Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pepe Jeans London
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pianistė
sveikos, kas nešiojate šios firmos drabužėlius, džinsus... kaip jums kokybė, kaina ir t.t ? smile.gif rolleyes.gif
lintuke
as turiu vienus, tai negaliu atsidziaugt thumbup.gif ir patogus jie ir grazus.o kainos mano nuomone visai normalios.nors savo dzinsus pirkau per ispardavima, bet jei rasciau dabar orginalia kaina man patinkancius pirkciau smile.gif
biscuit
turiu keleta maikuciu. kokybe normali rolleyes.gif patinka stilius thumbup.gif toks spalvingas wub.gif
*candy*
As tai sios firmos batelius turiu. Patys paciausi!!!! wub.gif
Fenomenali
PEPE JEANS
jkb
Turiu sios firmos dzinsus ir marskinelius. Nesiojasi super. Bet kaina sakyciau nemaza: dzinsai beveik penkis simtus, o marskineliai beveik du simtus litu kainavo. Pirkta Lietuvoje. Manau MUSTANGai ar LEE firmos dzinsai tai pat neblogi ir pigesni.
adžani
faina firma. thumbup.gif thumbup.gif
Skine
Nusipirkau sios firmos suknele,labai patiko wub.gif
Mayte
Skine, o kur pirkai suknele? smile.gif gal galetum jos nuotraukyte imest?man pepe jeans drabuzeliai labai patinka..nusiziurejau tokia balta suknute smile.gif
beje kaip ten Vln ta parduotuve ju? niekad nebuvau bet l noriu uzsukti...
Evelina & CO
o as ten pirkau dzinsus uz 400lt ir po poros savaiciu pradilo, prapliso klynas... dar toje vietoje kur kisene prisiuta kampe praplyso..
gal cia man tik taip, bet kokybe tikrai labai nusivyliau.. nebegaliu nesioti, bijau net atsisesti, kad nieks neiplystu....
ten yra labai graziu drabuziu, bet po tokio pirkinio kazkaip labai krito man jie.... schmoll.gif protest.gif cry.gif
Liolika
Man tas pats buvo,ir as grazinau atgal.
loti
as tai labai patenkinta Pepe Jeans smile.gif
va neseniai tokius fainucius marskinukus su pustom ilgom rankovytem nusipirkau...labai ilgai ieskojau butent tokiu ir pagaliau mano paieskos ir kancios pasibaige lotuliukas.gif
o siaip dar toki kaip megztuka-puspaltuka pirkau, bet cia ne Lietuvoj...
vienu zodziu-patinka man Pepe Jeans stiliukas thumbup.gif
Chardonnay
Ir man labai patinka Pepe Jeans wub.gif Ypatingai grazios maikutes. Nusipirkau maikute pries keleta dienu ir ji yra dekoruota akutem ("cirkoniukais"), (tik namo grizus tai pamaciau doh.gif smile.gif ) tai ziuresiu ar nenukris man jos smile.gif
Kūka
Turiu tik vieną suknelę, tačiau tiek kokybe, tiek kaina ( mokėjau 219 lt ) esu patenkinta thumbup.gif Jei rasčiau dar kąnors patinkančio, nedvejočiau... biggrin.gif
^^liutuke
QUOTE(Chardonnay @ 2009 04 25, 12:08)
Ir man labai patinka Pepe Jeans wub.gif  Ypatingai grazios maikutes. Nusipirkau maikute pries keleta dienu ir ji yra dekoruota akutem ("cirkoniukais"), (tik namo grizus tai pamaciau  doh.gif  smile.gif ) tai ziuresiu ar nenukris man jos smile.gif
*

O kur jus Kaune perkat siuos gaminius?
lauryna
Turiu dzinsus , maikute ir odini svarkeli violetines spalvos thumbup.gif Esu labai patenkinta wub.gif Kaune man rodos, Pepe jeans parduotuves nera.
Chardonnay
QUOTE(lauryna @ 2009 04 25, 15:19)
Turiu dzinsus , maikute ir odini svarkeli violetines spalvos  thumbup.gif Esu labai patenkinta wub.gif Kaune man rodos, Pepe jeans parduotuves nera.
*

Yra yra Pepes parduotuviu smile.gif Tik vadinasi ne Pepe Jeans (kadangi parduodami ne tik Pepe rubeliai). Yra PC.SAVAS parduotuve Madonna, ten yra mazas stendukas su Pepes rubeliais, PC.MEGA Dzinsu centre yra lygtai Pepes dzinsiuku ir Akropoly yra parduotuve Seventy 3 berods vadinasi, tai ten lygtai vien tik Pepes rubus pardavineja 4u.gif
Jorky
Turiu dzinsus pepe - labai patinka thumbup.gif
Alaia
Brangus ir kazkaip niekad nerandu kas man tikrai patiktu, ar maikes,uz kuria verta pora simtu moket. g.gif
lauryna
:b
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 04 25, 22:18)
Brangus ir kazkaip niekad nerandu kas man tikrai patiktu, ar maikes,uz kuria verta pora simtu moket.  g.gif
*

Brangus, sutinku drinks_cheers.gif As per seilus rubelius pirkau.
^^liutuke
Merginos, o is kur galima atsisiust siu rubeliu? 4u.gif
Chardonnay
QUOTE(^^liutuke @ 2009 05 10, 11:58)
Merginos, o is kur galima atsisiust siu rubeliu? 4u.gif
*

Tai internete pabandyk paieskot.
Armando mamyte
pepe jeans super rubeliai...reiks uzeit SAVAM paziuret, niekad i ta parde Madona net neinu, maniau slamstu prekiauja... blush2.gif o kad pepe jeans ten gali but, net nepagalvojau blush2.gif
Chardonnay
QUOTE(Armando mamyte @ 2009 05 13, 14:06)
pepe jeans  super rubeliai...reiks uzeit SAVAM paziuret, niekad i ta parde Madona net neinu, maniau slamstu prekiauja... blush2.gif o kad pepe jeans ten gali but, net nepagalvojau  blush2.gif
*

Va ir mano lygiai tokia pat nuomone buvo biggrin.gif Kazkaip viena karta sugalvojau uzeit ir pamaciau, kad yra Pepes mazas stendukas. Ten tik dzinsai ir maikutes. O Akropoly tai kur kas daugiau visko bigsmile.gif
Chardonnay
Nusipirkau dar viena maikute blush2.gif Ir vyrui nupirkau marskinukus pilksvus, laaabai grazus ir nesiojasi puikiai smile.gif
Griuk negyvas
Turiu keleta maikuciu. Maikes kaip maikes, nieko blatno.... doh.gif
biscuit
Va kokią temą atkapsčiau biggrin.gif Ar kas buvot Oze Pepe Jeans? Kaip kainos?
Buniaska
Dar neteko pabuvot, butinai reikes apsilankyti 4u.gif
japoniuke1
Geri rubeliai, pas bragus, todel belieka tik siustis internetu paciai arba juk yra merginu, kurios pagelbeja,tikrai manaus butu perpus pigiau 4u.gif smile.gif
Zuwytes
As buvau - super parde, interjeras taip fainai sugalvotas thumbup.gif

Kainos tai tokios blush2.gif bet man dzinsai is ten idealiai tiko, o nesimatavus kazkaip baisoka, tai ir nusipirkau.
Pardavejos beje paprasiau - tai ir nuolaidele padare drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.