Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(Paolita @ 2008 12 29, 21:49)
Ar yra tokio plauku sampuno(nusiplaunamu dazu) ar kaip cia pavadinus, kad nusviesintu(blondiniskai) plaukus? nes kiek bandziau liko tokia pati spalva.


Augaliniai, nusiplaunantys dazai yra skirti tik atspalvio paryskinimui - kardinaliai spalvos jie nekeicia, nesviesina. Jie labiau skirti naturalaus plauko atspalvio paryskinimui, arba balintu plauku tonavimui.
Maziau kenksmingi sviesinantys dazai butu be amoniako Wella Sun Touch, bet kadangi oksidatorius yra tik 1,8 arba 4% stiprumo, labai smarkiai jie irgi nesviesina, kokiu 2-3 tonais dazant sviesiausiu gold violet atspalviu su 4%
Atsakyti
joa, as jau nuo seniai girdejau, kad jau kuo kuo, bet palete nedazyt smile.gif as net neziuriu parduotuvej i juos, lyg neegzistuotu tongue.gif man kazkaip uzsicikline ax.gif dbr nusipirkau henna plus dazancio sampuno, nes su dazais nebenoriu alint plauku...bet va issiploviau, tai ne zenklo, kad spalva pasikeistu nors kiek, o keturiasdesimt penkis litus sumokejau g.gif
Atsakyti
kiekvienam plaukui galbut kitaip as dazau su palete xxl ir likau visai patenkinta.O kodel gi tu taip priesiskai pries palete nusistacius?
Atsakyti
Merginos,o ar yra tokio sampuno,kuris tiktu naturaliems plaukams,noreciau kaip nors pagyvinti savo naturalius plaukus,bet noriu tokio dazancio sampuno,kuris visiskai nusiplautu ir nepakenktu plaukams g.gif jei kas nors zinote,pasidalinkite patarimais 4u.gif
Atsakyti
aš ieškau gražaus rudo atspalvio, vis nesiseka rasti.....
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2008 12 30, 13:55)
Merginos,o ar yra tokio sampuno,kuris tiktu naturaliems plaukams,noreciau kaip nors pagyvinti savo naturalius plaukus,bet noriu tokio dazancio sampuno,kuris visiskai nusiplautu ir nepakenktu plaukams g.gif jei kas nors zinote,pasidalinkite patarimais 4u.gif



QUOTE(Cili @ 2009 01 03, 17:49)
aš ieškau gražaus rudo atspalvio, vis nesiseka rasti.....

yra Eurokose, dazantis sampunas kastoninis, Joanna, pakelis 2,70 lt.
pati siandien daziau ir labai graziai gavos, pagyvino isryskina spalva. Raso nusiplauna per 4-6 kartus 4u.gif
Dar yra sokoladines spalvos ROKOLOR balzamas tonikas, irgi reik palaikyt ant slapiu plauku, kaina beveik 8 lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2009 01 03, 18:49)
aš ieškau gražaus rudo atspalvio, vis nesiseka rasti.....


is kirpykliniu dazu butu alfa parf 5.1 , 5.3 ( cia naturalesnes ). su ryskesniais atspalviais 5.53 , 5.35.
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2009 01 03, 19:21)
is kirpykliniu dazu butu alfa parf 5.1 , 5.3 ( cia naturalesnes ). su ryskesniais atspalviais 5.53 , 5.35.



ačiū mirksiukas.gif o kiek kainuoja maždaug šie dažai? perskaičiau visą tema ir kaip supratau, jų yra "medinėse šukose" g.gif

beje, jums užtenka vienos dėžutės? mano pečiai truputį už pečių, tai kai dažiau su revlon, reikėjo 2 dėžučių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2009 01 03, 18:21)
is kirpykliniu dazu butu alfa parf 5.1 , 5.3 ( cia naturalesnes ). su ryskesniais atspalviais 5.53 , 5.35.



Pamirsau, koks numeriukas, bet is nauju rudens spalvyciu ruda is 6`o kazkuri labai daili buvo wub.gif
Atsakyti
nusipirkau visgi loreal casting "iced shokolate", bus matyti ax.gif
Atsakyti
O as ieskau 7.13 Iced Latte, bet niekur nemaciau tokios spalvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 01 04, 13:24)
O as ieskau 7.13 Iced Latte, bet niekur nemaciau tokios spalvos unsure.gif



cia lorealio? tikiuosi nebūsiu per tamsi g.gif
Atsakyti