Įkraunama...
Įkraunama...

Interjero dizaineriai 2

QUOTE(Interdiz @ 2009 02 27, 00:29)
Mano darbo praktikoje yra atsitikęs vienas nemalonus įvykis, kai aš savo noru nutraukiau su užsakovu sutartį. Taip kaip užsakovai "varo" ant dizainerių, kokie jie yra neprofesionalūs, taip ir aš galiu pasakyti, kad teko sutikti tokią labai "savotišką" ponią kuriai pasakiau, kad negaliu jai dirbti. Ji tiesiog perpildė mano kantrybės taurę, po kiekvieno bendravimo su ja, jaučiau, kaip ji siurbia mano kraują, nori "Versalio rūmų" patogumų, kurie neatitinka jos būsto, o į kompromisus eiti nenori ir dar man mėtydavo tokius sakinius: "man nesvarbu, kad šitaip nesigauna, aš tau moku pinigus ir tu privalai sugalvoti kaip padaryti, kad gautųsi taip, kaip aš noriu". Kai jai pasakiau, kad daugiau nebegaliu jai dirbti, poniai ištyso veidas, kažką mykė, kad pradės manęs klausytis, bet aš pasakiau, kad tegul ieško kito žmogaus, kuris pateisins jos lūkesčius  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif pasitaiko
vieną ponią aš bandžiau konsultuoti nemokamai, kadangi ji mamos draugė, ir labai labai prašė pagalbos. Bet po kiek laiko supratau, kad jai tik išsikalbėt reikia, o mano patarimų ji visai neklauso, daro nesąmones, gadina interjerą ir tuo pačiu mano reputaciją (jei kas kritikuodavo jos sprendimus, nurašydavo ant manęs), tad pasakiau, kad nebegaliu niekuo padėti, ir nusišalinu nuo projekto, nes negaliu po tokiu kūriniu dėt savo parašo. Tai paskui tiek apie save prisiklausiau, kaip man vien pinigai rūpi, kaip tingiu dirbt ir panašiai. O po pusmečio vėl į mane kreipėsi, kaip niekur nieko blink.gif žinoma, atsisakiau.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 26, 21:53)
Man esmė ne pinigus išsimušti, bet nesijaust dar ir kaltai, kad vos ne nuskriaudėm neteisingai žmogų... Nutraukėm paprastai - emailais, kadangi ji gyvena dabar užsienyje, telefono mums naujo nepasakė, tai emailai vienintelis būdas.


Jei viskas yra taip, kaip rašei, tai kalta tikrai nesijausk. Imk balioną 4u.gif ir pasistenk pamiršti visa tai. Tegul naujus namus lydi geros emocijos mirksiukas.gif

QUOTE(kusachius @ 2009 02 26, 22:37)
Bet po kiek laiko supratau, kad jai tik išsikalbėt reikia, o mano patarimų ji visai neklauso


Tikrai pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!
esu jauna interjero architekte(architektura VGTU), dirbanti architekturos imoneje("a.imbraso studija") pora metu. Darau visus projektui reikalingus brezinius: isplanavimas, statybinis planas, santechnikos, grindu, duru, elektros, apsvietimo, lubu, voniu isklotiniu, baldu ir kt. Galiu pagelbeti ir renkant spalvas, apsvietima, baldus ir pan. Galima ir viena projekto dalis kaip isplanavimo variantai(kiek tik reikia), apsvietimo-lubu projektas ir pan. Esant poreikiui atsiusciau darbu pavyzdziu. Kaina nedidele ir tikrai prieinama:)
Papildyta:
beje mano meil'as: tavodizainas@gmail.com
tel nr. 868582475
dirbu vilniuje
Atsakyti
Laba diena, gerb. dizaineriai,
noreciau Jusu nuomones del virtuves baldu. Sakykite prasau, ar lentyneles po spintelemis isties cia tiktu, ar tai tik skonio reikalas? Noreciau tokio, kaip cia pasakius, kulturingo ar elegantisko klasikinio komplekto. O gal ir siaip turite kokiu pastebejimu. Butu malonu isgirsti bet kokia nuomone smile.gif Kuris variatas geriau atrodytu?

user posted image

user posted image

Aciu 4u.gif
Papildyta:

Laba diena, gerb. dizaineriai,
noreciau Jusu nuomones del virtuves baldu. Sakykite prasau, ar lentyneles po spintelemis isties cia tiktu, ar tai tik skonio reikalas? Noreciau tokio, kaip cia pasakius, kulturingo ar elegantisko klasikinio komplekto. O gal ir siaip turite kokiu pastebejimu. Butu malonu isgirsti bet kokia nuomone Kuris variatas geriau atrodytu
user posted image
user posted image
Papildyta:
ATSIPRASAU , kad nesamoningai ikeliau, net negaliu ismesti sad.gif blush2.gif
Atsakyti
jeigu kas galetu, ismeskite siuos negerai ikeltus paveiklelius sad.gif
Papildyta:
gal as rasysiu rasysiu ka nors, taip baigsis sitas puslapisgreiciau nesamoningas mano sudarkytas.
Nes as galiu tik BAck mygtuka spausti , tada griztu i atsakymu langa, kur galiu ka parasyti. Dar karta atsiprasau.
Papildyta:
sad.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
dedu toliau beleka :
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
sitas komplektas, jeigu kam butu idomus buvo Juodam alksny.
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
vis nesibaigia puslapis sad.gif
Papildyta:
ojei, ojei ...
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mirkse6 @ 2009 02 04, 20:26)
Kambarius braiziau su PRO 100, tiesiog cia demo versija negalejau issaugot, tai nufotografavau is kompo su fotoaparatu, ir persikeliau i kompa. Pati pirmoji manp nuotrauka siame forume daryta su 3d home design delux 6
smile.gif 
Jei dar kils klaysimeliu , rasyk


aš irgi turiu PRO100 demo. Tik su fotiku fotografuoti nereikia. Paprasčiausiai padarai projektą, po to spaudi Prt Sc (mygtukas toks virš skaičių klaviatūroje). Atsidarai, tarkim Wordą, ir spaudi Paste. Tada turi visą "nuotrauką" blush2.gif Sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
sorry
Papildyta:
QUOTE(Interdiz @ 2009 02 21, 10:14)
[size=1][/size]

Dėkoju už informaciją smile.gif


Aciu
Papildyta:
QUOTE(pele @ 2008 02 15, 16:57)



smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirkse6 @ 2009 02 21, 05:35)
Sveikos ieskotojos
Pro 100  as turiu tik amerikietiska demo  versija. Visi skaiciai su amerikietiskai dydziais. Biski reikia pasedet keiciant vienos salies duomenis i kitos. http://www.pro100usa.com/    Cia nuoroda i amerikietiska versija, kairej pusej yra nuoroda free demo download .man kitu saliu  demo versiju nepavyko parsisiust. jei reikia galiu paaiskinti kaip dirbt t,y ., kaip pasikeisti tuos skaicius i metrus. Nieko sudetingo nera                                 
Home desingn delux parsisiunciau per torrent.
Sekmes


Papildyta:
QUOTE(vabalauskiene @ 2009 02 04, 16:42)
O braizei/projektavai kambarius su kuo?


Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2009 02 09, 21:58)
nelabai supratau, vaiko kambaryje yra laiptai į antrą aukštą?


Papildyta:
QUOTE(Niu @ 2008 02 17, 19:08)
Ne i ta tema parasiau zinute  doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Kramberis @ 2008 02 19, 20:08)
Tai jauciu kur kas pigiau butu iseje, du kartus susiremontuoti.
As sutinku, su she, kad ideja kainuoja, bet kad tai butu tikrai originalu, tai mokeciau, bet deja kaip ir visu copy paste buna ir tiek. O ir siaip as manau, kad geriau ne dizaineri, o baldu gamintojus, jie suprojektuoja uz ta pacia kaina ir dar padeda kambario apsvietima suderiti ir spalvas.


Papildyta:
QUOTE(Kramberis @ 2008 02 19, 20:08)
Tai jauciu kur kas pigiau butu iseje, du kartus susiremontuoti.
As sutinku, su she, kad ideja kainuoja, bet kad tai butu tikrai originalu, tai mokeciau, bet deja kaip ir visu copy paste buna ir tiek. O ir siaip as manau, kad geriau ne dizaineri, o baldu gamintojus, jie suprojektuoja uz ta pacia kaina ir dar padeda kambario apsvietima suderiti ir spalvas.


Papildyta:
QUOTE(Halinka @ 2008 03 14, 09:45)
nezinau, bet man atrodo, kad  akmuo niekad negali nusibosti.... zinoma, kai ne perdaug jo yra, kad nebadytu akiu smile.gif

O fasadams - tai nebutina gi juo visa fasada klijuoti, kazkokia siena, arba tik cokoli.... manau, kad labai pagyvina namo isvaizda.

O del tarpu, tai ziurint, kaip klijuoja, jie praktiskai yra minimalus, ir is dalies uzpildomi klijais, todel nemanau, kad vejas uznestu tiek siuksliu ten... Nors kiekvienas sprendzia savarankiskai.

Tiesiog noretusi kuo daugiau isgirsti dizaineriu nuomoniu.

Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 02 26, 21:53)
Man esmė ne pinigus išsimušti, bet nesijaust dar ir kaltai, kad vos ne nuskriaudėm neteisingai žmogų... Nutraukėm paprastai - emailais, kadangi ji gyvena dabar užsienyje, telefono mums naujo nepasakė, tai emailai vienintelis būdas.

aš klientas, ne dizainerė. bet tikrai už tokį darbą permokėjai 4u.gif nesijausk kalta.


QUOTE(Natusia @ 2009 04 01, 17:00)
noreciau Jusu nuomones del virtuves baldu.

nesinervink dėl to puslapio dydžio 4u.gif šiek tiek prajuokinai mane su bandymais greičiau prirašyt biggrin.gif

o dėl virtuvės, tai žinoma, gali ir čia paklausti, bet rekomenduoju savo klausimą nunešti ir į virtuvės temą - tame pačiame skyriuje. ten dažnai būna projektuotojai ir šiuo metu besigaminančios virtuves mamytės, vyksta daug diskusijų, taigi, išgirsi daugiau nuomonių.
Papildyta:
Natusia, jei kada norėsi pataisyti jau įkeltą žinutę, tai nespausk "back". jei nebus praėję daug laiko, tai dar po savo žinute matysi mygtuką "keisti", va jį ir reikia spausti, tada galėsi pakeisti jau parašytą žinutę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 01 balandžio 2009 - 19:48
QUOTE(mirkse6 @ 2009 02 21, 05:35)
Sveikos ieskotojos
Pro 100  as turiu tik amerikietiska demo  versija. Visi skaiciai su amerikietiskai dydziais. Biski reikia pasedet keiciant vienos salies duomenis i kitos. http://www.pro100usa.com/    Cia nuoroda i amerikietiska versija, kairej pusej yra nuoroda free demo download .man kitu saliu  demo versiju nepavyko parsisiust. jei reikia galiu paaiskinti kaip dirbt t,y ., kaip pasikeisti tuos skaicius i metrus. Nieko sudetingo nera                                 
Home desingn delux parsisiunciau per torrent.
Sekmes


Papildyta:
QUOTE(mirkse6 @ 2009 02 21, 05:35)
Sveikos ieskotojos
Pro 100  as turiu tik amerikietiska demo  versija. Visi skaiciai su amerikietiskai dydziais. Biski reikia pasedet keiciant vienos salies duomenis i kitos. http://www.pro100usa.com/    Cia nuoroda i amerikietiska versija, kairej pusej yra nuoroda free demo download .man kitu saliu  demo versiju nepavyko parsisiust. jei reikia galiu paaiskinti kaip dirbt t,y ., kaip pasikeisti tuos skaicius i metrus. Nieko sudetingo nera                                 
Home desingn delux parsisiunciau per torrent.
Sekmes


Siaip cituoju, kad baigti si puslapi, kuri pati nezinau kaip sudarkiau blush2.gif
Atsakyti
Nugi nesikankink, parašyk žinutę moderatorei, paprašyk, ir sutvarkys biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

Gal galetu kas agelbeti. Brolis gyvena name jau tris metus. Tik dabar suprato kad jam name nepatinka lubos, apsvietimas ir grindys. Taigi viska perdarineja is naujo. Gal yra norinciu pagelbeti?
Jeigu galite atsiuskite kontaktus i az.
Tiesa, jeigu kas turite kur nors ideje darbeliu nuotrauku internete - butu puiku gauti adresa.
Atsakyti