Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Loora @ 2008 03 20, 11:39)
Ir aš leidausi tą Zoladex prieš beveik 3 metus. Man 4 stadija endometriozės buvo. Sunku buvo. O tie karščio pylimai tai  doh.gif . Bet ištvėriau. Ir dabar turiu puikų sūnelį. Gydytoja rekomenduoja neatidėliot antro nėštumo. Nors vėl kiaušidėj cista yra ir ji po truputį didėja  verysad.gif . Nu bet tikiuos viskas bus gerai ir man ir jums  4u.gif


O tu su IV stadija po gydymosi natūraliai pastojai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 20, 11:42)
O tu su IV stadija po gydymosi natūraliai pastojai  blink.gif

Taip natūraliai nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 20, 13:30)
Mano šiandienos kelionė  biggrin.gif pirmiausiai buvo pas operavusį gyd., pasiėmiau galutinai visus popierius su įrašu apie tolesnį gydymą Zoladexu, nuėjau pas šeimos gyd., remdamasi viomis išvadomis ši išrašė man vaistus į komp. vaistų pasą. Beliko nusipirkt  biggrin.gif


g.gif Ka galiu pasakyt.. Reiskia mane be reikalo varinejo, tik nesuprantu dabar kodel. Po operacijos su taksais vazinejaus pirmyn atgal, dar taip sunku buvo. Be zodziu.
Na o jus Ulla sveikinu, kad viskas taip gerai gavosi smile.gif Beje, as perku Litfarmoj, tiksliau paimu ir padekoju, nes taip pat nereikia moketi. Gal cia visose vaistinese taip.
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2008 03 20, 19:08)
g.gif Ka galiu pasakyt.. Reiskia mane be reikalo varinejo, tik nesuprantu dabar kodel. Po operacijos su taksais vazinejaus pirmyn atgal, dar taip sunku buvo. Be zodziu.
Na o jus Ulla sveikinu, kad viskas taip gerai gavosi smile.gif Beje, as perku Litfarmoj, tiksliau paimu ir padekoju, nes taip pat nereikia moketi. Gal cia visose vaistinese taip.


biggrin.gif

gavosi gerai, bet teko ir apsisukt doh.gif Pirmyn atgal varinėjau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2008 03 20, 20:08)
Beje, as perku Litfarmoj, tiksliau paimu ir padekoju, nes taip pat nereikia moketi. Gal cia visose vaistinese taip.


aga, visose mirksiukas.gif 80% kompensuoja ligoniu kasos, o kita 20% - vaisto gamintojas. taip kad mes neprimokame ne cento thumbup.gif

merginos, SOS - o gal kuri is jusu esate prisiregistravusi ne valstybineje, o privacioje poliklinikoje? kaip situacija? pasirodo, jos ne visos turi teise israsyti kompensuojamus vaistus... is anksto susinervinau... man to dipherelino "krov s nosu" reikia iki kitos savaites galo susiorganizuoti..
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 03 20, 20:54)
aga, visose  mirksiukas.gif 80% kompensuoja ligoniu kasos, o kita 20% - vaisto gamintojas. taip kad mes neprimokame ne cento  thumbup.gif




nu nors ant vieno kanto pasisekė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites. Man irgi diferelina skyre 3 menesiams, tai jo negali israsyti privacios. Pavyzdziui, vaisingumo klinika, kurioje as lankausi. Mano ginekologe patare kreiptis i seimos gydytoja, jinai turetu israsyti, tada bus kompensuojama... Tokia situacija. Laukia ir manes tas "malonumas", dirbtinis klimaksas jau greitai... Gal galit parasyti, kurios leidotes tuos vaistus, kaip jautetes? kiek kilogramu priaugot? karscio pylimu as irgi bijau... Bet ka daryt? Endometrioze 3 laipsnio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 20, 21:05)
nu nors ant vieno kanto pasisekė  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


šiandien nuėjau į eurovaistinę ir ką sau manot, sako reikia priemokos ohmy.gif Tai ačiū RAsme, kad apie Litfarmos vaistinę parašė, o tai būčiau 80 lt be reikalo sumokėjus doh.gif Nuveža mb mane į pastarąją vaistinę, sako taip, mokėt nereikia bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif Ulla sutaupei! Saunu kad galime padeti viena kitai, bent moraliskai smile.gif As tai pamenu, kai pasake vaistininke kad nereikes primoketi, tai is to dziaugsmo uz visus 140 Lt kosmetikos pripirkau toj vaistinej smile.gif O ir dabar vis nusiperku ka nors, kad nesijausciau labai nuskriausta.
Duska nepergyvenk, kilu neatsiranda.
Klimaksas toks baisus zodis, as tai vadinu dirbtiniu nestumu arba paprasciausiai poilsiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2008 03 21, 18:52)

Klimaksas toks baisus zodis, as tai vadinu dirbtiniu nestumu arba paprasciausiai poilsiu.  rolleyes.gif


o aš irgi savotiškai džiaugiuosi, liga neplis, ar taip, ar kitaip IVF dabar daryt negaliu, tai ko čia nuo tų mm nepailsėt, gali visur drąsiai važiuot lotuliukas.gif Raudona armija nebaisi, nes kraujuodavau tai doh.gif
Atsakyti
Man tai skaudedavo nezmoniskai, sienom lipau, o "patyre ir mate gyvenimo zmones" sakydavo tik - pagimdysi, praeis. Na bet tikekimes viskas bus thumbup.gif Taupom ir vazinejames visur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 21, 19:21)
šiandien nuėjau į eurovaistinę ir ką sau manot, sako reikia priemokos  ohmy.gif


doh.gif ir cia bizni darosi, bjaurybes.. blink.gif
aga, tikrai aciu, merginos, uz info - zinosim, i kuria vaistine lekti 4u.gif

Atsakyti