Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(avvka @ 2008 04 27, 18:21)
oho blink.gif

O ten, kur antras ukoliukas buvo darytas ar yra koks nors guziukas ax.gif


ten sesele leido, tai nieko nera... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 04 27, 19:01)
Cia tikriausiai dar pats zodis "klimaksas" psichologiskai prideda po keleta salutiniu paveikiu. O siaip zinat, kad visa gyvenima buvau popyte, tai tikrai pro akis nieko nepraleisiu lotuliukas.gif Nezinau kodel, bet siai dienai man svarbiausias MB palaiktymas wub.gif  Na, kaip sakant, kas bus tas...Su Jumis butinai pasidalinsiu drinks_cheers.gif


lauksim įspūdžių lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos, nebezinau, ka ir daryt... verysad.gif manasis ciklas - pirmasis normalusis po laparoskopijos, i kuri tiek vilciu dejau! - baigesi visiskai beviltiskai.. jau kokia savaite vis maude kiausidziu/gimdos srity, toks kaip ir mm'sinis skausmas. prisipaisiau jau sau visus nestukinius pozymius, bet vakar, 22 cd, progesteronas buvo lygus 2,18 nmol - net vyru normos ir tos didesnes... verysad.gif ir iki pilnos laimes dar menesines prasidejo doh.gif - nors ciklas paprastai trunka 26-27 dienas, sikart jis sutrumpejo iki 22 dienu... nieko nebesuprantu.. g.gif nebuvo jums tokiu shposu po laparoskopiju? gal cia ne visai i tema rasau, bet - viska dabar linkusi nurasyti endometriozei, tik norisi tiketi, kad ji per 1.5 menesio nespejo atsigauti...
Atsakyti
Na, man po laparoskopijos ciklas visąlaik šokinėja. Patį pirmąjį mėnesį po operacijos buvo 22 d., kitą 26, po to 28, po to vėl 26. Ir visą laiką šokinėja, nors prieš operacija visada buvo 29 d. Daktarui sakiau, kad po operacijos mano ciklas lyg ir nereguliarus, tai jis man atsakė, kad tai lyg ir normalu, nes nereguliarus, kai 20 - 40 d.
Atsakyti
Zirza tikrai nepergyvenk. Man gyd. aiskino, kad yra visiskai normalu, kad po laparaskopijos kuri laika ciklai bus nevienodo ilgumo. Be to man laparaskopija cikla patrumpino 4 - 5 dienom. Ir dabar visada toks yra 25 - 26 dienos.
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2008 04 29, 14:20)
Zirza tikrai nepergyvenk. Man gyd. aiskino, kad yra visiskai normalu, kad po laparaskopijos kuri laika ciklai bus nevienodo ilgumo. Be to man laparaskopija cikla patrumpino 4 - 5 dienom. Ir dabar visada toks yra 25 - 26 dienos.


4u.gif
tikiuosi, kad mano toks trumpas netaps taisykle, nes kada tai nabagei ovuliacijai vykti per varganas 22 dienas?.. dabar, panasu, kad ji ir nevyksta.. vis galvoju, kad nebutu ko pridirbe per laparoskopija - zlunga pasitikejimas medicina apskritai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 04 29, 17:11)
4u.gif
tikiuosi, kad mano toks trumpas netaps taisykle, nes kada tai nabagei ovuliacijai vykti per varganas 22 dienas?.. dabar, panasu, kad ji ir nevyksta.. vis galvoju, kad nebutu ko pridirbe per laparoskopija - zlunga pasitikejimas medicina apskritai..  blush2.gif

zirza, bet juk po operacijos cia tik pirmas ciklas doh.gif Pamatysi tikrai viskas susitvarkys. As po operacijos per viena menesi susirgau pora kartu.
Atsakyti
Dabar taip įdomu pasidarė, kada mm ateis po klimakso g.gif Tarkim susileidžiu trečią dozę kokią pvz. birželio 1 d., tai kiek vaistai dar veikia blink.gif Jei rašo, kad reikia leistis kas 28 dienas, tai gal tiek ir veikia, bet įtariu mm taip greitai neateis g.gif pagal viską tada būtų birželio gale g.gif

Kas esat jau tą klimaksą išgyvenusios, kada sulaukėt mm g.gif

vat paskaičiau sėkmingą vilties suteikiančią istoriją thumbup.gif

Birma
2004 12 22, 16:38
As irgi turejau ta nelemta liga. O gal ir turiu dabar, nezinau. Zodziu, mano istorija tokia: pradejau bandyti pastoti, o nestumo kaip ner taip ner. Tada pradejau lankytis pas daktarus. Pirmiausia rado labai daug saaugu ir itare, kad jos trukdo vaisingumui. Isgeriau kruva vaistu, kurie tas saaugas tirpdo, taciau rezultato jokio. Buvau isbandziusi visus metodus-ir temperaturos matavima kiekviena ryta analinej angos, ir dar viskokiu beisu. Ovuliacija pas mane vyko. Is tos puses viskas gerai. Tada gydytoja pasiule pasidaryti laparoskopija, kad paziuretu, ar praeinami kiausintakiai. Laparoskopijos metu man diagnozavo trecios stadijos endometrioze ir dar rado maza cista, kuria pasalino. Man tik tepliodavo rudomis isskyromis, skausmu nebuvo jokiu. Po operacijos bandziau vel pastoti naturaliai, bet vistiek nepavyko. Tai tada pradejau leistis ZOLADEX i pilva. Po 4-iu injekciju, sekanti menesi dar sulaukiau menesiniu, o dar sekanciu jau ir nesulaukiau clap.gif Tai buvo pagaliau 2 metus lauktas mano nestumas!!!! Dabar auginu 9-iu menesiu mergyte. O profilaktikai nuo endometriozes geriu kontraceptines tabletes Jeanine. Taip kad aukstyn galva ir svarbu nepasiduoti kovojant su ligomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 29 balandžio 2008 - 19:21
QUOTE(Ūlla @ 2008 04 29, 20:05)
Dabar taip įdomu pasidarė, kada mm ateis po klimakso  g.gif Tarkim susileidžiu trečią dozę kokią pvz. birželio 1 d., tai kiek vaistai dar veikia  blink.gif Jei rašo, kad reikia leistis kas 28 dienas, tai gal tiek ir veikia, bet įtariu mm taip greitai neateis  g.gif pagal viską tada būtų birželio gale  g.gif

Kas esat jau tą klimaksą išgyvenusios, kada sulaukėt mm  g.gif


Na, kaip sakant, teorija nuo praktikos kartais skiriasi, as vel pakomentuosiu gyd. atsakyma: nuo 2 iki 6 men. blink.gif Tiesa, 6 men. laikotarpis buna labai retais atvejais. Ir dar tai, kad, zinoma, viskas priklauso nuo kiekvieno organizmo individualiai.

Ale.. gal but praktikoj viskas vyksta greiciau g.gif Lauksim merginu komentaru wub.gif

Ulla, mes taip pat rasysim tokias pat istorijas su laiminga pabaiga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avvka: 29 balandžio 2008 - 19:25
Sveika,
6men leidausi diferelina. Suprantu ka dabar isgyvenate. Zinau sunku, labai sunku, bet tikrai istversit. mm sulaukiau susileidus paskutine ampole po mazdaug pusantro menesio. Deja teigiamo rezultato nesulaukiau po 3men pertraukos vel endo cista. Siuo metu esu 6d po laparaskopijos. Dabar neapsisprendziu ar verta save vel kankinti vaistais.


QUOTE(Ūlla @ 2008 04 29, 20:05)
Dabar taip įdomu pasidarė, kada mm ateis po klimakso  g.gif Tarkim susileidžiu trečią dozę kokią pvz. birželio 1 d., tai kiek vaistai dar veikia  blink.gif Jei rašo, kad reikia leistis kas 28 dienas, tai gal tiek ir veikia, bet įtariu mm taip greitai neateis  g.gif pagal viską tada būtų birželio gale  g.gif

Kas esat jau tą klimaksą išgyvenusios, kada sulaukėt mm  g.gif

Atsakyti
QUOTE(VEJUNE @ 2008 04 29, 19:24)
Sveika,
6men leidausi diferelina. Suprantu ka dabar isgyvenate. Zinau sunku, labai sunku, bet tikrai istversit. mm sulaukiau susileidus paskutine ampole po mazdaug pusantro menesio. Deja teigiamo rezultato nesulaukiau po 3men pertraukos vel endo cista. Siuo metu esu 6d po laparaskopijos. Dabar neapsisprendziu ar verta save vel kankinti vaistais.


aš net nežinau, ar sunku g.gif
su mm tada viskas aišku 4u.gif

o kas nors buvo pakitę daugiau, negu prieš aną op., neskaitant tos atsiradusios cistos?
Atsakyti

Vel rado keleta zidineliu.

QUOTE(Ūlla @ 2008 04 29, 20:27)
aš net nežinau, ar sunku  g.gif
su mm tada viskas aišku  4u.gif

o kas nors buvo pakitę daugiau, negu prieš aną op., neskaitant tos atsiradusios cistos?

Atsakyti