Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

Gal kas bandet Loreal casting dazus? ar greitai nusiplauna?
ir kaip tie reklamuojami swarzkoff easy kazkokie... sumasciau atsinaujinti spalva, tik bijau, kad nenusiplautu, nes plaunu kasdien, bet ir plaukams nepakenktu smile.gif pas kirpeja audiencija gauciau tik kito men gale sad.gif help...
Atsakyti
sveikos smile.gif as cia ir su klausimu.. kur dar butu galima isigyti loreal color pulse dazomas putas,anksciau dazydavau labai patiko o dabar ju niekur negaliu rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mite_Baja @ 2008 05 17, 23:11)
as visom pazistamom LONDA siulau...kazi ar labai didele nuodeme darau?  biggrin.gif


manau, kad labai blogai, man tikrai geras stilistas ir ne vienas sake, kad vieni is blogiausiu londa ir palete, pati kazkada paauglystej dazydavau, tai plaukai kaip sienas buvo.
Papildyta:
QUOTE(royal @ 2008 07 12, 13:14)
sveikos, pasikonsultuosiu su jumis  4u.gif
nusiemiau as savo juoda plauku spalva, dabar esu vid. ruda, bet plaukai nuo saknu nuauge kokia 8cm ir bijau kad i naturalius kibs dazai labiau nei i tuos pasviesintus  g.gif
ar nesate susidurusios su tokia problema? gal i kirpykla eiti, bet ir ten daznai ne ka geriau padaro  schmoll.gif as noreciau pasviesinti siek tiek i sviesiai karameline  wub.gif
o gal esate bandziusios parsisiusti dazus is jav? kokius patartumete be amoniako ir peroksido?  mirksiukas.gif



kaip nuemei juoda spalva? blush2.gif
Atsakyti
Gal ka galetu patarti kaip nuimti sviesiu nudazytu plauku gelsva atspalvi ? doh.gif As norejau i pilkuma sviesiu, o gavos i gelsvuma verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 19 liepos 2008 - 19:50
QUOTE(Tučka @ 2008 07 19, 20:50)
Gal ka galetu patarti kaip nuimti sviesiu nudazytu plauku gelsva atspalvi ?  doh.gif  As norejau i pilkuma sviesiu, o gavos i gelsvuma  verysad.gif

isbandyk pilkinanti sampuna, pas pacia kazkada buvo ta pati problema tai nusipirkus buvau is Loreal sampuna pilkinanti tikrai padejo smile.gif
Atsakyti
o man kai nusidazydavo ne blondiniskai o su ryzu atspalviu,tai pirkau toki rusiska balzama ,, love'' 9/6 nr turi but tokie ruzavi plaukai pavaizuoti,ir jie labai gerai nuima ta atspalvi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit patart su kokiais dazais geriausia pasisviesint plaukus? Noriu tokiu baltu (aisku ne zilu) biggrin.gif bet kiek dazau niekomet norimos spalvos negaunu verysad.gif nes labai noreciau baltu plauku ir juodu galiuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 20, 22:53)
Gal galit patart su kokiais dazais geriausia pasisviesint plaukus? Noriu tokiu baltu (aisku ne zilu) biggrin.gif bet kiek dazau niekomet norimos spalvos negaunu  verysad.gif  nes labai noreciau baltu plauku ir juodu galiuku  wub.gif

siulyciau toki dazyma darytis kirpykloje, nes namu salygom gali nekaip gautis. schmoll.gif o profesionaliu priemoniu pasviesinti plaukus tikrai daug yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2008 07 20, 23:53)
Gal galit patart su kokiais dazais geriausia pasisviesint plaukus? Noriu tokiu baltu (aisku ne zilu) biggrin.gif bet kiek dazau niekomet norimos spalvos negaunu  verysad.gif  nes labai noreciau baltu plauku ir juodu galiuku  wub.gif


vienas baisiausiu variantu balti plaukai ir juodi galai.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 23 @ 2008 07 13, 19:40)
o jus esate bandziusi tigi daziukus? na mane tai labai sudomino... galvoju parsisiusti raso kad net 6 tubeles o kaina ir gera g.gif

o kur jų yra pirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 07 21, 07:04)
vienas baisiausiu variantu balti plaukai ir juodi galai.

skonio reikalas drinks_cheers.gif
Atsakyti

man viena pazystama sake, kad yra tokiu dazu, kurie dengiasi nelygiai, suteikdami naturalumo ispudi. Gaunasi kazkokiais sluoksniais, panasiai kaip sruogelem, bet nesruogelem vienzo, o sluoksniais... Tai man pasistojo klausimas, ar tikrai yra tokiu dazu? Gal susiduret, ir kaip vadinasi.
Atsakyti