Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(Egliukasz @ 2008 11 24, 15:01)
Ziurint, kur gyveni mirksiukas.gif  Pabandyk internete paieskot, kokie salonai tavo mieste prekiauja sitais dazais, arba cia Alfaparf temoj paklausinek mirksiukas.gif


Aciu uz info 4u.gif

As siaip Kaune studijuoju, tai manau ten tureciau rast 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 24, 16:25)
Aciu uz info  4u.gif 

As siaip Kaune studijuoju, tai manau ten tureciau rast  4u.gif


Kaune A. Mickeviciaus g-vej yra, uz Milano picerijos tolyn, salia gerimu pasaulio ant kampo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 11 24, 16:54)
Kaune A. Mickeviciaus g-vej yra, uz Milano picerijos tolyn, salia gerimu pasaulio ant kampo 4u.gif


ACiookas 4u.gif thumbup.gif

Mano fakultetas kaip tik prie Soboro, tai cia visai prie pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2008 11 24, 07:22)
siulau ypatingai atsargiai su sitais, nes spalvos gaunasi gerokai tamsesnes nei pavaizduotos ant pakuotes.

o tu juos jau bandei?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 11 24, 22:00)
o tu juos jau bandei?


nebandziau, bet zinau
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 11 24, 15:27)
Alfaparf yra neblogu atspalviu 4u.gif  O pati dazausi su Wella ColorTouch spalvyte Gold-violet, graziai papilkina, neutralizuoja raudony, tad y ryzuma nesigauna mirksiukas.gif

o kokios kainos siu dazu?perkat vietoj ir tubele dazu ir amoniako? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 25, 13:14)
o kokios kainos siu dazu?perkat vietoj ir tubele dazu ir amoniako? g.gif



Kaina kiek pamenu buvo dazu tubele + 100 ml emulsija apie 27-30 lt, jei gerai pamenu ax.gif Tikrai ne daugiau. O kokybe tikrai gera situ daziuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 11 24, 00:23)
415 Iced Chocolate mirksiukas.gif




dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dykumos_pūga @ 2008 11 27, 02:01)


Ner uz ka, pasidalinkit mintimis, kaip atrodo spalvyte, jei dazysites sita spalva 4u.gif Beje, visoms rekomenduoju dazancioms su Gloss serija, nueiti y L`oreal puslapely, ten yra parodyta, kokio tamsumo plaukams, koks dazas skirtas, yra ydeta mini filmuku apie tai, kaip nudazytos kitos moterys ir t.t. Man buvo ydomu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 28 lapkričio 2008 - 00:26
QUOTE(Lesia @ 2008 09 10, 15:37)
kokiu reikia?galiu padet 4u.gif



man reikia svieisiems plaukams, atrodo tik vienas ir yra ju atspalvis (blondines) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 11 28, 01:24)
Ner uz ka, pasidalinkit mintimis, kaip atrodo spalvyte, jei dazysites sita spalva 4u.gif  Beje, visoms rekomenduoju dazancioms su Gloss serija, nueiti y L`oreal puslapely, ten yra parodyta, kokio tamsumo plaukams, koks dazas skirtas, yra ydeta mini filmuku apie tai, kaip nudazytos kitos moterys ir t.t. Man buvo ydomu  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

http://www.lorealparis.com/

Skirtingose salyse jie turi skirtingu dazu (ir ne tik), tai kiekvienos salies website visokiausiu idomybiu galima rastia 4u.gif

Man labai patiko sitas testukas
Papildyta:
Neveikia mano link'as verysad.gif

Jei kam idomu, eikit i si puslapi

Tada - Haircolor - Find My Shade
Atsakyti
turiu nusipirkus dazus henna plus ir nesiryztu nusidazyti. jei galite, parasykit jei esat bande - kaip pavyko, ar gavosi laukiamas rezultatas, kiek laiko islieka spalva ir taip toliau. labai dekinga uz bet kokia info smile.gif nekantriai lauksiu zinuciu 4u.gif
Atsakyti