Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lavinamieji žaidimai
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
iriska83
QUOTE(Antalija* @ 2012 02 28, 22:17)
...suorganizavau saviškiui "spalvotus kamuoliukų takelius", pagaliau radau kur panaudoti stiklinius kamuoliukus kuriuos maxima visiems dalino  smile.gif

*

O kaip jus cia fainai zaidziat....mes dar mazi,bet as sau si a paramoga-pamokele isidimesiu i ateiti! thumbup.gif aciuka uz ideja 4u.gif
Rojus Batonas
Aš manau, kad su vaiku visada reikia kalbėti gražia, sklandžia kalba, nereikėtų keisti tono, minkštinti balso ar švepluoti. Vaikui svarbu girdėti gražią kalbą, nes būtent taip jis ir mokosi.

Vienam įdomiam straipsny skaičiau, kad vaiką visuomet reikia pagirti už pastangas. Reikėtų daugiau visuomet jį paskatinti ne už rezultatą, o už pastangas. Rezultatai, ne visada greitai ateina, todėl tai vaikui neša nusivylima, o rūpestingi tėvai skatindami vaiką už pastangas, suteikia jam pasitikėjimo, ir noro dirbti, siekti, tobulėti bet kurioje srityje (nuo vaikščiojimo, kalbėjimo, begiojimo iki skaitymo, rašymo ir visų kitų jo įgūdžių). Taip pat visada propagoju šokimą, net ir silpnesnės sveikatos vaikams. Tai labai lavina, o tarkim liaudies šokių kolektyve ir daug draugų susirasti galima.
kigaite
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif
Dzela
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 15:06)
Sveikos,
labai idomiu zaidimu, minciu prisiziurejau ir daug ka isbandeme, taciau mano 2 metu sunui neidomu verysad.gif kelios minutes ir baigta, nueina arba supykes ismeto viska, jeigu ko nepasiseka atlikti. Gal dar per anksi kai kurie zaidimai tokiam amziui? Skaiciuoti iki 10 moka ir atpazysta visus skaicius, bet kalbeti raiskiai nemoka - sava kalba sneka. Issisemiau - kazka netaip darau 4u.gif
*

Siap nezinau nei vieno vaiko kuris per 5 minutes atsizaistu su vandeniu:) Duodu teptuka, (siap ta kur tetis barzda tepa pries skuzdamas) smile.gif putu pripurskiu i kriaukle (skutimos) ir leidziu teplioti veidrodi. (Jeigu zinoma pasiekiamas jis). Tiesa reikia nenusistatyti jog "priterlios", nepamirskit 20 minuciu tylos, 2gubai tiek pat tvarkymosi. smile.gif

Ir dar, vaikams idomu jeigu jums idomu. Ju gi megstamiausi zaidimai su mama ir teciu. Tai jeigu jus nezaidziat, ir jam atsibosta. Bet zinoma, visi vaikai skirtingi. smile.gif
Antalija*
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 16:06)
Sveikos,
*

na, aš kiek skaičiau, tai svarbu visada atsižvelgti į vaiko nuotaiką, jeigu matosi, kad nepatinka ar nenori, tai ir atidėti tą žaidimą vėliasniam laikui, vėl pasiūlyti po savaitės ar dar vėliau. Šiaip gali būti, kad kai kuriems žaidimams jūsiškis dar mažutis, juk tik du metukai, maniškiui trys, tai jau labai noriai žaidžia ir jau kai mato kad ką nors ruošiu tai jau nenustygsta vietoje smile.gif

šiaip manau tokio amžiaus vaikučiui turėtų patikti spalvinti su vandeninėmis spalvomis ar guašu, siūlau išbandyti visokius būdus - piešti pirštukais, daryti rankyčių, kojyčių atspaudus (visą laiką pirmiausia pradėkite pati, parodykite kaip daryti). Pabandykite piešti su dideliu teptuku arba susikarpykite virtuvinę kempynėlę ir štampuokite nusipieštą ar atsispausdintą paveiksliuką. Maniškiui labai patinka plastelinu apklijuoti paveiksliukus - nupiešiu ką nors arba atsispausdinu iš interneto, pridarau jam mažiukų rutuliukų ir jis klijuoja ant paveiksliuko. O šiaip būna, kad aš kviečiu saviškį piešti ar žaisti, o jis nenori, tai atsisėdu ir pradedu spalvinti ar klijuoti, tai maniškį smalsumas visada nugali, greit atbėga pažiūrėti ir ką ten mama daro tongue.gif Šiaip siūlau neskubėti, tas susidomėjimas žaidimais dar tikrai ateis 4u.gif
kigaite
Aciu uz atsakyma mirksiukas.gif mes su suneliu visada kartu - skaitom knygeles( visa biblioteka) biggrin.gif , ant piesimo lentos is popieriaus piesiam, rasom - labai patinka thumbup.gif Bet su akvarele piesti - zinoma jam patinka, bet dar viska ima i burna, nes paskutiniai du dantukai dygsta ir skutimosi putas ir pasta nori ragauti tongue.gif ir monotonija jam nepatinka - palipdom rutuliukus kelias minutes ir bega knyga man atnesti biggrin.gif Vat vienintele beda kad viska nori dar ragauti, o kai neleidi tada pykciai prasideda biggrin.gif
Šalta kava...
QUOTE(kigaite @ 2012 03 06, 17:13)
Aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif mes su suneliu visada kartu - skaitom knygeles( visa biblioteka) biggrin.gif , ant piesimo lentos is popieriaus piesiam, rasom - labai patinka thumbup.gif  Bet su akvarele piesti - zinoma jam patinka, bet dar viska ima i burna, nes paskutiniai du dantukai dygsta ir skutimosi putas ir pasta nori ragauti tongue.gif  ir monotonija jam nepatinka - palipdom rutuliukus kelias minutes ir bega knyga man atnesti  biggrin.gif Vat vienintele beda kad viska nori dar ragauti, o kai neleidi tada pykciai prasideda biggrin.gif
*

O kiek laiko jusu vaikuciui?smile.gif
JM
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 03 06, 16:48)
O kiek laiko jusu vaikuciui?smile.gif
*

kiek matau parasteje..2 metai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzela @ 2012 03 02, 15:32)
Siap nezinau nei vieno vaiko kuris per 5 minutes atsizaistu su vandeniu:) Duodu teptuka, (siap ta kur tetis barzda tepa pries skuzdamas) smile.gif putu pripurskiu i kriaukle (skutimos) ir leidziu teplioti veidrodi. (Jeigu zinoma pasiekiamas jis). Tiesa reikia nenusistatyti jog "priterlios", nepamirskit 20 minuciu tylos, 2gubai tiek pat tvarkymosi. smile.gif

Ir dar, vaikams idomu jeigu jums idomu. Ju gi megstamiausi zaidimai su mama ir teciu. Tai jeigu jus nezaidziat, ir jam atsibosta. Bet zinoma, visi vaikai skirtingi. smile.gif
*

o as nemazai vaikuciu zinau,kuriem zaidimas su vandeniu ar visokiom tepliom,slapiom medziagoms nemalonus,nes nenori...issitepti..kadangi dirbu su vaikuciais,tai ir variantu begales jau esu turejusi ir maciusi.

Dzela
QUOTE(JM @ 2012 03 06, 20:05)
kiek matau parasteje..2 metai 4u.gif
Papildyta:

o as nemazai vaikuciu zinau,kuriem zaidimas su vandeniu ar visokiom tepliom,slapiom medziagoms nemalonus,nes nenori...issitepti..kadangi dirbu su vaikuciais,tai ir variantu begales jau esu turejusi ir maciusi.
*

Geras pastebejimas, Aciu. Nepagalvojau. Bet is mano pazystamu is tiesu, visi megsta:) doh.gif
kigaite
Taip, 2 metukai mirksiukas.gif vandenukas patinka vonioje biggrin.gif bet kitu atveju veidukas buna nelabai patenkintas arba ragauti bando biggrin.gif
Dzela
QUOTE(kigaite @ 2012 03 06, 21:01)
Taip, 2 metukai mirksiukas.gif  vandenukas patinka vonioje biggrin.gif bet kitu atveju veidukas buna nelabai patenkintas arba ragauti bando biggrin.gif
*

As ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

http://isivaizduokvaikyste.blogspot.com/20...s-smagumai.html

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti rolleyes.gif smile.gif
ejau_pro_sali
Musu neseniai sugalvotas zaidimas - paimti didesnes dezes dangti, padeti ant ko nors, kad gautusi kalniukas, apacioje sustatyti kelias mazas masinytes ir ridenti stiklinius maximos kamuoliukus, kad numustu masinytes. 4 i 2.5 metu bernai gal koki pusvalandi daugiau nieko neveike thumbup.gif
sidrulka
QUOTE(Dzela @ 2012 03 06, 22:24)
As  ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos  koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti  rolleyes.gif  smile.gif
*

SVEIKI,

KAIP TIK TURIM VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif
O SAKYKIT, ANT KOKIO PAGRINDO jŪS TEN DIRBOTE SU TAI ŽELE? TEN CELOFANAS AR KAS? IR TIE IŠTEPIMAI ANT ANT TO PAGRINDO LYG IR DAŽAIS PADARYTI? PAPASAKOKIT SMULKIAU...
O TŲ PIEŠTUKŲ LAIKIKLIŲ, TOKIO KAIP ATSUKTUVO BŪNA PIKRTI ATSKIRAI? NESU MAČIUSI...

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"
kigaite
QUOTE(Dzela @ 2012 03 06, 23:24)
As  ne is ikirumo. Saip jei megsta ragauti, gal zelatinos  koki zaidimuka sugalvokit. Maniskei patiko "pjaustyti" su plastikiniu plastelino peiliu

O siap velu, reiketu jau eiti miegoti  rolleyes.gif  smile.gif
*

ACIUUUUUU, kokia gera mintis thumbup.gif ir ragauti gales thumbup.gif
Dzela
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 07, 09:28)
SVEIKI,

KAIP TIK TURIM  VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif
O SAKYKIT, ANT KOKIO PAGRINDO jŪS TEN DIRBOTE SU TAI ŽELE? TEN CELOFANAS AR KAS? IR TIE IŠTEPIMAI ANT ANT TO PAGRINDO LYG IR DAŽAIS PADARYTI? PAPASAKOKIT SMULKIAU...
O TŲ PIEŠTUKŲ LAIKIKLIŲ, TOKIO KAIP ATSUKTUVO BŪNA PIKRTI ATSKIRAI? NESU MAČIUSI...

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif  DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"
*

Su formelem nezinau, paskui (bent jau man) sunku iskrapstyti zele butent tokio formoj. As tai uzpyliau i duonos kepimo forma:) Tada tokia "plyta" lengviau isimti "nesubyrancia" , bet gal jums iseis. O ten i vidu is tiesu galima koki gyvuneli, siurpriza isaldyti, bus smagu "iskrapstyti". thumbup.gif

Pagrindas, tai cia siap - saldiklio stalcius:) Visos priemones, kuriu negaila istepti - gerai. Geriausia is tiesu isigyti didele permatoma plastikine deze ir is jos dar ir sviesos stala pasidaryti.

Tepem , taip dazais, skirtus dazyti rankom. Bet mano maze siap jau dazu neragauja, tai mes jau belekokius naudojam. Teptuka , pirkau cia http://www.artinn.lt/, bet jie ten labai brangus 15lt vienas. Kaskur veliau pigiau maciau.
ejau_pro_sali
QUOTE(Dzela @ 2012 03 07, 14:20)
Tepem , taip dazais, skirtus dazyti rankom. Bet mano maze siap jau dazu neragauja, tai mes jau belekokius naudojam. Teptuka , pirkau cia http://www.artinn.lt/, bet jie ten labai brangus 15lt vienas. Kaskur veliau pigiau maciau.
*

O cia uzsaldet bespalvi zelatino gabala, ar iskarto imaiset kiek tai dazu ir gavosi spalvota plyta?...
Šalta kava...
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 07, 10:28)
SVEIKI,

KAIP TIK TURIM  VISOKIŲ GYVŪNĖLIŲ ŽELĖS FORMELES thumbup.gif

BEJE, MES IR JAU IŠBANDĖME SPALVŲ SALELES thumbup.gif  DAR TOLOKA MUMS IKI TIKROJO SPLAVŲ PAŽINIMO, BET SMAGU BUVO DĖLIOTI MAŽEI FIGŪRĖLES IR VIS KLAUSTI : ,,AR ČIA?"
*

o kur gauti gyvuneliu formos formeles? 4u.gif
Dzela
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 03 07, 14:58)
O cia uzsaldet bespalvi zelatino gabala, ar iskarto imaiset kiek tai dazu ir gavosi spalvota plyta?...
*

smile.gif Na, kad ne. Zele paprasciausia parduotuveje nusipirkau pakeli, ju gi spalvotu yra, raudonu geltonu (pagal valsius), uzpyliau is vakaro i saldytuva ir viskas:) biggrin.gif
ejau_pro_sali
QUOTE(Dzela @ 2012 03 08, 08:58)
smile.gif Na, kad ne. Zele paprasciausia parduotuveje nusipirkau pakeli, ju gi spalvotu yra, raudonu geltonu (pagal valsius), uzpyliau is vakaro i saldytuva ir viskas:) biggrin.gif
*

lotuliukas.gif as galvojau kad zelatina istirpdet, uzsaldet ir po to j dazet doh.gif
...little mary...
QUOTE(kigaite @ 2012 03 02, 16:06)
Sveikos,
*

Normalu yra, kad vaikui greit nusibosta. Jis nesugeba dėmesio ilgam sutelkti į vieną dalyką, todėl, praėjus kažkiek laiko, jam pasidaro nebeįdomu, ir jis nori kitos veiklos mirksiukas.gif
O ir kalbėti išmoks. Mūsiškis gal tik nuo 2,4 metukų persilaužė į žmonišką kalbą. Iki tol tik savo paukščių kalba kalbėdavo intensyviai, su keliais normaliais žodeliais. O dabar tarška nesustodamas.
Tiesiog apsišarvuokit kantrybe - nusibodo piešti? Eikit pūst muilo burbulų. Tada čiupkit dažus pirštukais piešti ar flomasterius. Žirkles - juk laikraščių ar žurnalų pilni namai. Galų gale skaičiuokit sagutes. Ar per šiaudelį pūskit vatos gabaliukus per staliuką - mes taip žaidžiam popierėlių karą - aš sėdžiu vienoje pusėje staliuko, jis kitoje ir pučiam vatos ar popieriaus gabaliukus vienas į kitą (plius toks žaidimas ir kalbėsenai taisyklingai padeda). Nusibodo - imkit knygutę. Po to eikit pašokinėt ant lovos. Ir t.t. 4u.gif
Aš stengiuos, kad pasyvų žaidimą keistų aktyvus. Taip ir duodamės visą dieną karsta.gif

O geriausia, ką galiu patarti - įtaisykit vaikams žaidimų draugą/ę thumbup.gif Dabar mūsiškis turi kompanijonę, tad ir mamai daugiau laiko atlieka namų ruošai, valgio darymui, bet ne laisvaliakiui lotuliukas.gif

Ir dar vienas dalykas - nebijokit leist vaikui išsiterliot ar išterliot žaidimų vietą. Man lengviau išsivalyti nei kentėti niurzgėjimus, kad nuobodu biggrin.gif
sidrulka
QUOTE(Šalta kava... @ 2012 03 07, 21:24)
o kur gauti gyvuneliu formos formeles? 4u.gif
*

sveikutės,

formeles pirkau per vieną internetinę parduotuvę, ten ir parduoda vine tik visokius koditerinius indus bei įrankius.... aš išsirinkau ko norėčiau, o paskui draugė -užkietėjus kulinarė kaip tik važiavo į tą parduotuvę ir nupirko.... bet jau nuorodos tos parduotuvės nebepamenu.... ax.gif ax.gif

na, vakar nors ir vėlyvą vakarą, bet ir aš jūsų idėjų įkvėpta užsiėmiau su savo 2,2 m dukryte... darėm kamuoliuko takelius, tik kad mūsų kamuoliukas gan didokas... ir mažė pati purtėsi, o ne dėžutę purtė lotuliukas.gif
paskui pradėjom krepšelių velykiniams margučiams gamybą.... prikarpiau popierinio kiaušinio indelio, po vieną tą dekliuką, ar kaip pavadinti, dažėme iš vidinės pusės, kitą dieną, dažysime iš išorės, dar kitą dieną- tvirtinsime lankelius, ar dar gal kaip nors sugalvosime papuošti tuos krepšelius.... na, ir va, koks ilgas kūrybinis procesas..... ir įteiksim seneliams, krikšto tėveliams margutį su krepšeliu.... ir aplamai esu radusi daug idėjų su popieriniais kaišinių dėkliukais... ten visokiue paršelius, eglutes ir t.t. galima išgalvoti....

ai, dar darėme vakar antspaudukus su kempinėle. tai gimė idėjos, kad ateityje išanspauduoti kokias nors gėlytes, ir padaryti kaip atvirukus.... na, žodžiu, jūs čia tik duokit minčių, o toliau jau išrutuliosim kas kiekviena pagal savo ir vaikučio fantazijas wub.gif
...little mary...
Sidrulka, traukinuką galima padaryti visai šaunų iš dėkliukų thumbup.gif
sidrulka
QUOTE(...little mary... @ 2012 03 08, 10:37)
Normalu yra, kad vaikui greit nusibosta. Jis nesugeba dėmesio ilgam sutelkti į vieną dalyką, todėl, praėjus kažkiek laiko, jam pasidaro nebeįdomu, ir jis nori kitos veiklos  mirksiukas.gif
O ir kalbėti išmoks. Mūsiškis gal tik nuo 2,4 metukų persilaužė į žmonišką kalbą. Iki tol tik savo paukščių kalba kalbėdavo intensyviai, su keliais normaliais žodeliais. O dabar tarška nesustodamas.
Tiesiog apsišarvuokit kantrybe - nusibodo piešti? Eikit pūst muilo burbulų. Tada čiupkit dažus pirštukais piešti ar flomasterius. Žirkles - juk laikraščių ar žurnalų pilni namai. Galų gale skaičiuokit sagutes. Ar per šiaudelį pūskit vatos gabaliukus per staliuką - mes taip žaidžiam popierėlių karą - aš sėdžiu vienoje pusėje staliuko, jis kitoje ir pučiam vatos ar popieriaus gabaliukus vienas į kitą (plius toks žaidimas ir kalbėsenai taisyklingai padeda). Nusibodo - imkit knygutę. Po to eikit pašokinėt ant lovos. Ir t.t.  4u.gif 
Aš stengiuos, kad pasyvų žaidimą keistų aktyvus. Taip ir duodamės visą dieną karsta.gif

O geriausia, ką galiu patarti - įtaisykit vaikams žaidimų draugą/ę  thumbup.gif  Dabar mūsiškis turi kompanijonę, tad ir mamai daugiau laiko atlieka namų ruošai, valgio darymui, bet ne laisvaliakiui  lotuliukas.gif

Ir dar vienas dalykas - nebijokit leist vaikui išsiterliot ar išterliot žaidimų vietą. Man lengviau išsivalyti nei kentėti niurzgėjimus, kad nuobodu  biggrin.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

čia kompanjonė, tai sesė , ar ne lotuliukas.gif

mūsų sesutės, tai pešasi, - dičkė viską atima iš mažės doh.gif

o kaip tą traukinuką sukabinti??? su ratukais ar be?
įsivaizduoju, kad į jį galima pridėti visokių ,,krovinukų" biggrin.gif
...little mary...
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 08, 10:42)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

čia kompanjonė, tai sesė , ar ne lotuliukas.gif

mūsų sesutės, tai pešasi, - dičkė viską atima iš mažės doh.gif
o kaip tą traukinuką sukabinti??? su ratukais ar be?
įsivaizduoju, kad į jį galima pridėti visokių ,,krovinukų" biggrin.gif
*

aham, sesė biggrin.gif mūsų ir pešasi. Bet net ir tada, kai pešasi, jie tarpusavy pešasi, aš įsikišu, jei gresia nemalonumai biggrin.gif

Galima daryti paprastai - skylutėmis į apačią. Tada gaunasi smailėjantys vagoniukai, kuriuos galima spalvinti kaip tik į galvą šauna rolleyes.gif
skyler
o gal turit kokių idėjų, ką daryti iš tualetinio popieriaus tūbelių? turiu jų daug prikaupus, bet idėjos jau baigėsi smile.gif
sidrulka
QUOTE(skyler @ 2012 03 08, 12:52)
o gal turit kokių idėjų, ką daryti iš tualetinio popieriaus tūbelių? turiu jų daug prikaupus, bet idėjos jau baigėsi smile.gif
*

va va, ir aš kaip tik ruošiausi šito dalyko klausti?

na, kiek mačiau kopijuotoje knygoje apie darbelius iš kiuašinių indelių, tai galima suklijuoti toletinio popieriaus tūbelę ir kiaušinių indelių vieną tą kiaušinio ,,vietukę", nudžai, prilipini kojeles ir dar ten ką nors nupaišai ir gaunais koks nors gyvūniukas

mokykloje, kur dirbau, 12okės buvo padarę nuostabų projektą- paveikslus iš šių tūbelių thumbup.gif thumbup.gif , tai manau ir su vaikais galim bandyti visaip kaip klijuoti tais tūbeles vieną pire kitos ant kokio kartono lapo, paskui dar nudažyti ir gausis šaunus paveikslas thumbup.gif wub.gif 4u.gif
kigaite
QUOTE(...little mary... @ 2012 03 08, 11:37)
Normalu yra, kad vaikui greit nusibosta. Jis nesugeba dėmesio ilgam sutelkti į vieną dalyką, todėl, praėjus kažkiek laiko, jam pasidaro nebeįdomu, ir jis nori kitos veiklos  mirksiukas.gif
Tiesiog apsišarvuokit kantrybe - nusibodo piešti? Eikit pūst muilo burbulų. Tada čiupkit dažus pirštukais piešti ar flomasterius. Žirkles - juk laikraščių ar žurnalų pilni namai. Galų gale skaičiuokit sagutes. Ar per šiaudelį pūskit vatos gabaliukus per staliuką - mes taip žaidžiam popierėlių karą - aš sėdžiu vienoje pusėje staliuko, jis kitoje ir pučiam vatos ar popieriaus gabaliukus vienas į kitą (plius toks žaidimas ir kalbėsenai taisyklingai padeda). Nusibodo - imkit knygutę. Po to eikit pašokinėt ant lovos. Ir t.t.  4u.gif 

O geriausia, ką galiu patarti - įtaisykit vaikams žaidimų draugą/ę  thumbup.gif  Dabar mūsiškis turi kompanijonę, tad ir mamai daugiau laiko atlieka namų ruošai, valgio darymui, bet ne laisvaliakiui  lotuliukas.gif

Ir dar vienas dalykas - nebijokit leist vaikui išsiterliot ar išterliot žaidimų vietą. Man lengviau išsivalyti nei kentėti niurzgėjimus, kad nuobodu  biggrin.gif
*

Aciu uz issamu patarima mirksiukas.gif
Dzela
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2012 03 08, 08:41)
lotuliukas.gif  as galvojau kad zelatina istirpdet, uzsaldet ir po to j dazet  doh.gif
*

Taip ir dariau:) Tik as zelatina, zele pavadinau:)
Dzela
[quote=skyler,2012 03 08, 11:52]
*

Kamuoliuku labirintas is tuoletinio popieriaus
akine
dzela,
ar turi pasidariusi šviesos stalą, gal patartum kaip daryti.
Dzela
QUOTE(akine @ 2012 03 10, 22:19)
dzela,
ar turi pasidariusi šviesos stalą, gal patartum kaip daryti.
*

Rimta sviesos stala pagaminti, reikia tecio pagalbos. Pilna instrukciju youtube. Mes turim pati paprasciausia varianta. Deze ir kaledines lemputes.

Jysk

Musu Musu

Siap dezeje svarbiausia dangcio lygumas:) Kad butu patogiau.
sidrulka
o aš jau pradedu iš anksto regzti mintis Velykoms, kaip galima įtraukti 2-tukę panlę į netradicinį margučių marginimą apart to, kad duoti piešti ant jo su flomasteriu ar klijuoti lipdukus.... esu girdėjus, kad yra kažkaip su manais daroma, bet kaipp, taip ir neįkirtau tos metodikos... blush2.gif

lauksiu kūrybiškų patarimų 4u.gif
Dzela
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 11, 09:41)
o aš jau pradedu iš anksto regzti mintis Velykoms,  kaip galima įtraukti 2-tukę panlę į  netradicinį margučių marginimą apart to, kad duoti piešti ant jo su  flomasteriu ar klijuoti lipdukus.... esu girdėjus, kad yra kažkaip su manais daroma, bet kaipp, taip ir neįkirtau tos metodikos...  blush2.gif

*

Kadangi ruosiu visa "kiausinini irasa", nesupykit kol kas dar nepasakosiu. Bet galiu pasidalinti vienu man labai patikusiu patarimu.

kaip maziukams dazyti kiausinius
sidrulka
QUOTE(Dzela @ 2012 03 11, 17:12)
Kadangi ruosiu visa "kiausinini irasa", nesupykit kol kas dar nepasakosiu. Bet galiu pasidalinti vienu man labai patikusiu patarimu.

kaip maziukams dazyti kiausinius
*

o čia tuos kaiušinukus tos mergytės merkia į dažus?

va, sugalvojau šiandien tokią idėją- eisim gaminti makaronų ežiukų biggrin.gif - msaigstysim į plastilino rutuliukus...

0kristut0
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 11, 17:10)
o čia tuos kaiušinukus tos mergytės merkia  į dažus?
va, sugalvojau šiandien tokią idėją- eisim gaminti makaronų ežiukų biggrin.gif  - msaigstysim į plastilino rutuliukus...
*

dekui uz ideja bandysiu ir as eziukus padaryti, gal patiks .. ax.gif

nors nupirkau saviskiui modilina kvepianti , ir jam slykstu ji paimti g.gif kaip kokio suduko purtosi g.gif niu bet gal ismeigti makaronus nebus slykstu ,.. smile.gif
annlt
Mano dukrytei patinka toks uzsiemimas: My Webpage
kamol123
QUOTE(annlt @ 2012 03 20, 22:50)
Mano dukrytei patinka toks uzsiemimas: My Webpage
*

sveikos:) o kas cia per zaidimas blush2.gif
vitakosta
QUOTE(kamol123 @ 2012 03 24, 18:44)
sveikos:) o kas cia per zaidimas  blush2.gif
*

ir aš nelabai supratau smile.gif
Dzela
Lavinam vaizduotęsmile.gif Lipni dvipuse juosta ir kartonas:)

Isivaizduok vakyste:)

user posted image

sidrulka
QUOTE(Dzela @ 2012 03 27, 12:42)
Lavinam vaizduotęsmile.gif Lipni dvipuse juosta ir kartonas:)

*

NA, PAS jUS KAIP VIOSUOMET VIS KAS NORS GRAŽAUS 4u.gif TIKRAI NUOSTABUS PAVEIKSLIUKAS thumbup.gif

O KUOM IR PRIE KO VISA TIA KLIJAVOTE?

O AŠ JAU RADAU IDĖJŲ MARGUČIAMS thumbup.gif : SU NĖRINUKAIS, ĮDĖTI Į SENO KAKLARAIŠČIO SKAIUTĘ IR NUDAŽYTI, PRIKLIJUOTI ĮVAIRAIS SĖKLYTES, SMULKIUS MAKARONIUKUS-ŽVAIGŽDUTES, APKLIJUOTI MODELINU, STORAIS SPALVOTAIS SIŪLAIS, MANAIS .....
Dzela
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 27, 14:13)
NA, PAS jUS KAIP VIOSUOMET VIS KAS NORS GRAŽAUS 4u.gif  TIKRAI NUOSTABUS PAVEIKSLIUKAS thumbup.gif

O KUOM IR PRIE KO VISA TIA KLIJAVOTE?
O AŠ JAU RADAU IDĖJŲ MARGUČIAMS thumbup.gif : SU NĖRINUKAIS, ĮDĖTI Į SENO KAKLARAIŠČIO SKAIUTĘ IR NUDAŽYTI, PRIKLIJUOTI ĮVAIRAIS SĖKLYTES, SMULKIUS MAKARONIUKUS-ŽVAIGŽDUTES, APKLIJUOTI MODELINU, STORAIS SPALVOTAIS SIŪLAIS, MANAIS .....
*

Aciu, bet kad cia ne as , o dukryte dare:) o klijavom, prie dvipuses lipnios juostos is senuku. Ant kartonines dezes.
O kiausiniu tik siandiena viska susipirkau, tikiuosi sia savaite surasysiu. O modelinu apklijuoti, ir alikaciju pridelioti puiki ideja thumbup.gif thumbup.gif
sidrulka
o kur ieškoti pirkti tų spalvotų plunksnelių?
Dzela
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 27, 17:41)
o kur ieškoti pirkti tų spalvotų plunksnelių?
*

Siap ju net Rimi maciau, dabar prie Velykiniu prekiu. O pati perku Timari - Panoramoj.
ulas
Labai patiko jūsų darbelis, klijuoti prie dvipusės juostelės 4u.gif
PO
Sveikos,
nebloga idėja kartu su vaikais pasidaryt štai tai:
drugeliai 4u.gif

Dzela
Zadetas irasas apie kiausiniu dazyma:) 4u.gif

Kiausiniu dienos belaukiant...
Dzela
QUOTE(sidrulka @ 2012 03 11, 09:41)
o aš jau pradedu iš anksto regzti mintis Velykoms,  kaip galima įtraukti 2-tukę panlę į  netradicinį margučių marginimą apart to, kad duoti piešti ant jo su  flomasteriu ar klijuoti lipdukus.... esu girdėjus, kad yra kažkaip su manais daroma, bet kaipp, taip ir neįkirtau tos metodikos...  blush2.gif

*

user posted image

Apie patarimus:)
sidrulka
QUOTE(Dzela @ 2012 04 04, 20:23)

vau. daug nuostabių idėjų Jūs kaip visuomet prisirankiojate ir kitems pasiūlote thumbup.gif thumbup.gif
mūsų popieriniai kiaušinukai ant pagaliuko jau eina į pabaigą... kai turėsim visus - pasirodysim.... , kol dar būsim neišdalinę svečiams, draugams, kriškto tėveliams...

gal dar kas norėsite suspėti pasigaminti Velykoms tokių kiaušinukų, tai galiu trumpai aprašyti ... tėvelis prispausdino kiaušinio maketukų, atspausdinom ant storesnio popieriaus, nudažėm, kaip tiktais fantazija leido (daugiau mamytė dažė mirksiukas.gif ) ir kažkodėl nepavyko tapšnojimas kempinėle , nes viskas susliejo į tamsų ,,blyną") po to puošėm tuos kiuašinukus visaip kaip- vis dar tebepuošiam- ant vienųū klijuojam makaronus- žvaigždeles, ant kitų- ,,pabarstukus" iš skylamušio, dar vieną papuošėm moliūgo sėklyčių gėlyte.... dar jei kas išeis- yrtoj išbandysim ,,kvilingo" gėlytę iš susuktų [popieriaus juostelių.... dar galvoju galima užberti ir kulinarinių pabartsukų, ar priklijuoti nertą gėltę.... ar šiaip kokiais žirniukais, ar grikiais ar pipiriukais papuošti:) smile.gif
tiesa, dar klijavome ant vieno kiuašinuko mezginuką... galima paibarstyti ir kokių splavotų siūlų galiukais ... galima prisikarpyti iš žurnaliukų visokių paveiksliukų ir jais apklijuoti... oi, daug idėjų jau veja viena kitą... pasiliksim, kitas kitiesm metams smile.gif smile.gif
kad ir to pačio palstelino ar modelino rutuklliukais galima aplipinti, kaip kad čia viena mamytė buvio įdėjusi foto, kaip jos sūnelis lipina paveiksliuks, skaičiukus...

na ir galutnis procesas, suklijuojam du ,,kiaušinukus" vieną su kitu ant pagaliuko ir apačioje dar papuošime plonos juostelės kaspinėliu thumbup.gif

o kraitelės tikriesiems margučiams tiap jau paruoštos... tik bus matyt, kaip mums čia seksis dažyti tuos tikrus margučius- planuoju su juostelėmis, su manais, su makaroniukais....

kadangi šis mūsų margučių gaminimo procesas tęsiasi jau kelinta savaoitė po pusvalanduką, tai dukra jau nuo ryto vis kartoja einam ,,piešt marguščių" wub.gif - mėgiamiausi darbeliai- išplaut teptuką , klijais tepti kiaušinukus, barstyti pabarstukus ir ... išlieti dažuotą vandenuką ant grindų doh.gif doh.gif

Linksmų snieguotų švenčių visoms 4u.gif doh.gif biggrin.gif
sidrulka
sveikutės,

na, va, kaip apmirė temelė... rašiau paskutinė prieš Velykas, o dbr pirmutinė po jų biggrin.gif tai ,,nepavėlavau" pasirodyti savo velykinius darbelius lotuliukas.gif

gamybos procesas- gražiausias margutis ant veiduko biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
krepšeliai gaminti iš popierinių kiaušinių indelių ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
edditaa
Sveikutes darbstuoles mamytes smile.gif
atradau jusu temele visai netycia... nespejau visos dar perskaityt bet jau nekantrauju visoms padekoti uz idejas smile.gif
pati auginu 1.5 metu berniuka. Jam nuo pat mazumes zaislu nereikejo.. dabar prisirinkom kastonu ir verdam inirtingai indeliuose smile.gif o ka daugiau? jau nebesugalvoju kaip ji uzimti... jusu siulomos uzsiemimu idejos irgi daugiau vyresniems vaikams nei maniskis...

Gal yra mamyciu su panasaus amziaus vaikais? ka jus veikiat? kokia veikla jusu mazylius siuo metu "kabina"? beje, norisi suaktyvinti sia tokia faina temute smile.gif 4u.gif

taip pat dabar pradejau mastyt ar reikalingas "darbeliams" vaikiskas staliukas su kedutem? ar galima kaip nors kurybingai ir graziai issiversti be ju? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.