Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(GabrieleMKS @ 2008 04 06, 22:07)
Labas, o gal kas zino kiek praso aukles uz dvynukus Vilniuje? Kiek dejom skelbima tai nuo 1500 iki 3000 praso, o kiek is tikro?

3000 ? blink.gif blink.gif blink.gif nesamone, manau turetu buti per pus daugiau nei vid kaina uz viena. Idomu dar lkitos salygos, bet vistiesk.. darbo laikas tas pats, namai tie patys..

manau jei vid uz valanda su vienu issiderat 6 Lt. tai uz abu- 9-10 Lt... mano galva maximaliausias galimas atlyginimas siuo atveju 2000.. bet ir tai jei darbo laikas po 10 val kasdien..

doh.gif
Atsakyti
4u.gif kaip smagu kad yra toks forumas 4u.gif as irgi susiduriau su problema, nes persikelem is kauno i vilniu ir dabar i darzeli patekti praktiskai neimanoma todel tenka samdyti aukle, nemazai girdejau kad vilniuje be 1500 neapsieisim, bet kad as pati tiek uzdirbsiu isejusi i darba doh.gif

tai paskelbiau kad ieskau aukle ir sulaukiau 2 skambucius kolkas, tai viena net 8 lt uz val uzsiprase, o kitai pasakiau kad 1500, tai sake per daug, tada nuejau cia ziureti kaip ten realiai su tuom kainom

gal galite man padeti, mano vaikui jau net 3 metai ir 2 men, viska daro pats ir gerai kalba, todel vargo auklei visai nedaug, tik pamaitinti ir priziuret kad koki zbitka nepadarytu, dar galetu kokiu eilerastuku pamokyt rolleyes.gif kaip manot kiek realiai galeciau pasiulyt auklei i men uz 10 val per diena? 4u.gif


dekui is anksto, labai reikia jusu patarimo 4u.gif
Atsakyti
o kiek aukles valanda Vilniuje kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 04 15, 14:51)
o kiek aukles valanda Vilniuje kainuoja?


neseniai radau studente, kaip valandine auklyte. Moku 7lt uz val, taciau buvo pasiulymu ir uz 5lt. Bet jau sutarta, nebent kas nepatiks g.gif
Atsakyti
o as savo auklei moku 750 Lt per menesi (plius maistas jos, nes i namus nesasi vaika), nepriklausomai nuo dirbtu dienu skaiciaus. kiek skambinau pagal skelbimus, tai vis prasydavo maziausiai 1000 lt, bet mes tiek moket negalejome. tai pakabinau skelbimus salia esanciuose namuose ir taip radau net keleta aukliu uz tokia suma. o maniske naktimis dar darzelyje savaitiniam dirba, tai ir su vaikais bendrauti moka ir jokiu nusiskundimu neturiu, guzu aisku neisvengiam, bet as visiskai suprantu, nes pas ja labai mazas butas, o ir siaip net ir mamos tikrai nevisada speja pagaut vaika, kad guzo neisitaisytu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erkaspe @ 2008 04 18, 12:32)
o as savo auklei moku 750 Lt per menesi (plius maistas jos, nes i namus nesasi vaika), nepriklausomai nuo dirbtu dienu skaiciaus. kiek skambinau pagal skelbimus, tai vis prasydavo maziausiai 1000 lt, bet mes tiek moket negalejome. tai pakabinau skelbimus salia esanciuose namuose ir taip radau net keleta aukliu uz tokia suma. o maniske naktimis dar darzelyje savaitiniam dirba, tai ir su vaikais bendrauti moka ir jokiu nusiskundimu neturiu, guzu aisku neisvengiam, bet as visiskai suprantu, nes pas ja labai mazas butas, o ir siaip net ir mamos tikrai nevisada speja pagaut vaika, kad guzo neisitaisytu ax.gif

nu va kaip jums pasiseke, na kolkas pagal mano skelbima nete tik 2 skambuciai buvo verysad.gif reikes jauciu ir man pakabint skelbimus ant salia esanciu namu smile.gif gal pavyks smile.gif
Atsakyti
Gal kam įdomu bus, palyginimui: auklė Vokietijoj, privačiam mini-darželyje, su naminiu maitinimu per pietus ir 2x išvedimu į lauką (2-5 vaikai) , šalia frankfurto (ne užkampis) kainuoja 2,5 EUR/8,5 LT valandai. Taigi, mokant 9 LT ir daugiau auklei, reikėtų pagalvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2008 04 18, 09:53)
o man dar nieks neskambino sad.gif
o mano vaiks be guzu auga. gal aukle pro sali ziuri?  ax.gif


turiu kokias 7 kandidates, ryt pradesiu su jomis susitikinet. Kokias 5 atmeciau telefonu.
Del guzu. Mano auga su guzais. Ir beje, jie dazniausiai "isdygsta" ne prie dabartines aukles, o prie manes, ar tevo. Nebent vaikas labai atsargus, tai guzu isvengsi, o mano ekstrymas, ir pas suni i buda lenda, ir sugeba nusivozt tokioj vietoj, kur atrodo neimanoma visiskai...


Atsakyti
Gal teko girdėt ką nors apie auklę vienai dienai ar kelioms valandoms? Buvau papuolus į keblią situaciją, kai verkiant reikėjo išlėkt 5 valandoms, o mažylės nėra kur dėt. Ar yra kur kreiptis tokiu atveju, ir kiek tai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 04 24, 14:25)
siaip smalsumas,o maitina tik karta..per pietus rolleyes.gif ACIU uz atsakyma 4u.gif

Maitina dažniau, bet pačiam reik atnešt: jogurtus, varškę, vaisių. Pusryčiauja ir vakarieniauja vaikas namie. Vaikas 2-jų metukų, bet sakė yra ir kelių mėnesių, tuos, aišku, maitina dažniau biggrin.gif biggrin.gif (draugai Vokietijoj gyvena, ne mano vaikas čia)
Papildyta:
QUOTE(Simma @ 2008 04 25, 22:28)
Kiek skaičiau Vokietijoje, Austrijoje  "namų darželių"  kainos dažniausiai svyruoja nuo 5 iki 10 eur/ val.
   
  Čia kaip tik tos nuorodos, kur paminėtos kainos:

    http://www.adeba.de/...ead.php?t=31451

    http://members.chell...iza/preise.html

    http://www.bambino.d...lternforum.html

Gali būt. Aš cituoju gyvą pavyzdį, draugai tiek moka už savo 2jų metų dukrą. Tai gal taip: dažniausiai svyruoja nuo 5-10 EUR, bet galima rast ir už 2,5 EUR bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus buvo atejus viena kandidate - tai be kalbu pasake kad Vilniuj dabar 1500 Lt atlyginimas, maistas irgi musu...darbo valandos nuo 8 iki 5, o jei reikes daugiau - moket papildomai ir t.t. Ishsilavinimas visai ne pedagoginis...man pasirode ryskiai per daug...eisim ir mes skelbimu ant namu klijuot nes nebezinom kaip ir kur ieskotis
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2008 04 26, 19:13)
Pas mus buvo atejus viena kandidate - tai be kalbu pasake kad Vilniuj dabar 1500 Lt atlyginimas, maistas irgi musu...darbo valandos nuo 8 iki 5, o jei reikes daugiau - moket papildomai ir t.t. Ishsilavinimas visai ne pedagoginis...man pasirode ryskiai per daug...eisim ir mes skelbimu ant namu klijuot nes nebezinom kaip ir kur ieskotis



nzn, kaip vilniuj, bet kadangi aktyviai ieskausi aukles, TACIAU, pensijinio amziaus, tai kainos pensijinio/turincios invaliduma aukles kaune yra tokios - 600-650-800-1000-1200, uz pilna darbo diena. 1200 paminejo tik viena, bet kai pasakiau, kad aciu, mes tiek moket negalesim, tai sake, jid ar pagalvos, bet nesinori uz mazesni eiti dirbti.

800 uz pilna darbo diena as min. ruosiuosi moketi, o max. 1000.

RAGAINA, auuuuu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti