Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

Aš šiandien nusipirkau Loreal excel 10, žiūrėsiu vakare, kaip čia jie man patiks/nepatiks. Kas gero, kad pastebėjau, jog perkant brangesnius dažus, (aš bandžiau vien LOreal) sakykim 40 ar daugiau litų, man pakuotės užtenka dviem kartam, ilgiems plaukams g.gif tai padalinus jokio nuostolio nesigauna, tik keista, kodėl čia taip, kai dažydavau su rilken'ais ar kitokias pigesniais, tai vos visos pakuotės užtekdavo, idealu būdavo dvi pakuotės. Dabar galvoju ar rimtai man čia juos tik 10 min.laikyti, ar ilgiau, skaičiau gausis tamsiau, aš ir noriu tamsiai, tik ne visiškai juodai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 23 gegužės 2009 - 14:01
Merginos gal aš ne visai į temą,bet...dažų nuėmimas daromas visuose kirpykluose? Ar kenkia plaukams?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif noriu pasidalinti ispudziu apie Garneer plauku dazus. Jie tikrai nebrangus - kaina apie 10lt, bet maksimoje su akcija pirkau uz 8lt. Likau labai patenkinta siais dazais. Po dazymo plaukai paliko labai glonus, svelnus - kaip silkas. Patarciau pameginti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 05 27, 15:37)
Merginos gal aš ne visai į temą,bet...dažų nuėmimas daromas visuose kirpykluose? Ar kenkia plaukams?



tikrai ne visose, o plaukai kazkiek pasizeidzia. bet pazeidimas priklauso nuo jusu dabartines plauku bukles
Atsakyti
QUOTE(Kristennn @ 2009 05 27, 18:06)
sveikutes 4u.gif  noriu pasidalinti ispudziu apie Garneer plauku dazus. Jie tikrai nebrangus - kaina apie 10lt, bet maksimoje su akcija pirkau uz 8lt. Likau labai patenkinta siais dazais. Po dazymo plaukai paliko labai glonus, svelnus - kaip silkas. Patarciau pameginti thumbup.gif

Taip taip... tik vat padazyk jais 2 metus is eiles, is to silko liks pakulos... ir dazai per menesi nusiplauna, kalbu is patirties, nes pati jais ilgai daziau, kol visai sugadinau plaukus, per daug ten amoniako...
Atsakyti
Man garnier nepatko tuom, kad jau po dviejų savaičių plaukų spalva buvo gerokai išblukusi. Mėnesį vos ne vos pratemdavau rolleyes.gif O kur išbandžiau tuos reklamuojamus per 10min. nudažamčius plaukus... kažkiek nusivyliau. Yra amoniako, ko nėra ant pvz. loreal plaukų dažų, kurie kainuoja 30lt be nuolaidos. Ir plius man anų užtekdavo dviem kartams. Tų užteko tik kartui, tai 40lt, naminis dažymas ir dar su amoniaku. Jau tada geriau galėjau į kirpyklą eiti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 28 gegužės 2009 - 08:26
Norėčiau padažyt savo šviesius plaukus keliom tamsiom sruogom, bet laikinai, paįvairinimui. Gal kokį dažantį šampūną rekomenduosit ar kažką pan?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 05 28, 10:20)
Taip taip... tik vat padazyk jais 2 metus is eiles, is to silko liks pakulos... ir dazai per menesi nusiplauna, kalbu is patirties, nes pati jais ilgai daziau, kol visai sugadinau plaukus, per daug ten amoniako...


Na kad sie dazai per menesi nusiplauna tikrai nesutinku, nes triss kartus plaukus daziau siais dazais ir dar dabar daugiau kai po puses metu neatsikratau buvusios spalvos, nepadeda net spalvos isemejas unsure.gif taciau nuo siu dazu labai issausejo plaukai, ypac galiukai, sunkoka net atgaivinti
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kazkas galetu patarti kokius dazus ziliems plaukams (naturaliai), kad, kiek imanoma maziau kenktu plaukui?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 03, 20:37)
Sveikos 4u.gif
gal kazkas galetu patarti kokius dazus ziliems plaukams (naturaliai), kad, kiek imanoma maziau kenktu plaukui?



dikson be amoniako thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 03, 21:37)
Sveikos 4u.gif
gal kazkas galetu patarti kokius dazus ziliems plaukams (naturaliai), kad, kiek imanoma maziau kenktu plaukui?



parenkant dazus ziliems plaukams reikia atsizvelgti i tai kiek to zilumo. nes kuo didesnis zilumo % tuo stipresnius dazus reikia rinktis, kad nusidazytu, nes be amoniakiai dazai uzdazo tik labai maza % zilu plauku.
Atsakyti
QUOTE(audruzele @ 2009 06 04, 08:41)
parenkant dazus ziliems plaukams reikia atsizvelgti i tai kiek to zilumo. nes kuo didesnis zilumo % tuo stipresnius dazus reikia rinktis, kad nusidazytu, nes be amoniakiai dazai uzdazo tik labai maza % zilu plauku.

visi plaukuciai zili...manau beamoniakiniai tikrai nenudazytu unsure.gif
Atsakyti