Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(Merginukee @ 2014 01 31, 13:52)
na zinot kai nuejau i sena vieta tai man pasake kad jie nieko nemato ir negavo  doh.gif  praejo jau beveik pusmetis, sako kad nemoka isdeklaruoti ir praso mokescius moket uz ta laika  doh.gif

O tai čia jau jų sakyčiau problema.Nes tikrai žinau,kad prisiregistravus naujoje vietoje,automatiškai išregistruoja iš senosios. g.gif
Atsakyti
Sveiki,gal galesite kas padeti 4u.gif Situacija tokia,kad kur buvome su dukrytemis deklaravusios gyvenama vieta,mama pardave buta.Paskambinusi i savivaldybe paklausti ka man toliau daryti (nes savo buto dar neturime) atsake,kad reikia dabartinio buto savininko.Kad jis panaikintu musu deklaracijas.Gal zinote kaip internetu galeciau nutraukti ta viska? doh.gif ir prisirasyti prie savivaldybes? gal kas parasytu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2014 02 04, 11:49)
Sveiki,gal galesite kas padeti  4u.gif  Situacija tokia,kad kur buvome su dukrytemis deklaravusios gyvenama vieta,mama pardave buta.Paskambinusi i savivaldybe paklausti ka man toliau daryti (nes savo buto dar neturime) atsake,kad reikia dabartinio buto savininko.Kad jis panaikintu musu deklaracijas.Gal zinote kaip internetu galeciau nutraukti ta viska?  doh.gif  ir prisirasyti prie savivaldybes?  gal kas parasytu i az  4u.gif


na labai daug sioje srityje nezinau, bet parduodant buta tikrai reikalingas teismo leidimas parduoti jei yra mazameciu vaiku, turite irodyti kad neliks be gyvenamos vietos wink.gif tai keista kaip galejo taip parduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merginukee @ 2014 02 04, 13:21)
na labai daug sioje srityje nezinau, bet parduodant buta tikrai reikalingas teismo leidimas parduoti jei yra mazameciu vaiku, turite irodyti kad neliks be gyvenamos vietos wink.gif tai keista kaip galejo taip parduoti smile.gif

Ten buvo mano mamos turtas.Mes buvome tik deklaruotos.Turtas nei man,nei mano dukroms nepriklause. 4u.gif
Atsakyti
Jelenux,
Kiek zinau, tai savininkas turi Jus isdeklaruoti is to buto, nes jis dabar turto savininkas. Internetu pati jus to padaryt negalit, o prisiregistruot prie savivaldybes, tai pati dabar aiskinuosi nes irgi ta pati darau, tai pirma turi eiti i seniunija kurioje siuo metu gyveni kad irtauktu i neturincius gyvenamosios vietos sarasus ir prideklaruotu prie savivaldybes...kazkaip taip man aiskino 4u.gif Jei as netiksli pataisykit kas nors, kad nesuklaidinciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 05 vasario 2014 - 14:20
QUOTE(migle111 @ 2014 02 05, 15:20)
Jelenux,
Kiek zinau, tai savininkas turi Jus isdeklaruoti is to buto, nes jis dabar turto savininkas. Internetu pati jus to padaryt negalit, o prisiregistruot prie savivaldybes, tai pati dabar aiskinuosi nes irgi ta pati darau, tai pirma turi eiti i seniunija kurioje siuo metu gyveni kad irtauktu i neturincius gyvenamosios vietos sarasus ir prideklaruotu prie savivaldybes...kazkaip taip man aiskino 4u.gif Jei as netiksli pataisykit kas nors, kad nesuklaidinciau.

Tai va,kad skambinausi i savivaldybe ir pasake,kad tik priregistruos tuo atveju jei naujasis seimininkas ateis parasys prasyma. Bet kiek supratau,jie dar toli grazu kada ten persikraustis ir tt.
Atsakyti
Labas vakaras.
Norejau paklausti, koks tikslas yra sesers nenoras issiregistruoti is tevu namu?Mama jau yra sena,virs 80m.bet vis sesers neina priversti issiregistruoti is jos namu.Nors ta sesuo turi ir savo namus, gyvena atskirai.
Gal ji sakau gauna kokias lengvatas?Jei kas galetu patarti buciau labai dekinga.
Aciu.
Atsakyti
Sveiki. Patarkite kaip issideklaruoti is Lietuvos? Situacija tokia, kad tetis dirba uzsienyje, ir nori issideklaruot is LT.
Atsakyti
QUOTE(Kategoriška @ 2014 05 10, 17:01)
Sveiki. Patarkite kaip issideklaruoti is Lietuvos? Situacija tokia, kad tetis dirba uzsienyje, ir nori issideklaruot is LT.

internetu galima
https://www.epaslaug...en/category/423
Atsakyti
sveiki,
noretume deklaruoti vaiko gyvenamaja vieta kitur, kad gautume darzeli esanti visaj sala namu (gatve prijungta prie vilniaus, nors kadaise tai buvo rajonas) artimiausias darzelis pagal deklaruojamaja gyvenamaja vieta 20km. rajono darzelis vos uz 1,5 km.

kaip pasikeistiu mokesciai (komunaliniai, siuksliu ir pan.) asmeniui, priemusiam dar du asmenis, t.y. mama arba teti ir vaika.

aciu iz info
Atsakyti
Sveiki iskylo tokia problemele, esu nepilnametis 15 m. ir mama parduoda buta Mazeikiuose, su teismu viskas ispresta, tik problema su deklaracija. Motina dirbs Mazeikiuose o bute Vilniuje gyvens sese,brolis ir jo zmona. Ar ymanoma kaip nors padaryti ta deklaracija nors pilnai suprantu kad butina kartu mamos deklaracija, bet bet kolkas variantaj tokie: bandyti vaiko globos perdavima kuris labai nepatenkina arba bandyti mamai deklaruotis vilniuje kaip buto seimyninke ar kazko panasaus, bet gyventi ir dirbti Mazeikiuos. P.S. esu priskirtas naslaiciams (mires tevas) ir deklaracija butina, todel kad be jos nebus pasalpos. Padekyt prasau smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turiu klausimą: ar gali mane su dukra (6m.) buto savininkas išregistruoti iš buto kuriame esame šiuo metu registruotos be mano žinios? Išregistruoti į "niekur"?

Ir jei jau gali, tai kas bus jei mes abi būsime niekur neregistruotos?
Atsakyti