Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Ačiū už pasisakymus. TIk matau kad nelabai daug kas pas jas lankosi lotuliukas.gif
Atsakyti

AS buvau pas Auguliene pora kartu, tj man ji nelabai patiko, nemoka maloniai bendrauti, visai nesiltas zmogus.. schmoll.gif dar buvau keleta kartu ir pas Juneviciene, bet ir si daktarele nelabai tiko, per daug tyli, mazai kalba, neina su ja pakalbeti apie iskilusias problemeles.. g.gif
Juneviciene visai nebloga daktarele, maloni labai, malonu apsilankyti pas ja, bet ir vel problema- niekaip neissigydau tos pienliges arba uzdegimo.. verysad.gif jau pabodo vakscioti pas jas su ta pacia beda.. buvau nutarusi pasilikti pas Juneviciene, bet noriu kitos, gal naujai daktarei pavyktu mane isgelbeti nuo tu nesibaigianciu nesamoniu.. unsure.gif doh.gif Ka psiulytumet mielosios?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_: 31 kovo 2009 - 18:34
QUOTE(Mylinti_ @ 2009 03 31, 20:28)
AS buvau pas Auguliene pora kartu, tj man ji nelabai patiko, nemoka maloniai bendrauti,

As pas Auguliene pradejau gimdyt,tai nieko gero negaliu apie ja pasakyt man ji nelabai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgusia @ 2009 03 24, 16:13)
As lankausi pas maksimaviciene, man ji gera. Gimdziau pas ja abu savo vaikus  thumbup.gif

Va as pabaigiau pas Maksimaviciene man ji labai patiko thumbup.gif thumbup.gif nors ji priestaringai vertinama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_ @ 2009 03 31, 19:28)
AS buvau pas Auguliene pora kartu, tj man ji nelabai patiko, nemoka maloniai bendrauti, visai nesiltas zmogus..  schmoll.gif  dar buvau keleta kartu ir pas Juneviciene, bet ir si daktarele nelabai tiko, per daug tyli, mazai kalba, neina su ja pakalbeti apie iskilusias problemeles.. g.gif
Juneviciene visai nebloga daktarele, maloni labai, malonu apsilankyti pas ja, bet ir vel problema- niekaip neissigydau tos pienliges arba uzdegimo.. verysad.gif jau pabodo vakscioti pas jas su ta pacia beda.. buvau nutarusi pasilikti pas Juneviciene, bet noriu kitos, gal naujai daktarei pavyktu mane isgelbeti nuo tu nesibaigianciu nesamoniu.. unsure.gif  doh.gif  Ka psiulytumet mielosios?smile.gif

Na tokias ligas sunku isgydyti. Todel manau pakeistas gydytojas tikrai nepades, o bus tik dar sunkiau. Su ta gydytoja vistiek jau mazdaug vaistus isbandei, o su kitu gydytoju tai vel viskas is naujo smile.gif Man ir panasios bedos, bet gydytojo tikrai nesiruosiu keisti, nes cia nuo organizmo viskas priklauso o ne nuo gydytojo. Jau ta tai isitikinau
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_ @ 2009 03 31, 19:28)
niekaip neissigydau tos pienliges arba uzdegimo.. verysad.gif jau pabodo vakscioti pas jas su ta pacia beda..


pas mane ta pati nuolatine beda doh.gif isbandziau iklotus su anijonais, kol kas tos bjaurybes nera thumbup.gif jei idomu - duok zinia, pakonsultuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ligeikienes numeriuka gal zinot? 4u.gif . Ir jos privataus kabineto adresiuka gal galit mestelt?
Atsakyti
kiek domejausi, tai ji privato neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2009 04 07, 14:40)
Ligeikienes numeriuka gal zinot?  4u.gif . Ir jos privataus kabineto adresiuka gal galit mestelt?


869883377 4u.gif Anksciau jos kabinetas buvo pries buitininku profesine mokykla o ar dabar yra tai nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2009 02 27, 13:33)
Jurgita Balčiūnienė dirba kartu su savo mama A. Jurgaitiene Aido g. 7.


o cia privatus koks kabinetas?ar ta klinika prie boksto?nes jei viesa klinika tai ji turbut tik registruotus toje klinikoje priima? g.gif labai noriu as ja nueit, tik va ar ji priima taip naujas pacientes? g.gif
QUOTE(Vetra2 @ 2009 03 02, 16:09)
dar pridėsiu Jurgitos Balčiūnienės tel nr. 8 688 58377 4u.gif

dekoju ir as Jums kelinta diena visu prasineju numeriuko, bet kazkodel nenori niekas duot verysad.gif .labai dekinga esu jums bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Va susikambinom susitikom , nu gydytoja tikrai liuks jatau jatau.ir kai susitikom atsiminem abi kad pas ja gimdziau antra sunu.tik ta karta eisidemejau nei jos nei pavardes nes ne tas galvoj buvo.ir dar pranese musu ateinanti seimos pagausejima, tai net nedvejodama dabar lankysiuos pas ja.dekui tikrai uz numeriuka ir uz atsiliepimus apie sia gydytoja, nes nu tikrai kiek teko susidurt su gydytojom ir gydytojais Balciuniene, ne tik gydytoja bet ir moteris kuri ras laiko isklausyt, o ne tik "...lipk ant stalo, yra taip ir taip...daryk taip ar anaip ....ir skolinga tiek ir tiek..."Zodziu liuks thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O beja gal kam teko lankytis pas Juoza Šatkauska? kaip jums jis? as buvau, tai taip itartinai visiskai man nieko neaptiko! paeme tepineli ir paselius, tai sako esi sveika, nors man buvo deginimas ir seip isskyros itartinos.. jau nebesuprantu kas cia kaip yra, nejaugi pati sau ligas kuriu g.gif doh.gif arba jis norejo kuo greiciau issisukti nuo manes g.gif
Atsakyti
Labas, gal Domarko tel kuri zinot? Ir kur jo privatus kabinetas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Homonoja: 17 balandžio 2009 - 15:38