Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Veido kremai, UK
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2
deivydukomama
sugalvojau as tokia temuke mirksiukas.gif kokius kremus veidui naudojat cia,riebiai,sausai,normaliai odai. blush2.gif na kokios firmos jums tinka
Poppy honey
QUOTE(deivydukomama @ 2008 02 21, 22:31)
sugalvojau as tokia temuke  mirksiukas.gif kokius kremus veidui naudojat cia,riebiai,sausai,normaliai odai.  blush2.gif na kokios firmos jums tinka
*

clarins bigsmile.gif ka benusipirkciau kito,vis tiek prie jos griztu tongue.gif as perku combination skin 4u.gif
laumeee
Vaivita,o koki nakciai krema naudoji?As ir naudoju Clarins misriai odai.Anksciau ten losjonas riebiai ar misriai buvo,nepamenu,o dabar is tos serijos nieko nakciai nebera g.gif .
Brooke
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif Dar patiko Lancome Aqua Fusion.
bucka
paprastai naudodavau Olay kremuka normaliai odai thumbup.gif labai liux! bet dabar nusipirkau pabandyti Nivea visage oxygen power. tai zinokit ir tas man patiko ax.gif
astushke
As naudoju krema veidui normaliai odai is Body Shop. Labai patinka ju prekes smile.gif
zipzip
as tai kazkaip Boots viska pirkioju, o ypac The power of plants BOTANICS biggrin.gif
Alaia
QUOTE(Brooke @ 2008 02 22, 03:25)
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif Dar patiko Lancome Aqua Fusion.
*

Prasom daugiau papasakoti apie Clinique. ax.gif

As naudoju Avene.
deivydukomama
as naudoju LOREAL dienini ir naktini bet kazkaip jau man nebetinka jie as noreciau paklaust kokie kremukai tinka riebiai odai blush2.gif niekaip as neissirenku
uk-girl
Man geriauses Lancome Aqua Fusion wub.gif
Papildyta:
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 22, 11:15)
Prasom daugiau papasakoti apie Clinique.  ax.gif

As naudoju Avene.
*

Turejau Clinique bet man jis nepatiko, nera ko lygint su lancome unsure.gif
O koki naudoji Avene, nes as noriu ji pabandyt tik niekaip bootse nerandu misrei odai... schmoll.gif
niamniuska
as naudoju nivea firmos krema sausai odai,dar cocoa butter g.gif nes man cia oda nuo anglisko vandens labi sauseja tai be drekinamuju kremu neissiverciu blush2.gif
js.
seip naudoju decleor,bet pas mane jautri ir sausa oda tai buna kad kartais reik ir eucerin kremu pasitept
sygyta
keista tema g.gif jeigu niekas jos neuzdarys labai nusistebesiu biggrin.gif
Poppy honey
QUOTE(astushke @ 2008 02 22, 11:03)
As naudoju krema veidui normaliai odai is Body Shop. Labai patinka ju prekes  smile.gif
*

man per daug kvepia ax.gif

QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 22, 12:15)

As naudoju Avene.
*

siaip Clinique nera gerai ivertinta firma,negaliu pasakyt,kodel...
Laumee,as naudoju melyna naktini krema,sakai losjonu nebera g.gif idomu...man patinka nakciai riebesne konsistencija,o dienai naudoju lotion mirksiukas.gif
sygyta,tikrai keistoka,bet va,rasau biggrin.gif
skotija
Visokiu is bandziau cia, bet "Margaritos" Vitamininio kremo tikrai niekas nepakeis tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Auksesmama
as is lietuvos parsivezu,man kosmetologe paskyre ir naudoju,tai nieko negaliu net patarti blush2.gif
sygyta
QUOTE(vaivita @ 2008 02 22, 19:27)
man per daug kvepia ax.gif
siaip Clinique nera gerai ivertinta firma,negaliu pasakyt,kodel...
Laumee,as naudoju melyna naktini krema,sakai losjonu nebera g.gif idomu...man patinka nakciai riebesne konsistencija,o dienai naudoju lotion mirksiukas.gif
sygyta,tikrai keistoka,bet va,rasau biggrin.gif
*

matai ir as rasau biggrin.gif tiesiog apie kremus yra spec temos,o anglijos kremai nuo lietuvisku ir visokiu kitokiu nieko nesiskiria ,turiu omeny brandus. biggrin.gif kad jiems atskiros temos reiketu biggrin.gif
laumeee
[quote=vaivita,2008 02 22, 20:27]

Nebera.Gal ne taip truputi parasiau.Ne losjonas,o zele buvo is riebios-misrios odos prieziuros priemoniu.O dabar gi like tik dieniniai losjonai.As pasiemiau meginuka Multi active night lotion.Ziuresiu ar tiks man ax.gif .

O kur perkat kremus,mergaites?Is Boots ar uzsisakinejat?

deivydukomama
QUOTE(sygyta @ 2008 02 22, 16:49)
keista tema g.gif  jeigu niekas jos neuzdarys labai nusistebesiu biggrin.gif
*

o kodel tau keista tema jug ir pati parasei mirksiukas.gif snekam apie kremus o ne nesamones mirksiukas.gif jug nuo lietuvos tai skiriasi kremai cia rolleyes.gif
Papildyta:
as tai perku is boots o gal katra uzsisakot is avon katalogo
Poppy honey
[quote=laumeee,2008 02 22, 22:05]
[quote=vaivita,2008 02 22, 20:27]

Nebera.Gal ne taip truputi parasiau.Ne losjonas,o zele buvo is riebios-misrios odos prieziuros priemoniu.O dabar gi like tik dieniniai losjonai.As pasiemiau meginuka Multi active night lotion.Ziuresiu ar tiks man ax.gif .

O kur perkat kremus,mergaites?Is Boots ar uzsisakinejat?
*

[/quote]
multi active as ir naudoju,tik krema-jie jau truputi priesrauksliniai,na,sakykim,nuo 25 metu mirksiukas.gif dazniausiai perku is Boots,esu uzsisakinejus Elemis,Dermalogica,Decleor internetu 4u.gif
Limcamca
QUOTE(astushke @ 2008 02 22, 12:03)
As naudoju krema veidui normaliai odai is Body Shop. Labai patinka ju prekes  smile.gif
*

drinks_cheers.gif As irgi sios firmos maniake. Ypac veido kaukes dievinu wub.gif

Paprasta dienini krema, siuo metu naudoju is Yves Rocher.
deivydukomama
kokias kaukes naudojat kokiai odai tinkai
Auksesmama
teisybe sakant kaiukiu visiskai neneaudoju schmoll.gif aplamai labai mazai naudoju kosmetikos doh.gif
ausriuxa
QUOTE(sygyta @ 2008 02 22, 17:49)
keista tema g.gif  jeigu niekas jos neuzdarys labai nusistebesiu biggrin.gif
*

kodel keista pavz,. Lietuvoj nera Boots mazai kas naudoja Shiseido arba SK-II
Brooke
QUOTE(~FSCG~ @ 2008 02 22, 10:15)
*

Žinok, kad nelabai turiu ką pasakyt, apart to, kad tas jų produktas man tinka blush2.gif

QUOTE(uk-girl @ 2008 02 22, 13:14)
Turejau Clinique bet man jis nepatiko, nera ko lygint su lancome  unsure.gif
*

Na čia kiekvienam savo.. Juk ne visų oda vienoda, kas vienam puikiai tinka kitam gali būt blogiausias variantas doh.gif Kitų jų prekių nesu bandžius, bet vat tas kremas/losjonas, nežinau kaip pavadint, pas mane darbo kambariuky ant stalo stovėjo (žodžiu, šefės nuosavybė), aš juo pora kartų pasitepliojau - patiko, tada nuėjau į Boots'ą ir nusipirkau ax.gif Šiaip aš kremų išvis mažai naudoju, nes man daugumos jų paliekamas riebumas nepatinka g.gif
Limcamca
QUOTE(deivydukomama @ 2008 03 03, 14:51)
kokias kaukes naudojat kokiai odai tinkai
*

Siuo metu naudoju 3 pakaitomis: vitamino E is The body shop, avizu-medaus is The Body shop, ir purvo kauke is Queen Helene thumbup.gif
deivydukomama
QUOTE(Limcamca @ 2008 03 06, 11:59)
Siuo metu naudoju 3 pakaitomis: vitamino E is The body shop, avizu-medaus is The Body shop, ir purvo kauke is Queen Helene  thumbup.gif
*

as noreciau irgi nusipirkt purvo kaukes,kai buvau veido valyme man buvo uzdeje ta kauke labai jau tiko man
cerkad
QUOTE(deivydukomama @ 2008 02 23, 00:14)
o kodel tau keista tema jug ir pati parasei  mirksiukas.gif snekam apie kremus o ne nesamones  mirksiukas.gif jug nuo lietuvos tai skiriasi kremai cia  rolleyes.gif
Papildyta:
as tai perku is boots o gal katra uzsisakot is avon katalogo
*

buvau uzsisakiusi is avon anew serijos zaliuose indeliuose, su deguonimi dienini ir naktini. labai faini kremai oda labai svelni buna thumbup.gif patiko man. bet siaip siunciuosiu is lietuvos mary key. noreciau cia susirasti kas prekiauja tokia, gal kas zinote. mirksiukas.gif
viduciux
as naudoju garnier nutritionist, berods taip raso, nes tingiu nueit paziuret hihihi.gif kadangi mano oda riebi, tai jis man nepalieka riebumo jausmo, toks gaivus smile.gif
deivydukomama
QUOTE(viduciux @ 2008 03 16, 15:02)
as naudoju garnier nutritionist, berods taip raso, nes tingiu nueit paziuret hihihi.gif kadangi mano oda riebi, tai jis man nepalieka riebumo jausmo, toks gaivus smile.gif
*

mano irgi oda riebi veido reiks pabandyt tavo krema nes netinka kiek as isbandziau kremu
vida/d
Mano oda ir rieboka.Esu isbandziu ivairiu firmu kremus,bet man t.p. kazkaip labiausiai tinka is Garnier
linijos
niamniuskyte
As naudoju Avon krema veidui is Anew kolekcijos tai man thumbup.gif o oda mano normali smile.gif
Sarllotte
Naudoju viska is Body Shop, labiausiai patiko is visko ka isbandziau
siguliukas17
As naudoju Garnier firmos sausai ir jautriai odai tai man labai patinka. Pries tai turejau Olay ta is nauju irgi nieko thumbup.gif
bim-bam
QUOTE(astushke @ 2008 02 22, 13:03)
*

man irgi body shop patinka, naudoju kunui, plaukams bet veidui dar nieko neturejau blush2.gif gal ka parekomenduotumet normaliai odai? g.gif
Rico
Na, as pastaruoju metu naudoju Boots No17 kremus, patinka, visai nieko, anksciau Nivea turejau. Man reikia drekinamuju.
Norejau paklausti del tu kremu nuo rauksliu, kazkas kazkada sake, kad juos reikia pradeti naudoti kai tik pradeda atsirasti rauksleliu, kad nelaukti iki 50 blush2.gif
Gal kas zinot, patarkit. Ir kokius, kokiu firmu, mat nevienodo stiprumi jie gi, maciau parduotuvej, kad prie kai kuriu nurodyta vyresnei odai ar pan. Kaip ziniti, kad nuo per stipraus nepradetum.
Ir dar tuo paciu... kazkada (pries metus ar pora) maciau anonsa per tv, kad bande tuos nuo rauksliu kremus ir vieno gamintojo mate, kad veikia, tik tas gamintojas nesiima daryti medicininiu tyrimu, kad butu vaistais padarytas (klasifikuotas) tas kremas, nes labai brangus tie tyrimai ir ilgai trunka (kelis metus). Tik laidos neisejo pamatyti blush2.gif o dabar vis pamastau, kas ten galetu buti. Gal kas zinote?
zvaigzde17
Na, o as siuo metu naudoju NO 7 ''Protect & Perfect'' Beauty Serum thumbup.gif
Taip pat naudoju ir labai patinka Boots The power of plants ''BOTANICS''- First Signs of Ageing, Intensive Wrinkle Reduction Serum thumbup.gif
Mano oda yra sausoka, tad megstu gaivinancias veidui kaukes, taip pat naudoju ''SPIEZIA'' 100% ORGANIC Facial Cleanser- itrinu pirstu galiukais i veida bei kakla, jis gan riebokas, tad as megstu ji ilgiau palaikyti, paskui nuplaunu veida, oda pasakiskai minkstute!!! good.gif
Joko'Masa
QUOTE(Brooke @ 2008 02 22, 02:25)
Dabar naudoju Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion thumbup.gif

man sis taip pat be galo puikus smile.gif
cadra
QUOTE(Sunny* @ 2008 08 08, 21:06)
man sis taip pat be galo puikus  smile.gif
*

o ascnaudoju krema TIBETAS/ INDU gamibos stebuklas pabandikite/ jie parsiduoda INDU marketuose.
Poppy honey
QUOTE(Rico @ 2008 05 18, 01:03)
Na, as pastaruoju metu naudoju Boots No17 kremus, patinka, visai nieko, anksciau Nivea turejau. Man reikia drekinamuju.
Norejau paklausti del tu kremu nuo rauksliu, kazkas kazkada sake, kad juos reikia pradeti naudoti kai tik pradeda atsirasti rauksleliu, kad nelaukti  iki 50  blush2.gif
Gal kas zinot, patarkit. Ir kokius, kokiu firmu, mat nevienodo stiprumi jie gi, maciau parduotuvej, kad prie kai kuriu nurodyta vyresnei odai ar pan. Kaip ziniti, kad nuo per stipraus nepradetum.
Ir dar tuo paciu... kazkada (pries metus ar pora) maciau anonsa per tv, kad bande tuos nuo rauksliu kremus ir vieno gamintojo mate, kad veikia, tik tas gamintojas nesiima daryti medicininiu tyrimu, kad butu vaistais padarytas (klasifikuotas) tas kremas, nes labai brangus tie tyrimai ir ilgai trunka (kelis metus). Tik laidos neisejo pamatyti  blush2.gif o dabar vis pamastau, kas ten galetu buti. Gal kas zinote?
*

krema nuo rauksliu reiktu pradeti naudoti nuo 25-eriu metu,naudoti krema akims taip pat mirksiukas.gif Ir labai svarbu-ta daugelis pamirstam-naudojant krema veidui butinai teptis ir kakla...tas pats su veido kaukemis mirksiukas.gif
Daugelis rasote,kad oda riebi-svarbu pasirinkti ne tik krema,bet ir valikliu,prausiklius tinkancius ax.gif jei jusu oda riebi-nenaudoti,pvz.,valomojo kremo ar pienelio-geriau rinktis losjona ar prausikli 4u.gif
as nuo clarins perejau prie origins siuo metu smile.gif
Brooke
Prieš dvi savaites nusipirkau pabandyt testeriuką Vanishing Cream iš savo numylėtojo Lush, ir manau, kad pirksiu didesnį indelį, nes labai liuks man jis pasirodė smile.gif
Rico
QUOTE(vaivita @ 2008 08 08, 20:01)
krema nuo rauksliu reiktu pradeti naudoti nuo 25-eriu metu,naudoti krema akims taip pat mirksiukas.gif Ir labai svarbu-ta daugelis pamirstam-naudojant krema veidui  butinai teptis ir kakla...tas pats su veido kaukemis mirksiukas.gif
Daugelis rasote,kad oda riebi-svarbu pasirinkti ne tik krema,bet ir valikliu,prausiklius tinkancius ax.gif jei jusu oda riebi-nenaudoti,pvz.,valomojo kremo ar pienelio-geriau rinktis losjona ar prausikli 4u.gif
as nuo clarins perejau prie origins siuo metu smile.gif
*

Bet tie nuo rauksliu tai gi skirtingu stiprumu, kaip zinoti kuris ne per stiprus? Ir kuriu firmu geresni? Man cia tankus miskas blush2.gif
Dar pamenu, kad drauges mama (balerina buvo) sake, kad reikia kakla su atgalia plastaka patapsnoti, bet vis pamirstu... ir laikyt pakelus... kad nebutu rauksliu blush2.gif
Ir dar pamenu, kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio blush2.gif teptis reikia...
Not Me
QUOTE(Rico @ 2008 08 09, 15:40)
kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio  blush2.gif teptis reikia...
*

as paziurejus i senas moteri,s matau ka reikia lepinti kremais,taigi drinks_cheers.gif ne tik veidas ir kaklas-o ir krutinei reiktu nepagailet-nes tikrai ''neblogai'' rauksletis megsta.
Poppy honey
QUOTE(Rico @ 2008 08 09, 13:40)
Bet tie nuo rauksliu tai gi skirtingu stiprumu, kaip zinoti kuris ne per stiprus? Ir kuriu firmu geresni? Man cia tankus miskas  blush2.gif
Dar pamenu, kad drauges mama (balerina buvo) sake, kad reikia kakla su atgalia plastaka patapsnoti, bet vis pamirstu... ir laikyt pakelus... kad nebutu rauksliu  blush2.gif
Ir dar pamenu, kad ne tik veida, kakal bet ir krutine vos ne iki krutu lygio  blush2.gif teptis reikia...
*

firma tai kokia pasirinksi,nzn,as naudojau clarins-paklausk konsultantes ir paaiskins mirksiukas.gif nenupasakosiu,kaip pasirinkti,nes pavadinimus reikia ziureti,odos tipa 4u.gif siulyciau pabandyti Clarins asmeniskai-ilgai naudojau,daug draugiu mano pavyzdziu paseke-visos patenkintos liko 4u.gif ten tikrai patars krema tavo amziui thumbup.gif
Tinulis
Pati dirbu ir naudoju Dermalogica ir MD thumbup.gif ,nuostabus kremai ir visa serija...
Manau -svarbiausia atrasti kas tinka butent tavo odai,nesvarbu kokia firma ,kad tik TU MATYTUM REZULTATUS. mirksiukas.gif
Not Me
QUOTE(Tinulis @ 2008 08 10, 00:58)
kad tik TU MATYTUM REZULTATUS. mirksiukas.gif
*

o jei dar aplinkiniai pastebes,tai isvis thumbup.gif
bim-bam
As irgi body shop maniake, kaip cia kazkas minejo thumbup.gif Buvau nebandzius tik veidui priemoniu, bet isbandziau ir esu labai patenkinta thumbup.gif Naudoju Vitamin E moisture cream, taip pat turiu Vitamin E illuminating moisture cream and Vitamin C moisturiser - visi thumbup.gif O kaukes Warming mineral mask ir honey&oat pakaitom rolleyes.gif
londonas
laba visoms smile.gif as tai naudoju SHEA BUTTER SPA, su shea butter & dead sea minerals, dienini ir naktini kremuka labai esu juo patenkinta smile.gif
Ingazzz
Sveikos, mergaites 4u.gif As naudoju Eucerin kremuka jautriai, sausai odai bei toki pat tonika. Tinka ir patinka bigsmile.gif
ugniukas
niu , o as naudoju Loreal apsoliuciai visa ir kosmetika ir kuno bei veido prieziuros priemones... ax.gif man kazkaip ji labiausiai tinka ir patinka smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.