Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Pamelo @ 2008 04 19, 19:21)

man diferalino po ampolyte i menesi karta duoda thumbup.gif  abu kartus pirkau eurovaistinei nekainavo nei lito plius duoda eurolitu nemazai, labai gerai vitaminam panaudot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o man Zoladex būtų buvęs su priemoka doh.gif
ale čia visai kitas gamintojas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ūlla,2008 04 19, 13:57]
Gyd. sako, kaip čia jums paprasčiau paaiškint, sakau aš suprasiu ir med. terminus, kas liečia endo lotuliukas.gif Tai ant bajerio dar manęs paklausė, kokios naujausios endo atsiradimo teorijos tongue.gif lotuliukas.gif Kai išpyškinau atsakymą, tai pasijuokėm, kartu lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As uz cistas ant abieju kiausidziu gavau po 20 balu + saaugos + zidiniai vat ir gavosi pas mane 58 balai doh.gif Labai jau riebus IV verysad.gif
Tiesa pasakius pries operacija tikejausi kitokio rezultato...Juolab, kad iki sausio men. laikiau save sveiku zmogumi. Tik kasmetines apziuros metu is savo gines suzinojau, kad yra tokia liga - endometrioze ir greiciausiai, kad pas mane ji "tupi". Na ir gine neapsiriko....

Papildyta:
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 19, 21:21)

man diferalino po ampolyte i menesi karta duoda thumbup.gif  abu kartus pirkau eurovaistinei nekainavo nei lito plius duoda eurolitu nemazai, labai gerai vitaminam panaudot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aciu wub.gif
Viskas aisku, pirmadieni leksiu tiesiai i eurovaistine biggrin.gif
Atsakyti
nu sveikos klimaksines smile.gif

kokios nuotaikos? kas ka prikulė, kas ka aprėkė?

As tai visai nieko...Gal kad laukia vėsiau tai ir karščio bangu mažiau rolleyes.gif rolleyes.gif Gumbas dar nemazeja, jau atsibodo su kopusto lapu miegot...rytoj jau šildykle pirksiu bandysiu šildyt užpakaliuką blush2.gif gal padės g.gif
jau laukiu vizito pas daktaryte, kad paaiškėtų ką darysim blush2.gif

Einu ką nors prikulsiu...pykčio priepolis artėja lotuliukas.gif


Atsakyti
Sveika, Pamelo,
aš dar neprikūliau nieko laugh.gif man dar tos karščio bangos taip ir neapsireiškė, bet jau nuotaikų kaitos lotuliukas.gif vakar buvo gan nebloga nuotaika, o šiandien toks siutas užeina, kad lotuliukas.gif papirkau raminamųsjų, saku gal padės g.gif biggrin.gif bet primušt ką nors būt ne pro šalį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 20, 17:45)
Sveika, Pamelo,
aš dar neprikūliau nieko  laugh.gif man dar tos karščio bangos taip ir neapsireiškė, bet jau nuotaikų kaitos  lotuliukas.gif vakar buvo gan nebloga nuotaika, o šiandien toks siutas užeina, kad  lotuliukas.gif papirkau raminamųsjų, saku gal padės  g.gif  biggrin.gif bet primušt ką nors būt ne pro šalį  lotuliukas.gif


ir as dar nerandu ka prikult...nebuvau sporte tai pyktis kaip ir neislietas...reik namie kokia kriause pasistatyt ir eit must, kai tik pyktis pagauna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 20 balandžio 2008 - 18:59
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 20, 18:54)
ir as dar nerandu ka prikult...nebuvau sporte tai pyktis kaip ir neislietas...reik namie kokia kriause pasistatyt ir eit must, kai tik pyktis pagauna


aš tai kitą būdą radau, šiandien pasijaučiau fizine prasme labai jau stipri, tsaknat atsigaunu visiškai po op. biggrin.gif (tfu, tfu, tfu), ale siutas ėmė kaip reikalas, tai susistačiau visus valiklius, kiek radau namuose ir pradėjau taip namus šveist, kad nereikėjo bokso kriaušės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 20, 17:59)
aš tai kitą būdą radau, šiandien pasijaučiau fizine prasme labai jau stipri, tsaknat atsigaunu visiškai po op.  biggrin.gif (tfu, tfu, tfu), ale siutas ėmė kaip reikalas, tai susistačiau visus valiklius, kiek radau namuose ir  pradėjau taip namus šveist, kad nereikėjo bokso kriaušės  lotuliukas.gif



na va nors nauda namams tas klimaksas...nors spindi svara lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 04 20, 19:10)
na va nors nauda namams tas klimaksas...nors spindi svara lotuliukas.gif


nu taip, nėra to blogo, kas neišeitų į gera lotuliukas.gif vat dabar gėriuosi savo darbo vaisiais lotuliukas.gif bet jaučiu ko tai vėl piktumas kyla, tai ką, reiks į laiptinę persimest g.gif lotuliukas.gif

juokas juokais, bet jau kaip ir pabodo tas klimaksas g.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ale paskaiciau ir pagalvojau, kad jau po truputuka reika savo vyreli moraliskai nuteikineti ateinanciam "dziaugsmeliui" biggrin.gif

Na va, siandien parsinesiau namo vaistukus, dabar beliko tik sulaukti mm... doh.gif Tik man uzkliuvo vienas dalykas, gyd. israsant receptuka klausinejo kaip sveikatele... Ji man pasake, kad su tokia diagnoze (endo IV), jei jausiu pastovu maudima pilvo apacioje, kad nekreipciau demesio, cia normalu blink.gif Tai, kad man neskaudejo pilvo nei pries laparoskopija nei dabar blink.gif As truputuka pasimeciau, merginos, o kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 04 21, 20:23)
Sveikutes 4u.gif

Ale paskaiciau ir pagalvojau, kad jau po truputuka reika savo vyreli moraliskai nuteikineti ateinanciam "dziaugsmeliui" biggrin.gif

Na va, siandien parsinesiau namo vaistukus, dabar beliko tik sulaukti mm... doh.gif  Tik man uzkliuvo vienas dalykas, gyd. israsant receptuka klausinejo kaip sveikatele... Ji man pasake, kad su tokia diagnoze (endo IV), jei jausiu pastovu maudima pilvo apacioje, kad nekreipciau demesio, cia normalu blink.gif Tai, kad man neskaudejo pilvo nei pries laparoskopija nei dabar blink.gif As truputuka pasimeciau, merginos, o kaip jums?


nu man irgi nemausdavo pilvo smile.gif
gal kartais, bet neatkreipiau dėmesio g.gif O tai ko čia turi maust g.gif Aš tai vien nuo minties, kad mano endo yra žudoma zoladexu, kaip ji ten vysta džiūsta, jaučiuosi gerai, nieko man nemaudžia biggrin.gif na, nervų ir kitų dalykų neminėsim lotuliukas.gif
tiesa, šią naktį pabudau nuo karščio bangelės, vat ir aš sulaukiau lotuliukas.gif Bet šiap įsivazdavau baisiau, mieste būnat irgi taip jau visia nešalta buvo lotuliukas.gif , bet gyvent galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 21, 22:28)
nu man irgi nemausdavo pilvo  smile.gif
gal kartais, bet neatkreipiau dėmesio  g.gif O tai ko čia turi maust  g.gif Aš tai vien nuo minties, kad mano endo yra žudoma zoladexu, kaip ji ten vysta džiūsta, jaučiuosi gerai, nieko man nemaudžia  biggrin.gif na, nervų ir kitų dalykų neminėsim  lotuliukas.gif
tiesa, šią naktį pabudau nuo karščio bangelės, vat ir aš sulaukiau  lotuliukas.gif Bet šiap įsivazdavau baisiau, mieste būnat irgi taip jau visia nešalta buvo  lotuliukas.gif , bet gyvent galima  biggrin.gif


Man irgi keista, nuo kada pastovus maudimas yra normalus dalykas blink.gif Dipherelino aprasyme esu skaiciusi, kad gali buti pilvo maudimas, bet laikinas.. Kazkaip nepanasu, kad gyd. turejo butent tai omeny bigsmile.gif
Atsakyti
mergytes, o kaip pas jus su isskyrom. pas mane pirma menesiuka sausa buvo, o dabar jau kazkas isbega...jau pradedu bijot, kad koks uzdegimas, nes niezuliukas atsirado doh.gif doh.gif doh.gif pas gyd tik geguzes 6...gal kokia zvakute susinaudot? g.gif
Atsakyti