Įkraunama...
Įkraunama...

Lavinamieji žaidimai

o gal kas nors man kvailai gali papasakot, kaip ta druskos tesla pasigamint? blush2.gif
Atsakyti
niekas nepapasakos? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cicyte @ 2009 05 08, 13:18)
niekas nepapasakos?  verysad.gif


stai ka radau pagooglinus 4u.gif

Druskos tešlą galima pagaminti taip :

200 g miltų;
400 g druskos
125 cm3 vandens
ir šaukštą aliejaus

Verdančiam vandenyje ištirpinti druską, kiek ištirps tiek, chemija turi savo dėsnius, po to miltus , minkyt apie 6-7 minutes, tol kol nesusimynko tokia tvirta rišli tešla, galit dapilti ir vandens ir miltų tiek kiek reikia. Tešla turi būt kaip plastilinas, nei per skysta nei per kieta. Ir ant viršaus šaukštą aliejaus ir vėl suminkyt.. Kartais verta visus komponentus i tefloninį puodą įdėt ir ant labai mažos ugnies pakaitinti pora minučių.

Paskui įdedam tešlą i aliuminio folija, kad nesudžiūtu, padedam pusvalandžiui i sausą saltą vietą. Ir viskas. Galima jau lipdyt. Tokia masę galima laikyti apie 2 sav.

Kad mase neprisiklijuotu kai ja kočiosit, arba lipdysit iš jos, lentukę ant kurios dirbat išklokit irgi aliuminio folija.

Kepti paskui orkaitei temperatūroje iki 150 laipsniu, tol kol ji nebus visai kieta ir išdžiuvus

Džiovinimas arba kepimas

Darbas gali būti džiovinamas natūraliai šiltoje sausoj vietoj( ant radiatoriaus arba saulėtoje vietoje) tačiau reiks daugiau laiko (apie 36 val). Todėl geriausiai darbus džiovinti orkaitėj. Ne daugiau kaip 150 laipsniu, kol ji bus šalta ir išdžiuvus.

Dažymas

Darbelis turi būti išdžiuvęs ir atšalęs! Dabar jau galite dažyti. Tam tinka: geri akrilinai, guašiniai dažai, taip pat natūralios priemonės: buroku sultys, cinamonas, kakava, karis, Dažų ant teptuko neimkite daug, kad jūsų kūrinys neperdrėktu! Ant galo verta palakuoti, paprastu laku nagams ( bespalviu) arba akrilinis lakas, kurį galite nupirkti paprastoje statybinėje parduotuvėje (DAUG IR PIGU)

Dekoravimas

Galima naudoti dekoracijoms įvairias plunksneles, siūliukus, kailiuku gabaliukus, blizgučius, biserį, karoliukus (visa tai, žinoma, klijuoti reikia pačioje pabaigoje)
Taip pat , kol figurėlė neišdžiuvo,galima naudoti :
- įvairius smailius daiktus, jei reikia suskylinti figurelę, (Aš naudoju virbalus)
- įvairiais iškilaus reljefo audiniais išspausti ant savo kūrinio įvairius raštus,
- plaukus, vilną galima padaryti per česnakinę, gaunasi pailgi "makaronai"

Turėkit su savim stiklinę vandens ir teptuką, kad jungti elementus (tepat ir priklijuojat), nes aš prisivalgiau DAAAAUG druskos seilėdama viską išpradžiu biggrin.gif biggrin.gif
Didelėms , stovinčioms figurėlėms i vidu dekite aliumininę foliją, ir aplipdykit, greičiau iškeps ir bus lengvesnės. O pakabukams galite naudoti paprastas "skrėpkes" kurias reikia įdėti dar į minkštą tešlą
Atsakyti
Labai sauni temele smile.gif Atradau labai faina puslapiuka www.austejosblogas.lt
Gal ir jus ka idomaus rasite 4u.gif
Papildyta:
Parasau visa nuoroda, kad nereiketu ieskoti:

http://www.austejosb...gory/darbeliai/
Atsakyti
Kvieičiu mokyti mažiulius ženklų kalbos 4u.gif


Pagrindinė info štai čia:

http://www.austejosb...dinciam-vaikui/

Birželio mėnesio MAŽYLIO žurnale yra naujas mano straipsnis su nuotraukom ir iliustracijom.

Vilniuje, Vrublevskio g. 4, birželio 4 dieną, 16 val. įvyks antrasis susitikimas KALBANČIOS RANKELĖS.

Mokysimės dienos ritualų ženklų ir visokių ženklų, praversiančių pas močiutę kaime wink.gif

Rašykite psichologe.ramuneETAgmail.com
arba skambinkite 868041916

Iki susitikimų
Atsakyti
Kokia faina temukė bigsmile.gif , tiek daug idėjų užsiėmimui su vaiku thumbup.gif . Ačiukas visoms 4u.gif .

Maniškiui 1,7 metukų ir mes turim vieną specifinį užsiėmimą biggrin.gif , kadangi mano vaikis gimė su vairu rankose ir ant ratų doh.gif - gatvėje nepraeina nei pro vieną mašiną ramiai, būtinai apžiūri mašinos logotipus ant ratų, priekio ir galo, būtinai turiu pasakyti kokios mašinos tai logotipas. Galim ištisas gatves šitaip šlifuoti doh.gif . Tai namie ant lapo iš interneto sukėliau įvairiausių mašinų logotipus ir atspausdinau. Nu super užsiėmimas mano vaikui biggrin.gif , tik jau reikia su vaiku kartu būti. Būna jis rodo pirštuku į logotipus ir aš ar tėtukas turim sakyti kokia tai mašina, arba klausinėjam vaiko kur kokios mašinos logotipas ir jis parodo. Laisvai skiria 22 mašinų logotipus. Laikas nuo laiko lapą perspausdinam ir logotipus sumaišome - į kitas vietas sudėliojame, kartais pridedame vieną kitą naują logotipą, tuomet vaikas išvis lapo iš rankų nepaleidžia doh.gif . Šitas reikalas mus gelbėja ir nuo "ožiukų" - užtenka ožinio priepuolio metu pasakyti, kad atsineštų mašinų logotipų lapą ir visi ožiai išbėgioja lotuliukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif maniskis buvo ir tebera lygiai toks pat biggrin.gif nuo pirmu dienu masinos jam - visas pasaulis. Namie kitokiu zaislu nera, tik DAAAAUG mazu modeliuku, kuriuos rikiuoja, parkuoja ir kitaip varineja...
Rugpjuty krikstatevis vesis ji i Formule kartu thumbup.gif
Atsakyti
amica, labai šauni idėja! nors aš turiu tik mergytes, kurių mašinos nedomina, tačiau manau, kad darželyje daugeliui berniukų tai labai patiktų. tik bėda kad aš labai mažai nutuokiu apie mašinas ar jų logotipus - gal galima būtų gauti pavyzdį?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 07 06, 17:59)
Kokia faina temukė  bigsmile.gif , tiek daug idėjų užsiėmimui su vaiku  thumbup.gif . Ačiukas visoms  4u.gif .

Maniškiui 1,7 metukų ir  mes turim vieną specifinį užsiėmimą  biggrin.gif , kadangi mano vaikis gimė su vairu rankose ir ant ratų  doh.gif  - gatvėje nepraeina nei pro vieną mašiną ramiai, būtinai apžiūri mašinos logotipus ant ratų, priekio ir galo, būtinai turiu pasakyti kokios mašinos tai logotipas. Galim ištisas gatves šitaip šlifuoti  doh.gif . Tai namie ant lapo iš interneto sukėliau įvairiausių mašinų logotipus ir  atspausdinau. Nu super užsiėmimas mano vaikui  biggrin.gif , tik jau reikia su vaiku kartu būti. Būna jis rodo pirštuku į logotipus ir aš ar tėtukas turim sakyti kokia tai mašina, arba klausinėjam vaiko kur kokios mašinos logotipas ir jis parodo. Laisvai skiria 22 mašinų logotipus. Laikas nuo laiko lapą perspausdinam ir logotipus sumaišome - į kitas vietas sudėliojame, kartais pridedame vieną kitą naują logotipą, tuomet vaikas išvis lapo iš rankų nepaleidžia  doh.gif . Šitas reikalas mus gelbėja ir nuo "ožiukų" - užtenka ožinio priepuolio metu pasakyti, kad atsineštų mašinų logotipų lapą ir visi ožiai išbėgioja  lotuliukas.gif



thumbup.gif Kaip jus sauniai sugalvojot! Labai smagus uzsiemimas, kuris mums irgi labai patiktu! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Geras berniukams užsiėmimas su mašinų logotipais thumbup.gif mano merginos tokiais nesidomi bigsmile.gif
Atsakyti
noriu pati ismokti,kad dukrele galeciau uzimti ir ismokyti zaidimu
labai daugeliu praverte patarimai,bei nuorodos,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sofija123 @ 2009 07 06, 18:21)
amica, labai šauni idėja! nors aš turiu tik mergytes, kurių mašinos nedomina, tačiau manau, kad darželyje daugeliui berniukų tai labai patiktų. tik bėda kad aš labai mažai nutuokiu apie mašinas ar jų logotipus - gal galima būtų gauti pavyzdį?


Mes per google rinkom - suvedėm "mašinų logotipai", paskui atskirų mašinų pavadinimus, pvz Volvo, ir išmeta nuorodas. Jei nori konkrečiai mano susidėliotų logotipų, tai mestelk į až savo emailą - atsiųsiu mirksiukas.gif


Atsakyti