Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

formumas pildosi nezmonisku greiciu doh.gif nebuvau cia pora savaiciu ir puse dienos uzeme, kol viska suskaiciau blink.gif nuostabu, kai galima info gauti ir ja pasidalinti smile.gif

Pasigirsiu ir as ax.gif

Ir as Valentino proga gavau phal. ax.gif 4u.gif Dabar is visu keturiu turimu jis maziausias, i miniuka panasus blush2.gif
Vyras saunuolis, sugebejo isrinkti su puikiomis saknimis thumbup.gif tik viena islindus apacioj per skylute.
Beje, buvau internetu uzsisakiusi specialaus misinio orchidejoms ir siandien ji man atnese thumbup.gif dreba kinkos, nes parlekus is darbo bandysiu gaivinti savo didziaja baltaja orchideja unsure.gif

Aciu visoms uz diskusijas siame forume, sulyg kiekviena diena tobuleju. Labai tikiuos, kad mano gelbejimo operacija pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 19, 20:06)
Na vazonelio aukstis 7,5 cm.Zieduko skersmuo 5cm.Tai kaip cia?Miniukas ar ne? g.gif  mastau.gif Idedu foto palyginimui su normalia orchideja.


Labai gražios abi gėlytės wub.gif
Tik man rodos čia ne visai miniukas blush2.gif Arba aš tas kur mačiau, tai ten super mini. Nu bet aš ne specas.
Svarbiausia, akd gražu wub.gif
Atsakyti
Beje, kiek zinau, kad lengviau is seno vazono butu isimt orchideja, reikia ja siltame vandenyje kokias 20 min palaikyti blink.gif
Arba naudoti ta silta dusa? Ar gali vanduo buti tiesiog is krano? blush2.gif ar kaip?
O tada jau karpau supuvusias saknis, barstau cinamonu ir sodinu i nauja substrata?
g.gif parasykit, kas galit greiciau, nes as jau siandien ketinu visas proceduras atlikti, mano phal. kasdien vis silpnesnis atrodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2008 02 20, 15:39)
Beje, kiek zinau, kad lengviau is seno vazono butu isimt orchideja, reikia ja siltame vandenyje kokias 20 min palaikyti  blink.gif
Arba naudoti ta silta dusa? Ar gali vanduo buti tiesiog is krano?  blush2.gif  ar kaip?
O tada jau karpau supuvusias saknis, barstau cinamonu ir sodinu i nauja substrata?
g.gif  parasykit, kas galit greiciau, nes as jau siandien ketinu visas proceduras atlikti, mano phal. kasdien vis  silpnesnis atrodo  verysad.gif

Viska teisingai ir parasiai biggrin.gif .Tik nebutina ilgai mirkyti.O galima ir net nemirkius,apvertus vazoneli aukstyn,lengvai paspaudyti ir substratas pats ims byreti.Tada ir gele issitrauki.Viska reikia daryti snelniai ne paskubomis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristuks @ 2008 02 20, 00:06)
Man šita didelė labai graži... wub.gif ji žalsva ar gelsva? smile.gif

Aciu.Taip,ji zalsva.Ji mano pasididziavimas,mano grazuole bigsmile.gif blush2.gif , wub.gif
Papildyta:
Skm,norejau paklausti,per kiek dienu,mazdaug,ateina tavo siuntinukas pastu,i Kauna?
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 20, 16:01)
Aciu.Taip,ji zalsva.Ji mano pasididziavimas,mano grazuole  bigsmile.gif  blush2.gif , wub.gif

Man ji irgi labai labai wub.gif.
O aš sugalvojau parodyti savo mažuliuką ax.gif, kaip suprantu - midi biggrin.gif. Jis man nuo valentinadienio jau antrą pumpuriuką skleidžia rolleyes.gif. Gal ne ypatingas, bet man jis labai mielas blush2.gif. (realiai tamsesnis)
user posted image
O čia matosi jo mažytis keikiukas ir daug naujų šaknyčių ax.gif.
user posted image
Dar pasigirsiu blush2.gif , kad kiti du falenopsiai irgi gyvybės ženklus parodė - po mažytį lapelį pradeda auginti. Tai man toks džiaugsmas, nes tikrai jaučiuosi kaip tris vaikus augindama doh.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katukas: 20 vasario 2008 - 15:17
Dar norejau paklausti,Skm,ar MIKORIZE, svirksciama i sveika augala,ar jis pagelbetu permirkytam ir apkarpytomis saknimis,augalui,kuriam reikia sutvirteti ir greiciau brandinti naujas saknis?
PRASYCIAU SKUBIAI ATSAKYTI doctor.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(katukas @ 2008 02 20, 16:09)
  O aš sugalvojau parodyti savo mažuliuką ax.gif, kaip suprantu - midi biggrin.gif. Jis man nuo valentinadienio jau antrą pumpuriuką skleidžia rolleyes.gif. Gal ne ypatingas, bet man jis labai mielas blush2.gif. (realiai tamsesnis)

O man taviske labai grazi bigsmile.gif .Tokia saunuole,pilna ziedeliu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rykliuke,2008 02 20, 16:01]
Viska teisingai ir parasiai biggrin.gif .Tik nebutina ilgai mirkyti.O galima ir net nemirkius,apvertus vazoneli aukstyn,lengvai paspaudyti ir substratas pats ims byreti.Tada ir gele issitrauki.Viska reikia daryti snelniai ne paskubomis mirksiukas.gif
Papildyta:

Aciukas 4u.gif tai jau tikrai atsargiai viska darysiu ax.gif kad tik mano augintinei kas nenutiktu unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
pirma kart susiduriau su nuleipusiais ziedais doh.gif verysad.gif ir nzn ka daryti g.gif
sia orche phal nusipirkau pries menesi, per ta laika isskleide dar viena zieda, o vakar ziedai glebti pradejo g.gif
user posted image

kas jai negerai g.gif gal zinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 02 20, 13:47)

Gaure, įkišau nosį ir į tavo gėliukų fotkes blush2.gif O ten tas apšvietimas yra specialiai orchidėjoms padarytas?? Tu jį visą laiką įjungus laikai?? g.gif

Ir dar man toks įtarimas kilo, kad gal mano Cambria'os šaknys nėra tokios jau blogos, nes pas taviškę aš irgi nelabai daug tų išlindusių orinių pastebėjau unsure.gif ar čia tik aš nedažlibinu kažkaip g.gif
O tu jau persodinėjai savo Cambria'ą?? Kaži ar reikia jai į dugną ko nors papildomo įdėt, ar užteks paprasčiausio substrato, ir tiek?? g.gif


Lapų niekuo netepu, tik vandenuku sudrėkinta servetėle nuvalau, tai ir nežinau, ar galima kuo nors juos teplioti, ar ne.
Apšvietimas padarytas specialiai orchidėjoms. Jungiu jį (t.y. jis pats automatiškai jungiasi) ryte nuo 6 iki 9 ir vakare dabar jau nuo 17 iki 24 val. Kai dienos buvo trumpesnės, jungdavau ilgesniam laikui.
Cambrios dar nepersodinėjau, laukiu pavasario ir kol nužydės. O tų orinių šaknų tikrai nėra labai daug, bet nieko blogo aš čia nematau.
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 02 20, 12:16)
sveikutės visos bigsmile.gif negaliu šiandien atsidžiaugti,taip nerimavau dėl savo gėlytės naujos,prieš tai nukrito keli žiedeliai,galvojau,kad taip ir nukris visi,nesugebėsiu atgaivint jos  unsure.gif bet šiandien mano džiaugsmui, atsikėlusi ryte pamačiau,kad vienas žiedelis prasiskleidė,vadinasi gėlytė atsigavo thumbup.gif Vyras juokiasi iš manęs,sako,kad šokinėju aplink ją,kaip aplink mažą vaiką lotuliukas.gif  thumbup.gif


As taip pat labai jaudinaus, nes nuo abieju sakeliu po pumpureli numete. Skaiciau, kad temperaturu svyravimai jai kenkia, tai gal tokia adaptacijos kaina buvo g.gif
Dabar suradau gera vietele, nes jau taip pat skleidzia nauja ziedeli clap.gif
Ta vieta sale televisoriaus, tai ne i TV ziuriu, o i gele lotuliukas.gif Tikiuos ir toliau viskas gerai eisis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 02 20, 15:25)
sveikutes 4u.gif
pirma kart susiduriau su nuleipusiais ziedais doh.gif  verysad.gif ir nzn ka daryti g.gif
sia orche phal nusipirkau pries menesi, per ta laika isskleide dar viena zieda, o vakar ziedai glebti pradejo g.gif

kas jai negerai g.gif gal zinot g.gif

rena, gal ji šalto oro gavo?
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 02 20, 16:25)
sveikutes 4u.gif
pirma kart susiduriau su nuleipusiais ziedais doh.gif  verysad.gif ir nzn ka daryti g.gif
sia orche phal nusipirkau pries menesi, per ta laika isskleide dar viena zieda, o vakar ziedai glebti pradejo g.gif
kas jai negerai g.gif gal zinot g.gif

Jai nuglebo keli pirmiausia issiskleide ziedai,tai naturalu,kad jie vysta.
Jai naujieji ziedai taip vysta-dregmes trukumas,per vesus oras.
O kaip bendra gelytes busena? g.gif Lapai tvirti?Saknys grazios?
Atsakyti