Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyvenamosios vietos deklaracija
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sibirica
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 11 21, 15:42)
kodel negalima? Kiek norit kartu migruot is vieno busto i kita galima.
*

tai esme tame kad as ne is vieno buto i kita buta migruosiu, o tiesiog israsys is mamos buto ir niekur nebeprisiregistruosiu...neturiu kur, o tik praejus ziemai vel pas mama atgal prisideklaruociau g.gif
ewacka
QUOTE(robertiki @ 2012 10 20, 20:38)
Sveiki, gal kas protingai patarsite ka daryt. Reikia deklaruoti dukrytes gyvenamaja vieta taciau mes gyvenam nuomojamam bute Kaune, as registruota kitame mieste pas tevus, vyras pas savo tevus tame paciame mieste kur gyvenam, bet visai kitame rajone. Galetume deklaruoti ten bet po to su darzeliu bijau kad nebutu problemu. Gal ka patarsit ax.gif
*

man aiskino seniunijoje ,kad vaika galima deklaruoti tame mieste, kuriame gyvenama prie savivaldybes o kur tevai regitruoti nesvarbu g.gif bet kaip supratau, Jolanciuk visai priesingai raso, ir kam dabar sumelavo? g.gif biggrin.gif
JOLANCIUK
QUOTE(ewacka @ 2012 11 24, 21:02)
man aiskino seniunijoje ,kad vaika galima deklaruoti tame mieste, kuriame gyvenama prie savivaldybes  o kur tevai regitruoti nesvarbu  g.gif bet kaip supratau, Jolanciuk visai priesingai raso, ir kam dabar sumelavo?  g.gif  biggrin.gif
*

Vaikas deklaruojamas prie vieno is tevu,atskirai vaikas be vieno is tevu prie savivaldybes deklaruotas negali buti.
"Nepilnamečius vaikus į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą galima įtraukti tik tokiu atveju, kai tėvas arba motina, su kuriuo vaikas gyvena, yra įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą."
lauryte27
Sveiki,reikia patarimo.Isvyke is Lietuvos deklaravom isvykima,dabar norim internetu prisiregistruoti,kai nueini i evaldzios puslapi,reikia pasirinkti spausti: gyvenamosios vietos deklaracija atvykus gyventi is uzsienio ar gyvenamosios vietos deklaracija pakeitus gyvenamaja vieta lietuvoje...Kazkaip man atrodo,kad netinka nei vienas variantas...mes neatvykom o parvykom:) gal kas zinos...aciu
Egliusia
QUOTE(lauryte27 @ 2012 12 05, 18:43)
Sveiki,reikia patarimo.Isvyke is Lietuvos deklaravom isvykima,dabar norim internetu prisiregistruoti,kai nueini i evaldzios puslapi,reikia pasirinkti spausti: gyvenamosios vietos deklaracija atvykus gyventi is uzsienio ar gyvenamosios vietos deklaracija pakeitus gyvenamaja vieta lietuvoje...Kazkaip man atrodo,kad netinka nei vienas variantas...mes neatvykom o parvykom:) gal kas zinos...aciu
*

Taip, butent tai reikia pasirinkti. Nes isvykdami deklaravote isvykima.
milduska
Labutis visoms, gal galit pasakyti kokie yra nuosavybės dokumentai? kaip suprantu išrašas ar pažymėjimas registrų centro? ir koks tų pažymų galiojimo laikas? nes manęs prašo šių metų nuosavybės išrašo iš registrų centro...
Tiffany

gal zinot per kiek laiko pasikeicia naujai deklaruotos gyv vietos adresas sistemoje? 4u.gif
Karolyteaaaaa88
Labas vakaras,

Turiu klausimėlį. Mes su vyru deklaruoti kiekvienas pas savo tėvus ir neturim savo nuosavo būsto, taigi jei noriu deklaruoti savo kūdikį taip pat pas savo mamą (kaip ir aš) ar reikia, kad kartu eitų ir mano mama? Nes vis nepavyksta su ja nueiti dėl jos darbo... Ir jei reikia, kad kartu ji eitų, tai kokius dokumentus mes turime neštis?

Ačiū!
JOLANCIUK
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2012 12 27, 02:16)
Labas vakaras,

Turiu klausimėlį. Mes su vyru deklaruoti kiekvienas pas savo tėvus ir neturim savo nuosavo būsto, taigi jei noriu deklaruoti savo kūdikį taip pat pas savo mamą (kaip ir aš) ar reikia, kad kartu eitų ir mano mama? Nes vis nepavyksta su ja nueiti dėl jos darbo... Ir jei reikia, kad kartu ji eitų, tai kokius dokumentus mes turime neštis?

Ačiū!
*

Nereikia.Jums tiesiog reikia nueiti su vaiko gimimo liudijimu ir jusu asmens dokumentu ir vaika deklaruos.
milduska
QUOTE(milduska @ 2012 12 06, 16:28)
Labutis visoms, gal galit pasakyti kokie yra nuosavybės dokumentai? kaip suprantu išrašas ar pažymėjimas registrų centro? ir koks tų pažymų galiojimo laikas? nes manęs prašo šių metų nuosavybės išrašo iš registrų centro...
*

Niekas nebuvote susidūrę šiuo klausimu?
salve regina
Sveiki, tokia situacija.Noriu issiregistruoti is mamos buto,ir registruotis pas vyra( kol kas dar busimaji),taciau tuomet vyras( 2 gr vidutines negalios,oficialiai niekur nedirba) nebegautu kompensacijos uz buta( 1 kambario).Jei tik deklaruociau gyvenama vieta pas vyra arba gauciau uz ji globa,ar vyrui priklausytu lengvatos uz buta?
zabukas
Sveiki, gal žinote, kokio baigtumo name galima deklaruoti savo ir vaikų gyvenamąją vietą. Adresas yra suteiktas.
tani301
Sveiki,turiu klausima: po skyrybu su vyru vaiko gyvenamaja vieta nustatem kartu su teciu( tik neklauskit kodel doh.gif , nuo durnumo vaistu nera) , bet vaikas visada gyveno su manim, dabar jai tuoj sukaks 18 metu.Ar gali ji be teismo sprendimo jau pati pasirinkti gyvenamaja vieta ir prisiregistruoti su manim? Tevas absurdiskai priestarauja blink.gif
JOLANCIUK
QUOTE(tani301 @ 2013 03 28, 14:38)
Sveiki,turiu klausima: po skyrybu su vyru vaiko gyvenamaja vieta nustatem kartu su teciu( tik neklauskit kodel doh.gif , nuo durnumo vaistu nera) , bet vaikas visada gyveno su manim, dabar jai tuoj sukaks 18 metu.Ar gali ji be teismo sprendimo jau pati pasirinkti gyvenamaja vieta ir prisiregistruoti su manim? Tevas absurdiskai priestarauja blink.gif
*

Gali,kai taps pilnamete.
tani301
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 28, 15:04)
Gali,kai taps pilnamete.
*

o 16 metu?? jei nori isvykti gyventi su manim i uzsieni mokytis gimnazijoje?
JOLANCIUK
QUOTE(tani301 @ 2013 03 28, 18:38)
*

Kiek zinau tevo sutikimo nereikia,kad vykti su mama.
Reale
situacija.nupirktas butas kuriame deklaruoti 2 pasaliniai asmenys,vienas is ju nepilnametis.pirkimo-pardavimo sutarty nieko nenurodyta.man aiskina kad negaliu ju isdeklaruoti(esu savininke),o jie patys neturi kur prisideklaruoti,o prie savivaldybes neleidzia..kur cia tiesa rasti?
Vilioja
QUOTE(Reale @ 2013 04 10, 19:23)
situacija.nupirktas butas kuriame deklaruoti 2 pasaliniai asmenys,vienas is ju nepilnametis.pirkimo-pardavimo sutarty nieko nenurodyta.man aiskina kad negaliu ju isdeklaruoti(esu savininke),o jie patys neturi kur prisideklaruoti,o prie savivaldybes neleidzia..kur cia tiesa rasti?
*

Kas taip aiškina? Su nuosavybės dokumentu(registrų centro pažymėjimu) ir savo asmens dokumentu eikit į seniūniją (ar kur ten pas jus atliekamos deklaravimo funkcijos) ir parašykit prašymą naikinti negyvenančių jums priklausančiame būste deklaravimo duomenis. Ištirs ir jei jie tikrai negyvena, panaikins.
Egliusia
QUOTE(Vilioja @ 2013 04 11, 16:09)
Kas taip aiškina? Su nuosavybės dokumentu(registrų centro pažymėjimu)  ir savo asmens dokumentu eikit į seniūniją (ar kur ten pas jus atliekamos deklaravimo funkcijos) ir parašykit prašymą naikinti negyvenančių jums priklausančiame būste deklaravimo duomenis. Ištirs ir jei jie tikrai negyvena, panaikins.
*

dar prie to paties ir pirkimo-pardavimo sutarti reiktu pateikti, kad pardavejai pirkejui garantuoja, jog treti asmenys nera issaugoje teises i nuosavybe.
Perfect_
Nezinau ar cia ta tema kur galiu klausti, bet ar galima notariskai patvirtinti,kad bute gyvena tik du asmenys,jei isvis priregistruoti keturi? Cia tam, kad gauti sildymo ir komunaliniu paslaugu kompensacija. 4u.gif
D*L*K
Ar galima deklaruoti gyvenamaja vieta naudojantis e-valdzios paslauga internetu?
JOLANCIUK
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 24, 10:40)
Ar galima deklaruoti gyvenamaja vieta naudojantis e-valdzios paslauga internetu?
*

Taip,bet reikes ir buto savininkus prisijungti ir patvirtinti.
Papildyta:
QUOTE(Perfect_ @ 2013 04 22, 12:52)
Nezinau ar cia ta tema kur galiu klausti, bet ar galima notariskai patvirtinti,kad bute gyvena tik du asmenys,jei isvis priregistruoti keturi? Cia tam, kad gauti sildymo ir komunaliniu paslaugu kompensacija.  4u.gif
*

Reikes isdeklaruoti tuos 2 asmenys,kurie ten nebegyvena.
ziogelis2003
QUOTE(tani301 @ 2013 03 28, 18:38)
*

reikia tevo sutikimo, jei isvykstama ilgiau nei pusei metu. As nezinojau, galvojau, kad nereikia, bet pati mokymo istaiga pareikalavo, tada ir issiaskinom ir abu su vaiko tevu ejom pas notara ir veliau vertimu biure isverte ta sutikima. Dar is savo patirties cia, reikia butinai ziureti ar pasirinkto vertimu biuro dokumentai bus galiojantys toje salyje i kuria isvykstate.
D*L*K
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 04 24, 10:44)
Taip,bet reikes ir buto savininkus prisijungti ir patvirtinti.
*

Aciu aciuks.gif jau padariau - deklaravau save ir vaika, be jokiu problemu, uztrukau gal 2 min. Jei vyras geras bus, pridesiu ir ji, kai mane pacia patvirtins biggrin.gif super paslauga, kad nereikia trenktis i tas seniunijas ir vargt eilese. Man visos viesosios e-paslaugos yra nerealus issigelbejimas su mano kantrybe ax.gif
Jurga75
Sveiki,ar issiskyrus su vyru(esu su vaikais deklaruota pas ji) jis gales mus laisvai isdeklaruot is ten?
D*L*K
QUOTE(Jurga75 @ 2013 04 26, 16:05)
Sveiki,ar issiskyrus su vyru(esu su vaikais deklaruota pas ji) jis gales mus laisvai isdeklaruot is ten?
*

Jis buto savininkas? Apskritai dazniausiai sis klausimas aptariamas skyrybu sutartyje
Jurga75
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 26, 18:21)
Jis buto savininkas? Apskritai dazniausiai sis klausimas aptariamas skyrybu sutartyje
*

Taip,jis
D*L*K
QUOTE(Jurga75 @ 2013 04 26, 18:48)
Taip,jis
*

O butas igytas ne santuokos metu? Jei ne, tada taip - noredamas jis gali kreiptis i Seniunija su reikiamais dokumentais ir parasyti prasyma, kad Jus isdeklaruotu. Taciau, bent jau anksiau, nepilnamecius vaikus atsisakydavo isdeklaruoti, nezinau, kaip yra dbr.
Esant butinybei, galite vilkinti procesa, atsisakyti issikelti, tada viskas uztruks, nes vyras tures kreiptis i teisma del iskeldinimo
brigitka1987
Sveiki,
Gal galite pagelbeti, gal kuri susidurete.
Issiskyriau su vyru, vaiko globos teises priskirtos man. Su vaiku planuojame visam laikui isvykti is lietuvos. Tai as turiu deklaruoti isvykima ir savo ir vaiko? o ar reikia tevo notarisko sutikimo? ir kokie dar reikalingi vaikui dokumentai norint isvykti is lietuvos ir deklaruoti gyvenamaja vieta kitoje salyje?
Aciu labai
D*L*K
QUOTE(brigitka1987 @ 2013 04 27, 13:35)
Sveiki,
Gal galite pagelbeti, gal kuri susidurete.
Issiskyriau su vyru, vaiko globos teises priskirtos man. Su vaiku planuojame visam laikui isvykti is lietuvos. Tai as turiu deklaruoti isvykima ir savo ir vaiko? o ar reikia tevo notarisko sutikimo? ir kokie dar reikalingi vaikui dokumentai norint isvykti is lietuvos ir deklaruoti gyvenamaja vieta kitoje salyje?
Aciu labai
*

Pirmiausia viskas prasides nuo to, kad turesite gauti tevo sutikima, nes vaikas, kaip suprantu, nepilnametis. Sutikimo reikia, net jei globa ir paskirta Jums. O toliau su tuo sutikimu ir savo bei vaiko asmens dokumentais kreipsites del isvykimo deklaravimo.
salve regina
O kaip buto dovanojimo atveju-ar reikia deklaruoti butą,kaip gyvenamąją vietą,jei pastoviai ten nebus gyvenama?Jei būsimi dovanojamo buto savininkai registruoti kitur- net kitame mieste? g.gif
D*L*K
QUOTE(salve regina @ 2013 04 29, 09:55)
O kaip buto dovanojimo atveju-ar reikia deklaruoti butą,kaip gyvenamąją vietą,jei pastoviai ten nebus gyvenama?Jei būsimi dovanojamo buto savininkai registruoti kitur- net kitame mieste? g.gif
*

nebutinai, galima deklaruoti ir veliau, tik man asmeniskai tokiu painiavu buvo, nes kai tapau dovanoto buto savininke, kai kur, pvz VMI duomenyse, rode butent to buto adresa kaip gyvenama vieta, deklaruota buvau pas tevus dar, o gyvenau treciu adresu su vyru - zodziu, daug painiavos, ir jei kur i kokia oficialia istaiga reikejo kreiptis, visiems aiskint doh.gif
vertigo
turiu nuosava buta Vilniuje,esu ten deklaruota.ar galiu deklaruoti savo gyvenama vieta kitame, ne man priklausanciame bute? taip pat Vilniaus mieste
D*L*K
QUOTE(vertigo @ 2013 04 29, 21:17)
turiu nuosava buta Vilniuje,esu ten deklaruota.ar galiu deklaruoti savo gyvenama vieta kitame, ne man priklausanciame bute? taip pat Vilniaus mieste
*

zinoma, galite
vertigo
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 29, 20:44)
zinoma, galite
*

Aciu 4u.gif
Kazkas rase,kad isigijus buta,automatiskai iregistruoja jame.tai suabejojau smile.gif
D*L*K
QUOTE(vertigo @ 2013 04 29, 23:18)
Aciu  4u.gif
Kazkas rase,kad isigijus buta,automatiskai iregistruoja jame.tai suabejojau smile.gif
*

Jus tampate savininke, tai kai kuriose duomenu bazese, pvz VMI, Jusu adresa automatiskai nurodo butent to pirkinio smile.gif bet tai tik formalumas, deklaruota galite (ir is tiesu - turetumete) buti ten, kur gyvenate smile.gif
salve regina
O ar dabar būtina ir gyvenamosios vietos registracija ir deklaracija,ar užtenka tik deklaracijos?Noriu išsiregistruoti iš savo mamos buto,kad jai mokėti mažiau mokesčių,ir deklaruoti gyvenamąją vietą pas MB kitame mieste-kur jis pats deklaravęs.
JOLANCIUK
QUOTE(salve regina @ 2013 05 08, 10:37)
O ar dabar būtina ir gyvenamosios vietos registracija ir deklaracija,ar užtenka tik deklaracijos?Noriu išsiregistruoti iš savo mamos buto,kad jai mokėti mažiau mokesčių,ir deklaruoti gyvenamąją vietą pas MB kitame mieste-kur jis pats deklaravęs.
*

Dabar nera registracijos,yra tik deklaracija,t.y deklaruojat gyvenama vieta.
salve regina
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 05 08, 10:07)
Dabar nera registracijos,yra tik deklaracija,t.y deklaruojat gyvenama vieta.
*

MB deklaruotas ,kaip vadinamame "valdiškame".,t.y jo darbo įstaigai priklausančiame tarnybiniame bute.tai nežinau,kaip? g.gif g.gif Vienas jis ten deklaruotas,nes aš- ne jo darbovietės darbuotoja....
JOLANCIUK
QUOTE(salve regina @ 2013 05 08, 12:26)
MB deklaruotas ,kaip vadinamame "valdiškame".,t.y jo darbo įstaigai priklausančiame tarnybiniame bute.tai nežinau,kaip? g.gif  g.gif Vienas jis ten deklaruotas,nes aš- ne jo darbovietės darbuotoja....
*

Na jeigu jus prideklaruos savininkas,kaip suprantu,tai darbuoviete,tada galit deklaruotis ten.
salve regina
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 05 08, 11:28)
Na jeigu jus prideklaruos savininkas,kaip suprantu,tai darbuoviete,tada galit deklaruotis ten.
*

Pabandysiu...nes MB ten jokių mokesčių nereik mokėt,nesvarbu,gal,keli žmonės ten bus smile.gif nes įsidarbint ten pačiai kol kas galimybių nėra.
ewacka
labas vakaras,
ar teisingai supratau, kad zmogu galima deklaruoti prisijungus per e. bankininkyste. veliau tas deklaruotas zmogus ir turi pasijungti per savo e bankininkyste ir patvirtinti? ir nereikes tuomet vykti i seniunija? g.gif kiek laiko trunka toks procesas...? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
D*L*K
QUOTE(ewacka @ 2013 05 11, 20:24)
labas vakaras,
ar teisingai supratau, kad zmogu galima deklaruoti prisijungus per e. bankininkyste. veliau tas deklaruotas zmogus ir turi pasijungti per savo e bankininkyste ir patvirtinti? ir nereikes tuomet vykti i seniunija?  g.gif kiek laiko trunka toks procesas...? 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Zmogus pats deklaruojasi, o savininkas patvirtina. Procesas toks: pvz mano vyras prisijungia savo el. bankininkystes sistema prie e.valdzios, pateikia gyv.vietos deklaracijos prasyma tam tikru adresu. To buto savininke esu as. Tuomet man atsiuncia sistema uzklausa (is karto), as su savo el. bankininkyste prisijungiu, duodu sutikima ir viskas, tvarka. Visa tai uztrunka 2-3 dienas, jei savininkas is karto patvirtina leidima smile.gif
ewacka
Dekui uz toki operatyvu atsakyma 4u.gif
Vitalija01
Labas vakaras,

Mes gyvename, dirbame ir nuomojame butą Kaune, norime vaikus užregistruoti į darželį, tačiau kol nesame deklaravę gyvenamosios vietos į jokį darželį mūsų nieks nepriima, tačiau kur mums deklaruoti savo gyvenamąją vietą, jeigu neturime nuosavo būsto? Kur yra dar galimybė deklaruoti gyvenamąją vietą neturint nuosavo būsto? Dėkoju už atsakymą
JOLANCIUK
QUOTE(Vitalija01 @ 2013 05 14, 23:43)
Labas vakaras,

Mes gyvename, dirbame ir nuomojame butą Kaune, norime vaikus užregistruoti į darželį, tačiau kol nesame deklaravę gyvenamosios vietos į jokį darželį mūsų nieks nepriima, tačiau kur mums deklaruoti savo gyvenamąją vietą, jeigu neturime nuosavo būsto? Kur yra dar galimybė deklaruoti gyvenamąją vietą neturint nuosavo būsto? Dėkoju už atsakymą
*

Prie savivaldybes.
Gabriellle
Sveiki, gal žinote, kokio baigtumo name galima deklaruoti savo ir vaikų gyvenamąją vietą. Adresas yra suteiktas.
salve regina
Mūsų kaimynė išregistravo savo anūką iš savojo buto,bet jis ir toliau 1 metai ,kaip pas ją gyvena,deklaravęs vietą gyvenamąją prie miesto savivaldybės.Motyvas- kad močiutei reiktų mokėti mažesnius mokesčius,gauti kompensaciją.Be to- kad anūkas,kaip našlaitis studentas ir neturintis sąlygų gyventi gautų socialinį būstą greičiau.Ar teisiškai geras toks elgesys?Žmogus gyvena bute,už jį nieko nemoka,namo bendrija puikiai tą žino.
saulyte84
Sveiki, iskilo klausimeliu.
Gyvenam Kaune, nuosavo busto neturim, buvom prisiregistrave pas teta, bet kad gautu kompensacijas uz namo renovacija, tenka mums issiregistruoti. Kaip ir liekam be deklaruotos gyvenamos vietos.
Dabar neseniai gime sunus, aisku kad gauti vienkartine ismoka uz vaika, reikia deklaruti gyvenama vieta, taip pat norint uzregistruoti i darzeli tas butinas.

1. Ar pakanka deklaruotis tik prie savivaldybes?
2. Ar gali deklaruotis prie savivialdybes uzsienietis turintis laikina leidima gyventi Lietuvoje?

Aciu uz atsakymus
Jurga75
Sveiki,po skyrybu noresiu su vaikais issideklaruot is vyro,ar galesiu tada deklaruot prie savivaldybes?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.