Įkraunama...
Įkraunama...

Šviestuvas iš siūlų

Laba diena, labai noriu pasidaryti sviestuva is siulu - jie kazkaip ant baliono pripusto vyniojami, o paskui lyg laku purshkiami. Gal kas esate dare? Gal galite aprasyti technika, kokie siulai tinka, kuo purksti ir t.t.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Oij, kaip atsiprasau - ne toj temoj parasiau.

Gal galite perkelti? Nes labai nesmagiai jauciuosi smile.gif
Atsakyti
Kiek žinau mirkomi klijuose ir lipinami ant balionu, paskui kaip sukietės, balionas susprogdinamas adata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 04 05, 23:06)
Kiek žinau mirkomi klijuose ir lipinami ant balionu, paskui kaip sukietės, balionas susprogdinamas adata smile.gif



Labai daug terliones, jei mirkyti klijuose. g.gif Gal geraiu vynioti ant baliono, o tada jau klijus tepti...
einu pigiu siulu nusipirksiu ir tada jau vyniosiu- kas bus -tas. Gal Kol privyniosiu kas nors koki patarima spes duoti.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 10:54)
Labai daug terliones, jei mirkyti klijuose.  g.gif Gal geraiu vynioti ant baliono, o tada jau klijus tepti...
einu pigiu siulu nusipirksiu ir tada jau vyniosiu- kas bus -tas. Gal Kol privyniosiu kas nors koki patarima spes duoti.


Aš mokykloj kai dariau per koki plastikinį indą pradurdavau adata skylę ir gaudavosi kad siūlas vyniojamas per ta indelį su klijais. Nereikėjo nei mirjyti nei tepti thumbup.gif

Tikiuosi suprantamai parašiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 09:54)
Labai daug terliones, jei mirkyti klijuose.  g.gif Gal geraiu vynioti ant baliono, o tada jau klijus tepti...
einu pigiu siulu nusipirksiu ir tada jau vyniosiu- kas bus -tas. Gal Kol privyniosiu kas nors koki patarima spes duoti.


Kaip pavyko bandymas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2005 04 06, 10:49)
Aš mokykloj kai dariau per koki plastikinį indą pradurdavau adata skylę ir gaudavosi kad siūlas vyniojamas per ta indelį su klijais. Nereikėjo nei mirjyti nei tepti  thumbup.gif

Tikiuosi suprantamai parašiau  unsure.gif


aha, suprantamai - aciu smile.gif ir labai gudriai cia sugalvota thumbup.gif
o kokius klijus pirkti? o siulus medvilninius? ir idomu, kiek ju reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 06 balandžio 2005 - 11:34
Man atrodo tiktų klijuoti su lipalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 04 06, 11:35)
Man atrodo tiktų klijuoti su  lipalu ax.gif


as irgi mastau, kad reikes nusipirkti baltos spalvos kliju.
Tik baisoka, kad paskui labai prie to baliono prilips tie siulai ir baliono nepavyks susprogdinti
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 06, 13:15)
as irgi mastau, kad reikes nusipirkti baltos spalvos kliju.
Tik baisoka, kad paskui labai prie to baliono prilips tie siulai ir baliono nepavyks susprogdinti


Aš naudojau tokius klijus kaip pieštukas g.gif. pailga plona bonkutė ir ant galo kur klijus spausti budavo toks kaip "merliuko" gabaliukas. Jie permatomi, skirti popieriui.O jau kai išdžiūdavo gausiai apipurkšdavau plaukų laku.

o dėl nulipimo neperguvent, tikrai nusiima mirksiukas.gif

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
vakar pabandziau ant maziuko baliono daryti su skaidriais klijais - tik as juos ant pacio baliono teplijau- taip greiciau ir paprasciau, laku net nepurshkiau, o siryti ishlupau balioga ir puikiausia kamuoliuka turiu smile.gif
Kai nusipiksiu siulu - tai jau dideli darysiu, o tie siulai -tai pasirodo brangus zarazos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 04 07, 14:40)
vakar pabandziau ant maziuko baliono daryti su skaidriais klijais - tik as juos ant pacio baliono teplijau- taip greiciau ir paprasciau, laku net nepurshkiau, o siryti ishlupau balioga ir puikiausia kamuoliuka turiu smile.gif
Kai nusipiksiu siulu - tai jau dideli darysiu, o tie siulai  -tai pasirodo brangus zarazos sad.gif


O kokie čia siūlai tinka? Ar bet kokie, ar kokie nors specialūs? Ir kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti