Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kremai, UK

sugalvojau as tokia temuke mirksiukas.gif kokius kremus veidui naudojat cia,riebiai,sausai,normaliai odai. blush2.gif na kokios firmos jums tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deivydukomama: 21 vasario 2008 - 22:34
QUOTE(deivydukomama @ 2008 02 21, 22:31)
sugalvojau as tokia temuke  mirksiukas.gif kokius kremus veidui naudojat cia,riebiai,sausai,normaliai odai.  blush2.gif na kokios firmos jums tinka

clarins bigsmile.gif ka benusipirkciau kito,vis tiek prie jos griztu tongue.gif as perku combination skin 4u.gif
Atsakyti
Vaivita,o koki nakciai krema naudoji?As ir naudoju Clarins misriai odai.Anksciau ten losjonas riebiai ar misriai buvo,nepamenu,o dabar is tos serijos nieko nakciai nebera g.gif .
Atsakyti
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif Dar patiko Lancome Aqua Fusion.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 22 vasario 2008 - 01:25
paprastai naudodavau Olay kremuka normaliai odai thumbup.gif labai liux! bet dabar nusipirkau pabandyti Nivea visage oxygen power. tai zinokit ir tas man patiko ax.gif
Atsakyti
As naudoju krema veidui normaliai odai is Body Shop. Labai patinka ju prekes smile.gif
Atsakyti
as tai kazkaip Boots viska pirkioju, o ypac The power of plants BOTANICS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 02 22, 03:25)
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif Dar patiko Lancome Aqua Fusion.



Prasom daugiau papasakoti apie Clinique. ax.gif

As naudoju Avene.
Atsakyti
as naudoju LOREAL dienini ir naktini bet kazkaip jau man nebetinka jie as noreciau paklaust kokie kremukai tinka riebiai odai blush2.gif niekaip as neissirenku
Atsakyti
Man geriauses Lancome Aqua Fusion wub.gif
Papildyta:
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 22, 11:15)
Prasom daugiau papasakoti apie Clinique.  ax.gif

As naudoju Avene.

Turejau Clinique bet man jis nepatiko, nera ko lygint su lancome unsure.gif
O koki naudoji Avene, nes as noriu ji pabandyt tik niekaip bootse nerandu misrei odai... schmoll.gif
Atsakyti
as naudoju nivea firmos krema sausai odai,dar cocoa butter g.gif nes man cia oda nuo anglisko vandens labi sauseja tai be drekinamuju kremu neissiverciu blush2.gif
Atsakyti
seip naudoju decleor,bet pas mane jautri ir sausa oda tai buna kad kartais reik ir eucerin kremu pasitept
Atsakyti