Įkraunama...
Įkraunama...

UK rezidento paso gavimas

4u.gif SVEIKI GAL KAS YRA GAVES REZIDENTA IR PASA UK AS CIA JAU 6 METAI TAI GALIU PRIDUOTI JAU REZIDENTUI .GAL KAS YRA JAU PRAEJES VISA SITA ?NOREJAU PAKLAUSTI AR DAUG DOKUMENTU TVARKYMO IR TTT IR AR LAIKET ANGLU EGZAMINA NES GIRDEJAU KAD REIKIA ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roko @ 2008 02 14, 14:06)
4u.gif SVEIKI GAL  KAS YRA GAVES REZIDENTA IR PASA UK AS CIA JAU 6 METAI TAI GALIU PRIDUOTI JAU REZIDENTUI  .GAL KAS YRA JAU PRAEJES VISA SITA ?NOREJAU PAKLAUSTI AR DAUG DOKUMENTU TVARKYMO IR TTT  IR AR LAIKET ANGLU EGZAMINA NES GIRDEJAU KAD REIKIA ax.gif  4u.gif

Turi omeny identifine leave to remain g.gif ar uk pilietybe...
Na del uk pilietybes nesidomiu nes man jos nereike, bet zinau kas 6 metu pargivenimo tikrai neuztenka....reike labai daug metu but ce pragivenus, poto kruvos dokumentu...naturalisation ir t.t. beje turetum atsisakyti lt pilietybes nes lt siu metu leidze tik viena tureti mirksiukas.gif
Del identifine leave to remain irgi ilgai uztrumka, min 1metai....kad ji gautum turi but uk legalei pragivenes 5 metus...juos irodyt...ir t.t... na pries kelis metus jokio egzo nebuvo, bet dabar kaska girdejau kad yra... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos!
galite pasakyti, kas zino, ko reikia, kad gauciau rezidenta?kiek reikia pragyventi anglijoje, kokiu dokumentu reikia ir pan, kaip tai vyksta kur reikia kreiptis? aciu smile.gif
Atsakyti
aisku kitu asmenine patirtis naudinga,bet pagoogllinus jos galima labai daug atrasti mirksiukas.gif
PVZ kad ir cia jau ir siu metu forma yra ,kuria reiktu uzpildytiPermanent residence ir siaip daug info
Atsakyti
Kiek zinau gauti resident reikia buti pradirbus tik 1 metus.
Atsakyti
O kam jums tas pasas? g.gif Juk ES pilieciai esam - viskas tas pats kas ir britams tik tiek kad negalim balsuot parlamento rinkimuose g.gif Nesumastau kam cia tos pilietybes gali reiket g.gif
Atsakyti
QUOTE(cerkad @ 2008 03 08, 11:08)
sveikos!
galite pasakyti, kas zino, ko reikia, kad gauciau rezidenta?kiek reikia pragyventi anglijoje, kokiu dokumentu reikia ir pan, kaip tai vyksta kur reikia kreiptis? aciu smile.gif


Kreiptis del Resident Card reikia i Home Office, jis yra East Croydon rajone, o jei tiksliai eiti i Lunar House, ten duos anketa, kuria uzpildzius su pasu, darbo informacija ir nuotraukomis reikes atgal atsiusti ir laukti.
Atsakyti
nereikia niekur eiti, atsispausdinat forma eea1, uzpildot ir tada galima siusti arba pasiskambint del appointment ir nuvaziuoti i Croydon, reikia payslipu... viskas formoj parasyta
Atsakyti
http://www.bia.homeo...dereuropeanlaw/

cia viskas paaiskinta
desinej pusej formos sudetos

as turiu ta po 3 metu, reiks ir 5 metu pasidaryti, bet net nezinau... dabar tai su vaiku nedirbu, o ten reikia nuolatini isidarbinima parodyti (tada ta moteryte visus payslip'us isrusiavo pagal menesius, suskaiciavo kiek menesiu, tiko, as sedejau ir drebejau nes buvo 5 sav pertrauka kai Lietuvoj buvau, bet uzteko kiekvienam menesiui blush2.gif )
Atsakyti
as turiu UK rezidenta jau dvejus metus. galiu pasakyti tik tiek, kad man darboviete pasiule tvarkytis, nes pati tai kazkaip net negalvojau doh.gif o reikejo:
* butinai buti isdirbus metus nepertraukiamo darbo,
* tureti visus peislypus (kadangi as nerinkau, tau man atspausdino uzdarbio "summary" visiems metams),
* laisko is darbdavio, kur patvirtina, kad tokia tai tokia dirbo tokiu etatu, uzdirbo tiek tai, nuo kada idarbinta ir kad vis dar darbuojasi pas mus mirksiukas.gif
* paso,
* 2 pasiniu nuotrauku,
* ir pasto perlaidos (tik va nepamenu kiek. berods apie £50-70)

beje kas liecia identifine leave to remain, tai tu ji galesi pradeti tvarkytis tik tada, kai turesi UK rezidenta 4 metus. o dar po metu (t.y. kai jau busi cia legaliai su visais popieriais praleidusi 5 metus) galesi prasytis pilietybes. bet norint gauti UK pasa butinai reikia islaikyti anglu kl ir UK istorijos egzus.

beje viena bendradarbe babaika, cia pragyvenusi beveik visa savo gyvenima ir uzauginusi vaikus, tik dabar gavo UK pilietybe. o jos vyras, kadangi vel neislaike egzo, yra vis dar rezidentas doh.gif ji pasakojo, kad egzas be galo sunkus. ypac istorijos. nes reikalauja atsiminti beveik visas datas, karalius, ju valdymo laikus, ju zmonu vardus, vaiku vardus ir kada bei su kuo ju vaikai susituoke blink.gif neblogai. ka?!

garbane, o UK pasas manau pravercia norint laisvai keliauti po pasauli (daugeliui saliu vizu nebereiketu prasyti) ir siaip paciu anglu poziuris visai kitas, kai pamato raudona pasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucka: 05 balandžio 2008 - 11:39
QUOTE(bucka @ 2008 04 05, 11:30)
as turiu UK rezidenta jau dvejus metus. galiu pasakyti tik tiek, kad man darboviete pasiule tvarkytis, nes pati tai kazkaip net negalvojau  doh.gif o reikejo:
* butinai buti isdirbus metus nepertraukiamo darbo,
* tureti visus peislypus (kadangi as nerinkau, tau man atspausdino uzdarbio "summary" visiems metams),
* laisko is darbdavio, kur patvirtina, kad tokia tai tokia dirbo tokiu etatu, uzdirbo tiek tai, nuo kada idarbinta ir kad vis dar darbuojasi pas mus  mirksiukas.gif
* paso,
* 2 pasiniu nuotrauku,
* ir pasto perlaidos (tik va nepamenu kiek. berods apie £50-70)

beje kas liecia identifine leave to remain, tai tu ji galesi pradeti tvarkytis tik tada, kai turesi UK rezidenta 4 metus. o dar po metu (t.y. kai jau busi cia legaliai su visais popieriais praleidusi 5 metus) galesi prasytis pilietybes. bet norint gauti UK pasa butinai reikia islaikyti anglu kl ir UK istorijos egzus.

beje viena bendradarbe babaika, cia pragyvenusi beveik visa savo gyvenima ir uzauginusi vaikus, tik dabar gavo UK pilietybe. o jos vyras, kadangi vel neislaike egzo, yra vis dar rezidentas  doh.gif ji pasakojo, kad egzas be galo sunkus. ypac istorijos. nes reikalauja atsiminti beveik visas datas, karalius, ju valdymo laikus, ju zmonu vardus, vaiku vardus ir kada bei su kuo ju vaikai susituoke  blink.gif neblogai. ka?!

garbane, o UK pasas manau pravercia norint laisvai keliauti po pasauli (daugeliui saliu vizu nebereiketu prasyti) ir siaip paciu anglu poziuris visai kitas, kai pamato raudona pasa  mirksiukas.gif


Tai kuri man dabar darytis? Man bus 5 metai liepos menesi. as atsispausdinau ta forma bet ar jau galiu pildyti? As dabar maternity leave kuris baigsis liepos men tai paskui nebebus jokiu peislipu jei ju visu reikalauja. Jauciu reikia paciai pasiskambinti i home office ir pasiklausineti. O ten duoda kazkokia kortele resident?
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2008 04 05, 11:48)
Tai kuri man dabar darytis? Man bus 5 metai liepos menesi. as atsispausdinau ta forma bet ar jau galiu pildyti? As dabar maternity leave kuris baigsis liepos men tai paskui nebebus jokiu peislipu jei ju visu reikalauja. Jauciu reikia paciai pasiskambinti i home office ir pasiklausineti. O ten duoda kazkokia kortele resident?

pirmiausia tau reikia rezidenta tvarkytis, nes be jo jokie kiti reikaliukai-popieriukai nesitvarko mirksiukas.gif o kokia forma? rezidentui? tada gali ja pildyti. beje pragyventas laikas neturi jokios itakos schmoll.gif tik po 4 metu, kai jau turi rezidenta, tada gali toliau tvarkytis identifine leave to remain ir pilietybe.

taip. kai jau viska susitvarkai gauni kortele su tavo nuotrauka. raso, kad ja reiketu visada tureti su savimi isvykstant is salies, bet as niekada nesivezioju. juk jie viska kompiuteryje mato - juk bendra duomenu baze pas juos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucka: 05 balandžio 2008 - 13:01