Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(avvka @ 2008 05 06, 22:41)
Su dziaugsmu pranesu, kad esu katik iskepta klimaksine thumbup.gif


uoj, merginos, lauksim dabar labai greitu rezultatu is jusu po keliu menesiuku thumbup.gif truksta sitam skyreliui sekmes istoriju - labai labai labai linkiu, kad save ir mus pradziugintumet gerom greitom naujienom 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 06, 21:41)

Kuo toliau, tuo labiau tikiu, kad niekas gyvenime nenutinka siaip sau, kas likimo skirta - nepabegs. Ulla, gal but gyvenimas butent tokiu budu mums nurodo kelia i sekme mirksiukas.gif



tikra tiesa, nes mano operacija buvo neatsitiktinė, tiesiog taip reikėjo. Matė endo cistą, dėl to ir operavaus, juolab, kad dėl endo jau buvau operuota. Išoperavus paaiškėjo, kad cistą paprasta, o endo pažengus...Tai ar čia ne likimas? jei ne cista, būčiau toliau sau vaikščiojus su išbujojusia endo. Dabar vsio, bus uždžiovinta, po to IVf, jei nepavyk,s gersiu Kt ir vėl bandysiu. Oi planai planeliai lotuliukas.gif ar vėl nenutiks kas nenumatyto lotuliukas.gif
Lauksim pojūčių aprašymo biggrin.gif

Zirza, duosim garo tai endo, o po to nestuke.gif tapsim wub.gif
Atsakyti
atsiprasau uz kvaila klausima,o kokie tie endometriozes pozymiai???gal galetumet man daugiau papasakoti?busiu dekinga!
Atsakyti
QUOTE(zulija @ 2008 05 07, 16:51)
atsiprasau uz kvaila klausima,o kokie tie endometriozes pozymiai???gal galetumet man daugiau papasakoti?busiu dekinga!


Zulija, ineternete yra daug straipsnių apie endometriozę, būdingiausi požymiai yra šie:

# Maudžiantis skausmas pilvo apačioje
# Nereguliarios mėnesinės
# Skausmingos mėnesinės
# Skausmingi lytiniai santykiai
# Dubens skausmai
# Tirštos, „šokoladinės” išskyros kelias dienas prieš mėnesines ir po jų
# Gausios mėnesinės
# Nevaisingumas
# Skausmingas tuštinimasis mėnesinių metu
# Skausmingas šlapinimasis su krauju mėnesinių metu

Kita vertus, daugelis iš mūsų nieko nejuto, o turėjo tą bjaurybę. Na, tik vienas požymių, tai nevaisingumas...

Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 05 07, 09:39)
uoj, merginos, lauksim dabar labai greitu rezultatu is jusu po keliu menesiuku  thumbup.gif truksta sitam skyreliui sekmes istoriju - labai labai labai linkiu, kad save ir mus pradziugintumet gerom greitom naujienom  4u.gif  wub.gif


Nu nieko, ateis svente ir musu kiema thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 07, 17:58)
Nu nieko, ateis svente ir musu kiema thumbup.gif  wub.gif


ateis ateis, tik dabar ta šventė kažkur užsibaliavojo matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 07, 17:42)
tikra tiesa, nes mano operacija buvo neatsitiktinė, tiesiog taip reikėjo. Matė endo cistą, dėl to ir operavaus, juolab, kad dėl endo jau buvau operuota. Išoperavus paaiškėjo, kad cistą paprasta, o endo pažengus...Tai ar čia ne likimas? jei ne cista, būčiau toliau sau vaikščiojus su išbujojusia endo. Dabar vsio, bus uždžiovinta, po to IVf, jei nepavyk,s gersiu Kt ir vėl bandysiu. Oi planai planeliai  lotuliukas.gif ar vėl nenutiks kas nenumatyto  lotuliukas.gif
Lauksim pojūčių aprašymo  biggrin.gif

Zirza, duosim garo tai endo, o po to  nestuke.gif tapsim  wub.gif


Aha, tikrai likimas thumbup.gif Vis delto gyvenimas gudriai viska sudelioja. Neiseis tai endo sugadinti visu planu planeliu irnesakyk.gif Ir jei nutiks kas nors, tai tik nestuke.gif
wub.gif
Atsakyti
Bijau, kad gausim nuo moderatorių, kad pateršiam temą , ale vistiek, Avvka,tai kada į M. skrisim lotuliukas.gif
Atsakyti


Kita vertus, daugelis iš mūsų nieko nejuto, o turėjo tą bjaurybę. Na, tik vienas požymių, tai nevaisingumas...
[/quote]

kai kurie pozymiai sutampa pvz.skausmas pivo apacioj,gausios menesines,nereguliarios,ir tos isskyros sokolado spalvos tirstos,reiks butinai pasitikrint aciu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Ūlla,2008 05 07, 19:33]Bijau, kad gausim nuo moderatorių, kad pateršiam temą , ale vistiek, Avvka,tai kada į M. skrisim  lotuliukas.gif
[/quote]

Ulla, i M. skrisim jau ne uz ilgo lotuliukas.gif Tu pirmoji, o as is paskos lotuliukas.gif
Turiu klausimuka, kadangi esu labai smulkmeniska, noreciau pasitikslinti antros dozes data. Nuo kada skaiciuojamos 28 dienos, nuo dozes susileidimo ar nuo sekancios dienos. Pvz.: man pirmoji doze buvo suleista geguzes 6d., tai kada turetu buti antroji - birzelio 2d. ar 3d.?
Papildyta:


[quote=zulija,2008 05 08, 14:10]
Kita vertus, daugelis iš mūsų nieko nejuto, o turėjo tą bjaurybę. Na, tik vienas požymių, tai nevaisingumas...
[/quote]
kai kurie pozymiai sutampa pvz.skausmas pivo apacioj,gausios menesines,nereguliarios,ir tos isskyros sokolado spalvos tirstos,reiks butinai pasitikrint aciu tau mirksiukas.gif
[/quote]


Zulija, tu tik nesibaimink is anksto, endometrioze gali buti nustatyta tik atlikus laparoskopija, apziuros metu ja galima tik itarti g.gif O siaip, pas mane endo IV stadija, o man mmm buvo reguliarios, negausios, tik tepliodavo ir pilvo apacios man visai neskaudejo blink.gif Ir suprask tu kad nori g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avvka: 08 gegužės 2008 - 17:22
QUOTE(avvka @ 2008 05 08, 17:20)
Ulla, i M. skrisim jau ne uz ilgo lotuliukas.gif  Tu pirmoji, o as is paskos lotuliukas.gif
Turiu klausimuka, kadangi esu labai smulkmeniska, noreciau pasitikslinti antros dozes data. Nuo kada skaiciuojamos 28 dienos, nuo dozes susileidimo ar nuo sekancios dienos. Pvz.: man pirmoji doze buvo suleista geguzes 6d., tai kada turetu buti antroji - birzelio 2d. ar 3d.?



sakai man pirmai skrist g.gif bet aš noriu su tavimi lotuliukas.gif dabar pagalvojau, kad gal reiktų kitoms paaiškint, kas tas M. ir koks čia tas skrydis g.gif lotuliukas.gif
tavo iškilminga antra dozė turi būt birželio 3 d. Tuo tarpu aš jau būsiu po 3 dozės swoon.gif

Pamelo, ku ku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 08, 18:47)
sakai man pirmai skrist  g.gif bet aš noriu su tavimi  lotuliukas.gif dabar pagalvojau, kad gal reiktų kitoms paaiškint, kas tas M. ir koks čia tas skrydis  g.gif  lotuliukas.gif
tavo iškilminga antra dozė turi būt birželio 3 d. Tuo tarpu aš jau būsiu po 3 dozės  swoon.gif


Oho kaip laikas bega...jau busi po trecios dozes thumbup.gif Nu, as nei daug nei mazai, atsilieku tik menesiuku tongue.gif Tie keli menesiukai nieko nereiskia palyginus su tuo kiek laiko buvo ruostasi skrydziui i M.
M - tai musu visu svajone, ji buvo tokia tolima, sakykim, kaip Marokas. Taciau mes su Ulla pasiryzom pasiekti svajones tiksla nestuke.gif . Kadangi pesciomis eiti labai toli, tai mes nutarem nuskristi lotuliukas.gif Taigi, merginos, kas su mumis i Maroka mirksiukas.gif
Atsakyti