Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kremai, UK

Na, o as siuo metu naudoju NO 7 ''Protect & Perfect'' Beauty Serum thumbup.gif
Taip pat naudoju ir labai patinka Boots The power of plants ''BOTANICS''- First Signs of Ageing, Intensive Wrinkle Reduction Serum thumbup.gif
Mano oda yra sausoka, tad megstu gaivinancias veidui kaukes, taip pat naudoju ''SPIEZIA'' 100% ORGANIC Facial Cleanser- itrinu pirstu galiukais i veida bei kakla, jis gan riebokas, tad as megstu ji ilgiau palaikyti, paskui nuplaunu veida, oda pasakiskai minkstute!!! good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzde17: 18 gegužės 2008 - 12:22
QUOTE(Brooke @ 2008 02 22, 02:25)
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif


man sis taip pat be galo puikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunny* @ 2008 08 08, 21:06)
man sis taip pat be galo puikus  smile.gif

o ascnaudoju krema TIBETAS/ INDU gamibos stebuklas pabandikite/ jie parsiduoda INDU marketuose.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 05 18, 01:03)
Na, as pastaruoju metu naudoju Boots No17 kremus, patinka, visai nieko, anksciau Nivea turejau. Man reikia drekinamuju.
Norejau paklausti del tu kremu nuo rauksliu, kazkas kazkada sake, kad juos reikia pradeti naudoti kai tik pradeda atsirasti rauksleliu, kad nelaukti  iki 50  blush2.gif
Gal kas zinot, patarkit. Ir kokius, kokiu firmu, mat nevienodo stiprumi jie gi, maciau parduotuvej, kad prie kai kuriu nurodyta vyresnei odai ar pan. Kaip ziniti, kad nuo per stipraus nepradetum.
Ir dar tuo paciu... kazkada (pries metus ar pora) maciau anonsa per tv, kad bande tuos nuo rauksliu kremus ir vieno gamintojo mate, kad veikia, tik tas gamintojas nesiima daryti medicininiu tyrimu, kad butu vaistais padarytas (klasifikuotas) tas kremas, nes labai brangus tie tyrimai ir ilgai trunka (kelis metus). Tik laidos neisejo pamatyti  blush2.gif o dabar vis pamastau, kas ten galetu buti. Gal kas zinote?

krema nuo rauksliu reiktu pradeti naudoti nuo 25-eriu metu,naudoti krema akims taip pat mirksiukas.gif Ir labai svarbu-ta daugelis pamirstam-naudojant krema veidui butinai teptis ir kakla...tas pats su veido kaukemis mirksiukas.gif
Daugelis rasote,kad oda riebi-svarbu pasirinkti ne tik krema,bet ir valikliu,prausiklius tinkancius ax.gif jei jusu oda riebi-nenaudoti,pvz.,valomojo kremo ar pienelio-geriau rinktis losjona ar prausikli 4u.gif
as nuo clarins perejau prie origins siuo metu smile.gif
Atsakyti
Prieš dvi savaites nusipirkau pabandyt testeriuką Vanishing Cream iš savo numylėtojo Lush, ir manau, kad pirksiu didesnį indelį, nes labai liuks man jis pasirodė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 09 rugpjūčio 2008 - 01:17
QUOTE(vaivita @ 2008 08 08, 20:01)
krema nuo rauksliu reiktu pradeti naudoti nuo 25-eriu metu,naudoti krema akims taip pat mirksiukas.gif Ir labai svarbu-ta daugelis pamirstam-naudojant krema veidui  butinai teptis ir kakla...tas pats su veido kaukemis mirksiukas.gif
Daugelis rasote,kad oda riebi-svarbu pasirinkti ne tik krema,bet ir valikliu,prausiklius tinkancius ax.gif jei jusu oda riebi-nenaudoti,pvz.,valomojo kremo ar pienelio-geriau rinktis losjona ar prausikli 4u.gif
as nuo clarins perejau prie origins siuo metu smile.gif

Bet tie nuo rauksliu tai gi skirtingu stiprumu, kaip zinoti kuris ne per stiprus? Ir kuriu firmu geresni? Man cia tankus miskas blush2.gif
Dar pamenu, kad drauges mama (balerina buvo) sake, kad reikia kakla su atgalia plastaka patapsnoti, bet vis pamirstu... ir laikyt pakelus... kad nebutu rauksliu blush2.gif
Ir dar pamenu, kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio blush2.gif teptis reikia...
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 08 09, 15:40)
kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio  blush2.gif teptis reikia...

as paziurejus i senas moteri,s matau ka reikia lepinti kremais,taigi drinks_cheers.gif ne tik veidas ir kaklas-o ir krutinei reiktu nepagailet-nes tikrai ''neblogai'' rauksletis megsta.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2008 08 09, 13:40)
Bet tie nuo rauksliu tai gi skirtingu stiprumu, kaip zinoti kuris ne per stiprus? Ir kuriu firmu geresni? Man cia tankus miskas  blush2.gif
Dar pamenu, kad drauges mama (balerina buvo) sake, kad reikia kakla su atgalia plastaka patapsnoti, bet vis pamirstu... ir laikyt pakelus... kad nebutu rauksliu  blush2.gif
Ir dar pamenu, kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio  blush2.gif teptis reikia...

firma tai kokia pasirinksi,nzn,as naudojau clarins-paklausk konsultantes ir paaiskins mirksiukas.gif nenupasakosiu,kaip pasirinkti,nes pavadinimus reikia ziureti,odos tipa 4u.gif siulyciau pabandyti Clarins asmeniskai-ilgai naudojau,daug draugiu mano pavyzdziu paseke-visos patenkintos liko 4u.gif ten tikrai patars krema tavo amziui thumbup.gif
Atsakyti
Pati dirbu ir naudoju Dermalogica ir MD thumbup.gif ,nuostabus kremai ir visa serija...
Manau -svarbiausia atrasti kas tinka butent tavo odai,nesvarbu kokia firma ,kad tik TU MATYTUM REZULTATUS. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinulis @ 2008 08 10, 00:58)
kad tik TU MATYTUM REZULTATUS. mirksiukas.gif

o jei dar aplinkiniai pastebes,tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
As irgi body shop maniake, kaip cia kazkas minejo thumbup.gif Buvau nebandzius tik veidui priemoniu, bet isbandziau ir esu labai patenkinta thumbup.gif Naudoju Vitamin E moisture cream, taip pat turiu Vitamin E illuminating moisture cream and Vitamin C moisturiser - visi thumbup.gif O kaukes Warming mineral mask ir honey&oat pakaitom rolleyes.gif
Atsakyti
laba visoms smile.gif as tai naudoju SHEA BUTTER SPA, su shea butter & dead sea minerals, dienini ir naktini kremuka labai esu juo patenkinta smile.gif
Atsakyti