Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadai

Laba diena,

Na ateinu ir aš patarimo blush2.gif Pasimetus esu visiškai. Netrukus reikės rinktis stogo spalvą, o niekaip neapsisprendžiu ko noriu ir kas patinka. Mūsų namukas iš visų pusių toks (tik kairės stogas bus daug lėkštesnis, čia nepataisytas vaizdas):
user posted image

user posted image

user posted image


Kaip siūlytumėt daryti apdailą? kokias spalvas tokiam namukui rinktis? Dabar turiu tris variantus:
1. Rudasis - stogas ir lietaus sistema tamsiai rudi, langai, durys ir vartai auksinis ąžuolas, dešinė pusė rusvas klinkeris, kairė pusė struktūrinis rusvas tinkas.
2. raudonasis - stogas ir lietaus sistema vyšnios spalva, langai, durys ir vartais auksinis ąžuolas, dešinė pusė raudonumo turintis klinkeris, kairė pusė dramblio kaulo struktūrinis tinkas.
3. pilkasis - stogas, lietaus sistema, durys, langai, vartai pilki, dešinė pusė pilkas tamsus klinkeris, kairė pusė baltas struktūrinis tinkas. Šitam variante dar mąsčiau kad vietoj pilkų langų, durų ir vartų galima būtų dėti raudonus smile.gif

Prašau kritikuoti ir siūlyti biggrin.gif
Atsakyti
Uzsukau netycia, ir net pikta pasidare, kad anksciau kai ieskojau sios temos SM nerasdavau, tai neturejau kur ko pasiskaitineti siuo reikalu, bet jau saukstai po pietu ax.gif

Kvaksyte, gal jau ir per velai, bet man labiausiai patiktu 1asis variantas thumbup.gif bet siaip visi jie geri, priklauso kas kam labiau patinka, spalvos kokios, juk kiek zmoniu tiek nuomoniu.

P.S. Jei ka domina galiu per AZ pasidalinti kontaktais zmogaus, kuris su savo brigada uzsiema fasadu siltinimu. Dabai atliekami tikrai kokybiskai, greitai (patys issitikinome tuo). Tik kiek zinau dirba Vilniuje, aplink Vilniu. BET bandyti galite gal g.gif ir is kitu iestu, gal kas pas zmones pasikeite ir i kitus miestus vaziuoja darbuotis ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal pasakysite, kokios preliminarios fasado šiltinimo ir silikatinio tinko padengimo kainos Klaipėdos regione, įskaičiuojant darbą bei medžiagas? Na ir dar į ką atkreipti dėmesį, kokius rinktis tinkus?
Atsakyti
ar reikia po klinkerio fasadinių plytelių suklijavimo, sendintos plytelės neblizgus, nelygus paviršius, padengti jas silikoniniu skysčiu apsaugai, bent taip fasadininkai pataria
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2012 05 30, 10:38)
1. Rudasis - stogas ir lietaus sistema tamsiai rudi, langai, durys ir vartai auksinis ąžuolas, dešinė pusė rusvas klinkeris, kairė pusė struktūrinis rusvas tinkas.

as rinkciausi si
Atsakyti
Man smalsu kaip apsisiltina parapetai pvz sitam name isvengiant visokiu mediniu karkasu.. Ar isvis polistirolas gali glaustis su skarda, pvz apskardintas parapetas o iskart po juo polistirolas?



QUOTE(Kvaksytė @ 2012 05 30, 10:38)
Laba diena,

Na ateinu ir aš patarimo  blush2.gif  Pasimetus esu visiškai. Netrukus reikės rinktis stogo spalvą, o niekaip neapsisprendžiu ko noriu ir kas patinka. Mūsų namukas iš visų pusių toks (tik kairės stogas bus daug lėkštesnis, čia nepataisytas vaizdas):
user posted image

user posted image

user posted image
Kaip siūlytumėt daryti apdailą? kokias spalvas tokiam namukui rinktis? Dabar turiu tris variantus:
1. Rudasis - stogas ir lietaus sistema tamsiai rudi, langai, durys ir vartai auksinis ąžuolas, dešinė pusė rusvas klinkeris, kairė pusė struktūrinis rusvas tinkas.
2. raudonasis - stogas ir lietaus sistema vyšnios spalva, langai, durys ir vartais auksinis ąžuolas, dešinė pusė raudonumo turintis klinkeris, kairė pusė dramblio kaulo struktūrinis tinkas.
3. pilkasis - stogas, lietaus sistema, durys, langai, vartai pilki, dešinė pusė pilkas tamsus klinkeris, kairė pusė baltas struktūrinis tinkas. Šitam variante dar mąsčiau kad vietoj pilkų langų, durų ir vartų galima būtų dėti raudonus smile.gif

Prašau kritikuoti ir siūlyti biggrin.gif

Atsakyti
Sveiki,
norim ir mes jusu patarimu del fasado vaizdo. Pradinis variantas, kuri paise kazkada architektas mums nelabai - per sviesus, per plikas, tai bandem savo variantus pasipaisyti. Kol kas tik bendra vaizda turim, langus galvojam tamsius daryti. Butu idomu isgirsti jusu nuomone, kritika ir patarimus 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
asmeniškai man nepatinka kai buna prikleckiuota, geriau atrodo *** variantas\
Atsakyti
Marginčiau kuo mažiau,daugiau vientisumo.
Atsakyti
Mano nuomone, truksta simetrijos g.gif Reiketu bant jau nuo namo kampu vienodai tinka kitos spalvos atitraukti.
Atsakyti
Aciu uz nuomones smile.gif
Kuo daugiau pavyzdziu ziurinejam, ir patys bandom kazka tobulo papaisyti, tuo labiau linkstam prie architekto varianto biggrin.gif Su pora minimaliu korekciju.
Atsakyti
QUOTE(Rimokas @ 2007 03 22, 11:47)
biggrin.gif ... Nebloga patirtis ! Ka gi , isvada : atsiliepimu mazai , be to ir tie patys nelabai kokie , mesim lauk mintis apie Bayramix . Imsim koki silikonini tinka ... :-)


Na,as esu dejes kelis kartus jy. man patiko. Spalva jo nekinta daaug metu,esu mates seniai darytu fasadu. O jei nukrenta vadinasi pagrindas nebuvo gerai paruostas. nepanaudojo grunto pries ar ka..

Tiesa,vienas veikejas kazkokiu atlieku buvo prisipirkes tai muso demem.. Bet ten arba pasenes buvo,arba kazkas kito. Savininkas nenorejo sakyti is kur trauke,bet faktas tas kad nebuvo jis orginaliuose kibiruose..
Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2012 09 01, 13:28)
Sveiki,
norim ir mes jusu patarimu del fasado vaizdo. Pradinis variantas, kuri paise kazkada architektas mums nelabai - per sviesus, per plikas, tai bandem savo variantus pasipaisyti. Kol kas tik bendra vaizda turim, langus galvojam tamsius daryti. Butu idomu isgirsti jusu nuomone, kritika ir patarimus  4u.gif
user posted image

user posted image



Pirma nuotrauka pamaciau tai dar,dar... Bet antra kai pamaciau netycia issprudo-vajezau..

Papildyta:
QUOTE(slyva @ 2012 09 02, 09:43)
Aciu uz nuomones smile.gif
Kuo daugiau pavyzdziu ziurinejam, ir patys bandom kazka tobulo papaisyti, tuo labiau linkstam prie architekto varianto biggrin.gif Su pora minimaliu korekciju.



o koks architekto siulymas?
Atsakyti