Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

Šiandien su mama nukalbėjom viena tema,esu jau pilnametė ir tarkim esu išregistruojama iš namų,kiek suprantu oficialiai tampu benamė,o dar juk esu moksleivė (12 klasė). Tokiu atveju ar valstybė skiria kokias tai pašalpas ar gyvenamąją vietą tokiam asmeniui?
Atsakyti
QUOTE(Orchideja @ 2010 01 12, 19:50)
Šiandien su mama nukalbėjom viena tema,esu jau pilnametė ir tarkim esu išregistruojama iš namų,kiek suprantu oficialiai tampu benamė,o dar juk esu moksleivė (12 klasė). Tokiu atveju ar valstybė skiria kokias tai pašalpas ar gyvenamąją vietą tokiam asmeniui?

Jūs turite teisę pati deklaruoti naują gyvenamąja vietą.
Be jūsų prašymo jūsų GV deklaravimas mamos bute gali būti naikinama teismo sprendimu arba buto savininko prašymu: jei jūs tikrai negyvenate (seniūnija patikrins šį faktą, apklaus kaimynus).
Kol mokotės - iki 24 m., jei nesimokytumėt - iki 18 metų, jūs esate mamos šeimos narė ir visi socialilniai reikalai skiriami šeimai, ne jums atskirai.
Atsakyti
o as su tokiu klausimu.nusipirkom buta, viskas butu tvarkoj, atrode sukalbami buve buto savininkai.nukeliavom i miesto savivaldybe ir prisiregistravom visi ir pasake, kad dar buves savininkas nera isiregistraves, as bandziau ir skambinti ir eiti i jo naujaji buta , bet niekas neisileidzia ir net i kalbas neina.dabar ir uz atliekas atejo uz ji ir jo dukra mum papildomai susimoket, ir skolos jo visokios karts nuo karto islenda ir svrabiausiai tose skolose grasinama nekilnojamo turto arestu, ir kai paskambinau pranest, kad jis cia nebegyvena, tai atsake, kadangi jis yra registruotas tai turim teise arestuot buta, gal kas zinot kaip reikia priverstinai , nes cia jau kitaip nebeimanoma isregistruot ta zmogu? nes jau nebejuokinga, dar tikrai arestuos buta ir artsidursim uz kazkieno skolas su vaikais gatveje, nors mes net "neitema" doh.gif vat ir prasidek su garsiais zmonemis, paskui naudojas tuo statusu ir isivaizduoja visagaliais, taip ir noris paviesint pavarde, nu ne kitaip doh.gif gal tada is gedos asilieptu
Atsakyti
jeigu jis nebegyvena, ir butas jam nebepriklauso, man atrodė, kad galite tiesiog patys jį išrašyti iš savo buto ar ne?

Man gyv vietos deklaravimo skyriuje patarė užsiregistruoti nuomojamam bute, pasakė, kad jeigu kas savininkas visada ir be mūsų gali mus išregistruoti. Anyta prieš 5 metus kai buvom išvykę pardavė savo butą, kuriame mes visi su vaikais buvom įregistruoti - be problemų mus išregistravo.

Irgi turiu klausimėli

turim skubiai spręsti deklaracijos klausimą - mes vilniečiai, bet gyvenam Klaipėdoje, dar gyvensim ilgai, įregistruoti Vilniuje pas tėvus, dabar savivaldybė Klaipėdoj atsisako kompensuoti mums darželį verysad.gif

Skabinau į seniuniją Vilnije, jie sako, kad negali manęs išregistruoti, nes "gyvenu" pas mamą, su vaikais ir atseitmama neturi teisiės į "niekur" išrašyti vaikų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 02 06, 13:31)
Irgi turiu klausimėli

turim skubiai spręsti deklaracijos klausimą - mes vilniečiai, bet gyvenam Klaipėdoje, dar gyvensim ilgai, įregistruoti Vilniuje pas tėvus, dabar savivaldybė Klaipėdoj atsisako kompensuoti mums darželį  verysad.gif

Skabinau į seniuniją Vilnije, jie sako, kad negali manęs išregistruoti, nes "gyvenu" pas mamą, su vaikais ir atseitmama neturi teisiės į "niekur" išrašyti vaikų doh.gif

tai kaip suprantu Klaipedoj neturit pas ka deklaruot svo gyvenamosios vietos? g.gif girdejau ir as kad vaikus isregistruoja tik tuo atveju jei yra kur iskart kitur priregistruot
Atsakyti
QUOTE(willijag @ 2010 02 06, 13:06)
tai kaip suprantu Klaipedoj neturit pas ka deklaruot svo gyvenamosios vietos? g.gif girdejau ir as kad vaikus isregistruoja tik tuo atveju jei yra kur iskart kitur priregistruot

taip, artimųjų Kl neturime, galėtumem gal pas šeimininkus, bet nedrąsu prašyt
Atsakyti
O seniunijoje galima priregistruot as kai dar buvau nepilnamete mama mus su broliu ir sese priregistravo i seniunija to miesto kur dabar apsistoja esat.Ir skaitytusi gyvenamoji vieta Klaipedos miesto savivaldybeje ar kaip ten.
Atsakyti
Mergaitės, kvailą klausimą turiu..priregistruota esu pas tevus, norėčiau persiregistruoti kitoj vietoj. kur reikia eiti? Naugarduko g 100 ?
ačiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vik189 @ 2010 03 01, 18:10)
Mergaitės, kvailą klausimą turiu..priregistruota esu pas tevus, norėčiau persiregistruoti kitoj vietoj. kur reikia eiti? Naugarduko g 100 ?
ačiu  4u.gif


Manau ,kad va i čia http://www.gyvreg.lt/
Lvovo g. as ten deklaravau savo gyv. vieta
Atsakyti
norejau paklausti,jai as registruota vilniu gyvenu marijampole,ar as galiu ir marijampolejej prisiregistruoti,ar kur kitur? 4u.gif
Atsakyti
as gali vaiko gyvenamoji vieta deklaruota kitur nei tevu
pvz. vaikas deklaruotas pas mociute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 03 06, 23:07)
as gali vaiko gyvenamoji vieta deklaruota kitur nei tevu
pvz. vaikas deklaruotas pas mociute? ax.gif

Aišku kad galima
Atsakyti