Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(zose123 @ 2008 02 29, 10:04)
oho kaip pas jus paprasta, mano ginekologas , kuris dirba privaciai , jis dirba ir klinikose, tai liepe pasiimti siuntima is seimos gydytojos, pasiimti taloneli ir ateiti pas ji, ir tada statys i eile, bet, kad to talonelio vis negaunu, o jis kaip gydytojas labai geras, nzn, gal eiti pas ji naglai, siulyt pinigu, nes kol prieisiu pas ji, dar menesis eileje, tai nzn, nenoriu ,kad isvis pablogetu, nes man strenas maudzia labai ir isvien. galvojau, kad bus cia kas ir is kauno, tai gal patars kokia nebloga gydytoja kitur , ne klinikose  verysad.gif . butu gerai pas ji prieiti, nes jism mane stebi ne vieni metai ir nesivystanti nestuma operavo, bet ...  gaila , kad nemoku buti nagla, gal ir galeciau nueiti pas registratore  issimti kortele ir sakyti , kad jau man sakes, bet kad meluoti nemoku doh.gif

Kazkaip sukis! g.gif Bet tikrai kodel taip pas jus ten viskas sudetingai?Ir as kaip ejau buvo eile bet tai ne taip,kad nezine kiek reiktu laukti! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VEJUNE @ 2008 02 29, 00:33)
As esu dariusi laparaskopija Krikscioniskuose gimdymo namuose pas gydytoja Vanaga.



o kodel butent pas ji? ir kaip tu ten papuolei? kas patare? ar galima ten nueiti taip paprastai su siuntimu ir pasakyti man reikia ar kaip, parasyk visa ta situacija, gal ten kazkaip registruotis reikia? as jauciuosi tokia neismanele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 02 29, 12:10)
o kodel butent pas ji?  ir kaip tu ten papuolei? kas patare? ar galima ten nueiti taip paprastai su siuntimu ir pasakyti man reikia ar kaip, parasyk visa ta situacija, gal ten kazkaip registruotis reikia? as jauciuosi tokia neismanele blush2.gif

Nenuvertink taip saves 4u.gif paprasciausiai nebuvai su tuo dar susidurusi!Viskam buna pirmas kartas ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Man itaria endometrioze kazkur pilvo sienelei, ne kokiam tai organe. Nuo pirmuju pozymiu iki dabar praejo gal metai laiko. Pries menesines ir po ju buna rudu isskyru ir menesiniu metu skauda kairi sona, ten jauciasi guzelis (as manau,kad cia cezario pasekme,nes visai salia pjuvio tas guziukas g.gif ) pasibaigus menesinems po keliu dienu praeina ir skausmas. Gyd liepe pagerti kontraceptines tabletes Yarina pora menesiu ir jei tai endometrioze, turetu skausmas mazeti (nes tik itaria ja, kadangi visi pozymiai panasus, kaip sako gyd,kad patvirtinti,jog tai tikrai endometrioze, galima tik po operacijos istyrus ta guziuka). Isgeriau dvi pakuotes kontraceptiku, skausmas visai neisnyko, kazkiek dar skauda, gal pamazejo, gyd pasiule dar menesi pavartoti kontraceptikus, o paskui paziures kaip mano savijauta. Siaip skaudeti pradedavo pirmaja menesiniu diena, bet si karta dar kelios dienos iki menesiniu, o jau pradeda skaudenti, kazkaip pradejau bijoti, o gal ten visai ne endometrioze,o kazkas blogiau g.gif Gyd sake tikriausiai siulys operacija, sako kam tau nervintis kas ten per darinys ir jausti diskonforta, o man zodis operacija jau kelia panika, o dar sake pilna narkoze, normali operacija, ligoninej laikytu para. Norejau paklausti ar teko kam susidurti su panasia situacija ? ar buvo kam endometrioze pilvo sienele (ar pilvapleve, kazkaip panasiai pavadino, tiksliai neatsimenu smile.gif ) aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinMer: 02 kovo 2008 - 23:36
Na man nebuvo taip,bet draugę išoperavo ir rado endometriozę.Viskas irgi atsirado maždaug po 1,6 m po cezario.Atsirado guziukas kažkoks pilve netoli pjūvio toks lyg judantis atrodė kaip riebalinė sankaupa blink.gif Galvojo,kad nieko tokio ,bet pradėjo skaudėt ,atsirado dar kažkas dabar nepamenu.Išoperavo ir dabar visia nieko nejaučia .Vaikelių daugiau neplanuoja.
operavo jūrininkuose.
Atsakymas į jūsų klausimą,taip tai gali būti.
Atsakyti
Laba diena merginos,
Nezinau net ka jau ir begalvoti,sausio men buvo daryta laporoskopija (pasalino endo cista,bet pripazino ,kad gimda linkusi i adenomioze),pirmos MM atejo siektiek paveluotai ,bet bejokiu tepliojimų (anksciau tai ir pries ir po MM tepliodavo šokolado sp.issk.).Apsidziaugiau ,galvoju pagaliau viskas apsitvarke.Bet stai antro ciklo po laporosk. pabaiga ir vel pradejo tepliot verysad.gif Pagal kraujo tyrimus O ( 21 cd PRG 27,10 nmol/l) kaip ir ivykusi,ar galejo kas nors atsinaujinti g.gif
Atsakyti
Sveika Virginija,
man darytos 2 laporaskopijos, pirmos laporaskopijos metu rasti endometriozes zidinukai..juos pridegino..Taciau kaip tepliojo pries mmm rudai taip ir toliau po operacijos tepliojo 4 metus kol vel padare laporaskopija ir jos metu nustate 2 stadijos endometrioze kiausidese ir pilvapleveje..po jos paskyre kontraceptikus tai kol vartojau netepliojo,kai nebevartojau pirma men netepliojo o toliau ir vel po senovei teplioja teplioja ..... unsure.gif unsure.gif unsure.gif ir kad ir kaip liudna, taciau endometrioze yra linkusi atsinaujinti ir veseti.....
Atsakyti
QUOTE(lina27 @ 2008 03 06, 15:28)
Sveika Virginija,
man darytos 2 laporaskopijos, pirmos laporaskopijos metu rasti endometriozes zidinukai..juos pridegino..Taciau kaip tepliojo pries mmm rudai taip ir toliau po operacijos tepliojo 4 metus kol vel padare laporaskopija ir jos metu nustate 2 stadijos endometrioze kiausidese ir pilvapleveje..po jos paskyre kontraceptikus tai kol vartojau netepliojo,kai nebevartojau pirma men netepliojo o toliau ir vel po senovei teplioja teplioja ..... unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  ir kad ir kaip liudna, taciau endometrioze yra linkusi atsinaujinti ir veseti.....


taip deja sita dalyka as irgi girdejau,kad endo l.megsta atsinaujinti isoperuotose
vietose verysad.gif ,bet visdar tikiuosi,kas per 1 men nespejo viskas atsinaujinti,juk buvo tik viena endo cista kiausideje,o jokiu zidiniu daugiau nerado g.gif
Atsakyti
QUOTE(virgnija @ 2008 03 06, 16:07)
taip deja sita dalyka as irgi girdejau,kad endo l.megsta atsinaujinti isoperuotose
vietose  verysad.gif ,bet visdar tikiuosi,kas per 1 men nespejo viskas atsinaujinti,juk buvo tik viena endo cista kiausideje,o jokiu zidiniu daugiau nerado  g.gif


o ka sako gydytoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 03 06, 16:59)
o ka sako gydytoja?  g.gif


Dar nebuvau,nes pradejo tik si cikla pries MM kelias dienas tepliot (laporosk.daryta sausio 21d) ax.gif .Siaip tai po laporoskp.VK gydytoja patare 2 men.bandyt naturaliai,o jei nepavyks tai darys IUI.Tai dabar ir nezinau kaip elgtis ir ka begalvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(virgnija @ 2008 03 06, 17:07)
Dar nebuvau,nes pradejo tik si cikla pries MM kelias dienas tepliot (laporosk.daryta sausio 21d)  ax.gif .Siaip tai po laporoskp.VK gydytoja patare 2 men.bandyt naturaliai,o jei nepavyks tai darys IUI.Tai dabar ir nezinau kaip elgtis ir ka begalvot g.gif


o tu ne nestuke.gif ? jei ne, tavo vietoj eiciau i VK ir ziureciau, ka jie toliau siulys, galbut bandyciau IUI - juk jau beveik 2 men po lapar praejo, ane? 4u.gif bet kuriuo atveju, tepliojimu priezasties pati nenusistatysi - tegu sprendzia profai..
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 03 06, 17:20)
o tu ne  nestuke.gif ? jei ne, tavo vietoj eiciau i VK ir ziureciau, ka jie toliau siulys, galbut bandyciau IUI - juk jau beveik 2 men po lapar praejo, ane?  4u.gif bet kuriuo atveju, tepliojimu priezasties pati nenusistatysi - tegu sprendzia profai..


labai noreciau nestuke.gif ,bet manau ,kad ne .Pries 3 d. dariausiai NT buvo I,MM turi prasidet penktadieni/sestadieni.Sitas ciklas pirmas normalus(po operacijos ,kuris buvo neskaiciavau).Labai nenoriu galvoti,kad kazkas negerai.Del IUI pasak gydytojos ,tureciau dar viena men.palaukti g.gif
Atsakyti