Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

Merginos, gal jūs man patartumėte, ką daryti su šituo equestriu?
Jau nuo pat atsivežimo jis vargo, lapai raukšlėjosi, šaknys džiuvo. jau kelis kartus jį traukiau iš substrato, apkarpinėdavau, nu bet jis vis tiek vis blogėja. Šiandien va koks jau rezultatas:

user posted image

user posted image

o čia bendras jo vaizdas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 16 vasario 2008 - 15:36
Labuka,

na jus ir spartuoles!!! bigsmile.gif jau tuoj bus puse temos prirasyta per pora dienu doh.gif

aciu uz issamius atsakymus del mano naujokes persodinimo- reiskias nieko nedarysiu, ir lauksiu kol nuzydes, o tada atsargiai persodinsiu i kita vazona, bnes jau kaip matet saknys per apacia islindusios doh.gif

Tiesa, o dvi kur pas mane reanimuojamos, tai vienai jau kaput sad.gif nors buvo bepradedanti viena saknele kaltis, bet lapai tiesig nugelto ir nukrito- vis dar laikau sloike ant kiminu ir naiviai tikiuosi kad gal dar dar... blush2.gif
O kita reanimuojama pora sav jokiu zenklu nerodo- nei leidzia ka nors, nei lapai glemba.. Tik vieno lapuko virsunele pajuodavo ir padziuvo- nors ten dregmes tai yra, idomu del ko g.gif

QUOTE(eba @ 2008 02 15, 17:13)
Gaila, bet yra dar nemazai, reik tiketis, kad tie nepagels  ax.gif


mums sausio 28 padovanojo grazu phal su daug pumpuru ir trim issikleidusiais ziedais- tai po keliu dienu pamaciau kad kokie 4-5 pumpuriukai gelto.. na , jie gelto ir nudziuvo.. Tuomet pernesiau gelyte i kita kambari kur biski silciau, ir kas ryta purskiu lapus ir aplink visa gelyte vandeniu kad butu dregniau- ir dabar mano gelyte jau isskleide beveik visus likusius ziedus!! thumbup.gif thumbup.gif kas ryta begu ziuret kaip verciasi ziedlapiukas po ziedlapiuko nuo kiekvieno pumpuriuko wub.gif

tai gal ir pas tave paprasciausiai per mazai dregmes..
Atsakyti
Sveikos smile.gif
pernai metu pabaigoj pirkau maza phaleonopsi, toks grazus man mazas buvo, bet kazkaip per remonta nukentejo jis, nukrito ziedukai, stiebas eme dziuti, as ji pakirpau ir palikau, jau galvojau viskas man su ta orchideja, lapai pavyto bet zali, taip ji va jau koki menesi ir merdeja, nezinau net ka daryti, lapai nekrenta, bet saknu sveiku atrodo nebera, ka jus manot apie tai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 16, 19:22)
Sveikos smile.gif
pernai metu pabaigoj pirkau maza phaleonopsi, toks grazus man mazas buvo, bet kazkaip per remonta nukentejo jis, nukrito ziedukai, stiebas eme dziuti, as ji pakirpau ir palikau, jau galvojau viskas man su ta orchideja, lapai pavyto bet zali, taip ji va jau koki menesi ir merdeja, nezinau net ka daryti, lapai nekrenta, bet saknu sveiku atrodo nebera, ka jus manot apie tai?  ax.gif

Labai sunku spresti is parasymo, visada geriau kai yra idedama nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Permazai zinuciu pas mane, tai dar neina ikelti nuotrauku sad.gif
Beje vakar buvau Klaipedos Ermitaze, jau kiek orchideju nauju! visokiausiu rusiu! tai nusipirkau dendrobium ir cambria smile.gif o kokiu graziu cymbidziu buvo, tooookiu graziu, taip sirdis skaudejo kad nenusipirkau, nes man tos rusies orchidejos kogero graziausios blush2.gif bet vat nusipirkau tas dvi ir nezinau net kaip priziureti, ieskausi dabar pas jus informacijos smile.gif

o phaleonopsiai visi ten po 25 litus buvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 15:22)
Permazai zinuciu pas mane, tai dar neina ikelti nuotrauku sad.gif

Visada galima susikurt koki internetini albumeli (tam yra skirta nemazai saitu), o paskui cia parasyt nuoroda i nuotraukas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2008 02 17, 14:22)
Permazai zinuciu pas mane, tai dar neina ikelti nuotrauku sad.gif
Beje vakar buvau Klaipedos Ermitaze, jau kiek orchideju nauju! visokiausiu rusiu! tai nusipirkau dendrobium ir cambria smile.gif o kokiu graziu cymbidziu buvo, tooookiu graziu, taip sirdis skaudejo kad nenusipirkau, nes man tos rusies orchidejos kogero graziausios  blush2.gif  bet vat nusipirkau tas dvi ir nezinau net kaip priziureti, ieskausi dabar pas jus informacijos smile.gif

o phaleonopsiai visi ten po 25 litus buvo wink.gif

www.imageshack.us as visa laika per ji dedu, jei nesuprasi kaip rasyk,paaiskinsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 17 vasario 2008 - 14:33
Aciu jums 4u.gif

Nufotkinsiu siandien ir tas naujasias gelytes, ir ta vargsyte, kuri merdeja, ir sudesiu nuotraukas smile.gif
Atsakyti
a jau perzydeja Phalaenopsiai dar kada prazysta ir ar sunku juos prazydinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 02 17, 15:03)
a jau perzydeja Phalaenopsiai dar kada prazysta ir ar sunku juos prazydinti? blush2.gif

Vieniems tai pavyksta greitai,kitiems kiek zinau tenka laukti 5 metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 02 17, 19:03)
Vieniems tai pavyksta greitai,kitiems kiek zinau tenka laukti 5 metus  smile.gif


Ir dar tebelaukiu, neaišku, kada mano kantrybė baigsis. blink.gif
Beje, Angelic, čia aš tikriausia kažką netaip parašiau, jeigu pagalvojai, kad aš tokią stebūklingą orchę turiu. Neturiu, mano visi phal.
Labai kokią nors kitą rūšį norėčiau išbandyti, bet bijau, kad nepavyks. Kiek čia teko skaityti, po phal viena neraikliausių yra cimbidis, ar klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LĖTA: 17 vasario 2008 - 18:43
QUOTE(LĖTA @ 2008 02 17, 18:40)
Ir dar tebelaukiu, neaišku, kada mano kantrybė baigsis. blink.gif

Kantrybes 4u.gif Anksciau ar veliau ji vistiek pražys mirksiukas.gif
Atsakyti