Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Eina sau... wub.gif net nežinau, nuo kurio patiekalo pradėti... TAIP SKANIAI jūsų gaminiai atrodo, kad baigiu ekraną nulaižyti.. Iš kur tiek fantazijos... blink.gif Aš tai, galima sakyti, pradedančioji, todėl pas mane repertuare maximum 15 patiekalų biggrin.gif o jau puošybos elementai... wub.gif vyras turbūt akis pamestų pamatęs bigsmile.gif lotuliukas.gif
beje, ne į temą truputį...owly, kaip vadinasi gėlė tavo avatare? Pas mane tokia prieš dvi savaites pražydo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 03 16, 19:48)
Aš irgi kepiau, bet man nepatiko  blush2.gif . Gal dėl to, kad bulvės sutarkuotos buvo burokine tarka g.gif ?

Mums taip pat nelabai patiko, bet aš irgi su burokine tarkavau g.gif

QUOTE(Ingule20 @ 2008 03 17, 12:24)
beje, ne į temą truputį...owly, kaip vadinasi gėlė tavo avatare? Pas mane tokia prieš dvi savaites pražydo  wub.gif

klausimėlis ne į temą, bet atsakimėlį ne į temą irgi bus biggrin.gif mirksiukas.gif blush2.gif ten manyčiau AMARILIS g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2008 03 17, 13:30)
Mums taip pat nelabai patiko, bet aš irgi su burokine tarkavau g.gif
klausimėlis ne į temą, bet atsakimėlį ne į temą irgi bus biggrin.gif  mirksiukas.gif  blush2.gif ten manyčiau AMARILIS g.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif reikia užsirašyti biggrin.gif
Beje, gal galit čičinsko kepsnio receptuką parašyti? Šiandien noriu ką nors negaminto pabandyti, o šitas, kiek žinau-faršas į virtas bulves susuktas? Bijau, kad neišeis man blush2.gif O jei išeitų, tai vakare ir nufotografuočiau wub.gif
Atsakyti
[quote=egleegle,2008 03 17, 10:32]
OHO, kiek daug nauju receptu! 4u.gif Owly ir Daividija - speju, kad jus kazkas pagrobe ir uzdare i vergija virtuveje lotuliukas.gif tiek ideju, tiek patiekalu thumbup.gif tik atrodo, kad pusryciams, priespieciams, pietums, pavakariams, vakarienei ir naktipieciams po skirtinga patiekala ruosiate lotuliukas.gif tikiuosi, nepervargstat!!! bigsmile.gif

Labai patiko ir Pacific idarytos bulves!!! thumbup.gif

Lalos vistiena irgi nereali!!!

O as ikelsiu labai jau kukliu patiekaliuku nuotraukytes:
Desreles keptos ant lauzo:
reikes vaikisku desreliu, pagaliuko sumauti desrelems, ugnies. Kepti apie 2-3 minutes virs zariju.

user posted image

mmmmm.. kaip tokiu desreliu noreciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 03 17, 12:05)
Skaniai atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  O pupos kokios diiideeeleees biggrin.gif

4u.gif aciu
acha, megstu tokias mesingas pupas biggrin.gif
Atsakyti
Vakar susiruošiau padaryt kibinus,štai rezultatas.
AČIŪ už receptuka. 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2008 03 17, 14:10)
mmmmm.. kaip tokiu desreliu noreciau  ax.gif


Et, kaip tik kelios buvo like... Bet teko palikti lapems blink.gif

QUOTE(SUNO @ 2008 03 17, 17:00)
Vakar susiruošiau padaryt kibinus,štai rezultatas.
AČIŪ už receptuka. 4u.gif 4u.gif


Labai skaniai atrodo! Man kibinai labai asocijuojasi su mamos Velykinemis bandelemis thumbup.gif , tai labai pakele nuotaika tavo nuotraukos, SUNO!
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2008 03 17, 17:15)
Labai skaniai atrodo! Man kibinai labai asocijuojasi su mamos Velykinemis bandelemis  thumbup.gif , tai labai pakele nuotaika tavo nuotraukos, SUNO!

Ačiū egleegle,malonu kad pakele nuotaika. 4u.gif
Atsakyti
Laaabai skaniai atrodo SUNO tavo kibinai. As praeita savaite ir kepiau, pasidariau pora mini kibinu, tai sakyciau net skaniau buvo nei dideli.
Atsakyti
Kepiau netikrus zuikiukus smile.gif
Padariau farsa kaip kotletukams,suformavau kiskiukus ir kepiau kartu su bulvytemis 4u.gif
user posted image
Valgem su kopustu,morku ir agurko salotytemis ax.gif
user posted image
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2008 03 17, 17:18)
Kepiau netikrus zuikiukus smile.gif
Padariau farsa kaip kotletukams,suformavau kiskiukus ir kepiau kartu su bulvytemis  4u.gif
user posted image
Valgem su kopustu,morku ir agurko salotytemis  ax.gif
user posted image
Skanaus  4u.gif

Skanu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cadra @ 2008 03 16, 15:24)
labai jau ir grazu na kalbos nera turetu ir skanu buti SAUNUOLE thumbup.gif

as orkaiteje idarytas buvles dariau tai niam niam kaip skanu yra bigsmile.gif
Atsakyti