Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(uzknisai @ 2008 03 08, 21:16)
Kadangi vyriskis is pat ryto parbego su gelem bigsmile.gif , tai nori nenori gavau paruosti kazka sventiskesnio. wub.gif
Taigi ismusau sprandines gabaliukus, uzmeciau prieskoniu, palaikiau truputi.
Idarui pakepiau k.r. sonines su svogunais, isviriau kietai kiausinius, isemiau trynius(tik juos naudojau)sutarkavau surio.Viskas atrode taip.
user posted image

viska suminkyti ir padaryti rutuliukus:
user posted image

suvynioti i ismusta mesyte ir susmaigstyti, kaip maisiukus ir pakepti
user posted image

O cia musu kovo-8ji biggrin.gif

user posted image

Labai skaniai atrodo, reikes pabandyti ir man aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 08, 00:08)
aš dar norėjau paklaust dėl kibinų, o jei daryt kapotą mėsą, tai kaip tą įdarą padaryt, ko dar dėt kad nebūtų sausa?

kad nebutu sausa mesyte reike supjiaustyti kokius 2 svogunus ,1 svoguniuka maza itarkuot per burokine tarka.trupuciuka druskos .pipiru gali deti daugiau , kefiro ir vandens truputi ipilk. vakar as kepiau labai skanus gavosi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(grranata @ 2008 03 07, 13:47)
Alionke, grange kai kepet kibinus, kuo skarda tepet?ar reikia pilti i skarda vandenuko? kaip ta skarda paruost, kad kibinai neprisviltu ir nesudegtu?

vakar kepiau kibinus folgos i skarda iklojau ir tiek. nereike su miltais barstyti.
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2008 03 09, 09:15)
Mano kinietiška kovo 8-oji smile.gif

wink.gif man atrodo tarėmės, kad iš kart receptą parašyti, kad nebereiktų dar kelis kart klaust.... na matos beveik kas įeina bet vistiek pasakyk, koks padažas čia ant mėsos?

ačiū visoms atsakiusioms dėl kibinų mėsos, nebecituoju 4u.gif
Atsakyti
uzknisai, tavo patiekaliukas tai mno kurinys!! thumb_yello.gif thumb_yello.gif Atrodo kaip kokiam prabangiam restorane tavo paserviravimas leksteje. Nu labai suzavejo!! thumbup.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 09, 13:50)
wink.gif man atrodo tarėmės, kad iš kart receptą parašyti, kad nebereiktų dar kelis kart klaust.... na matos beveik kas įeina bet vistiek pasakyk, koks padažas čia ant mėsos?

ačiū visoms atsakiusioms dėl kibinų mėsos, nebecituoju  4u.gif

Turbūt kaip ir daugelis čia daro, išvirtas sultinys+acto+sojos padažo+cukraus+medaus+krakmolo. Viskas iš akytės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 03 08, 22:10)
Nu tu cia pavarei.kaip graziai atrodo!! thumbup.gif  thumbup.gif 23

Aha, aciu, pavariau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Sujuokinai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(jautukas2 @ 2008 03 09, 11:41)
Labai skaniai atrodo, reikes pabandyti ir man aciuks.gif


Bandykit, visai nieko, tik ant virsaus dar pries baigiant kepti truputi ketcupo, o veliau dar ir surio uzmetu. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 09, 15:15)
uzknisai, tavo patiekaliukas tai mno kurinys!! thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  Atrodo kaip kokiam prabangiam restorane tavo paserviravimas leksteje. Nu labai suzavejo!!  thumbup.gif  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif


Tai gal mes pazystamos bigsmile.gif vienose vestuvese dalyvavome pries kokius 8 metus, kur ir suzinojau ta recepciuka bigsmile.gif tik ten dar grybu buvo deta bigsmile.gif Perpjauni paprika, prikisi salotu ir visokiu nesamoniu ir paserviruota lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Lidija @ 2008 03 09, 10:19)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  nu ir pasisekė tavo vyriškiui  bigsmile.gif
maladiec motera  4u.gif
aš saviškiui ta proga, kad gėlių gavau, leidau man vyno atkimšti  irnesakyk.gif


Aha pasiseke lotuliukas.gif matai koki kocela tampausi, tpfu-nespeja atausti irankis sis! thumbup.gif O maladiec sako buna arkliui po pilvu thumbup.gif lotuliukas.gif .
Tai, vadinas ir taviskiui sekas anr svenciu vyniuko gurkstelti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pietum walgeme.
Saltibarsciai- nat. jogurtas, saltas wirintas wanduo, wirti burokeliai, agurkas, kiausiniai, swog. laiskai, krapai, prieskoniai, actas.
Bulwes iswerdu truputi bulwiu prieskoniu, swiesto pieno ipilu ir ismaisau.
user posted image
Mesyte truputi padauzau, sutarkuoju daug swogunu, prieskoniu, krakmolo. wiska sumaisau su mesa ir marinuoju per nakti, kepu keptuweje.
user posted image
Skanaus mirksiukas.gif
Atsiprasau uz nuotrauku dydi 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbulioke: 09 kovo 2008 - 15:47
QUOTE(burbulioke @ 2008 03 09, 15:45)
Mesyte truputi padauzau, sutarkuoju daug swogunu, prieskoniu, krakmolo. wiska sumaisau su mesa ir marinuoju per nakti, kepu keptuweje.


o kam tas krakmolas? g.gif
Atsakyti
o čia mano paprasti šios dienos pietūs: vištienos kepenėlės apkeptos ir patroškintos.
kažko neįsideda nuotrauka...

http://public.fotki....0080309006.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatėlė: 09 kovo 2008 - 20:02
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 08, 20:16)

kaip skaniai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif kiek laiko kepei? kokioj temp?

QUOTE(bzzz... @ 2008 03 09, 09:15)
Mano kinietiška kovo 8-oji smile.gif

biggrin.gif pas mane irgi buvo kinietiski pietus smile.gif tiksliau vistiena saldziarugsciame padaze, nuotrauka idesiu ryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2008 03 09, 10:15)
Mano kinietiška kovo 8-oji smile.gif
user posted image

Kaip skaniai atrodo wub.gif wub.gif o receptukas ?
Atsakyti
uzknisai, nu meno kurinys leksteje user posted image Vyras kasdien turetu geles dovanot user posted image
Atsakyti