Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
JazzMeBlues
Sveikos, supermamos.
Vakar dažiau plaukų šaknis balinamaisiais dažais. Kadangi mano plaukai yra labai nubalinti, o natūralūs ataugantys plaukai gan tamsūs, tai plaukų šaknis visuomet dažau dukart - pradžioje su chna balikliu, o paskui su kokiais tai paprastais, pilką atspalvį turinčiais plaukų dažais. Vakar, neradusi parduotuvėje Garnier, nusipirkau Pallete. Taigi dažiau plaukų šaknis dukart iš eilės. Dažant Pallete pradėjo nenormaliai graužti ir skaudėti, bet kentėjau visas 30min. Išplovus galvą pasirodė, kad oda nudeginta, kruvina ir pažeista. Kirpėja sakė tepti kuo nors nuo nudegimų, taip ir padariau. Bet gal jūs žinote kas dar galėtų pagelbėti? Mama prigąsdino, kad dabar liks šašai, o per mano visiškai baltus plaukus labai šviesis.
Ačiū už pagalbą.
VAIDILUTE~
DU KART IS EILES DAZEI PLAUKUS IR PAJUTUSI SKAUSMA ,GRIAUZIMA VISTIEK KENTĖJEI blink.gif? .REZULTATU NERA KO STEBĖTIS.REIKĖJO BENT PRIES DAŽANT PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJA doh.gif .
MANAU SU LAIKU TURĖTU SAVAIME APGYTI.
efyra
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 08 31, 15:50)
DU KART IS EILES DAZEI PLAUKUS IR PAJUTUSI SKAUSMA ,GRIAUZIMA VISTIEK KENTĖJEI blink.gif? .REZULTATU NERA KO STEBĖTIS.REIKĖJO BENT PRIES DAŽANT PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJA doh.gif  .
MANAU SU LAIKU TURĖTU SAVAIME APGYTI.
*

šis forumas skirtas ne pamokslavimui, tą visos mokame ir labai lengva tokius patarimus dalint tongue.gif čia prašoma konkrečios pagalbos
ninaa
QUOTE(efyra @ 2007 08 31, 16:21)
šis forumas skirtas ne pamokslavimui, tą visos mokame ir labai lengva tokius patarimus dalint  tongue.gif  čia prašoma konkrečios pagalbos
*

o tau pamokslo tikrai reikia... blush2.gif daryk, kaip kirpėja sakė, daugiau čia nieko nepatarsi :} ir žiūrėk, kad ataugantys plaukai, nebūtų kiek pakitę........
helena
QUOTE(JazzMeBlues @ 2007 08 31, 10:40)
Kirpėja sakė tepti kuo nors nuo nudegimų, taip ir padariau. Bet gal jūs žinote kas dar galėtų pagelbėti? Mama prigąsdino, kad dabar liks šašai, o per mano visiškai baltus plaukus labai šviesis.
Ačiū už pagalbą.
*

O kremas nuo nudegimų plauko nepaveiks ? g.gif aš labai seniai irgi su Palette buvau nusideginus ( gal ne taip stipriai) , nieko netepiau, sugijo g.gif Aišku, šašu nelabai išvengsi.
VAIDILUTE~
QUOTE(helena @ 2007 08 31, 17:35)
O kremas nuo nudegimų plauko nepaveiks ?  g.gif aš labai seniai irgi su Palette buvau nusideginus ( gal ne taip stipriai) , nieko netepiau, sugijo  g.gif Aišku, šašu nelabai išvengsi.
*

TIKRAI GERIAU BE GYD. ŽINIOS NIEKO NEBETEPLIOTI SAVAIME TURI VISKAS UŽGYT.
Becel
Spalvinamės ir toliau bigsmile.gif
user posted image

Senoji tema čia

QUOTE(Maserati @ 2008 02 12, 18:27)
Gal bandet MILKSHAKE putas dazancias,jos iskart po vieno plovimo nusiplauna. ?
*

o tai kam dažyt, jei nusiplauna po vieno karto ? g.gif
Horo
Vieno dažymo metu likau juodesnė už žemę doh.gif Pasirinkau per tamsius plaukų dažus (negalvojau, kad taip juodai nudažys, o nudažė) Baisu pagalvoti, kas bus po kokios pusantros savaitės (aš jau daugiau nei savaitė, kaip juoda), kai pradės atauginėti, mano natūralūs pilki lietuviški plaukučiai cray.gif Paatviravau, o dabar apie plaukų dažus.
Vis rodo tą reklamą, o man dabar taip aktualu doh.gif bet bijau sugadint plaukus. Nes dabar juodi, bet švelnūs, blizga.

Kokie jūsų atsiliepimai apie palete XXL, arba jei neklystu palete radiance ( tuos, kurie nudažo ir pašviesina plaukus)? Gal žinot kokių kitų plaukų dažų kuriais būtų galima saugiai šiek tiek pašviesinti juodus plaukus (man tiktų ir rudi plaukai)?
helena
Aš su jais nedažius , nežianau, bet Palette apskritai atominiai dažai. O šviesindama turbūt sugadintum plaukus g.gif Kokia dabar spalva juoda nebūtų, manau ji turi atsiplauti. Gi ne juoda dažei. Man irgi vieną kartą taip buvo, dažiau vidutine ruda, o gavosi juoda unsure.gif
Egliukasz
Tik jau nepirk ju ir nedazyk plauku schmoll.gif Tiesiog nelygiai gausis manau, nes visgi kiekvienam plaukui reikia skirtingo oksidatoriaus % o ten jau sumaisyti dazai ir velnias zino, ko ir kiek prideta, tad rezultato nuspet tikrai negalesi. Rinkis kirpyklinius dazus, arba eik y kirpykla, yra dazu toks nuemejas (vadinamas korektorius), bet paciai nepatariu rizikuot schmoll.gif
Horo
Galvoju dar palauksiu ir žiūrėsiu kas bus... gal dar ką sugalvosiu 4u.gif
uoga22
palete yra patys blogiausis dazai. na gal neblogiausi, bet vieni is ju. kas dazo namu salygomis, geriau naudokit londa. man kirpeja taip parekomendavo. o geriausia savo plaukucius patiket profesionalams
Egliukasz
QUOTE(Puccha @ 2008 02 16, 15:47)
Galvoju dar palauksiu ir žiūrėsiu kas bus... gal dar ką sugalvosiu 4u.gif
*

Manau turetu prasviesetu mirksiukas.gif Namu salygomis tai gali po kiekvieno plovimo skalauti su ramunelem, tikrai pasviesins kazkiek ir nei kiek nepakenks ax.gif
Horo
gerai, kad parašiau čia, o nesiėmiau eksperimento nr. 2 4u.gif
LaPerla22
Sveikos, gal kuri naudojot HENNA plus sviesinamuosius plauku dazus ? Kokie jusu atsiliepimai.
Becel
QUOTE(Puccha @ 2008 02 16, 11:15)
[Kokie jūsų atsiliepimai apie palete XXL, arba jei neklystu palete radiance ( tuos, kurie nudažo ir pašviesina plaukus)? Gal žinot kokių kitų plaukų dažų kuriais būtų galima saugiai šiek tiek pašviesinti juodus plaukus (man tiktų ir rudi plaukai)? 
*

man šitie dažai nieko nenušviesino, o kai netikėtai po plaukų dažymo tapau juoda, tik kirpykloj padėjo pašviesinti plaukus vienu ar dviem tonais ax.gif
mirar
isbandykit KADUS,bet jie yra tik salonuose,ir jie gaunasi netgi pigiau,nei is prekybcentriu,as moku 30lt uz tutele ir 10lt uz peroksida,mano plaukai gerokai zemiau peciu ir man uztenka trims kartams visiems plaukams.
figurike
QUOTE(LaPerla22 @ 2008 02 22, 21:01)
Sveikos, gal kuri naudojot HENNA plus sviesinamuosius plauku dazus ? Kokie jusu atsiliepimai.
*

mano mama naudoja 4u.gif lb lb patenkinta thumbup.gif ji vis dažydavo šviesiai ir šaknys lb greit ataugdavo,tai nusipirko kažkokį iš Hennos šviesintoją..ar kaip čia pavadint ax.gif jis pagamintas iš ramunėlių..dabar ji vietoj dažymo jį naudoja..kai išsiplauna galvą su juo supurškia šaknis (tik tas ataugančias šaknis) ir pamatytumėt koks rezultatas blink.gif nemaniau,kad natūralus produktas taip veikia...nebedažo jau nežinau kiek laiko,o atrodo kaip natūrali blondinė mirksiukas.gif labai gražiai iššviesina ir visai nekenkia plaukams 4u.gif

ir aš naudoju hennos produktus..tik tamsiems plaukams smile.gif irgi esu labai patenkinta...ir modeliavimo linija thumbup.gif
Nutellao-
hm... g.gif nežinau gal ne vietoj užklausiu, bet man įdomu toks dalykas. Kai buvau blondinė dažant plaukus kirpėja vis kartodavo neplauk kelias dienas prieš dažant šaknis galvos, leisk plaukui susiriebaluoti. Na kai sugalvojau dažyti plaukus rudai, tai kaip buvau įpratus neploviau pora dienų galvos, nuėjus į kirpyklą kirpėja pasakė reik išsiplauti galvytę, kad dažai geriau nuimtų (pas skirtingas kirpėjas buvau). Paaiškinkit man tokiai neišmanėliai ar nuo dažų spalvos priklauso plauti galvytę prieš dažymą ar ne? Nes noriu namų sąlygomis dažyti plaukučius ir dabar svarstau kaip čia pasielgus g.gif g.gif g.gif
Becel
aš prieš dažant plaukus (namie) neplaunu galvos porą dienų. Ir kažkurių dažų instrukcijoje buvo parašyta, kad nereikia prieš dažant plaukus išsiplauti galvos smile.gif
O viena draugė ėjo į kirpyklą dažytis plaukų, tai kirpėja jos nepriėmė, sako ateik po poros dienų su neplauta gava ax.gif
Papildyta:
iš straipsnio sveikas plaukų dažymas:

"Dažniausiai dažomi sausi neplauti plaukai. Geriausia, kai galva neplauta 2–4 dienas. Tada natūralūs odos riebalai padeda dažams geriau įsigerti į plaukus ir prie šaknų.

Tačiau yra ir tokių dažų, kurie tepami ant švarių, išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Tada prieš dažymą plaukai išplaunami šampūnu ir užtepama maitinamoji kaukė ar balzamas"

Nutellao-
QUOTE(Baltija @ 2008 03 05, 12:45)
aš prieš dažant plaukus (namie) neplaunu galvos porą dienų. Ir kažkurių dažų instrukcijoje buvo parašyta, kad nereikia prieš dažant plaukus išsiplauti galvos  smile.gif 
O viena draugė ėjo į kirpyklą dažytis plaukų, tai kirpėja jos nepriėmė, sako ateik po poros dienų su neplauta gava  ax.gif
Papildyta:
iš straipsnio sveikas plaukų dažymas:

"Dažniausiai dažomi sausi neplauti plaukai. Geriausia, kai galva neplauta 2–4 dienas. Tada natūralūs odos riebalai padeda dažams geriau įsigerti į plaukus ir prie šaknų.

Tačiau yra ir tokių dažų, kurie tepami ant švarių, išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Tada prieš dažymą plaukai išplaunami šampūnu ir užtepama maitinamoji kaukė ar balzamas"
*

Dėkui thumbup.gif

O gal kas dažėt su Recital Preference? Instrukcijoje rašo, kad reikia sudrėkinti vandeniu plaukus g.gif Nusipirkau šiuos dažus ,spalvytė 5.3 cool.gif
Maluna
As tai visalaik dazau pagal instrukcija.Buvau blondine, tai tikrai neplaudavau pries dazyma.Dabar dazau rudai, ir ten parasyta, kasd ant svariu, isplautu plauku tept dazus
Becel
QUOTE(Nutellao- @ 2008 03 05, 12:16)
Dėkui thumbup.gif

O gal kas dažėt su Recital Preference? Instrukcijoje rašo, kad reikia sudrėkinti vandeniu plaukus  g.gif  Nusipirkau šiuos dažus ,spalvytė 5.3  cool.gif
*

aš ne su Prefence, o su kitais Loreal dažiau, irgi buvo parašyta, kad sudrėkint, tai ir sudrėkindavau smile.gif
Veila
šiaip kiek žinau daugumai parduotuvinių dažų siūloma neplauti galvytės, o su kai kuriais profesinionaliais dažais siūloma dažyti švarius plaukučius. Aš po kelių dienų irgi pati sau plaukučius dažysiu, tai jei juoda būsiu rėksiu, kad gelbėtumėt lotuliukas.gif
rasulensija
kazkaip negaliu issirinkt su kokiais dažais dažyt savo plaukus. Niekada to nedariau, tai nelabai ka apie dazus ismanau unsure.gif gal kas galit patarti? smile.gif
Egliukasz
Kokia tavo plauku spalva, kokio efekto is dazu tikiesi? g.gif Siaip yra nemazai geru dazu, tiesiog vienu palete tamsiems plaukams grazesne, kiti gerai sviesina, nes buna stiprus. Tad parasyk viska, tada galesiu kazka patarti 4u.gif
rasulensija
lyg ir juodi tie mano plaukai smile.gif tik vat idomus atspalvis, nera nei is tu tamsiausiu nei is sviesesniu, o noreciau butent juos patamsint smile.gif
Egliukasz
QUOTE(rasulensija @ 2008 04 18, 23:24)
lyg ir juodi  tie mano plaukai smile.gif tik vat idomus atspalvis, nera nei is tu tamsiausiu nei is sviesesniu, o noreciau butent juos patamsint smile.gif
*

Siulyciau rinktis tamsu sokolada - labai tamsus plaukai nera nei grazu, nei subtilu, bent man ax.gif
rasulensija
turesiu galvoj smile.gif o kokios firmos dazai geresni? as kazkaip galvojau apie loreal, bet dar nenusprendziau g.gif
baste
Ankščiau dažydavau su keune o dabar Lorealio dažais mirksiukas.gif
egluciukas
As dazau su DAVINES 4u.gif
Palomina
mane dazo su Goldwell dazais
Kashmir
Kadus beamoniakiais ax.gif
minik
Paskutinius kelerius metus dazau tik su JOICO dazais ir esu labai patenkinta thumbup.gif
jauniute
o as paskutini karta daziau su alfa parf:)
egluciukas
QUOTE(jauniute @ 2008 04 19, 22:15)
o as paskutini karta daziau su alfa parf:)
*

Ar patiko ? kokia spalvyte dažei? 4u.gif
Egliukasz
QUOTE(rasulensija @ 2008 04 19, 15:31)
turesiu galvoj smile.gif  o kokios firmos dazai geresni? as kazkaip galvojau apie loreal, bet dar nenusprendziau g.gif
*

L`oreal yra graziu atspalviu mirksiukas.gif Keune visi kazkaip y ryzuma nesa, tik sviesinimui grazios spalvos yra. Taip pat neblogi dar yra Prestige. O kadangi tamsus tavo plaukai, tai tiks is tikro dauguma kirpykliniu, nes ju visu kokybe gera. Kita savaite eisiu pirkti dazu, uzmesiu aky y skirtingas paletes ir pabandysiu parinkti firma ir numeriuka daugmaz mirksiukas.gif
jauniute
QUOTE(egluciukas @ 2008 04 19, 22:36)
Ar patiko ? kokia spalvyte dažei?  4u.gif
*

labai patiko, pirma karta nenueme i ryzuma, as sviesi esu, blondine:) super daziukai:)
svetelis
Ieskau dazanciu balzamu arba sampunu. Gana didelis pasirinkimas Svaros prekese, va pavadinimai:
"Prestige"
"Acme"
"Fiona Vintage"
"Multi Color Effect"
"Rokolor"
"Vitaton"
Ber Vilniuje Svaros prekes nera arba bent jau nerandu.
Kur vilniuje galma butu nusipirkti balzamu ir sampunu dazomuju, patarkit?
pokahonta
merginos,ka man patarsit.
Jau kuri laika auginu naturalius plaukus dabar jie tokie nemazai atauge,mano plaukai kazkur iki vidurio nugarytes,gal net ilgesni kai istiesinu (naturaliai banguojasi jie pas mane).Dalykas tame,kad po 2menesiu mano vestuves,ir kuo toliau tuo labiau knieti nusidazyt nors tiek auginta doh.gif bet ta nelygi plauku spalva mane i nevilti varo doh.gif (anksciau tamsinau,tai tie sprindzio ilgio atsiplove galai ryzoki blink.gif ).O ataugineja pas mane pilsvai rudi tamsus plaukuciai,realiai noreciau ir patiktu man naturali spalvyte,bet sakau gal kokiom putom,neperoksidiniais dazais pabandyt>?
dazysiu aisku salone,bet pries ten eidama noriu truputi apsisviesti,nes kaip padarys ka doh.gif

user posted image
jauniute
ar daznai kaitaliojat plauku dazus? ax.gif man tai tenka, as norejau pkalausti, o jus bandydamos naujus dazus darot ta alergini jautrumo testa ar ne? 4u.gif
loja5
Visa laika dazydavausi plaukus rudu, rausvu atspalviu sampunais nes nuo dazu ar kremo labai alergizuoja doh.gif o dabar noreciau tapti blondine blush2.gif gal kas nors patarsit kaip galima naturaliomis priemonemis "pasvieseti" 4u.gif
Bittersweet
as nedarau niekada jokiu jautrumo testu.
o dazau sviesiai su keune
Mite_Baja
as visom pazistamom LONDA siulau...kazi ar labai didele nuodeme darau? biggrin.gif
Irma77
As su GARNIER daziukais plaukus buvau nusisausinus (nors daziau ir tamsia spalvyte). O dabar erejau ant naturaliu dazu. Daug terliones su jais bet man patinka spalva gunasi naturalesne. O dazausi su XNA.
brita33
As dazau su loreal casting plauku dazais, jie be amoniako, anksciau naudodavau garnier. Loreal man labiau patinka smile.gif
kootwellaa
Norėčiau paprašyti pagalbos. Kadangi pirmą kart dažysiu plaukus, tai nelabai ką išmanau.
Mano plaukai natūralūs, nėkart nedažyti, tamsiai rudi. Pasitaikė tokia proga, kad į namus atvažiuos draugė kirpėja, tad apsisprendžiau, kad noriu nusidažyti plaukus. Kažkaip ant vasaros toks noras užpuolė. Gal kas galėtų parekomenduoti dažus, kurie nelabai sugadintų plaukus, nes manieji ir taip plonoki, bet spalva greit nenubluktų.? Ir dar gal kuri nors užmetusi akį ar dažiusis tokios spalvos dažais ir žino kokių nors dažų numerį ar bent jau tokios spalvos pavadinimą? rolleyes.gif
loja5
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 05 17, 16:29)
as nedarau niekada jokiu jautrumo testu.
o dazau sviesiai su keune
*

O kas tai tokio? g.gif As irgi nedariau kol viena karta visa kakta ir smilkiniai nepaliko raudoni doh.gif O jusu pacios plaukai daugiau prie tamsesniu ar sviesesniu?
brita33
QUOTE(loja5 @ 2008 05 19, 08:12)
O kas tai tokio? g.gif As irgi nedariau kol viena karta visa kakta ir smilkiniai nepaliko raudoni doh.gif O jusu pacios plaukai daugiau prie tamsesniu ar sviesesniu?
*

va ir as nedarydavau jautrumo testo, kol alergija nepasireiske, veida ismuse raudonom demem,issigandau, galvojau, kad tokia ir liksiu verysad.gif , ilgai po to bijojau plaukus dazyti smile.gif
jauniute
QUOTE(brita33 @ 2008 05 19, 18:07)
va ir as nedarydavau jautrumo testo, kol alergija nepasireiske, veida ismuse raudonom demem,issigandau, galvojau, kad tokia ir liksiu verysad.gif , ilgai po to bijojau plaukus dazyti smile.gif
*

o po kiek laiko praejo tau ta alergija? g.gif cia gal su kokiais naujais nebandytais dazais dazei? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.