Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(as_eglute @ 2011 02 17, 20:19)
na tikriausiai bet vistiek man keistai pasirode kad auguliene pinigelius pasieme pati o ne i kasa sumoket reikejo g.gif

tai tuomet gal ji graziai is taves pasipelne, kita karta jei prasys paprasyk cekio
Atsakyti
QUOTE(r8e8d8e8 @ 2011 02 18, 14:09)
tai tuomet gal ji graziai is taves pasipelne, kita karta jei prasys paprasyk cekio

na taip kita kart reiks buti protingesnei, kaip pirma kart ejau tai nieko ir nezinojau galvojau kadtaip ir turi buti o dabar jau truputi apsishvieciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 02 14, 16:07)
tai vat ,kad pasimetusi esu seip ji miela gan gyditoja bet man dare echoskopa leliukui ir paeme is manes 40lt asesu apsrausta socialiniu draudimu kazkokia nesamone g.gif


Kai vel eisi pas Auguliene, tai registraturoj pasiklausk ar echoskopas mokamas, jei esi registruota toje klinikoje. Jei pasakys kad nemokamas, eik pas klinikos administratoriu ir papasakok viska, kad daugiau nesikartotu tokie dalykai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrike52 @ 2011 02 20, 16:23)
Kai vel eisi pas Auguliene, tai registraturoj pasiklausk ar echoskopas mokamas, jei esi registruota toje klinikoje. Jei pasakys kad nemokamas, eik pas klinikos administratoriu ir papasakok viska, kad daugiau nesikartotu tokie dalykai  mirksiukas.gif

klausiausi sake viena karta priklauso nesciai eschoskopas nemokamai.bet tas ir yra kad pinigus as turejau sumoket pagal visas taisykles i kasa o ne augulienei i rankas o ji pasake kad turiu sumoketi jei doh.gif na nieko kita karta zinosiu jei dar prasys pinigu tikrai nebetylesiu kazkokes mes teises taigi turime vis del to thumbup.gif

mergaites gal galit patarti mano kraujo grupe AB(-) o draugo B(+) ar tai labai blogai gal kam taip nutike buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(as_eglute @ 2011 02 22, 19:45)
mergaites gal galit patarti mano kraujo grupe AB(-) o draugo B(+) ar tai labai blogai gal kam taip nutike buvo? g.gif

mano irgi -, o vyro +, turim 2 vaikus biggrin.gif iš tiesų svarbu būti pas gerą gydytoją blush2.gif Nes dažnai turi imti kraują iš venos, tikrinti, ar nesusidaro antikūnai. Pas mane nesusidarė, tada 28 nėštumo savaitę turi suleisti imunoglobulino. Po gimdymo per 72 val. turi pakartotinai suleisti imunoglobulino, jeigu mamos ir vaikiuko rezusai skirtingi - jeigu vaikas turės +, tai turi suleisti.
Atsakyti
sveikos.turiu tokį klausimuką. Jei aš esu užsiregistravusi Lieporių šeimos centre, bet ginekologė man visiškai nepatinka. Ar būtų galimybė nemokamai lankytis moters ir vaiko klinikoje? Ar tik su siuntimu ten patekti galima?
Atsakyti
QUOTE(chiole @ 2011 02 22, 23:32)
sveikos.turiu tokį klausimuką. Jei aš esu užsiregistravusi Lieporių šeimos centre, bet ginekologė man visiškai nepatinka. Ar būtų galimybė nemokamai lankytis moters ir vaiko klinikoje? Ar tik su siuntimu ten patekti galima?

tikslei nezinau, bet manau kad nuejus pas savo seimos gyditoja ir paprasius siuntimo i moters ir vaiko klinika tikrai ji tau duotu 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif man pacio geriausios gydytojos,su kuriomis esu susidurusi,tai Rimsiene,ir J.Balciuniene....abu nestumus lankiausi valdiskai pas Romsiene,tikrai maloni ir gera gydytoja...o kai buvau pastojusi pirmakarta teko pas Auguliene nukeliaut,kad patvirtintu nestuma...tai ji,nusitempe mane i Sena boksta ir uz pinigelius tai patvirtino..biggrin.gif o dar kaina tikrai buvo ne maza...pinigu lupike ir tiek..viena pazystama ejo pas ja,tai gydytoja,isstraukdavo savo rankine ir siulydavo pirkt kazkokius po pigiaja tipo vaistus smile.gif o dar drauge gimde pa sja..vienu zodziu jai buvo komplikuotas nestumas,vaikutis ruryte i prieki buvo,vistiek liepe gimdyt...issikankino ziauriai ten,ir teko daryt cezari...aiksu pinigu jai nedave ,uztai matyt taip ir elges....taip tik atrodo ji,kad labai gera,sypsos,madam..o pasirodo visai kas kita jai rupi...pinigai...
o Balciuniene Jurgita tikrai maloni gydytoja,ir kanos pas ja nedideles,ir informacijos duoda iki soties,jei kas neramina ar dar kas smile.gif
Anuzis ir geras gydytojas,operavo mane,grazu randa po cezario paliko smile.gif su jumoru toks smile.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad yra tokiu atviru zmoniu, kurie tiesa pasako
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 02 22, 21:21)
mano irgi -, o vyro +, turim 2 vaikus biggrin.gif iš tiesų svarbu  būti  pas gerą gydytoją blush2.gif Nes dažnai turi imti kraują iš venos, tikrinti, ar nesusidaro antikūnai. Pas mane nesusidarė, tada 28 nėštumo savaitę turi suleisti imunoglobulino. Po gimdymo per 72 val. turi pakartotinai suleisti imunoglobulino, jeigu mamos ir vaikiuko rezusai skirtingi - jeigu vaikas turės +, tai turi suleisti.

o kas nutiktu jei susidarytu tie antikuniai? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(kristuxe @ 2011 02 24, 12:07)
sveikos smile.gif man pacio geriausios gydytojos,su kuriomis esu susidurusi,tai Rimsiene,ir J.Balciuniene....abu nestumus lankiausi valdiskai pas Romsiene,tikrai maloni ir gera gydytoja...o kai buvau pastojusi pirmakarta teko pas Auguliene nukeliaut,kad patvirtintu nestuma...tai ji,nusitempe mane i Sena boksta ir uz pinigelius tai patvirtino..biggrin.gif o dar kaina tikrai buvo ne maza...pinigu lupike ir tiek..viena pazystama ejo pas ja,tai gydytoja,isstraukdavo savo rankine ir siulydavo pirkt kazkokius po pigiaja tipo vaistus smile.gif o dar drauge gimde pa sja..vienu zodziu jai buvo komplikuotas nestumas,vaikutis ruryte i prieki buvo,vistiek liepe gimdyt...issikankino ziauriai ten,ir teko daryt cezari...aiksu pinigu jai nedave ,uztai matyt taip ir elges....taip tik atrodo ji,kad labai gera,sypsos,madam..o pasirodo visai kas kita jai rupi...pinigai...
o Balciuniene Jurgita tikrai maloni gydytoja,ir kanos pas ja nedideles,ir informacijos duoda iki soties,jei kas neramina ar dar kas smile.gif
Anuzis ir geras gydytojas,operavo mane,grazu randa po cezario paliko smile.gif su jumoru toks smile.gif

dabar po truputi pasiklausau ir pradedu bijot ar ne per greit pas auguliene uzsiregistravau g.gif
Atsakyti
QUOTE(chiole @ 2011 02 22, 22:32)
sveikos.turiu tokį klausimuką. Jei aš esu užsiregistravusi Lieporių šeimos centre, bet ginekologė man visiškai nepatinka. Ar būtų galimybė nemokamai lankytis moters ir vaiko klinikoje? Ar tik su siuntimu ten patekti galima?

Teko ir man Lieporių centre pas ginekologę apsilankyt doh.gif Kuo toliau nuo jos reikia bėgt.
Klinikose lankytis gali ir siuntimas nebūtinas.Į kasą susimokėsi kažkur apie 50lt ir metus laiko gali lankytis nemokamai pas gydytoja,kurią pasirinksi.
Atsakyti
as nestumo metu lankiausi privaciai pas valdareza balciuniene. tai atejus pas ja i kabineta sneka draugiskai, svelniai, taciau kai nuejau i gimdymo namus kad padarytu papildoma ekoskopija mat jos aparatas kazko nerodo tai pasirode visai kitokia. buvo kazkokia susiraukus, gal del to kad ne cento nedaviau g.gif ar ne nuotaikoj buvo. siaip normali ji man pasirode, bet kita nestuma eiciau pas valutiene ar kaip ten ji g.gif
Atsakyti