Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda galvos oda

Zodziu man jau gerokai ilgiau nei puse metu skauda galvos oda(virsugalvyje),bet ne visa galva,skauda nepriklausomai nuo to ar palaidais plaukais vaikstau ar surisu,net ryte atsikelus,skausmas toks idomus,pvz toj zonoj plaukus stipriai paverciu ant kito sono ir taip lyg ir gelia,arba juos nuo saknu taip pirstais pakilnoju-irgi skauda.o skausmas nereguliarus,tik va sia sav tai kokias 3 dienas skaudejo..jau mastau 5dieni eiti pas gydytoja,idomu ka ji pasakys ar kur nusius..gal kam taip buvo? g.gif p.s. plaukai toj vietoj neslenka.ar gali buti sutapimas,jog isfiliariavus taip nutiko,nes as butent pamenu,kad kai man juos iskarpe,filiriavo(apie 15cm) tai po to viskas pamazu ir prasidejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 02 10, 19:52)
Zodziu man jau gerokai ilgiau nei puse metu skauda galvos oda(virsugalvyje),bet ne visa galva,skauda nepriklausomai nuo to ar palaidais plaukais vaikstau ar surisu,net ryte atsikelus,skausmas toks idomus,pvz toj zonoj plaukus stipriai paverciu ant kito sono ir taip lyg ir gelia,arba juos nuo saknu taip pirstais pakilnoju-irgi skauda.o skausmas nereguliarus,tik va sia sav tai kokias 3 dienas skaudejo..jau mastau 5dieni eiti pas gydytoja,idomu ka ji pasakys ar kur nusius..gal kam taip buvo? g.gif p.s. plaukai toj vietoj neslenka.ar gali buti sutapimas,jog isfiliariavus taip nutiko,nes as butent pamenu,kad kai man juos iskarpe,filiriavo(apie 15cm) tai po to viskas pamazu ir prasidejo schmoll.gif


Manau, kad reiketu kreiptis i gydytoja ir ne kitaip unsure.gif
Man irgi kartais skauda, bet skauda del suristu plauku, ypac jei uodega susirisu aukstesne.
Bet tavo atveju, manau, priezastis gal gilesne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 02 11, 12:45)
Manau, kad reiketu kreiptis i gydytoja ir ne kitaip unsure.gif
Man irgi kartais skauda, bet skauda del suristu plauku, ypac jei uodega susirisu aukstesne.
Bet tavo atveju, manau, priezastis gal gilesne unsure.gif



tai kad ta gydytoja nieko nepasake.pamaige kakla,pecius-neskauda. o galvos odos skausmas grynai pavirsinis,o ne tai ,kad pacia galva skaudetu..nezinau ka daryt
Atsakyti
man irgi skauda.. bet kelias dienas tik unsure.gif bet nieko as jiems nedariau, jei risu tai stipriai neverziu.. kaltinciau sampuna, ir bendyciau keist ir kita, bet skauda tik pati virsugalvi g.gif labai keista. anksciau nieko panasaus nera buve.. bandysiu laukt siek tiek, gal praeis..
Maserati, pranesk, jei Tau bus kokiu pokyciu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siboney @ 2008 03 03, 22:30)
man irgi skauda.. bet kelias dienas tik  unsure.gif bet nieko as jiems nedariau, jei risu tai stipriai neverziu.. kaltinciau sampuna, ir bendyciau keist ir kita, bet skauda tik pati virsugalvi g.gif  labai keista. anksciau nieko panasaus nera buve.. bandysiu laukt siek tiek, gal praeis..
Maserati, pranesk, jei Tau bus kokiu pokyciu.. ax.gif



va man irgi tik virsugalvi teskauda. nesuprantu as nieko ,nei kazko tokio jiems darau,kad skaudetu,ir dar butent vienoj vietoj,nes tai kad visa galvos oda
Atsakyti
Man irgi pradejo skaudeti virsugalvi, lyg butu ilgai plaukai labai stipriai suristi. bet tikrai nerisau as ju g.gif pakedenus pirstais plaukus, labai nemalonus jausmas. verysad.gif
Atsakyti
Maserati, klausimas truputi ne apie tai: sakai, kad isfiliravo apie 15 cm - o plauku negaila? nes kiek girdeta, skaityta, tai filiravimas labai sugadina plauka, ji isplonina blink.gif
del tu skausmu, pas irgi taip buvo, labai toks maudziantis, nemalonus jausmas unsure.gif bet padedavo tai, kad isplaudavau plaukus (o gal tas masazas, plaunant galva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 02, 20:47)
Maserati, klausimas truputi ne apie tai: sakai, kad isfiliravo apie 15 cm - o plauku negaila? nes kiek girdeta, skaityta, tai filiravimas labai sugadina plauka, ji isplonina blink.gif
del tu skausmu, pas irgi taip buvo, labai toks maudziantis, nemalonus jausmas unsure.gif bet padedavo tai, kad isplaudavau plaukus (o gal tas masazas, plaunant galva? g.gif



Na kaip,tada pavaiksciojau garbanota,tai nebuvo gaila,dabar jau ataugo viskas i viena ilgi smile.gif Daugiau nefiliriuociau,nes man labiausiai tinka tiesiog ilgi ir tiesus,ir paciam plaukui jauciasi,kad geriau.
Na,man lyg ir praeidineja tas skausmas,jau labai seniai bebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau ta skausma, bet as manau kad cia man nuo plauku risimo, nes nakti suristais miegu ir rytais tada labiausiai skauda, be to plaukai ilgi, juos sveria zemyn gal dar del to g.gif manau dazniau reiktu juos pasukuoti ivairiomis kryptimis, kad visada nebutu toje pacioje padetyje blush2.gif
Atsakyti
gal tiesiog itempti plaukai uztai taip g.gif
Atsakyti
Man jau koks pusmetis ta problema, nepriklausomai nuo to ar plaukai surišti būna ar palaidi visą dieną.
Bet man kartais atrodo, kad ir galvą nuo to pradeda skaudėti, tada atsisėdu, užsimerkiu ir smarkiai išmasažuoju odą, pagerėja iškart smile.gif
Pas gydytojus nebuvau, bet manau, kad tai gali būti susijė su kraujagyslėm arba su pakaušio nervinėm galūnėm.
Pati nemėgstu pas daktarus eit, taigi lauksiu kol kuri nueisit ir papasakosit kas čia iš tiesų yra ax.gif
Atsakyti
man buvo panasus skausmas, bet as cia pati sau taip prisidariau doh.gif kai ploviau galva baigesi karstas vanduo, tai teko su nelabai siltu plauti, vat nuo to ir skaudejo doh.gif gydytoja paaiskino, kad cia kazkoki nerva persaldziau verysad.gif gerai tik kad per kokias tris dienas viskas susitvarke thumbup.gif
tai gal tu su nevisai isdziuvusiais plaukais iseni i gatve ir persadai galvos oda?
pamegink stebeti save, t.y. kokios temperaturos vandeniu plauni galva ir ar gerai issdiziovini plaukus virsugalvyje. Sekmes 4u.gif
Atsakyti