Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Saule3 @ 2008 05 18, 18:59)
Bandau nusiteikti optimistiskai  smile.gif . Sapnuoju dvynukus  biggrin.gif , sodyboj musu apsigyveno gandrai  wub.gif, sakau gal tai geras zenklas  ax.gif ...)


saule3, avvka, niu - lauksim is jusu liuksusiniu ziniu thumbup.gif ir, prasom, artimiausiu metu 4u.gif
as pati tai si cikla nurasau - nezinau kodel, bet sedziu visiskai atsiputusi ax.gif vynioka, vat, gurksnoju.. ir noreciau dar veselej savo gerai pasiaust. o paskui jau problemas spresiu. nu bus, bus tu vaiku - visoms bus wub.gif

del mytuko - gal rimtai pasvarstom? kas ne vilnietes - prisipazint! biggrin.gif tada galvosim, su kokiu cukriuku jus cia prisiviliot biggrin.gif reikalu kokiu neturit sitoj pasaulio pusej artimiausiu metu?
Atsakyti
Saule, linkiu tau tų dvynukų 4u.gif

Avvka, man nieko su krūtine nevyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 05 18, 20:28)
saule3, avvka, niu - lauksim is jusu liuksusiniu ziniu  thumbup.gif ir, prasom, artimiausiu metu  4u.gif


Niu stengiames, stengiames wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 18, 21:02)
Saule, linkiu tau tų dvynukų  4u.gif



Aciu aciu, tau to paties linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 05 18, 20:28)
as pati tai si cikla nurasau - nezinau kodel, bet sedziu visiskai atsiputusi  ax.gif vynioka, vat, gurksnoju.. ir noreciau dar veselej savo gerai pasiaust. o paskui jau problemas spresiu. nu bus, bus tu vaiku - visoms bus  wub.gif

Nu nu, cia dar su situo ciklu niekas neasku, kada maziausiai to tikiesi, vat ziurek ir nestuke.gif
Mes su MB jau kad davem siaust si savaitgali.. ir dedes jubiliejuj pabuvojom, ir drauges gimtadieni atsokom. Zodziu, savaitgalis tai thumbup.gif bet visa savaite darbe tai bus wacko.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 18, 21:02)
Avvka, man nieko su krūtine nevyksta  g.gif

Nu sakes, nera ko stebetis, pas mane juk visuomet viskas vyksta atvirksciai nei pas kitus bigsmile.gif Ne veltui pagal horoskopa esu vezys lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Norejau Jusu paklaust, jei itariu sau endometrioze (nepastoju 2 m., kai kada mmm buna tamsiai rudos spalvos), ar gine gali pamatyt sia liga, kai yra daroma gimdos nuotrauka? ar is kitokiu pozymiu? blush2.gif man gine nesiulo tirtis del sios ligos. ir dar, ar yra tikslinga darytis IUI, jei vis delto sergu as ta endometrioze? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziliukas @ 2008 05 19, 13:52)
Sveikutes!
Norejau Jusu paklaust, jei itariu sau endometrioze (nepastoju 2 m., kai kada mmm buna tamsiai rudos spalvos), ar gine gali pamatyt sia liga, kai yra daroma gimdos nuotrauka? ar is kitokiu pozymiu? blush2.gif man gine nesiulo tirtis del sios ligos. ir dar, ar yra tikslinga darytis IUI, jei vis delto sergu as ta endometrioze? g.gif


kazkaip nemanau, kad pamatys su gimdos nuotrauka... nebent gali itarti adenomioze (gimdos endo), jei sustorejusi gleivine. arba jei turi cistu kiausidese. tiksliausiai endometrioze diagnozuojama laparoskopijos metu, o itarti ja galima pagal kruva pozymiu (kurie, beje, nebutinai pasireiskia). vat kokia ji klastinga..

Del IUI - prie aukstesnes stadijos endo nemanau, kad jis butu tikslingas, nes gali buti nekokybiska ovuliacija, nekokybiskos kiausalastes bresti, be to, del zidiniu pilvo ertmeje susidaro uzdegiminis fonas, kuris trukdo tiek apsivaisinimui, tiek implantacijai.. zodziu, nelabai as metyciau pinigus IUI, turedama negydyta endometrioze. tokia tad mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 05 16, 11:53)
Sveikos, gal galetumete kuri parasyti, kiek kainuoja laporoskopija ir per kiek laiko visi tyrimai, ir operacija atliekama, man reiktu kuo trumpesnio laikotarpio, kad issitekti i kokia savaite...  ax.gif Dekui.  4u.gif


Ar galiu gauti atsakyma? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
turiu klausima ax.gif Man Endometriozes IVstadija. Pries 3sav turejau antra laparaskopija. Pasalino endo cista. Siuo metu gydytoja itaria kad cista vel eme augti blink.gif . Dipfereline tikrai jau leistis nenoriu. Pries tai iskenciau 6men. Naudos nebuvo. Gyud pasiule duphaston, nuo 15ciklo dienos gerti. Gal kuri gerusi ar girdejote ar sis vaistas tinkamas cistu profilaktikai.
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 05 19, 17:26)
Ar galiu gauti atsakyma?  blush2.gif  4u.gif


Jei valstybinej ligoninej darysiesi - nieko nekainuos (nebent i kisene..), privaciose - apie 2-3 tukstancius. Tyrimai pries laparoskopija - priklausomai kur ir ka darysi. Apie koki simtuka turbut teks investuoti.

Yra diiiiidelis skyrelis skirtas laparoskopijai - ten tikrai rasi labai daug naudingos info 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(VEJUNE @ 2008 05 19, 18:12)
Sveikos merginos,
turiu klausima  ax.gif Man Endometriozes IVstadija. Pries 3sav turejau antra laparaskopija. Pasalino endo cista. Siuo metu gydytoja itaria kad cista vel eme augti  blink.gif . Dipfereline tikrai jau leistis nenoriu. Pries tai iskenciau 6men. Naudos nebuvo. Gyud pasiule duphaston, nuo 15ciklo dienos gerti. Gal kuri gerusi ar girdejote ar sis vaistas tinkamas cistu profilaktikai.


kazkur viena ausim girdejau, kad gali ir duphastonas jas paveikti, bet ar musu atveju efektyviau, nei diferelinas - g.gif , nezinau... gal kas kitas pakomentuos
Atsakyti
o as diferelino efektyvumu nusivyliau. po paskutines ampoles praejus 2men _rezultatas 4cm cista. Nemanau kad jis kazkuo man padejo. Bet galbut tai tik mano atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 05 19, 14:45)
Jei valstybinej ligoninej darysiesi - nieko nekainuos (nebent i kisene..), privaciose - apie 2-3 tukstancius. Tyrimai pries laparoskopija - priklausomai kur ir ka darysi. Apie koki simtuka turbut teks investuoti.

Yra diiiiidelis skyrelis skirtas laparoskopijai - ten tikrai rasi labai daug naudingos info  4u.gif


Labai aciu. 4u.gif Eisiu ieskoti to diiiidelio skyrelio. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2008 05 19, 14:28)
kazkaip nemanau, kad pamatys su gimdos nuotrauka... nebent gali itarti adenomioze (gimdos endo), jei sustorejusi gleivine. arba jei turi cistu kiausidese. tiksliausiai endometrioze diagnozuojama laparoskopijos metu, o itarti ja galima pagal kruva pozymiu (kurie, beje, nebutinai pasireiskia). vat kokia ji klastinga..

Del IUI - prie aukstesnes stadijos endo nemanau, kad jis butu tikslingas, nes gali buti nekokybiska ovuliacija, nekokybiskos kiausalastes bresti, be to, del zidiniu pilvo ertmeje susidaro uzdegiminis fonas, kuris trukdo tiek apsivaisinimui, tiek implantacijai.. zodziu, nelabai as metyciau pinigus IUI, turedama negydyta endometrioze. tokia tad mano nuomone  4u.gif


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif reiks savo ginei pasisakyt savo itarinejimus... gal kokiu veiksmu imsis
Atsakyti