Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(zuike19 @ 2008 08 05, 20:13)
sweikos:) as va pries 2 savaites nusidaziau plaukucius, ale jie man variniai pasidare, ir baisiai netinka! prie ruzavos odos:))) gal kuri bandet schwartzkopf natural&easy, yra atsiliepimu? noreciau atgal nusidazyt savo naturalia pilka spalvyte:))

ir kada galima anksciausiai po nenusisekusio dazymo perdazyt, kad nesureaguotu abi spalvos ir nepasidarytu nezinia kas?smile.gif

daziau jais vakar. turejau gautis perline blondine, o isejo kazkokia geltona unsure.gif gaunasi tokios ala naturalios spalvos
Atsakyti
QUOTE(Giera @ 2008 08 19, 13:55)
Mergaites bukit atsargios su Loreal Casting - spalvos visiskai neatitinka tu kurios nurodytos ant pakuotes ar ant plauku paletes, pati tuo isitikinau ( be to apie tai daug raso lenku, rusu, anglu internetiniuose puslapiuose ). daziausi su spalvyte 724 Vanilla Caramel, tai gavosi siaubas kazkoks.
Senesnis castingas tikrai daug geresnis nei naujasnis.

user posted image

Vajeee... tai prigasdinai unsure.gif kaip tik namuose stovi dezute Loreal casting dazu, bet pirkau labai panasia i savo naturalius plaukus tai galvoju gal neiseis bezobrazija? g.gif
Atsakyti
Ga kuri nors dazetes Loreal Casting dak chocolate (jei gerai uzrasiau) blush2.gif Labai idomu kokia spalva gautusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 20, 18:41)
nu gi as visiska vepla  doh.gif  doh.gif  doh.gif radau dezutej ir lietuviska instrukcija  frusty.gif bet ten vis tieklabai keistai aprasyta, kad pirma reikia saknis istepti ir palaikyti 15min, tada visus plaukus ir dar 5 min palaikyti  stupid.gif  Na reiks bandyti  dirol.gif

o kodėl stupid.gif ? biggrin.gif

Natūralu, jei plaukai prieš tai dažyti, tai šaknys bus ataugusios, todėl ant jų palaikyti dažus reikia ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti
sitie dazai yra visiskai be amoniako ir peroksido. jie tik tonuoja plauka. tad jei jusu plauku spalvos tamsumas skiriasi nuo parodytu tai aisku ir spalva tokia pati nesigaus. ir dar reiketu atsiminti , kad visos spalvos parodytos plauku dazu paleteje yra dazytos ant visiskai sviesiu .
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 08 09, 12:45)
Is tavo isvardintu visiskai atmesciau loreal casting,o rinkciausi milkshake.


QUOTE(B.Brigitte @ 2008 08 10, 09:23)
kadus fervidol balzaminiai dazai, nudaze mane jais pries savaite, dabar dazysiuos nuolat.

merginos, o kur jų galuma įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2008 08 23, 21:06)
merginos, o kur jų galuma įsigyti? g.gif


nezinau apart toj kirpykloj kurioj mane daze g.gif ir net nzn ar pardavineja jie siaip g.gif bandyk paskambint paklaust

HABITUS grožio salonas
Adresas: Pamėnkalnio g. 23 / Aukų g. 5, LT-01113, VILNIUS
Telefonas: (5) 2625734
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 08 23, 20:19)
nezinau apart toj kirpykloj kurioj mane daze g.gif ir net nzn ar pardavineja jie siaip g.gif bandyk paskambint paklaust

HABITUS grožio salonas
Adresas: Pamėnkalnio g. 23 / Aukų g. 5, LT-01113, VILNIUS
Telefonas: (5) 2625734

ačiū 4u.gif
Atsakyti
O as savo plaukus dazausi C:EHKO dazais muskato spalva. Man jie labai patinka, plaukai svelnus ir blizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 08 20, 17:03)
kai daziausi kazkada casting dazais, naudojau lygiai tai pat kaip ir visus kitus  mirksiukas.gif
as visada naudojau, spalvos gaudavosi teisingos, ir dazais irgi esu patenkinta


QUOTE(LEMINAKE @ 2008 08 20, 17:41)
nu gi as visiska vepla  doh.gif  doh.gif  doh.gif radau dezutej ir lietuviska instrukcija  frusty.gif bet ten vis tieklabai keistai aprasyta, kad pirma reikia saknis istepti ir palaikyti 15min, tada visus plaukus ir dar 5 min palaikyti  stupid.gif  Na reiks bandyti  dirol.gif

tai ten du dazymai, vienas jau dayztiems plaukams, kitas nea mirksiukas.gif atidziau skaityk instrukcijas. sekmes dazantis.
Atsakyti
Sveikos mergyckos 4u.gif
Norejau paklausti,o kaip sviesiaplaukes darote jus?Kuriuos dazus renkates?As kazkaip jau noriu atsisakyt stipriu su peroksidu,nes be galo gaila plauku sitaip alinas verysad.gif
Su kirpeja snekuciavomes apie naturalius..bet po to nusprendem,kad naturalus nelabai ims pilkas tamsokas saknis...Gal turite patarimu jus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos,gal patarsite 4u.gif plaukai mano "lietuviško pilkumo", bet visad svajojau juos pašviesint,nutariau visą galvą nusidažyti plonom sruogelėm, mat tikėjau, jog man labai tiks, tačiau tai buvo klaida. Nes atrodo labai nenatūraliai, o kirpėja dar ir keistai nudažė...kai kur paliktos natūralios šaknys, o kai kurios nudažytos nuo pat...taigi atrodo tikrai nesveikai, ir tas kontrastas tarp natūralių ir tu ale peroksidinių....negaliu pakęst.labai gailiuosi. Norėčiau nusidažyti visą galvą šokoladine spalva. Tačiau bijau, kad tos sruogos netaptų ryžos ar dar kokios keistos spalvos. Ir kada galėčiau persidažyt, kad po šio dažymo nepakenktų, kiek turi laiko praeiti? g.gif ax.gif
Atsakyti