Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Janta, Sella, prieš metus man rado IV stadiją verysad.gif Kadangi po operacijos paaiškėjo, kad kiaušintakiai pratekami, ovuliacija vyksta, vaistų jokių nevartojau, leido metus bandyti pastoti natūraliai, deja... nepavyko. Po metų echoskopuojant vėl rado cistą ir stiprūs mmm skausmai buvo atsinaujinę. Dr. iškart pasakė, jog čia endometrioidinė cista, taigi vėl teko gultis ant operacinio stalo. Jos diagnozė pasitvirtino 100 proc. + rasta dar daugiau sąaugų nei prieš metus.
Papildyta:
Stadija šįkart ta pati- IV, bet faktas, kad negydoma endo stipriai apgadino vieną kaiušintakį, kuris prieš metus dar buvo sveikutėlis.
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 27, 22:10)
Ulla  thumbup.gif sveikinu su uzbaigtuvem  4u.gif



biggrin.gif
kokios čia užbaigtuvės lotuliukas.gif , dar mm kiek reiks laukt, o po to nežinia unsure.gif skaitau dabar, kad mergičkos bijo kiaušintakių šalinimo, nu žinokit, atiduočiau tuos savo kiaušintakius (taip ar kitaip tik IVf belieka), tegul tik endo kas paima. Baisu, kai pagalvoji, kad negydoma liga plinta vis labyn doh.gif

Bet vat pastebėjau vieną šalutinį vaistų poveikį, rytais tikrai papykina, ypač valantis dantis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 28 gegužės 2008 - 10:56
Nežinau, ką atiduočiau, kad endo dingtų kartą ir visiems laikams iš mano gyvenimo ir aš galėčiau netrukdomai tapti nestuke.gif ir šiaip gyventi pilnavertį gyvenimą visomis prasmėmis.
O tai dabar artinasi koks svarbus įvykis ir skaičiuoji dienas, ar nesutaps jis su mmm, kiek pokų paketų pasiimt, kiek vaistų nuo skausmo užsipirkt iš anksto ....
Kaip viskas nusibodo.
Bet labiausiai tai sunku dėl nepastojimo. Su kitkuo dar galima susistaikyti.
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 05 28, 11:59)

O tai dabar artinasi koks svarbus įvykis ir skaičiuoji dienas, ar nesutaps jis su mmm, kiek pokų paketų pasiimt, kiek vaistų nuo skausmo užsipirkt iš anksto ....
Kaip viskas nusibodo.



jo, su paketais tai doh.gif nuo skausmo man nelabai reikdavo, bet paketų verysad.gif ypač antrą mm dieną, o dar jeigu kokia šventė, o čia doh.gif šviesių rūbų nesivilkdavau, kad nelaimė nenutiktų unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 05 28, 12:59)
Nežinau, ką atiduočiau, kad endo dingtų kartą ir visiems laikams iš mano gyvenimo ir aš galėčiau netrukdomai  tapti nestuke.gif ir šiaip gyventi pilnavertį gyvenimą visomis prasmėmis.


Sesita, pritariu tau. drinks_cheers.gif Ir aš nežinau ką atiduočiau, kad tik neturėčiau šios bjaurybės.O dabar. verysad.gif Paskutinį kartą net 4 dienas iki mmm taip skaudėjo pilvą apačią, kad net vaistus nuo skausmo reikia gerti. verysad.gif O apie pačias mmm patyliu... unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Vis delto nuojauta manes neapgavo, tupi pas mane kazkokia bacila. Teks pasigydyti zvakutem ir tablietkom doh.gif Ale kaip susinervinau... jau kad puole mane ligos ant to galo, tik bacilu ir betruko bash.gif Na ka, mano dienos racionas dar truputuka padides keliais "ingridientais" blink.gif
Zodziu: vis dar svelniai teplioja, karscio bangu kol kas nera, bet vat prasikale nervukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 05 29, 16:25)
Sveikutes 4u.gif
Vis delto nuojauta manes neapgavo, tupi pas mane kazkokia bacila. Teks pasigydyti zvakutem ir tablietkom doh.gif Ale kaip susinervinau... jau kad puole mane ligos ant to galo, tik bacilu ir betruko bash.gif Na ka, mano dienos racionas dar truputuka padides keliais "ingridientais" blink.gif
Zodziu: vis dar svelniai teplioja, karscio bangu kol kas nera, bet vat prasikale nervukai bigsmile.gif



Labukas klimaksines,

pagaliau as jau su rysiu 000164.gif
Avvka, mano pedom seki...ir man buvo kazkokios bacilos klimakso metu...ir dabar vel kazkoki niezuliuka jauciu jeigu nepades ecocillin teks dar karta eit doh.gif
Ulla kokia spartuole jau 3 doze gavo
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 05 29, 19:09)
Labukas klimaksines,

pagaliau as jau su rysiu 000164.gif
Avvka, mano pedom seki...ir man buvo kazkokios bacilos klimakso metu...ir dabar vel kazkoki niezuliuka jauciu jeigu nepades ecocillin teks dar karta eit  doh.gif
Ulla  kokia spartuole jau 3 doze gavo

Labukas 4u.gif
Ale ot... nu ir gyvybingos tos bacilos verysad.gif O man paskyre zvakutes "Ecovag" 10 vnt., nu ziuresim ar pades, nors nieko tokio kaip ir nejauciu.
Merginos, nezinau kaip bus toliau, bet man nustojo teplioti, jauciu, kad tuo viskas ir uzsibaigs. mmm taip ir nesulaukiau, o antradieni 2 doze laukia tongue.gif
Ulla kaip jautiesi po 3-sios, tikriausiai thumbup.gif
Atsakyti
Kur jau čia super jausieisi doh.gif Pykina doh.gif Rytais ypač. Taip lyg ir nieko, bet jau kaip pasiilgau gleivių, O ir mm biggrin.gif Ta sausuma doh.gif nu tikra klimaksinė jaučiuosi doh.gif Dabar kažkaip birželį prastumt reikės ir laukt mm g.gif

O kuom pasireiškia tos bacilos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 05 30, 17:18)
Kur jau čia super jausieisi  doh.gif Pykina  doh.gif Rytais ypač. Taip lyg ir nieko, bet jau kaip pasiilgau gleivių, O ir mm  biggrin.gif Ta sausuma  doh.gif nu tikra klimaksinė jaučiuosi  doh.gif Dabar kažkaip birželį prastumt reikės ir laukt mm  g.gif

O kuom pasireiškia tos bacilos  g.gif



man tai toks jausmas buvo, kad prisisisiojus...isskyru jokiu bet toks jausmas.

na o dabar vis dar sausa, bet niezuliukas kazkoks kankina. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 30 gegužės 2008 - 18:42
QUOTE(Pamelo @ 2008 05 30, 18:41)
man tai toks jausmas buvo, kad prisisisiojus...isskyru jokiu bet toks jausmas.

na o dabar vis dar sausa, bet niezuliukas kazkoks kankina. doh.gif


o tas sausumas nuo ecocilin žvakučių apmažėja g.gif
Atsakyti
ta diena po naktinio susidejimo buna labai gera, o paskui vel tas pats. jauciu eisiu kita savaite tepinelio pasidaryt, kad man paskui su IVF reikalai nenusikeltu doh.gif
Atsakyti