Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(speranza @ 2008 03 27, 18:51)
blush2.gif  šiaip tai manau kad vis vien čia besilankančios skaitinėja beveik visas temas, tai norom nenorom žino daugmaž viską. todėl nemačiau reikalo kartotis čia  4u.gif


nu jo cia as tokia apsileidus...Darbe atsiribojau nuo SM tai vakare reik pasistengt, kad visur suspet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 27, 18:24)
man tai jau maudžia  unsure.gif  blyn kaip bijau mm  blink.gif įsivaizduoju, kad bus gausios  unsure.gif

Speranza, tai ką lauksim kartu mm  biggrin.gif



aš jau sulaukiau .... o skausmai blink.gif neįsivaizduoju kaip reiks darbe išsėdėt....

beje, man nugarą labai skauda.... o čia gerai, ar blogai?
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2008 03 28, 07:45)
aš jau sulaukiau .... o skausmai  blink.gif  neįsivaizduoju kaip reiks darbe išsėdėt....

beje, man nugarą labai skauda.... o čia gerai, ar blogai?


dėl nugaros manau nieko tokio, progesterono lygis prieš mm ir mm laikotarpiu nukrenta, dėl to gali paskaudėti nugarą, man prieš mm visada nugarą skauda, juolab, kad su ja ir problemų yr biggrin.gif

Po 2 lap. op. per mm man skaudėjo blink.gif ir gausios buvo, tai dabar sėdžiu, laukiu unsure.gif Šiandien 28 c.d., tai gal dar galėsiu pasidžiaugt gražiu oru ir lauku doh.gif

O nuskausminamųjų neturi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 28, 08:01)
O nuskausminamųjų neturi  unsure.gif



kolegė pavaišino saridonu. akyse šviesiau.... smile.gif
Atsakyti
Na ka keliu skyreli i virsu su savo pojuciais...Siand nakti jau apturejau klimaksinius karscio pylimus...Vaizdelis ir jausmelis nekoks...su nuotaika, dar susitvarkau...bet ciuju, kad tuoj man klimaksas ateis visu grazumu...Ryt pas gyd..ziuresiu koks bus mano nuosprendis:)
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 31, 17:00)
Na ka keliu skyreli i virsu su savo pojuciais...Siand nakti jau apturejau klimaksinius karscio pylimus...Vaizdelis ir jausmelis nekoks...su nuotaika, dar susitvarkau...bet ciuju, kad tuoj man klimaksas ateis visu grazumu...Ryt pas gyd..ziuresiu koks bus mano nuosprendis:)


unsure.gif
aš tai dar mm nesulaukiu doh.gif sakau, gal nestuke.gif esu lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai labiausia bijau tų karščių pylimų, nes taip įsivaizduoju, kad ir veidas pilant karščiui raudonas palieka, ar ne g.gif
O kaip ta nuotaika g.gif Kiba suraganėsiu visiškai Zoladexų prisileidus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 31, 16:55)
unsure.gif
aš tai dar mm nesulaukiu  doh.gif sakau, gal  nestuke.gif esu  lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai labiausia bijau tų karščių pylimų, nes taip įsivaizduoju, kad ir veidas pilant karščiui raudonas palieka, ar ne  g.gif
O kaip ta nuotaika  g.gif Kiba suraganėsiu visiškai Zoladexų prisileidus  blink.gif


KA gali zinot, gal operuojant tavo grazuolis gyd idejo ka nors lotuliukas.gif

dar kol kas karstis tik nakti pyle, tai dar nejau i veidrodi paziuret, kaip atrodau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tepliojimas vis dar yra...
nuotaika tai jau tokia slyksti darosi...viskas nervina...oras geras ir tas nervina doh.gif doh.gif vyras, tai jau tyliu...nors pati nezinau kodel...kliuna ir viskas...tikrai klimaksas...arba ilgas negavimas...zinai, kad sako nieko nera baisiau uz nepamyleta boba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 31 kovo 2008 - 18:01
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 31, 18:00)
KA gali zinot, gal operuojant tavo grazuolis gyd idejo ka nors lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kas čia žino biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tai prie veidrodžio nubėk pasižiūrėt lotuliukas.gif

Man ir dabar viskas kliūna, pms, matyt, tai kas bus paskui blink.gif lotuliukas.gif , gerai, kad mb ramus ir kantrus, gal iškęs lotuliukas.gif Juk žadėjo ir džiaugsme, ir varge mylėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 03 31, 17:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kas čia žino  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai prie veidrodžio nubėk pasižiūrėt  lotuliukas.gif

Man ir dabar viskas kliūna, pms, matyt, tai kas bus paskui  blink.gif  lotuliukas.gif , gerai, kad mb ramus ir kantrus, gal iškęs  lotuliukas.gif Juk žadėjo ir džiaugsme, ir varge mylėt  lotuliukas.gif


nu reiks nueit nakti vardan pazinimo ir iki veidrodzio nusliaust...tik kad nepamirsciau atsimerkt, nes megstu uzsimerkus vaiksciot, kad neisibudinciau...
Jo.. vyrams vargas, mums dziaugmas...Vat ir gyvenimas dziaugsme ir varge lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
jus turbut jau turit daug patirties su visokiais slopinanciais vaistukais blush2.gif Ar kam po diphereline susileidimo skaudejo durio vieta? Jau kelios dienos praejo, kai susileidau vaistukus, o vis tebeskauda palietus pilva. Aisku cia menka beda, tik neramu gal negerai, gal netiko tie vaistai man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beatute @ 2008 04 01, 09:56)
Laba diena,
jus turbut jau turit daug patirties su visokiais slopinanciais vaistukais  blush2.gif  Ar  kam po diphereline susileidimo skaudejo durio vieta? Jau kelios dienos praejo, kai susileidau vaistukus, o vis tebeskauda palietus pilva. Aisku cia menka beda, tik neramu gal negerai, gal netiko tie vaistai  man blush2.gif


nors dar nesusileidau, bet skaiciau, kad gali taip buti
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 03 31, 18:00)
zinai, kad sako nieko nera baisiau uz nepamyleta boba lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai kad boba nelabai norės, kad ją pamylėtų blush2.gif blush2.gif klimakso metu labai išsausėja gleivinė, ir žiauriai nemalonus smileysex.gif Bent man taip buvo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti