerijone. Ten nustatytu laiku ir nueinu. Gydytojai nedrystu skambinti, nors uztenka pasakyti savo varda ir ji mane zino. Valerijone visada moku, jei tepinelis imamas 50 Lt, jei ne - 30 Lt.
Atsakyti
Prisiskaicius jusu patarimu ir nuomoniu ejau pas Balčiūnienę. Tikrai nenusivyliau ax.gif ir rytoj einu pas ja mirksiukas.gif va dar girdejau geru atsiliepimu apie Mackelienę..buvau pas ja ligoninej... kazkaip nepaliko ispudzio, gal kad ne privaciai g.gif O seip arciausiai manes dirba gyd.Margelienė. Teko lankytis kelis kartus pas ja.. Gaudavau rekt nuo jos. doh.gif pvz uz tai kad negeriu KT. em...na cia mano laisve rinktis, noriu as jas gert ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanciu @ 2008 08 18, 00:25)
Teko lankytis kelis kartus pas ja.. Gaudavau rekt nuo jos.  doh.gif  pvz uz tai kad negeriu KT. em...na cia mano laisve rinktis, noriu as jas gert ar ne  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(D.JURGITA @ 2008 08 18, 10:51)




Gal galite mane apšviesti kas tas KT? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 08 18, 11:55)
Gal galite mane apšviesti kas tas KT? blush2.gif

KT - Kontraceptines Tabletes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanciu @ 2008 08 17, 23:25)
Prisiskaicius jusu patarimu ir nuomoniu ejau pas Balčiūnienę. Tikrai nenusivyliau  ax.gif  ir rytoj einu pas ja mirksiukas.gif  va dar girdejau geru atsiliepimu apie Mackelienę..buvau pas ja ligoninej... kazkaip nepaliko ispudzio, gal kad ne privaciai  g.gif  O seip arciausiai manes dirba gyd.Margelienė. Teko lankytis kelis kartus pas ja.. Gaudavau rekt nuo jos.  doh.gif  pvz uz tai kad negeriu KT. em...na cia mano laisve rinktis, noriu as jas gert ar ne  g.gif


Pas kurią Balčiūnienę buvai? Valdarezą ar Jurgą?
Atsakyti
gal galima butu Balčiūnienės naujus kontaktus gauti? ačiū ax.gif
Atsakyti